برگزیده های پرشین تولز

درخواست همكاري با ربات ثبت دامنه ملي منقضي شده با حقوق ثابت و پورسانت در ازاي هر ثبت!

nariij

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با سلام
اگر شخصي توانايي ثبت دامنه منقضي شده با ربات را دارد لطفا با من تماس گيره
سفارش هاي ما تخصصي و زياد هست و كسي كه با ما كار ميكنه ميتونه از طريق ثبت دامنه در امدي ماهي حداقل يك مليون تا ١٥٠٠ داشته باشه ... البته من در روز اول اعتماد نميكنم و همه دامنه ها رو نميدم دامنه ها روز به روز داده ميشه و در ازاي هر ثبت مبلغي توافقي كار مزد ميگيره ...
تعداد دامنه ها در ماه خيلي زياد هست و ميتونه بهترين در امد باشه با حداقل فعاليت
در حال حاضر براي شروع همكاري ١٠ دامنه معرفي ميكنم كه در دو ماه ارديبهشت و خرداد ازاد ميشن ....
اگر اين شخص موفق شد هر ١٠ دامنه رو بگيره ما با تمام شركت هايي كه تا امروز همكاري ميكرديم قطع رابطه ميكنيم و فقط فرد مورد نظر رو با حقوق ثابت ماهيانه و پورسانت هر ثبت به عنوان نماينده ميپذيريم
حقوق ثابت مد نظر ما بعد از ثبت ١٠ دامنه ازمايشي ثابت ماهي ١ تا ١.٥ ميليون ( بستگي به شخص و ميزان صداقت و درستي دارد) و ثبتي ٣٠ نزار تومن پور سانت ... در حال حاضر شركت هايي كه ما با ان ها كار ميكنيم براي هر ثبت بدون حقوق ثابت از ما ٣٠ هزار تومن كار مزد ميگيرن اما متاسفانه پليدي هايي ديده شده كه دنبال شخص ثابت مورداعتماد با حقوق خوب هستيم)
تعداد دامنه هاي هر ماه ما بين ٣٠٠ تا ٥٠٠ دامنه متغير است كه حدود ١ تا ١.٥ ميليون تومن پورسانت شما در در ماه ميشه .... كه با حقوق ثابت ميتونيد بين ٢.٥ تا ٣ ميليون تومن در ماه فقط براي كار در چند ساعت شب در امد داشته باشيد ...

اگر دوست عزيزي توانايي اين كار رو داشت و اخلاق مداري و صداقت رو سرلوحه كارش ميدونست با ما براي شروع همكاري تماس بگيرد:

09128785085

لطفا فقط از طريق خط داده شده با ما در تماس باشيد چون خيلي كم وقت ميكنم به سايت سر بزنم ...

nsco

Registered User
لایک‌ها
120
سلام دوست عزیز ما امکان انجام این کار را داریم اما همون طور که می گید صداقت برای ما هم خیلی مهمه و بعد از اون رفاقت و در سوم پول هست دوست من اگر نیاز داشتید خبر بدید با تشکر

nariij

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
دوست من من وقت كافي براي اسن كار رو ندارم و زماني هم كه دامنه ازاد ميشه بايد درجا ثبت شه چون صد نفر ديگه در حال بررسي هستن
اگر شما به برنامه تون اعتماد دارين من به شما چند نمونه معرفي ميكنم و هر كدوم رو گرفتيد مبلغي توافقي بهتون ميدم و اگر تونستيد همه رو بگيريد شخص شما به عنوان همكار با حقوق ثابت و پورسانت بالا شروع به كار ميكنيم

nariij

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام دوست عزیز ما امکان انجام این کار را داریم اما همون طور که می گید صداقت برای ما هم خیلی مهمه و بعد از اون رفاقت و در سوم پول هست دوست من اگر نیاز داشتید خبر بدید با تشکر
خيلي عالي هست اگر بتونيد براي ما ثبت كنيد ما افتخار همكاري با شما رو پيدا ميكنيم
به شماره من يه مسيج بديد باهاتون تماس بگيرم قربان

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
سلام دوستان

ربات ثبت اتوماتیک لحظه ای دامنه برای هر سایتی خواستید براتون طراحی میکنم.
برای سفارش تلگرام پیام بدید : mahdi4mag@

بالا