برگزیده های پرشین تولز

درخواست معرفی کتاب آموزش ویژوال بیسیک دات نت 2008

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و عرض ادب
ممنون میشم دوستانی که اهل مطالعه هستن یه کتاب آموزش ویژوال بیسیک 2008 به من معرفی کنن .
اگه براتون مقدوره کتاب آموزش asp.net با وی بی 2008 هم اگه میتونین معرفی کنین . مرسی

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم از دوستانی که کمک کردن !!!

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504

rouzbeh_ziafati

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام
دو تا سوال دارم .
اول اينكه الان در بازار چه كتاب هايي از ويژوال بيسيك 2008 به فارسي هست؟
خودم كه ترجمه اين سه كتاب زير رو ديدم . اگر مورد ديگه اي هست كه دوستان ديدند اعلام كنند .

Microsoft Visual Basic 2008 Step by Step
Visual Basic 2008 Programmer's Reference
Visual Basic 2008 How to Program

دوم هم اينكه من كتاب Visual Basic 2008 How to Program Deitel
رو ترجمش رو در بازار ديدم اما نت رو شخم زدم ولي نتونستم pdf اين كتاب رو براي دانلود گير بيارم !
كسي اگر داره يا پيدا كرد راهنمايي كنه
ممنون
http://www.deitel.com/Books/VisualBa...2/Default.aspx

temper

Registered User
لایک‌ها
1
برای ASP.NET 3.5 من شدیدا این کتاب رو به شما معرفی می کنم :
نام این کتاب ASP.NET 3.5 unleashed و از انتشارات SAMS می باشد و در حدود ۲۰۰۰ صفحه می باشد.

به نظر من این کتاب بهترین منبع یادگیری ASP.NET 3.5 می باشد مخصوصا برای کسانی که آشنایی نسبی نسبی با C#.NET دارند .

این کتاب است پر است از مثال های کاربردی برای هر مبحث گفته شده و نیز در این کتاب تصاویر زیادی از عملیات انجام شده در حین هر مثال وجود دارد به طوری که خواننده را به طور کامل با خود همراه می سازد .

این کتاب به زبان انگلیسی می باشد ولی دارای نثری ساده است و فکر می کنم کسانی که آشنایی نسبی با زبان انگلیسی داشته باشند به راحتی بتوانند این کتاب را مطالعه کنند .

Book Description:

ASP.NET 3.5 Unleashed is the most comprehensive book available on the Microsoft ASP.NET 3.5 Framework, covering all aspects of the ASP.NET 3.5 Framework--no matter how advanced.

This edition covers all the new features of ASP.NET 3.5. It explains Microsoft LINQ to SQL in detail. It includes a chapter on the two new data access controls introduced with the ASP.NET 3.5 Framework: ListView and DataPager. With its coverage of ASP.NET AJAX, this book shows you how to take advantage of Microsoft’s server-side AJAX framework to retrofit existing ASP.NET applications with AJAX functionality. It also demonstrates how to use Microsoft’s client-side AJAX framework to build the web applications of the future: pure client-side AJAX applications. All code samples are written in the C# programming language. (Visual Basic versions of all code samples are included on the CD-ROM that accompanies this book.)

*
Take advantage of Microsoft’s new database query language, LINQ to SQL, to easily build database-driven web applications
*
Learn how to use the new ListView and DataPager data access controls to build flexible user interfaces
*
Take advantage of ASP.NET AJAX when building both server-side and client-side web applications
*
Use the AJAX Control Toolkit to create auto-complete text fields, draggable panels, masked edit fields, and complex animations
*
Design ASP.NET websites
*
Secure your ASP.NET applications
*
Create custom components
*
Build highly interactive websites that can scale to handle thousands of simultaneous users
*
Learn to build a complete ASP.NET 3.5 website from start to finish–the last chapter of the book includes a sample ASP.NET 3.5 web application written with LINQ to SQL and ASP.NET AJAX

CD-ROM includes all examples and source code presented in this book in both C# and Visual Basic.

این هم لینک دانلود :
http://rapidshare.com/files/94784813/0672330113.7z

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای وبژوال بیسیک 2008 و asp.net 3.5 بر مبنای وی بی چیزی سراغ ندارین ؟

temper

Registered User
لایک‌ها
1
میتونی در این سایت برای کتاب مورد نظرت سرچ کنی :
www.gigapedia.com
این هم راهنمای دانلود کتاب از سایت بالا :
http://eecs-net.blogspot.com/2009/04/gigapediacom.html
البته من پیشنهاد میکنم که سی شارپ رو یاد بگیری چون اکثر کتاب های آموزش ASP.NET با سی شارپه .
برای یادگیری سریع و آسان سی شارپ به سایت زیر مراجعه کن :
http://www.csharp-station.com/Tutorial.aspx
موفق باشی

Vanquisher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر زبانت خوبه کتاب Programming Windows With Visual Basic.Net از خود انتشارات مايکروسافت بهترین گزینه است، منتهي حجم صفحات بالای 1000 است، ولي در کل کتابي بسیار جامع است!

بالا