برگزیده های پرشین تولز

درمان میخچه ؟؟

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از Reza364 :
24.gif
24.gif
24.gif

اگه یخورده اینور اونور افتاد چی؟
با شیشه که خالی نمیکنن. با قطره چکون اینور اونور نمیره

barbie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چه تاپیک قدیمی :(
منم میخچه دارم هر کی میخچش خوب شده به منم کمک کنه:( :( :( خیلی درد داره
:( :(

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
روش هايي كه دوستان پيشنهاد و اجرا نموده اند همگي غير استاندارد و در ضمن امكان وجود ضايعات را دارد . تنها راه ممكن مراجعه به پزشك است .

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
من برادرم دوسال کف پاش میخچه داشت بدون اغراق اندازه یک 25 تومنی بود هر کاری میکرد بدتر میشد تا اینکه با عصاره شوید از بین رفت

barbie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دکتر رفتم از این چسبا داده با یه قطره قطره رو که زدم پوسته روش خشک شد و افتد اما زیرش یه چیزه سفیدی که توش یه چیزی اومده بیرون مثله تیغ ریز ریز کناره هم:( :( :( :( خودمم چندشم میشه
:( :(
یعنی عصاره شوید فایده داره

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
یعنی عصاره شوید فایده داره
نمیدونم برای داداشم که افاقه کرد شما هم بزنم اونچه مسلمه ضرر نداره

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
فقط بهش فكر نكن
يعني محل نزار بهش :D يه مدت بعد ميبيني نيست
فراموشش كن ...خودش ميره پي كارش

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
به نقل از mehdvirus :
فقط بهش فكر نكن
يعني محل نزار بهش :D يه مدت بعد ميبيني نيست
اینم راه حلیه برا خودش
تنبل نرو به سایه ....

barbie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حالا عصاره شوید رو چه جوری میگیرن

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
به نقل از barbie :
حالا عصاره شوید رو چه جوری میگیرن
از عطاری ها میتونی بگیری فقط هر بار میزنی تا 2 روز فکر میکنی دارن شوید پلو درست میکنن
biggrin.gif

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
به نقل از mehdvirus :
راستش من تو پام کلی میخچه دارم رو دوتا پام 5 تا :( :eek:

چسب زخم زدم دو بار امتحان کردم هربار دو تاچسب خریدم برا 5روز رو پام بود ولی هیچی نشد :(
یکی میگفت گوجه ببند :wacko: اونم کار نکرد :(

یه جا خوندم میگفت سیر له شده ببند :eek: :blink:

بابا سیر رو همینجوری که رنده میکنن دست ادمو میسوزونه ببندم به پام که :wacko: :eek:

شما راهی دارید به من بگید :rolleyes:
فقط بهش فكر نكن
يعني محل نزار بهش:D يه مدت بعد ميبيني نيست

:wacko: :wacko: :wacko:

maxtor

Registered User
لایک‌ها
0
منم کنار پام میخچه زده
از این قطره ها از داروخانه گرفتم چند روز زدم فقط پوستش ریخت
الان هم هر روز چسب میزنم و عوض میکنم شب اول که چسب زدم خیلی میسوخت ولی الان تقریبا بدون درد شده و کلا سفید شده
حالا با این چسب زدنها میخچه میفته ؟
یا باید عمل کنم ؟:(

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
توی اینترنت باید بشه توضیحات کاملی در مورد میخچه پیدا کرد، معمولاً برای دریافت اطلاعات در مورد بیماریهای پوست و مو به سایت www.myskin.ir مرایجعه می کنم، اطلاعات خیلی کامل و خوبی داره، احتمالاً در مورد میخچه هم اطلاعات توی سایت هست.

radium

Registered User
لایک‌ها
4
اگه خیلی بزرگ شده باشه با چسب از بین نمی ره باید بری برشون داری

