برگزیده های پرشین تولز

درآمد یک پزشک چقدر است؟!

parsa1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
نمیدونم شما هم مثل بنده از این اخلاق ها دارین یا نه که وقتی داخل مطب یک پزشک هستید و منتظر ویزیت درآمد اونو حساب کتاب کنید؟!:D:rolleyes:
حالا به نظر شما درآمد ماهانه یک پزشک در تخصص های مختلف و یا یک پزشک عمومی چقدره؟!
در آینده چطور؟
به نظرتون درآمد یک پزشک متخصص بیشتره یا یک دندانپزشک یا داروساز متخصص و یک دکترای عمران یا مکانیک یا برق ...؟
نظر شما چیه؟!

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
من دیشب حالم خراب شد رفتم پیش دکتر محل
دکتر اینجا زیاده
این یخورده قدیمیه!
ویزیتش 5تومنه با دفترچه بیمه

کلا ساع 4 هست تا 11
شنبه تا 5شنبه
روزانه کم کم 50تا ویزیت میکنه!
5*5000 مساویست یا 250000
250.000*25روزمساویست با ماهی 6ملیون 250
من همه چیز رو پایین گفتم!
-------
همه که بیمه ندارن!
روزانه شاید تا 70-80نفر هم ممنکنه بیان!
هزینه تزریقات و ..حساب نشد

درامدن این با اینکه پزشکه عمومیه اینقدره!
اونم محله کوچیک!
ولی حال میکنم با کاراش: دی.

echargeshop

Registered User
لایک‌ها
20
دکتر اینجا زیاده
این یخورده قدیمیه!

کلا ساع 4 هست تا 11
شنبه تا 5شنبه
5*5000 مساویست یا 250000
-------
همه که بیمه ندارن!

اونم محله کوچیک!

>>>>>>>

Last edited:

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
درامدش که زیاده ولی حتی اگه ماهی بیست تومن هم باشه من حاضر نیستم با ان و گه مردم کار کنم . شما خودت رو نگاه نکن میرسی به خودت , خیلی ها حموم نمیدونن چیه !! مسواک تجملاته براشون ! هزار تا گند و کثافت دارن , الکیه مگه .

باید کلی جسد و لاشه مرده ادم تشریح کنی , کلی انگل و کرم و فلان باید بررسی کنی..
کلا دل میخواد که من ندارم. ولی درامدش رو راست میگی خیلی زیاده , البته زمینه های مختلف فرق میکنه.
در ضمن شما باید مایه دار هم باشی به نظر من..
یکی از اشنایان که میلیاردره بچش رو بعد از دانشگاه دندان پزشکی فرستاد خارج , کلی خرجش شد .اومد ایران براش یه مطب گرفت تو زعفرانیه که میگن فقط پونصد میلیون خرج دکور و دستگاه شده ..و الان داره پول پارو میکنه ..خب اگه یه دانشجوی ممتاز ولی بی پول بود الان باید تو یه بیمارستان دولتی دندونای سیاه و کرم خورده میکشید ولی ایشون دمه در مطبش زیر صد تومن ماشین پارک نمیکنه الان و معلومه با چه ادمایی سر و کار داره..

سمت باشگاه فرمانیه دو سه تا ساختمون پزشکان هست , واحدی تقریبا یک میلیارد رهن سالانه میدن ..

گذشت اون دورانی که طرف دکتر با استعدادی بود و ایندش تضمین میشد...طبق معمول الان پول حرف اول رو میزنه .
اینم بگم , رفیقم یه مشکل پوستی داشت که همه گفتن خودسر درست نمیشه پاشو برو دکتر. هیچی پاشدیم رفتیم یکی از مطب های انچنانی محل خودمون, یعنی اینجور بگم که انقدر شیک بود خجالت داشتیم میکشیدیم ما !! منشی رو می تونستی همونجوری با همون لباس ببری پارتی و سربلند باشی !!
ویزیت یارو هم سی تومن بود که دکتر فلانه و بمان ! هیچی رفتیم تو , یه یارو بود شاید چهل ساله..هی ویزیت کرد این رفیقه مارو , بعد چند دقیقه مارو نگاه کرد گفت من نمیدونم این چیه !!! مونده بودیم بخندیم , دعوا کنیم چی کار کنیم !! گفتیم پس چاره چیه , یه سری مولتی ویتامین نوشت و گفت نمیدونم والا برین پیش همکارا شاید بتونن کمک کنن !!
می خوام اینو بگم که شما پول داشته باش , سواد نداشته باش , بیا اینجا یه مطب بزن و پول پارو کن !!
رفیقه منم سمت میدون پاستور رفت یه درمونگاه از این ارزونا , یارو یه امپول زد بهش و خوب شد !! ده تومن هم با خرج امپول و ویزیت خرجش شد !!

