برگزیده های پرشین تولز

درخواست قیمت گذاری سایت با درآمد ماهی ۴۰ میلیون

khavaj

Registered User
لایک‌ها
224
سلام وقتتون بخیر.ببخشید یه سایت در حوزه خبرهای آموزش و پرورش و استخدام دارم میخواستم برای فروش بذارم اما قبلش ممنون میشم بهم کمک کنید که قیمت گذاری سایت رو چطور انجام بدم.
توضیحات:
سایتم فقط درآمدش از فروش تبلیغات پاپ آپ سایت هست و هیچ روش دیگه ای برای درآمد زایی امتحان نکردم،میانگین درآمدش از این راه در چهار ماه گذشته ماهی ۴۰ میلیون تومن بوده.بازدید سایت در همین بازه روزانه ۳۰ هزارتا آی پی بوده.ورودی سایتم ۸۰ درصد از طریق دیسکاور گوگل بوده،۱۵ درصد از شبکه های اجتماعی مثل شاد و ایتا و حدودا ۵ درصد هم از خود گوگل بوده.
به نظرتون چه قیمتی برای فروش بذارم مناسبه؟

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,087
سلام . آدرس سایت رو لطف کنید
علت فروش چیه ؟

khavaj

Registered User
لایک‌ها
224
سلام . آدرس سایت رو لطف کنید
علت فروش چیه ؟
آدرس سایت omoredari.ir. در مورد علت فروش هنوز تصمیم قطعی به فروش نگرفتم و میخوام بدونم قیمت سایت چقدر هست.در صورتی که ارزشش داشته باشه و بتونم باهاش کاری بیرون از اینترنت راه بندازم میفروشم

ivi

Registered User
لایک‌ها
73
سلام
وقت بخیر

جسارتا شیوه درآمدزایی کمی ابهام دارد، ماهانه ۴۰ میلیون بواسطه نمایش پاپ آپ یا فروش محصول از طریق پاپ آپ؟

متشکرم

khavaj

Registered User
لایک‌ها
224
سلام
وقت بخیر

جسارتا شیوه درآمدزایی کمی ابهام دارد، ماهانه ۴۰ میلیون بواسطه نمایش پاپ آپ یا فروش محصول از طریق پاپ آپ؟

متشکرم
سلام دوست عزیز.
من پاپ آپ که میذارم تبلیغ محصول یا از سایتای همکاری در فروش پاپ آپ نیست چون اونا با این تعداد بازدید فکر نکنم روزی 500 تومنم در بیاد.من تو زمینه کاری خودم برای کانالهای ایتا یا روبیکا عضو گیری می کنم.عضو گیری واقعی نه ممبر اجباری.چون دقیقا موضوع سایتم با موضوع کانال یکی هست معمولا خوب استقبال میشه و با 30 هزار بازدید روزانه حداقل 2 کا می تونم عضو برا کانالشون بگیرم.و بابت هر 1000 نفر عضوی که میگیرم 2 میلیون تومن میگیرم.البته بازدید هر روز سایتم متغییر هست ولی در مجموع به سمتی میره که میانگین ماهی 40 تومن داشته

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,087
من سایتتون رو نگاه کردم . من بودم نمیفروختم چون شما هم سایتت اصولی کار شده و تخصصی هست هم شیوه درآمد زایی شما حرفه ای و اصولی هست و تونستی بالاترین بازدهی رو داشته باشی . دامین هم واقعا برند و تاپ در زمینه ی کاری سایت هست . به نظرم اگر وقت ندارید سایت رو اداره کنید نویسنده مورد اعتماد استخدام کنید خودتون هم اگر کار دیگه ای راه انداختید سایت رو شبا چک کنید و کنترلی روش داشته باشید .
من بودم با درآمدی که از سایت در میاد به فکر گرفتن وام و پرداخت اقساط و اینجور راه ها برای راه اندازی یه شغل بیرون بودم نه با فروش خود سایت .

بالا