برگزیده های پرشین تولز

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
http://www.alibaba.com/product-detail/Samsung-Galaxy-S3-I9300_696733412.html

فارسی ساپورت میکنه؟برسه دستم چقد در میاد؟اولین باره میخام اینجوری خرید کنم

لطفا راهنمایی های لازم رو بفرمایید

سلام.
دوست عزیز در علی بابا باید از فروشنده قیمت بگیرید. گرفتید ؟ اگر با شرایط خرید از علی بابا آشنا نیستید بهتره از سایت های دیگه مثل علی اکسپرس سفارش بدید.

ninja-online

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام
دوستان سفارش من امروز رسید
همه چی خوب پیش رفت
تجربه ی خیلی خوبی بود .
ممنون chinship.ir عزیز

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
http://www.aliexpress.com/store/pro...84106061.html?spm=5261.7049941.1998087720.194

خوب پس قیمت اینو بهم بگین.دستم برسه چقد برام در میاد؟

بی زحمت اینم قیمت بهم بدین چقد میشه دستم برسه

http://www.aliexpress.com/store/pro...47296440.html?spm=5261.7049941.1998087720.390

سلام.
ارسال شد خدمتتون دوست عزیز.

leilah_70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام .. قربان جنس های این سایت ها چینی هستن کلا یا مارک اوریجینال هم داره ؟

leilah_70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بنده چند مدل لباس خواستم تهیه کنم و اصل بودنش خیلی برام مهمه

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
سلام .. قربان جنس های این سایت ها چینی هستن کلا یا مارک اوریجینال هم داره ؟

بنده چند مدل لباس خواستم تهیه کنم و اصل بودنش خیلی برام مهمه

سلام.
اجناس برند اگر این سایت ها گیر بیان معمولا فقط در علی اکسپرس پیدا میشن. خیلی به ندرت و با شرایطی
لینک رو ارسال کنید نگاهی میندازم

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
3 تا از کالا های بنده که استارتر عزیز زحمت سفارششون رو کشیده بودند امروز به دستم رسیدند چند نکته :
1. توی خرید پوشاک خیلی دقت کنید چون تجربه بهم نشون داده که لباس ها با اون چیزی که توی عکس هستند کمی تفاوت دارند ( هم از نظر کیفیت هم از نظر رنگ ) البته نه خیلی زیاد !!! یه کم
2. امروز که رفته بودم کالا ها رو از مامور گمرک داخل اداره پست منطقمون تحویل بگیرم یه زن و شوهری بودند که دیدم که داشتند با مامور گمرک بحث میکردند ماجرا این بود که یه دونه از این خودنویس ( همون خودکار خودمون ) هایی که قسمت بالاییش دوربین داره و دارای خروجی یو اس پی هستش از خارج براشون ارسال کرده بودند و مامور گمرک بهشون گفته بود که این کالای جاسوسی هستش و من تحویل حراست میدم که اونا هم بهتون تحویل نمیدن که هیچ شاید براتون پرونده هم درست کنند ، پس دوستان به هیچ وجه از این جور کالا ها که احتمال داره بهش وصله جاسوسی بودن بزنن سفارش ندید تا نه خودتون اذیت بشید نه استارتر محترم. ( هنوز خودم تو فکر بودم یه همچین چیزی سفارش بدم که خدا رو شکر این اتفاق افتاد و .......)
3. یکی از کالا ها چون خیلی ارزون بود ( زیر 5 دلار ) بعد از 50 روز به دستم رسید ولی بقیه کالا ها 15 یا 20 روزه به دستم رسیدند.

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
3 تا از کالا های بنده که استارتر عزیز زحمت سفارششون رو کشیده بودند امروز به دستم رسیدند چند نکته :
1. توی خرید پوشاک خیلی دقت کنید چون تجربه بهم نشون داده که لباس ها با اون چیزی که توی عکس هستند کمی تفاوت دارند ( هم از نظر کیفیت هم از نظر رنگ ) البته نه خیلی زیاد !!! یه کم
2. امروز که رفته بودم کالا ها رو از مامور گمرک داخل اداره پست منطقمون تحویل بگیرم یه زن و شوهری بودند که دیدم که داشتند با مامور گمرک بحث میکردند ماجرا این بود که یه دونه از این خودنویس ( همون خودکار خودمون ) هایی که قسمت بالاییش دوربین داره و دارای خروجی یو اس پی هستش از خارج براشون ارسال کرده بودند و مامور گمرک بهشون گفته بود که این کالای جاسوسی هستش و من تحویل حراست میدم که اونا هم بهتون تحویل نمیدن که هیچ شاید براتون پرونده هم درست کنند ، پس دوستان به هیچ وجه از این جور کالا ها که احتمال داره بهش وصله جاسوسی بودن بزنن سفارش ندید تا نه خودتون اذیت بشید نه استارتر محترم. ( هنوز خودم تو فکر بودم یه همچین چیزی سفارش بدم که خدا رو شکر این اتفاق افتاد و .......)
3. یکی از کالا ها چون خیلی ارزون بود ( زیر 5 دلار ) بعد از 50 روز به دستم رسید ولی بقیه کالا ها 15 یا 20 روزه به دستم رسیدند.

سلام.
مبارک باشه ;)
از اینکه تجربتون رو هم در اختیار دوستان خرید میدید ممنونم.
موفق باشید

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
بالا