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
ویزیتش با بیمه 5 تومن هست، بقیش را از بیمه میگیره.

دکتر اینجا زیاده
این یخورده قدیمیه!

کلا ساع 4 هست تا 11
شنبه تا 5شنبه
5*5000 مساویست یا 250000
-------
همه که بیمه ندارن!

اونم محله کوچیک!

amione

Registered User
لایک‌ها
30
درامدش که زیاده ولی حتی اگه ماهی بیست تومن هم باشه من حاضر نیستم با ان و گه مردم کار کنم . شما خودت رو نگاه نکن میرسی به خودت , خیلی ها حموم نمیدونن چیه !! مسواک تجملاته براشون ! هزار تا گند و کثافت دارن , الکیه مگه .

باید کلی جسد و لاشه مرده ادم تشریح کنی , کلی انگل و کرم و فلان باید بررسی کنی..
کلا دل میخواد که من ندارم. ولی درامدش رو راست میگی خیلی زیاده , البته زمینه های مختلف فرق میکنه.
در ضمن شما باید مایه دار هم باشی به نظر من..
یکی از اشنایان که میلیاردره بچش رو بعد از دانشگاه دندان پزشکی فرستاد خارج , کلی خرجش شد .اومد ایران براش یه مطب گرفت تو زعفرانیه که میگن فقط پونصد میلیون خرج دکور و دستگاه شده ..و الان داره پول پارو میکنه ..خب اگه یه دانشجوی ممتاز ولی بی پول بود الان باید تو یه بیمارستان دولتی دندونای سیاه و کرم خورده میکشید ولی ایشون دمه در مطبش زیر صد تومن ماشین پارک نمیکنه الان و معلومه با چه ادمایی سر و کار داره..

سمت باشگاه فرمانیه دو سه تا ساختمون پزشکان هست , واحدی تقریبا یک میلیارد رهن سالانه میدن ..

گذشت اون دورانی که طرف دکتر با استعدادی بود و ایندش تضمین میشد...طبق معمول الان پول حرف اول رو میزنه .
اینم بگم , رفیقم یه مشکل پوستی داشت که همه گفتن خودسر درست نمیشه پاشو برو دکتر. هیچی پاشدیم رفتیم یکی از مطب های انچنانی محل خودمون, یعنی اینجور بگم که انقدر شیک بود خجالت داشتیم میکشیدیم ما !! منشی رو می تونستی همونجوری با همون لباس ببری پارتی و سربلند باشی !!
ویزیت یارو هم سی تومن بود که دکتر فلانه و بمان ! هیچی رفتیم تو , یه یارو بود شاید چهل ساله..هی ویزیت کرد این رفیقه مارو , بعد چند دقیقه مارو نگاه کرد گفت من نمیدونم این چیه !!! مونده بودیم بخندیم , دعوا کنیم چی کار کنیم !! گفتیم پس چاره چیه , یه سری مولتی ویتامین نوشت و گفت نمیدونم والا برین پیش همکارا شاید بتونن کمک کنن !!
می خوام اینو بگم که شما پول داشته باش , سواد نداشته باش , بیا اینجا یه مطب بزن و پول پارو کن !!
رفیقه منم سمت میدون پاستور رفت یه درمونگاه از این ارزونا , یارو یه امپول زد بهش و خوب شد !! ده تومن هم با خرج امپول و ویزیت خرجش شد !!

