برگزیده های پرشین تولز

در جستجوی یک کتاب

samancent

Registered User
لایک‌ها
202
باسلام ، راستش این درخواست رو نمیدونستم کجا بزنم و شرمنده اگه جاش نامناسبه ... من دنبال رمان لولیت*ا نوشته ی و*لادیمیر ناباکوف هستم که به فارسی توسط اکرم پدرام نیا ترجمه فارسی شده ، هرچی توی نت گشتم پیدا نکردم ، خواهش دارم هرکسی این رمان رو بصورت پی دی اف داره برای من اپلود کنه یا ایمیل میدم به ایمیلم ارسال کنه ... خیلی ممنون میشم

قوی سیاه

Registered User
لایک‌ها
96
سلام
من یه کتاب میخواستم در مورد تاریخ معاصر ایران که بازگو کننده ی جز به جز وقایع ، آداب و رسوم ، نام تمومه محله های قدیمی تهران ، سینماها ، تأتر ، ..‌‌... باشه . دقیقا تو بازه ی زمانیِ سالهای (۱۳۱۰_۱۳۲۲) شمسی باشه . در ضمن ریز به ریزِ جنگِ جهانی دوم و ورود متفقین و اشغال تهران و تبعید رضا شاه به طور کامل با تمومه جزئیات توش بیان شده باشه . البته میدونم که تمومه این موارد ممکنه توی یک کتاب نباشه و هر پارت تو یه کتاب مجزا تألیف شده باشه ؛ لطفا اگه کسی به تاریخ معاصر اشراف داره نام کتاب یا کتب رو با ذکر اسم مؤلفش و حتی المقدور انتشاراتش بگه ، من خودم تهیه میکنم . اگرم سایت مرجعی رو میشناسید که وقایع تاریخ معاصر تو همین بازه زمانی مورد نظر ، به طور مفصل و کامل توش قید شده ، خواهشاً معرفی کنید ؛ ممنون .

esharje.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
من تابحال رمان نخوندم داستان نخوندم ولی شعر ، عاشق شعرم
حالا چه کتابی پیشنهاد میکننین
مرسی

hossein120

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من دنبال کتابی میگردم که بتونه غزلیات حافظ رو خیلی روان تفسیر و معنی کنه،کسی سراغ داره؟؟؟؟

hossein120

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا کلاسهایی برای درک بهتر اشعار و غزلیات و رباعیات برگزار میشه؟؟؟؟

Mativ

Registered User
لایک‌ها
14
سلام،
من نیاز دارم تا بشینم و دستور زبان فارسی درست و کامل یاد بگیرم، از صفر تا صد!
دوستان، اگر کتاب خوب در این زمینه سراغ دارید معرفی کنید (فقط کتاب درسی فارسی نگید:general208:) یعنی میخوام قواعد و دستور زبان فارسی رو درست یاد بگیرم و ترجیحا به روز و امروزی باشد
- به غیر از این کتاب یا مقالاتی برای نوشتن زبان شکسته به صورت متن
- کتاب یا مقاله برای آموزش نوشتن خبر، مصاحبه، مقاله و ...
پیشاپیش تشکر میکنم بابت کمک و راهنمایی

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
سلام

من دنبال یک کتاب هستم که خواننده کتاب پایان داستان رو تعیین کنه!
قبلا یک کتاب خوندم ولی الان یادم نیست اسمش چی بود.
به این صورت که بعد از خوندن هر صفحه و فکر باید از دو گزینه پایینی یکی رو انتخاب می کردی که با انتخاب هر گزینه به صفحه ای از کتاب مرجوع می شدید. به همین صورت داستان واقی به نظرمیرسید و کاملا در گیر کننده.
امیدوارم چند داستان بهم پیشنهاد بدید.
پارسی یا انگلیسی.
منتظرم.
کتابی که خودم خونده بودم تمش پلیسی و معمایی بود. بیشتر هم دنبال همچین گزینه ای هستم.
سپاس

Ikaban

Registered User
لایک‌ها
145
من تعدادی از کتاب های ایشون رو دارم قرار هست برای سایت ام تایپ کنم و قرار بدهم به محض تکمیل هر کتاب لینک رو در اختیارتون قرار می دهم.
ممنون میشم به منم اطلاع دهید

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
سرانجام " داستان های مخوف " رو پیدا کردید ؟

درود
کاربر گرامی بلاخره شما این کتاب رو پیدا کردید یا نه ؟
طی جست و جو در اینترنت من به اینجا رسیدم

http://dlib.ical.ir/site/catalogue/...ea267ef6c8d5e5910efee697faa4?_afPfm=8lpe3tlxk
از اون نوشته ای که در صفحه اول بود بر ان شدم که حتما این کتاب رو بخونم
از دوستان دیگه هم اگه کسی داشت به من پیام بده
ممنون

درود

با سپاس از لطف همه شما بزرگواران باید بگویم که هنوز آن را نیافته ام اما خب در جستجوها دیدم که گویا در برخی کتابخانه ها همانند کتابخانه های یزد و کرمان این کتاب هست.برای همین گفتم اینجا هم بگویم که اگر کسی به این کتابخانه ها دسترسی دارد از این کتاب بهره مند شود.

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
درود

با سپاس از لطف همه شما بزرگواران باید بگویم که هنوز آن را نیافته ام اما خب در جستجوها دیدم که گویا در برخی کتابخانه ها همانند کتابخانه های یزد و کرمان این کتاب هست.برای همین گفتم اینجا هم بگویم که اگر کسی به این کتابخانه ها دسترسی دارد از این کتاب بهره مند شود.
سلام
من هم پیداش نکردم چقدر جالبه امشب بعد از مدتها توی این تایپیک قدیمی در مورد گذشته حرف زدن مثل یه تیکه از هوای گذشته میمونه که نگهش داشتن والان بهت اجازه تنفس داخلشو دادن

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474
سلام دوستان دنبال یک کتاب خوب روانشناسی در باره ی ارتباط اجتماعی بادیگران می گردم البته نسخه ی الکترونیکی برای دانلود.
کسی سراغ داره؟

RESANE MODERN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
بچه ها تو نویسنده های خارجی پیشنهاد می کنم حتما کتابای آلبر کامو، پائلو کویلو و هاینریش بل را بخونید. اکثر رمان هستند و موضوعاتشون اجتماعیه

RESANE MODERN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
البته کتاب "وقتی نیچه گریست" یک رمان روانشناسیه که حرف نداره.بی نظریه از اروین د یالوم

RESANE MODERN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
کتابای جورج اورول مثلا "قلعه حیوانات" و "1984" هم که جزء کتابایی که باید قبل از مرگ خوند

RESANE MODERN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
از نویسنده های معروف معاصر ایرانی هم کتاب سمفونی مردگان از عباس معروفی و کتابهای زویا پیرزاد رو پیشنهاد میکنم

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
با درودی دوباره!

امروز کارم شده به این سو و آن سو سر زدن در انجمنهای اینجا!!! :rolleyes:شاید از سرخوشیست؟! :general504:نمی دانم ولی به هر حال حالا که فرصتی دست داد باید بگویم که بله..پس از سالها و با پیشرفت فناوری سرانجام به کتاب "سفرهای مخوف" هم دست پیدا کردم! برای دیگر دوستداران این کتاب باید بگویم که کتابخانه دانشگاههای تهران این کتاب را دارند و همچنان در کتافروشیها یافت نمی شود. البته یکی دو کتابخانه در شهرستانها هم آن را داشتند ولی دسترسی به آن امکان پذیر نشد.

بالا