برگزیده های پرشین تولز

دفتر مدیر ورزش ...بفرمایید

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
سلام.

به نظر منم تاپیک هنرهای رزمی با توجه به گستردگی مطالب پتانسیل تبدیل شدن به یه زیر بخش رو داره :happy:
ضمن اینکه به نظرم چند نکته میتونه مهم باشه، اینکه در صورت ایجاد این زیر بخش امیدوارم به لحاظ قسمت بندی خیلی پیچیده نشه تا افراد راحت بتونن مطالب مورد نظر خودشون رو پیدا کنن و متوجه بشن کجا پست مورد نظرشونو قرار بدن، و مورد مهمتر هم داشتن انسجامی بود که دوستان هم بهش اشاره کردن. :blush:

با تشکر از شما.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان

ساسان خان سلام و خسته نباشید

عزیز مباحث مربوط به فوتسال رو میشه تو همون قسمت فوتبال عنوان کرد؟

سلام بر آهنین مرد رفدار تیمهای شیرازی :دی ( شرمنده دوباره اسمتون یادم رفته :blush:)

استاد به نظرم اتفاقا خیلی بهتره توی بخش فوتبال درباره فوتسال صحبت بشه.

مخلصیم. شاد باشی

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
و عرض سلام مخصوص به دوستان رزمی کار و رزمی دوست
خب ممنون از همه شما بابت اظهارنظرهاتون.

با این اوصاف قدم اول این شد که همگی موافقید زیر بخشی به نام هنرهای رزمی داشته باشیم .

حالا قدم دوم : آیا با تقسیم بندی که میلاد عزیز برای زیر بخش هنرهای رزمی عنوان کردند موافقید؟ اگر چیزی به نظرتون باید کم بشه یا افزایش پیدا کنه لطفا اعلام کنید.

این هم تقسیم بندی اولیه میلاد جان :

هنر رزمی
ورزش رزمی
مکاتب و شیوهای رزمی
دنیای مجازی هنرهای رزمی ( که شامل دوستانی که در دنیای مجازی به دنبال آموزش هستن) که این خیلی خیلی مهم هست و بسیار حساس و خطرناک که باید اینجا راهنمایی بشوند

من هم مطابق با نظر بعضی دوستان این هست که مطالب اونقدر ریز نشه که تاپیکهای مربوطه اش بعد از مدت کوتاهی توقف کنه.
پیشنهادم اینه خود زیر بخش هنرهای رزمی نهایتا به دو زیر بخش دیگه تقسیم بندی بشه . مثلا قسمت اول مکاتب و ورزشهای رزمی و قسمت دوم مباحث عمومی هنرهای رزمی .

قطعا بعدها اگر بنا به فعالیتهای انجام شده مشاهده بشه که نیاز به زیربخشهای جدیدی هست میتونیم اونموقع زیر بخش ها رو افزایش بدیم.

ممنون

شاد و پیروز باشید

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625

با این اوصاف قدم اول این شد که همگی موافقید زیر بخشی به نام هنرهای رزمی داشته باشیم .

حالا قدم دوم : آیا با تقسیم بندی که میلاد عزیز برای زیر بخش هنرهای رزمی عنوان کردند موافقید؟ اگر چیزی به نظرتون باید کم بشه یا افزایش پیدا کنه لطفا اعلام کنید.

هنر رزمی
ورزش رزمی
مکاتب و شیوهای رزمی
دنیای مجازی هنرهای رزمی ( که شامل دوستانی که در دنیای مجازی به دنبال آموزش هستن) که این خیلی خیلی مهم هست و بسیار حساس و خطرناک که باید اینجا راهنمایی بشوند

من هم مطابق با نظر بعضی دوستان این هست که مطالب اونقدر ریز نشه که تاپیکهای مربوطه اش بعد از مدت کوتاهی توقف کنه.
پیشنهادم اینه خود زیر بخش هنرهای رزمی نهایتا به دو زیر بخش دیگه تقسیم بندی بشه . مثلا قسمت اول مکاتب و ورزشهای رزمی و قسمت دوم مباحث عمومی هنرهای رزمی .

