برگزیده های پرشین تولز

درامد آرایشگاه مردانه

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
خدا خواسته و یه عده از قدیم صاحب مغازه شدن حالا یا پدری یا ...
وگرنهاصلن اجاره در نمیاد
آدم همون یه کارمند چیزی بشه و اگر زرنگه عصرا هم بره آژانسی حسابداری چیزی بهتره . چون اینجور فقط استرسه
مثلن 3 میلیون اجاره خوب باید 6*7 میلیون سود باشه تا بصرفه یا برا کار دوم
کارمند بانک شدن هم خوبه هااا:D

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
کسی اینجا آرایشگر نیست میتونه بگه چقدر درآمد داره اما درآمدش باید بالا باشه چون الان تعرفه اصلاح موی مردانه شده 10 تومن یعنی دوبرابر قبل

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
ماهی 3 4 تومن حالت متوسط...کارت خوب بشه مشتریهات زیاد شن و جاتم خوب باشه خیلی درامدش بیشتر از اینه.

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
بستگی به مهارتش داره
مهارت در سطح متوسط به بالا میگیم الان اتفاقا آرایشگاه بود فرط فذط آدم میاد خدایش سود خوبی داره سه میلیون طرف اجاره مغازه میده روزی فکر کنم راحت 30 تا کله بزنه میشه 9 میلیون 6میلیون میمونه که دست کم 5 تومنش سود هست کار پرسودی هست حالا نمیدونم چرا جوون ها میرن درس میخونن تا آخر با 1 تومن جایی استخدام بشن حیف که من کارهای هنریم خوب نیست و گرنه میرفتم تو این شغل

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
ماهی 3 4 تومن حالت متوسط...کارت خوب بشه مشتریهات زیاد شن و جاتم خوب باشه خیلی درامدش بیشتر از اینه.
یعنی روزی 13 تا سر اصلاح کنه؟با ماهی 3-4 تومن بدونهزینه و وقت برای تحصیلات چرا ملت آرایشگری انتخاب نمیکنن اکثر جوون ها زیاد دنبال اینکار نیستن در صورتی که درآمدش خوبه تو این پیتی فکر کنم اصلا آرایشگر نداریم

بالا