برگزیده های پرشین تولز

درآمدی معادل 300 هزار ساتوشی و بیشتر در یک روز کسب کنید

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
قابل توجه دوستانی که همچنان تو کار کپ کوین هستن برای افزایش قیمت و گسترش این تاپیک رو بخونید و انجام بدید همچنان رای دادنو فراموش نکنید :general601:
میخوان کپ کوینو یه نوع پول مبادله ای کنن
بنظر میاد تازه شروعی برای کپ کوینه :general707:

https://forum.captcoin.com/index.php/topic,358.0.html

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
شما فکر نمیکنید یه مشکلی هست اون چند تا ادرس اولی نوشته یک میلیون که 17 تا ادرس هس 17 میلیون که کل کوینی که استخراج شده هنوز 3 میلیون نشده چطور این ادرس نوشته شده که 1 میلیون کپت استخراج کرده .
یا اونجایی که نوشته فرضا 350 یا 250 هزار کپت اخه همه این 40 روز که گذشته رو شبانه روزم کار کنی نمیشه 250 هزار کپت کوین مسخرست

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
بدشانسی قیمتش خیلی پایین اومده امیدوارم اینجوری نباشه که ضرر میکنیم چون من یه مقدار هم خریدم علاوه بر چیزی که خودم جمع کردم الانم دیگه کار نمیکنم

ariyanjan

Registered User
لایک‌ها
93
این کوینم مثل پله کوین مسخره شده پله کوینم دو روز پیش به 18 ساتوشی رسید فروختم.کپت کویم هم کاشکی همون موقع که رو ده هزار ساتوشی بود میفروختیم
من 2000 تا با کپچا تونستم جمع کنم 600 تا هم خریدم
خدا کنه بالا بره

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
ایشالله بالا میره دارن یک کارایی میکنند برای پیشرفتش صد البته که منظمتر و خوش برنامه تر از پله کوین است اون که از اولش معلوم بود یک مسخره بازیه به تمام معنا است همین الانم باز دوباره میشه پله کوین رو مدام عضو شد و جمع کرد همچین کوینی چه ارزشی میتونه داشته باشه خیلی مهمه که رو 18 ساتوشی میاد گهگاهی .
اون کوین حتی تو بیت کوین تالک هم تایپیک رسمی نداشت .برنامه خاصی هم نداشته هیچ وقت.فقط هم تو سی سکس چنج میشه دیگه صرافی نداره اونم با پول اضافه شده نه رای چون طرفدار نداره.

حالا من حدس میزنم اگر کپتکوین موفق بشه چند تا فروشگاه رو که ازش خرید میشه به خودش جلب کنه که این کوین رو قبول کنند و چون 12 روز دیگم استخراجش تمومه ممکنه بالاتر بره من 60 درصد احتمال میدم تو مرز دو الی 3 هزار بمونه 40 درصداحتمال میدم تا 10 هزار باز بیاد

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
شما فکر نمیکنید یه مشکلی هست اون چند تا ادرس اولی نوشته یک میلیون که 17 تا ادرس هس 17 میلیون که کل کوینی که استخراج شده هنوز 3 میلیون نشده چطور این ادرس نوشته شده که 1 میلیون کپت استخراج کرده .
یا اونجایی که نوشته فرضا 350 یا 250 هزار کپت اخه همه این 40 روز که گذشته رو شبانه روزم کار کنی نمیشه 250 هزار کپت کوین مسخرست
خوب ممکنه خریده باشه مبالغ بالایی اردر خرید میزارن یادمه چند روز پیش معامله روزانش به 2 بیت کوین معادل 1000 دلار رسیده بود
اون یک میلیون تا کپ کوین احتمالا از اصلی ها باشه اینجا رو ببنید اول 20 میلیون کپ کوین داخلش بود حالا میبینید با وجود اینکه ادامه داره موجودیش صفره پس این مقادیر را از ادرس های دیگه میفرسته
آدرس اصلی و اولین آدرسی که 20 میلون داخلش بود :
http://explore.captcoin.com/address/CZj8DTNCZB2oj6WWmZoWMoCNQCPGG2PEVg
این کوین بنظرم مثل یک درخت داره رشد میکنه و ریشش گسترده میشه کسانی هم که دنبالش میکنن این رشد و میبینن
منم مثل شما ولی اینکه بشینیم ببینیم امروز اومد پایین فردا رفت بالا فایده نداره اگه به انتخاب اعتقاد داریم باید بشینیم و ببینیم یا برنده میشیم یا نه حداقل سر اعتقادت موندی چیزی که این دوره زمونه دیده نمیشه :(
بیت کوین یه روزه به اینجا نرسید اینم زمان میخواد

