برگزیده های پرشین تولز

درامد پیکان وانت چقدره؟

panyi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان میخوام بدونم درامد یه پیکان وانت حدودا خالص روزی چقدره ؟ و کجاها کار کنی درامد زیاده؟ تو پیک یا شرکت ها یا.... مرسی از همگی

panyi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان یعنی کسی اطلاع نداره از درامد ؟ لطفا راهنمایی فرمایید تشکر

دیزل

Registered User
لایک‌ها
30
من مزدا دارم ولی شخصی کار می کنم تو گرگان برا بار تو شهری هر سرویس 10 هزار حداقل کرایه میدم روزی 5-6 تا بار دارم تقریبا

MohammadHashemi

Registered User
لایک‌ها
107
بستگی داره چه قدر کار کنی خودت .... یه بار هم الان با پیکان وانت ببری حداقل 40 هزار میگیری ... حداقل پنج تا تیریپ میتونی بری

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
بستگی داره مثلا شهرت پرجمعیت یا کم جمعیت باشه بشناسنت ماشینت دوگانه باشه استهلاک تعمیر زیاد ندی مخصوصا اینکه بشناسنت خیلی مهمه طرف با پیکان وانت خونه خریده داره قسطاشم راحت میده چون میدونه چیکار کنه یکی هم هست همش چرت

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
یه دستگاه کپی از شهریار اورد تهران 140 گرفت
همونو از یه کوچه بالا برد یه کوچه پایین 40 گرفت بدون اینکه دست بزنه به دستگاه و اینا

Sent from my F**king life

panyi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بستگی داره مثلا شهرت پرجمعیت یا کم جمعیت باشه بشناسنت ماشینت دوگانه باشه استهلاک تعمیر زیاد ندی مخصوصا اینکه بشناسنت خیلی مهمه طرف با پیکان وانت خونه خریده داره قسطاشم راحت میده چون میدونه چیکار کنه یکی هم هست همش چرت
تو تهران هستم و 25 سال سنمه میخوام ماشین 1گانه سوز بخرم سال 91 92 کاریم هستم حاضرم از 8 صبح تا 7 8 شب کار کنم فقط ممکنه بگین چیکار کنم بشناسنم و کارم بگیره؟ چه روش های تبلیغاتی استفاده کنم و چه جاهایی برم برای کار ؟

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
تو تهران هستم و 25 سال سنمه میخوام ماشین 1گانه سوز بخرم سال 91 92 کاریم هستم حاضرم از 8 صبح تا 7 8 شب کار کنم فقط ممکنه بگین چیکار کنم بشناسنم و کارم بگیره؟ چه روش های تبلیغاتی استفاده کنم و چه جاهایی برم برای کار ؟
موسسه های پیک زیادن میتونی با اونا کار کنی هرجا بار باشه واسه مشتریا بهت خبر میدن میبری واسشون بعد درصد اونارو میدی
موسسات پیک و باربری کم نیستن تو تهران
با چنتاشون میتونی کار کنی

Sent from my F**king life

silverman7

Registered User
لایک‌ها
14
دوست عزیز میتونی بری به لوازم خانگی فروش ها بسپاری ، ترمینال های برون شهری یا باربری ها ، اگر توی شهرتون منطقه خاصی هست که بورس فروش لوازم ساختمانی مثل شیرآلات ، سیم و کابل ، لوله و اتصالات و ... هست میتونی بری مغازه های اونجا هم بسپری (یه باری داشتم چند وقت پیش حدود 20 حلقه سیم مسی بود که میخواستم از لاله زار ببره باربری ، صاحب مغازه زنگ زد یه وانتی ، اومد بار رو برد تا نزدیک ترین باربری و 60 تومن گرفت ! )
برای معرفی هم میتونی یه کارت ویزیت یا یه برگه تبلیغاتی A5 بدی به مغازه دار و بگی سعی میکنم مناسب تر از بقیه با شما و مشتری هات حساب کنم

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
دوست عزیز همون طور که اون دوستمون گفت کارت ویزیت و برگه تبلیغاتی چاپ کن هرجا فکرش رو میکنی پخش کن تو همه مغازه ها تو صندوق پستی خونه ها رو ماشینتم شمارتو بنویس تبلیغ سیار ارزون تر از بقیه بگیر و با مردم راه بیا اخلاق تاثیر زیادی داره سعی کن دوگانه سوز کنی پول بنزینت کمتر شه

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
دوست عزیز همون طور که اون دوستمون گفت کارت ویزیت و برگه تبلیغاتی چاپ کن هرجا فکرش رو میکنی پخش کن تو همه مغازه ها تو صندوق پستی خونه ها رو ماشینتم شمارتو بنویس تبلیغ سیار ارزون تر از بقیه بگیر و با مردم راه بیا اخلاق تاثیر زیادی داره سعی کن دوگانه سوز کنی پول بنزینت کمتر شه
دوگانه برای موقع چرخیدن تو شهر بدون بار خوبه اما با بار اصلا جواب نمیده پدر موتور هم در میاد

panyi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ممنون از جواباتون میشه بگین خالص روزی 100 رو میتونم با وانت دربیارم؟ یا نه!

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
دوگانه برای موقع چرخیدن تو شهر بدون بار خوبه اما با بار اصلا جواب نمیده پدر موتور هم در میاد
کی گفته جواب نمیده این همه وانت دوگانه سوز هرچی در بیارن پول بنزین بدن که کلا هیچ کس وانت نمیخره موقع بار زدن مصرف سوخت بیشتر میشه اصلا بنزین نمیصرفه

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
من یه دوست داشتم رفت تو کار وانت پیکان...یکی از این باربری ها تبلیغ کرده بود روزی 150 کاسبین.این دوستمم وانت رو خرید رفت تو باربری ولی گفت همچین رقم هایی در نمیاد...خیلی خوب ماهی 2.5 تا 3 در میاد که شما باید کمیسیونه باربری رو بدی و پول استهلاک ماشین و بنزین رو کنار بذاری باقیش سود خالصته...
این تجربه دوسته من بود...

panyi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من یه دوست داشتم رفت تو کار وانت پیکان...یکی از این باربری ها تبلیغ کرده بود روزی 150 کاسبین.این دوستمم وانت رو خرید رفت تو باربری ولی گفت همچین رقم هایی در نمیاد...خیلی خوب ماهی 2.5 تا 3 در میاد که شما باید کمیسیونه باربری رو بدی و پول استهلاک ماشین و بنزین رو کنار بذاری باقیش سود خالصته...
این تجربه دوسته من بود...
یعنی 2.5 تا 3 خالص واسش میموند؟

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
یعنی 2.5 تا 3 خالص واسش میموند؟
نه عزیز
2.5 تا 3 در میومد براش که باید پول بنزین و کمیسیون رو ازش کم میکرد....همشم میگفت باید روغن عوض کنم لاستیک بخرم لنت بخرم و ازین چیزا....اگه خالصش رو بخای رو 1.5 حساب کن شما...

مجد خوافی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
نیسان بخر بهتره . نیسان خیلیم سود داره . ضمنا یه کارایی دیدم مثلا نوشتن فقط وانت نیسان!
اگرم پول داری که کامیونو بخر بترکون ! اون واقعا روزی 300 اینا حداقل در بدترین حالت میده

دیزل

Registered User
لایک‌ها
30
برادر من من خودم وانت دارم باهاش اهن کشی می کنم یه خورده خطر داره ولی کرایه هاش بدک نیست کافیه تو یه منطقه یک ماه واستی تا بشناسنت اون موقع دیگه لازم نیست کمیسیون هم بدی

بالا