برگزیده های پرشین تولز

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
بله .. ببینید من اون مدل کالایه ذکر شده مد نظرم بود که جهت مصارف بیولوژیکی می خوایم تهیه کنیم و متاسفانه نمونه مشابه همون مدل فقط در سایت علی بابا موجودی زده .. الان تهران هین مدل رو وارد کرده از چین آخرین قیمتش مثل این 160 دلاره تو سایت ولی متاسفانه تهران اینو 1 میلیون و هفتاد میفروشه دقیقا دوبرابر ارزش واقعیش ..رو این حساب تصمیم گرفتیم از چین تهیه کنیم. والا حقیقت تا سقف 650 الا 700 تومن بودجمون بود که نظر بر این شد خرید از چین انجام بشه حالا اینطور که شما میفرمایین دیگه فایده نداره خرید وقتی هزینه هاتون بالا باشه .. شما توجه بفرماید مشتری ها به چه دلیل میان از چین خرید میکنن ؟؟ به این دلیل که ارزونتر براشون تموم شه .. در هر صورت ممنون

دوست عزیز هزینه های ما بالا نمیشه! هزینه های انتقال ارز بالاست ! دلیل اصلی اینکه گفتم که نمیشه مکاتبه رو قبل از دریافت مبلغ ثبت سفارش انجام بدم همینه. پایین بودن سود کار! شما فکر کنید روزی 10 نفر 10 لینک علی بابا بدن برا برآورد. روزی 10 بار 10 مکاتبه میشه با 20 نفر. فروشنده و خریدار. کلی زمان. آخرم خریدار ها همه منصرف شند! یا برن پرداخت رو جای دیگه انجام بدن ! :confused: که مورد هم بوده. به دلیل سود پایینی که برای انجام امور دریافت میشه این کار اصلا بصرفه نیست ! در واردات هم فروشنده به دلیل فروش تعداد عمده تخفیف بسیار خوبی میده و هم خریدار به دلیل واردات عمده بسیاری از هزینه هارو در تعداد کالاهاش پوشش میده. اما تمام این هزینه ها در خرید های تکی لحاظ میشن. بسیاری از دوستان چندین و چند روز چونه میزنن با فروشنده ها تا تخفیف بگیرن ازشون. بسیاری به اشکال مختلف هزینه هارو کمتر میکنن و ... شما هم که فرمودید در مکاتبه مشکل ندارید. خوب قیمت بگیرید ابتدا! قیمت تموم شده جنس + پست. شما هنوز قیمت نگرفته میگید بالا در میاد! نه اینکه در نیاد. اما شما قبل از دونستن مقدار دارید این حرف رو میزنید! دقت کنید که مقوله واردات جدای خرید اینترنتی هست. بسیاری اجناس هستند که قیمتهاشون بسیار مناسب هست! اما اگه قرار بود تمام خرید ها با بازار کشور زمان تا آسمون متفاوت در بیاد که بازار داخلی از کار می افتاد! کسی در رسیدن به مقصودش موفق میشه که بهترین رو پیدا و انتخاب کنه و بیش از مقدار قابل مشاهده در خریدش سود کنه . به همین دلیل میگم باید خودتون مکاتبه کنید.
خواهش میکنم.
موفق باشید

hesam_k69

Registered User
لایک‌ها
120
با فروشنده مکاتبه شد .. هزینه ی پستی و آخرین قیمت کالا رو بدم خدمتتون میتونم که بهشون بگم به آدرس من بفرستن ؟ که دیگه زحمت انتقال وجه و تبدیل ارزش با شما باشه ؟

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
با فروشنده مکاتبه شد .. هزینه ی پستی و آخرین قیمت کالا رو بدم خدمتتون میتونم که بهشون بگم به آدرس من بفرستن ؟ که دیگه زحمت انتقال وجه و تبدیل ارزش با شما باشه ؟

سلام.
بله دوست عزیز. مشکلی نیست. فقط ازش بپرسید که به جز حواله نوع دیگه از پرداخت رو قبول میکنه یا نه ؟ شاید قبول کرد. به هر حال هر شیوه ای رو که قبول کرد شماره حساب و اطلاعات حسابش رو ارسال کنید قیمت براتون ارسال خواهد شد.

hesam_k69

Registered User
لایک‌ها
120
سلام دوباره خدمتتون .. آقای یان یان هو بهم گفتن که قیمت آخرش 175 دلار هست و با اکسپرس میفرستن ممکنه کمی هزینه بر باشه این پست .. اطلاعاته دیگه ای لازم هست ؟

ketty Wang
Dear hesam fakhim nia,
Thank you for your interested in our product.
The XSZ-801BN is USD 175(FOB Ningbo),attached the quotation.
And if your confirm to buy this microscope,I will send you a PI,and you can pay us by T/T.if you just buy one set,we suggest send it buy express,the freight to iran is a little high.
If any more question,please contact me with my e=mail:[email protected].
Best Regards
yanyan hu
www.yujie.com
یه فایل xls هم ضمیمه کردن فکر کنم مربوط به هزینه پست باشه
file

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
سلام دوباره خدمتتون .. آقای یان یان هو بهم گفتن که قیمت آخرش 175 دلار هست و با اکسپرس میفرستن ممکنه کمی هزینه بر باشه این پست .. اطلاعاته دیگه ای لازم هست ؟

ketty Wang
Dear hesam fakhim nia,
Thank you for your interested in our product.
The XSZ-801BN is USD 175(FOB Ningbo),attached the quotation.
And if your confirm to buy this microscope,I will send you a PI,and you can pay us by T/T.if you just buy one set,we suggest send it buy express,the freight to iran is a little high.
If any more question,please contact me with my e=mail:[email protected].
Best Regards
yanyan hu
www.yujie.com
یه فایل xls هم ضمیمه کردن فکر کنم مربوط به هزینه پست باشه
file

سلام.
دوست عزیز این قیمت دستگاه هست فقط. قیمت پست رو مشخص نکرده.. قیمت نهایی دستگاه + پست رو باید ازش بگیرید. اما چیزی که هست ایشون فقط حواله قبول میکنه . باز میتونید بپرسید ازش که پست رو چقدر میخواد بزنه. و قیمت کل بگیرید ازش.

greenboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام.میخواستم ببینم شما از سایت tennis warehouse خرید انجام میدید؟ و کلا قیمتتون چقدر با قیمت سایت ها (آمازون و ...) تفاوت داره؟

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400

deardear

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با سلام. سفارش بنده جهت خرید وسایل باغبانی و کشاورزی از سایت Aliexpress ترتیب اثر داده شد و کد رهگیری رو تحویل گرفتم. در سریعترین زمان ممکن و با دقت زیاد . تشکر فراوان از شما.

بالا