Last edited:

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
نه نخریده کل کوینهاش 3 میلیون هست حالا 17 میلیون خریده شده حرفایی میزنی رفیق. این ادرسها یعنی اون 17 ادرس اولیه ادرسهایی است که ازش استخراج میشه کپت کوینها .;)
اون ادرسهایی هم که مبالغش زیادی بالاست احتمالا ادرسهای صرافیی چیزی باشه.
یا ادرس خود مدیریتش ادرس 122 مال من بود به نظرم.:general403:

ضمنا شما رفیق خیلی خیلی خوش بین هستی به این کوین :general307:اگر اینجوری باشی هیچ سودی نمیکنی تو دنیای کوین خوش بین بودن جایی نداره واقع بین بودن است که به درد میخوره.:general703:
شما اگر وارد ترید بشید یک روزه زمین میخوری اینجوری.:(
فکر میکنید بعد از بیت کوین این دومین کوینی هست که اومده که باید بهش خوش بین بود.
تعداد کوینها یا ارزهای جایگزین بالای هزار عدد هست که همه اونها وقتی ظاهر میشن مدیرشون میگه قیمت ما بالای نیم بیت کوین خواهد رسید :general208:برای افزایش اعتماد و طرفدار و اینکه هیچ کی نفروشه و تقاضا برای خرید بیشتر بشه قیمت بالا بره تا خودش بتونه کوینهای مسخرشو بفروشه یعنی اینا یه مشت عدد رو تبدیل به پول میکنند و میزنند به چاک همشون کارشون اینه یعنی یه جورایی اون هایپهای قدیم دیگه دستشون رو شده و ادم احمق کمتر شده و تو هایپ سرمایه گذاری کمتر شده زدن به این روش از درامد که دیگه دردسرشم کمتره چون یک عدد رو وارد بازار میکنندخرید و فروش میکنند با تبلیغات و بیشتر وقتها دروغین اون رو بزرگ جلوه میدن و رویا بافها تو این داستان میبازن برنده اصلی صاحب کوین هست همیشه و یه سری که میدونند چه خبره پس رفیق زیادی خوش بین نباش این کوین یه بار دیگه اگر خوش شانس باشیم بامپ میشه عین اونموقع که اومد رو 10 هزار ساتوشی اون موقع باس فورا فروخت :general707:وگرنه دیگه تمامه.
پس از تمام شدن توزیع احتمال اینکه قمتش بیشتر هم نزول کنه خیلی خیلی زیاده چون اونموقع خریدارش خیلی کمتر میشه الان میخرن به امید اینکه اونموقع گرون میشه میفروشن ولی اونموقع باید به چه امیدی بخرن؟:(

بازم میگم مگر اینکه چندین بازار مصرف معتبر براش پیدا کنند که بتونند از بی مصرفی درش بیارن و اون بازارها حاظر بشن کاپت کوین رو برای مبادله قبول کنند وگرنه اگر بی مصرف باقی بمونه دلیلی برای تقاضای خرید نمیمونه و همه کوینهاشون رو دستشون میمونه و چیزی که قابل مصرف نباشه ارزش هم نداره.:general306:
مثل دلار ویرتاپال که هر 1000 دلارش رو هزار تومن میخریدن:general304: بعضیا چون هیچ مصرفی نداشت و ارزشی هم نداشت اونایی هم که میخریدن به امید اینکه یک روز مصرف پیدا کنه و ارزشش بالا بره میخریدن.:general601:

Last edited:

platinum

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من یه چند وقت این خرید و فروش کپت کوین رو زیر نظر دارم. اوایل فکر می کردم مث ارزهای واقعی هست یعنی باید دستتو بزنی زیر چونه ت ببینی میره بالا یا نه بعداً دیدم هرکسی می تونه خودش قیمتشو تعیین کنه. یعنی شما می تونی قیمتشو بالا ببری یا پایین ببری. طبیعتاً کسی که کپت یا بیت بیشتر داشته باشه می شه جمشید بسم الله. من می دیدم (الانم می تونین ببینین) طرف با 2 تا دونه کویت قیمتو داره می کشه پایین. چطوی؟ مثلاً نرخ خرید رو 2000 و نرخ فروش رو 2500 هست. و آخرین نرخ معامله که می شه ارزش کپت، هم رو 2500 هست. یارو میاد می گه من 2 تا کوین می خوام به نرخ 2200. بعد یه نفر پیدا می شه به این نرخ بهش می فروشه. اونوقت آخرین نرخ معامله یا نرخ کوین می شه 2200. بعد بلافاصله اون 2 تا پاپاسی رو می ذاره واسه فروش به نرخ 2250. بعد یه نفر پیدا می شه می خره و نرخ نهایی از 2500 با یه معامله ی صوری می ره رو 2250. ضمن اینکه فاصله ی خرید و فروش هم از 500 تا می شه 50 تا. همین رویه رو ادامه می ده تا قیمتو بکشه پایین. حالا اونیکه می خواد قیمتو ببره بالا مجبوره تمام کوینها با قیمتای پایین رو بخره و بعد یه قیمت فروش بالا بده اما به شرط اینکه این مفت خرها که می خوان قیمتو بیارن پایین اینکارو متوقف کنن که نمی کنن. کاملاً می شه دست یه عده در کاهش ارزش کپت کوین رو دید حالا نمی دونم هدفشون چیه شاید می خوان قیمتو بکشن پایین و بعد یه خرید حسابی کنن و منتظر توقف عرضه ش بشن تا یه سود کلان کنن.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
تو هر بازاری عرضه و تقاضا قیمتو تعیین میکنه حالا یک عده موش میدونن تو بورس خودمونم همینطوره
هر کسی استراتزی داره و بهتره طبق استراتژی خودش کار کنه

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
همه کوینها رقیب هم هستن و همه رغبا میخوان همدیگرو زمین بزنند و حاظر یه پول هم بزارن خیلی وقتا تا کوینی رو زمین بزنند .
در مورد عرضه و تقاضا کاملا درسته اگر اینجوری پیش بره عرضه درسته 11 روز دیگه تموم میشه ولی خیلا که دارن و میخوان بفروشن ولی خریدار وقتی دلیلی برا خرید نداشته باشه نمیخره پس ارزشش هی میاد پایین و پایینتر چون تقاضایی برای خرید نیست .:(
این کوین رو الان من و شما و دیگری حاظریم بخریم چون که ممکنه حدس بزنیم مثلا 11 روز دیگه گرونتر میشه سود میکنیم حالا 11 روز دیگه چه دلیلی داره بخریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگر اینکه بخوایم باهاش از فروشگاههای اینترنتی معتبر خرید کنیم پس باید برای خرید از اون فروشگاهها همینطور که الان دنبال پرفکت مونی یا پای پال یا بیت کوین میگردیم دنبا کپت کوین بگردیم بخریم و با کپت کوین از اون فروشگاه خرید کنیم پس اگر فروشگاهها قبول نکنند کپت کوین هم تهش بالا میاد .
مثلا داگ کوین رو نگاه کنید هر جا برید قبول دارن بیت کوین که دیگه همه قبول دارن سایتهای و فروشگاهها و......پس تقاضا برای خریدش هست همچنان که برای فروشش تقاضا هست مثلا تو مینتاپال نگاه کنید تقاضای خرید داگ کوین از فروشش بیشتره .
البته تعدادش 100 میلیارد است ولی اگر کپت کوین تعدادش که 3 میلیون هست بتونه جا کنه قیمتش بیشتر میشه تا دو هفته دیگه مشخص میشه