ms000

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
میدونم تاپیک قدیمیه ولی چون تو گوگل رنکش خیلی بالاست و احتمالا خیلی ها به این تاپیک رجوع می کنند گفتم اینا رو هم که تجربیات منه شاید مفید باشه
ابتدا شدیدا توسیه می کنم حتما در ابتدای امر به متخصص پوست مراجعه کنید این هایی که اینجا می نویسم جهت اطلاع هست
اولا این زائده ای که توی پا ایجاد می شه ممکنه ۳ چیز مختلف باشه (البته تا اونجا که من می دونم)
۱) پینه (که به علت فشار زیاد به یک بخش خاص از کف پا ایجاد می شه): دلایل مختلفی می تونه داشته باشه مثلا پای پرانتز، یا صافی کف پا (حتی به میزان جزئی حتما از کفش طبی یا کفی طبی که توسط دفاتر فنی ارتوپدی برای شما به طور اختصاصی درست شده استفاده کنید تا برای همیشه از درد کف پا و کمر راحت شین) و یا کفش نا مناسب (مثلا کفش های نوک تیز) در همه این موارد به دلیل عدم وجود فشار یکنواخت به کف پا ایجاد می شه معمولا جزئی هاش با سنگ پا از بین می ره
۲) میخچه دلایل تقریبا مثل پینه هست اما ریشه داره تا ریشه از بین نره ریشه خود میخچه از بین نمی ره دردناکه اگه بهش رسیدگی نشه ممکنه بزرگ و بزرگ تر شه و تبعا درمانش هم سخت تر معمولا میسوزونن حالا یا با یخ یا با جسم داغ - (برادر من کف پاش میخچه داشت چند تا با یخ سوزوند ولی جواب نداد- به توسعه پزشک گیاهی حجامت کرد سریعا خوب شد!) اگه فرایند درمان دیر شروع شه ممکنه نیاز به جراحی سرپایی باشه! پس باز هم توصیه می کنم زودتر به متخصص پوست مراجعه کنید
۳) زگیل: مال من از این نوعه :wacko: همه فکر می کنن میخچه است در واقع کسی که متخصص نباشه نمی تونه تشخیص بده - ویروسی هست یعنی اگه بهش رسیدگی نشه علاوه بر دردی که داری سریعا در کف پا پخش می شه و رشد می کنه
برای رفعش اگه زیاد پیشرفت نکرده باشه از یک محلولی که شبیه برق لاکه به اسم ورانول که آلمانی هست (و به صورت قاچاق وارد کشور می شه حدودا ۱۷۰۰۰ تومان قیمت داره) استفاده می شه طول مدت درمانش معمولا یک ماهه هست اگه جواب نده باید از یه آمپول خاص استفاده شه که فقط داروخانه ۱۲ فروردین تهیه شه که هر کدومش ۲۰۰۰۰تومان هست و تزریقش هم چون تخصصی هر بار ۶۰۰۰۰ تومان اگه زود به دکتر مراجعه کنید کار به اینجاها نمی کشه ولی اگه دیر مراجعه کنید همونطور که گفتم هم طول درمان زیاد می شه و هم دردناک
امیدوارم مفید واقع شه

Last edited:

mamall33

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
منم مثل شما ، میخچه داشتم ، زیر هر کدام از پاهام سه چهارتا به طور وحشتناکی درآمده بود ، بقدری هم درد میکرد که نمی تونستنم درست و حسابی راه برم !
وای که اگه می خورد جایی پام ..... !!!
به هر حال ، من تمام این روش ها رو گذراندم ، چسب زدم ، سیر گذاشتم ، با روغن زیتون ماساژ دادم ، رفتم چندتا محلول از داروخانه گرفتم فایده نداشت که نداشت ! تا عمل هم تقریبا پیش رفتم....
تا بلاخره اینکه رفتم از یه دارو گیاهی یه مایه ای گرفتم ، که نه بو داشت و نه رنگ ، زدم .... باورم نمیکنید ، تو کمتر از یه هفته کلا دردش رفت و تو ده روز کاملا میخچه ام هم جاش خوبه خوب شد ..... هنوزم که هنوزه باورم نمیشه !
یه معجزه ای کرد این دارو که تا عمر دارم فراموش نمیکنم.... اسمش و نمی دونم ، چون اسم نداشت و یه دارو گیاهی فروشی هست که فکر کنم فقط اون ازش داره ، چون خودش درستش می کرد ...
الان تنها کاری که می توانم برای بقیه دوستان بکنم اینکه ، هر کی میخواد بهم بگه که براش بگیرم و بفرستم ،یا آدرس دارو گیاهی رو بدم بهش و بره خودش بگیره .
اینم آیدی و ایمیل منه : [email protected]
هر خواست یا ایمیل بده و یا اددم بکنه که براش بفرستم .... این تنها کاریه که می تونم برای بچه ها بکنم .
امیدوارم که هیچکس به میخچه دچار نشه ....
سلامت باشید

بالا