آدم شرف داشته باشه وقتی نمی دونه بگه نمی دونم
بعضیاشون اصن نه گوش می کنن چی می گی و نه می فهمن چه مرگت هست آخر سرم یه صفحه سیاه می کنن ک باید خدا تومن پول دارو بدی که هیچ دردی رو ازت دوا نمی کنه

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
درآمد متوسط یک دکتر متخصص در یک روز کاری در مطب (فرض کنیم سه روز مطب هست فقط!) با حساب ویزیت 25 تومانی تقریبا معادل 50 نفر مراجعه کننده هست. یعنی در ماه میشه :
50x3x4x25000 تومان
البته دکترهای متخصص که بنا به تخصصشون مراجعه کننده بیشتر هم دارند روزانه تا 120 الی 150 نفر را هم ویزیت می کنند به این صورت که یک تیم دارند و خودشون **** تیم هستند و دکترهای زیر دست مریضها را ویزیت می کنند و دکتر اصلی بین اتاقها در مطب رفت و آمد میکنه و در موارد که لازم بدونه خودش ویزیت میکنه ....
این فقط مال درآمد مطب بود، حالا تدریس در دانشگاه، عضویت در یک بیمارستان، سهامدار بودن در یک بیمارستان و درآمد از درمان خارج مطب شامل بیمارستان و ... باید درنظر گرفت.
درمجموع درآمدشون خیلی خوبه ولی هر دکتری هم اینجوری نیست!
در بین تخصصها هم درحال حاضر بجز جراح قلب،مغز و چشم . بهترین و کم دردسر ترین درآمد مطعلق به قشر دندانپزشک هست که یه رودکانال ساده نزدیک 500 الی 850 تومان برای مراجعه کننده هزینه دربردارد.

new24

Registered User
لایک‌ها
300
جواب سوالتون
چمدونم(چه میدونم)

من بجای اینکه بشینم این کارا رو بکن میشینم عکسای دیواراشون یا مجله ای چیزی میخونم

یک دکتر معروف بود که دخترخالم یکی از منشی هاش بود(یا دستیارش بود)یکروز منو به زور بردن اونجا و موقع ویزیت طرف گفت لثّه هات باید جراحی بشن،نگاه کن با این پنس اروم هم که میکنم تو لثّه هات خون میاد
آقا ما هم گفتیم این ب خاطر مسواک خشنی هست که قبل اومدن کشیدم،قبول نکردش
گفتم شما یک هفته وقت بده من درستش میکنم،میگفت نمیشه و این چنین کاری غیرممکنه،این 100%باید عمل بشه
منم اومدم بیرون تو 1 هفته هر شب(یعنی7بار)مسواک زدم،ولی اونهارو با شدّتی که بتون رو سوراخ میکنه کشیدم،،وقتی رفتیم پیش دکتر،خودش تعجّب کرده بود
میخواستم بگم ،آقای دکتر پول ویزیتمو پس بده تا بگم از چه روش خارق العاده ای استفاده کردم(ولی جلو خودمو گرفتم)
خوش و خرّم اومدم بیرون و 1ساله(البته تابستون میشه 1 سال)که هیچ دندونپزشکی نرفتم،،خوش و خرّم فقط جدیدا لثّه هام غیرعادّی شده،باید دوباره فرمولیاسیانس رو اجرا کنم(الان مسواک میزنم،صبح و شب)

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

متخصص با 3 سال سابقه ی تخصص ماهی 25 میلیون

متخصص و فوق تخصصی با سابقه ی بالا ماهی 60 میلیون به بالا

جراح زیبایی با سابقه ی بالا 70 میلیون

جراح قبل و مغز و اعصاب خیلی های ماهی 230 میلیون

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
زحمت و سختی رو پرستارها باید بکش پولارو پزشکا پارو می کنن .... ه ی ی ی روزگـــــــــــــــــــار ( یعنی بی عدالتی در این حد ):(

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
زحمت و سختی رو پرستارها باید بکش پولارو پزشکا پارو می کنن .... ه ی ی ی روزگـــــــــــــــــــار ( یعنی بی عدالتی در این حد ):(

درس هارو دکتر بدبخت میخونه، 12 سال دکتر بدبخت بیخوابی میکشه، رتبه تک رقمی رو دکتر بدبخت میاره، نکنه انتظار داری پرستار بیاد پول پارو کنه؟؟

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
روزي يك بار لااقل به خودم فحش ميدم كه چرا جاي اين مهندسي بيخود نرفتم پزشك بشم ٤ سال سختي يه عمر پول