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
همه کوینها رقیب هم هستن و همه رغبا میخوان همدیگرو زمین بزنند و حاظر یه پول هم بزارن خیلی وقتا تا کوینی رو زمین بزنند .
در مورد عرضه و تقاضا کاملا درسته اگر اینجوری پیش بره عرضه درسته 11 روز دیگه تموم میشه ولی خیلا که دارن و میخوان بفروشن ولی خریدار وقتی دلیلی برا خرید نداشته باشه نمیخره پس ارزشش هی میاد پایین و پایینتر چون تقاضایی برای خرید نیست .:(
این کوین رو الان من و شما و دیگری حاظریم بخریم چون که ممکنه حدس بزنیم مثلا 11 روز دیگه گرونتر میشه سود میکنیم حالا 11 روز دیگه چه دلیلی داره بخریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگر اینکه بخوایم باهاش از فروشگاههای اینترنتی معتبر خرید کنیم پس باید برای خرید از اون فروشگاهها همینطور که الان دنبال پرفکت مونی یا پای پال یا بیت کوین میگردیم دنبا کپت کوین بگردیم بخریم و با کپت کوین از اون فروشگاه خرید کنیم پس اگر فروشگاهها قبول نکنند کپت کوین هم تهش بالا میاد .
مثلا داگ کوین رو نگاه کنید هر جا برید قبول دارن بیت کوین که دیگه همه قبول دارن سایتهای و فروشگاهها و......پس تقاضا برای خریدش هست همچنان که برای فروشش تقاضا هست مثلا تو مینتاپال نگاه کنید تقاضای خرید داگ کوین از فروشش بیشتره .
البته تعدادش 100 میلیارد است ولی اگر کپت کوین تعدادش که 3 میلیون هست بتونه جا کنه قیمتش بیشتر میشه تا دو هفته دیگه مشخص میشه
بله و به همین دلیله که من و شما که داریمش باید کمی ( خیلی کوچیک ) برای اینکه تو فروشگاه ها بره تلاش کنیم
غیر شما و من خیلی های دیگه این تلاش رو میکنن ( رجوع به تاپیک بیت کوین تالک)
رفتن تو فروشگاه باعث میشه خودش کم کم گسترش پیدا کنه یعنی فروشگاه دیگه ببینه اینیکی استفاده میکنه و ( البته خودش امنیت بالایی و ویزگی های خوبی داره که تو سایت بهش اشاره شده) خود بخود گسترش پیدا میکنه
الان چیزی که میبینم احتمال میدم ادمین کوین های دیگه که اینو رقیبشون میبینن تو این کاهش قیمت دست دارن حالا شانس بیارم و یه پولدار پیدا بشه از این کوین حمایت کنه یا بره و گسترش پیدا کنه 11 روز اخرش نیست بلکه براش یه شروعه
ولی اگه اینطور نشه حرف شما تحقق پیدا میکنه که من و خود شما هم دوست نداریم اینطور بشه :)

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
بله و به همین دلیله که من و شما که داریمش باید کمی ( خیلی کوچیک ) برای اینکه تو فروشگاه ها بره تلاش کنیم
غیر شما و من خیلی های دیگه این تلاش رو میکنن ( رجوع به تاپیک بیت کوین تالک)
رفتن تو فروشگاه باعث میشه خودش کم کم گسترش پیدا کنه یعنی فروشگاه دیگه ببینه اینیکی استفاده میکنه و ( البته خودش امنیت بالایی و ویزگی های خوبی داره که تو سایت بهش اشاره شده) خود بخود گسترش پیدا میکنه
الان چیزی که میبینم احتمال میدم ادمین کوین های دیگه که اینو رقیبشون میبینن تو این کاهش قیمت دست دارن حالا شانس بیارم و یه پولدار پیدا بشه از این کوین حمایت کنه یا بره و گسترش پیدا کنه 11 روز اخرش نیست بلکه براش یه شروعه
ولی اگه اینطور نشه حرف شما تحقق پیدا میکنه که من و خود شما هم دوست نداریم اینطور بشه :)
یه سوال دوستان :
الان بالاخره بعد از این همه بحث ها ، ارزششو دارخ آدم وقت و چشم بذاره یا نه ؟

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
یه سوال دوستان :
الان بالاخره بعد از این همه بحث ها ، ارزششو دارخ آدم وقت و چشم بذاره یا نه ؟
به خودتون بستگی داره چه بسا عده ای الان وقت و چشم میزارن و کپ کوین میگیرن
عده ای تشخصی دادن که ارزش نداره و وقت نمیزارن
تصمیم باخودتونه :)

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
من به اندازه خودم کمک کردم هم تو رای دادن هم ایمیل زدن

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
ضمنا وارد اکونتتون بشید اون پایین رو که تعداد اعضا و مقدار استخراج شده رو مینویسه نگه کنید یه مبلغ بزرگی رو نوشته نمیدونم قاطی کرده اون 17 میلیون که مینوشت حالا یه عدد مسخره ای اومده تو بیت کوین تالک هم عکسش هست

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
امروز درگیر بحث و کاری شدم نتونستم بیت ترکس رو چک کنم
یکی امروز تو بیت تریکس 17000 کپ کوین خرید کرده :general707:
گفته میشه ادمین یکی دیگر از اکچنرچری بوده که امروز کپ کوینو اضافه کرده :general707::general707:

تا حالا تنها 2 میلیون و هفتصد هزار استخراج شده
لیست :
http://get.captcoin.com/addresses.html

بالا