قطعا بعدها اگر بنا به فعالیتهای انجام شده مشاهده بشه که نیاز به زیربخشهای جدیدی هست میتونیم اونموقع زیر بخش ها رو افزایش بدیم.

ممنون

شاد و پیروز باشید

درود بر شما .
قبل از اظهار نظر باید بگم ، بنده نسبت به استادان و به خصوص پیش کسوتان تاپیک عددی نیستم . ولی نظرم را هر چند که کم اهمیت باشد می گویم .
ساسان جان با شما موافق هستم . اگر مطالب بیش از اندازه ریز شوند امکان دارد تاپیک مربوطه اش بعد از مدتی متوقف شود . میلاد جان تقسیم بندی بسیار مناسبی در نظر گرفتند ولی به نظر شخصی من درست است که هنر رزمی با ورزش رزمی بسیار متفاوت است ، اما شاید بهتر باشد که در کنار یکدیگر قرار بگیرند و تبدیل به یک قسمت بشود .

امکان دارد یکی از این قسمت ها بعد از مدتی متوقف شود ، و صد در صد چند شاخه شدن مطالب ، وقت بیشتری برای گشت و گذار می خواهد . آقا ساسان تقسیم بندی شما هم بسیار مناسب است . در نهایت به نظر شخصی من تقسیم بندی میتواند ترکیبی از روش شما و روش میلاد بشود . بهتر است بقیه دوستان هم نظراتشان را قرار بدهند تا بتوان به یک نتیجه رسید .

با تشکر از شما

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

هنر رزمی
ورزش رزمی
مکاتب و شیوهای رزمی

ممنون

شاد و پیروز باشید
درود

من فک میکنم زیاد نباید پیچیدش بکنیم
به نظر من نهایتا باید به یکی دو زیر بخش دگ تقسیم بشه
اگر بعدا زیر بخش هنر های رزمی پیشرفت خوبی داشت میشه زیر بخش های دیگه ای هم بهش اضافه کرد....

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022

شاد و پیروز باشید

با سلام

با شه من هم قبول دارم.

اما با این تفاوت که قسمت اول : سبک و مکاتب و ورزشهای رزمی قسمت دوم: مباحث عمومی هنرهای رزمی

ممنون از حسن توجه شما

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
با تشکر از حسن نیت و حسن توجه همه همرزمان به تاپیک هنرهای رزمی

فعالیت همه ما موجب افزایش سطح کیفی بخش ورزش میشود

ممنون از حسن توجه شما

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
با سلام

باشه من هم قبول دارم.

اما با این تفاوت که قسمت اول : سبک و مکاتب و ورزشهای رزمی قسمت دوم: مباحث عمومی هنرهای رزمی

ممنون از حسن توجه شما

بنده هم موافق این تقسیم بندی هستم :blush:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
با تشکر از همراهی شما و اظهارنظرهای همه رفقا

دوستانی که در بخش فوتبال خدمتشون هستیم در جریانند که من اواخر هفته ها و تعطیلات معمولا در فروم حضور ندارم. انشااله هفته آینده استارت و هماهنگی ایجاد زیربخش هنرهای رزمی رو خواهم زد . البته ممکنه کمی طول بکشه چون باید مجوزهای لازم رو از ادمینهای فروم بگیریم و دلایلمون رو توضیح بدیم.
بعد از اون هم انشاله میریم سراغ مسائل تکمیلی برای پر ثمر تر کردن زیر بخش جدید.

شاد و پیروز باشید

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
با سلام

با شه من هم قبول دارم.

ممنون از حسن توجه شما

تقسیم بندی مناسب و خوبی است . بنده هم با این تقسیم بندی موافقم .

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
با سلام

با شه من هم قبول دارم.

ممنون از حسن توجه شما
سلام
منم موافقم
خیلی خلاصه و مفید میشه اینطوری
یا علی

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
با تشکر از حسن نیت و حسن توجه همه همرزمان به تاپیک هنرهای رزمی

فعالیت همه ما موجب افزایش سطح کیفی بخش ورزش میشود

ممنون از حسن توجه شما

درود من هم با این نظر شما موافقم اقا میلاد
باید خلاصه و مفید باشه تا دوستان بهتر بتونن فعالیت کنن....