همين الان بعضي وقت ها وسوسه ميشم با ٢٩ سال سن از اول بخونم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 

saman148

Registered User
لایک‌ها
39
روزي يك بار لااقل به خودم فحش ميدم كه چرا جاي اين مهندسي بيخود نرفتم پزشك بشم ٤ سال سختي يه عمر پول

همين الان بعضي وقت ها وسوسه ميشم با ٢٩ سال سن از اول بخونم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 
عزیزم پزشکی 4 سال نیست 7-8 ساله تازه بعدشم 2-3 سال باید بری مناطق محروم بعدش تازه میشی پزشک عمومی که باید تو یه امتحان سخت تر از کنکور قبول بشی تا بری برای تخصص

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
عزیزم پزشکی 4 سال نیست 7-8 ساله تازه بعدشم 2-3 سال باید بری مناطق محروم بعدش تازه میشی پزشک عمومی که باید تو یه امتحان سخت تر از کنکور قبول بشی تا بری برای تخصص

دوست عزیز منظورش 4 سال مابه التفاوت مهندسی و پزشکیه

منم گاهی همینجور میشم میگم خاکتوسرم کاش خونده بودم بیشتر . والا دکتر عمومیش هم درآمدش خوبه

تا همش کارشناسی دوباره کارشناسی ارشد دوباره کنکور دکترا

اونجوری 27 سالته دکتری اونجوری 29 سال بعد آن کجا و آن کجا

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
من پزشک عمومی سراغ دارم ............... ماهی 12 میلیون درمیاره ............... پزشک متخصص پلاستیک (جراح ) ماهی 70ملیون ...... مهندس هم با ماهی 3.5 ملیون شغل دولتی ....... پزشک کاشت مو هم با ماهی 130 ملیون .....

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
درس هارو دکتر بدبخت میخونه، 12 سال دکتر بدبخت بیخوابی میکشه، رتبه تک رقمی رو دکتر بدبخت میاره، نکنه انتظار داری پرستار بیاد پول پارو کنه؟؟

نه عزیز توقع ندارم پرستار بیاد پول پارو کنه ولی به نظرت 26 شیفت 6 ساعته در هفته فقط موظفی ( در گردش صبح + عصر + شب ) + چندین شیفت هم که به خاطر کمبود نیرو باید اضافه کار بری + با این همه سختی و بدبختی و احتمال خطر انواع عفونت هپاتیت و ایدز و هزارجور بیماری دیگه ........................ ماهی 1 تومن یا فوقش 1.2 بگیری میبینی که اصلا عدالت نیست.....

بله درسته یک پزشک در ایتدا سختی میکشه ولی بعدش حالشو میبره ...... اما یک پرستار از روز ورود به دانشگاه تا آخرین روزی که داره کار میکنه سختی میکشه .... من نمیگم که درآمد یه پزشک باید کم بشه اما باید یه پرستار هم بر اساس کاری که میکنه درآمد داشته باشه ....

رتبه تک رقمی رو دکتر بدبخت میاره

این دیگه خنده دار بود :lol: ..... هرچی میکشیم از بی پولیه ( پول داشته باشی پزشک هم میشی ) وگر نه منم الان باید پزشک بودم چون دانشگاه آزاد مشهد پزشکی قبول شدم ولی نتونستم برم :(

در ضمن منم پزشک میشناسم از ماهی 1.5 درآمد داره تا ماهی 140-450 میلیون

Last edited:

danial13

Registered User
لایک‌ها
92
پزشک متخصص کایروپراکتیک از این تخصص2 نفر تو مشهدن و 20 یا 30 نفر هم بقیه جاهای ایران
البته بگم که ایشون از بچگیش usa شیطان بزرگ تشریف داشتن
روزی 70 نفر (حداقل)*35000 هزار تومن ویزیت=2450000
ولی خداییش کارش درسته من واسه دیسک کمرم رفتم بعد 20 جلسه خوب شدم

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
منم همیشه حساب میکنم. من همین بعد از ظهر وقت دندون پزشکی دارم. این دکیه فقط روزای زوج میاد. که از صب تا شب ساعت 10 یه راست مریض داره. خصوصی هم هست کلینیک. راحت راحت هیچی نشه تو روز 1 تومن که ماهی میشه 15 تومن.
15 روز دیگه هم بیمارستان کار میکنه که کم کم 7 تومن هم از بیمارستان. یعنی حداقل ماهی 22 تومن

بالا