برگزیده های پرشین تولز

درخواست خرید دامنه در مورد عکاسی

ninimaster

Registered User
لایک‌ها
174
سلام رفقا

دامنه در مورد عکاسی کسی داره یک مورد خریدارم

قیمت پیشنهادی هم بفرستین

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
سلام
PhotoModel.ir

ninimaster

Registered User
لایک‌ها
174

ninimaster

Registered User
لایک‌ها
174
سایت هم باشه خریداریم ...

ninimaster

Registered User
لایک‌ها
174

مرسی بازم نه ....

قبلا هم عرض کردم پروژه بزرگی در پیش داریم دامنه برامون مهمه ، پروژه هم فروش مقالات آموزش عکاسی هست ، یه اسم یونیک مثل این www.lenzak.com doorbin.com akkas.com و این مدل دامنه ها ....
قیمت های نجومی هم ندین دوستان دامنه aksbaz.ir با رنک 3 دارم خودم کسی خواست میفروشم
من دامنه خاص میخوام برای همین آپ میکنم این تاپیک رو تا یکی پیدا بشه ...

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
چرا همچین چیزی میفرمایین ؟
نه هنوز پیدا نکردم چطور ؟

مرسی بازم نه ....

قبلا هم عرض کردم پروژه بزرگی در پیش داریم دامنه برامون مهمه ، پروژه هم فروش مقالات آموزش عکاسی هست ، یه اسم یونیک مثل این www.lenzak.com doorbin.com akkas.com و این مدل دامنه ها ....
قیمت های نجومی هم ندین دوستان دامنه aksbaz.ir با رنک 3 دارم خودم کسی خواست میفروشم
من دامنه خاص میخوام برای همین آپ میکنم این تاپیک رو تا یکی پیدا بشه ...
تجربه ام بهم میگه که این تاپیکها از هر 10تا 9تا فیک هستند اما مثل اینکه شما واقعاً خواهان هستید.
خصوصی دادم بهتون.

ninimaster

Registered User
لایک‌ها
174
تجربه ام بهم میگه که این تاپیکها از هر 10تا 9تا فیک هستند اما مثل اینکه شما واقعاً خواهان هستید.
خصوصی دادم بهتون.
بیکار نیستم فیک مطلب بذارم ...!
@ATILA1355 از این آقا که دامینر معروفی هستند بپرسین تا الان چند تا دامنه گرفتم ازشون ... نقد هم پرداخت شده ... اما دامنه درست حسابی و قیمت درست نه دامنه ی میلیونی .... بعضیا توهم این رو دارن که دامنه شون میلیونی میارزه اما نمیدونن که اون دامنه که میلیونی میارزه سرمایه میلیونی روش شده و برند هست مثلا Irib
با احترام

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
بیکار نیستم فیک مطلب بذارم ...!
@ATILA1355 از این آقا که دامینر معروفی هستند بپرسین تا الان چند تا دامنه گرفتم ازشون ... نقد هم پرداخت شده ... اما دامنه درست حسابی و قیمت درست نه دامنه ی میلیونی .... بعضیا توهم این رو دارن که دامنه شون میلیونی میارزه اما نمیدونن که اون دامنه که میلیونی میارزه سرمایه میلیونی روش شده و برند هست مثلا Irib
با احترام
روی صحبتم با شما نبود خیلی کلی گفتم شما هم احتمالاً جای من بودید و بالفرض از 9تاپیک قبل هیچ خاطره خوشی نداشتید شاید همین حرف رو میزدید.
توضیحات بیشتر در خصوصی...

بالا