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022

Lord Viper

Registered User
لایک‌ها
823
با درود

حتی اکثر افردی که من میدیدم به تاپیک میان حتی استاد و مربی هم نداشتند و از روی فیلم و سیدی و اینترنت یاد میگیرند و خالی از تجربه در جایگاه خود نظر میدادند که این بسیار خطرناک هست و نیاز هست که یک بخش مجازی برای این مورد باز بشه در زیر شاخه

کاملا مخالفم

برای همین نظرات شخصیه که معتقدم انتخاب یک مدیر از درون خود تابیک کاملا اشتباهه ...
مثلا وقتی مدیر تابیک از عاشقان سبکهای ژابنی باشه چه به سر سبکهای چینی یا مخالفان میاد ؟

بنده هم که آموزش نظامی و حضوری داشتم در زمینه دفاع شخصی و نظامی تفاوتی بین این مطالب اینترنتی و آموزش حضوری ندیدم
بسیاری از بلیسهای شهرهای کوچک آمریکا هم از همین آموزشها استفاده میکنن ...
نیروهای نطامی قبل از شروع آموزش کتابچه ای رو که در این باره بهشون دادن مطالعه میکنن و از روش تمرین میکنند
ندانسته انکار نکنید و اګر مطلبی دارید با استدلال بیان کنید

اصلا هدف اینه که بسیار خطرناک باشن
خطرناک بودنشون به خاطر حضوری نبودنش نیست قربان. به خاطر اینه که ذاتا زیادی خطرناک هستن
وګرنه فیلم آموزشی بوکس آماتور به هیچ عنوان نمیتونه خطرناک باشه !
در آموزش دفاع شخصی چنین ملاحظاتی معنا نداره

در ضمن این مدل برچسب ګذاری شایسته نیست / منابع یادګیری در کشور عزیزمون محدوده و همه مثل بنده امکان آموزش نداشتند
مثلا میشه با همین استدلال شما قسمتی هم به نام هنرهای جنګی مرموز و فراموش شده ایجاد کرد. نه ؟ :happy:

این مسایل همه جا در دسترس هستن
کسی که چاقو میسازه مسوول کاری که با اون چاقو انجام میشه نیست ...
باید تا یه حدی به شعور مخاطب احترام بزاریم و بزاریم خودش فکر کنه

Last edited:

Lord Viper

Registered User
لایک‌ها
823
و

هنر رزمی
ورزش رزمی
مکاتب و شیوهای رزمی

ممنون

شاد و پیروز باشید

ممنون از لطف شما ... جان تازه دادید به تابیک :)
-با یک قسمت بیشنهاد ایشون مخالفم (قسمت مجازی) :hmm:

-خیلی ها برای آشنایی با سبکها و انتخاب سبک به اینجا میان
اګر یک بخش رو به آشنایی با سبکهای مختلف و مشاوره به این افراد اختصاص بدیم خیلی خوبه

-هنرهای رزمی / ورزشهای رزمی / دفاع شخصی ..... هم خیلی با هم تفاوت دارن
کسانی که با هدف دفاع شخصی به سراغ ورزش رزمی میان نمیتونن جوابشون رو از یک ورزشکار بګیرند
برای همین بنده حقیر بیشنهاد میکنم سبکهای غیر ورزشی و دفاع شخصی هم اضافه بشه به صورت یک تابیک مشترک (نیازی نیست جدا بشن به نظر بنده)
اینطوری سبکهای جنګی مثل سیستما و کامبتیو و همینطور دفاع شخصی راهشون از ورزشهای رزمی جدا میشه و کمتر بحث بیش میاد
چون اینطوری مدام در کنار یک برداشت ورزشی از هنرهای رزمی باید فعالیت کنیم
همونطور که دیدین این توضیح دادنهای مداوم در مورد تفاوتها خیلی خیلی سخته و عملا فعالیت رو غیر ممکن میکنه

-همینطور اختصاص دادن یک بخش به تغذیه و آسیبها و بدنسازی ... خیلی خوبه

نګران تعداد بیننده و میزان فعالیت هم نباید بود
کیفیت مهمتر از کمیته
مهم اینه که مطالب کمی منسجم بشه و از این حالته درهم در بیاد

--------------------------------------------------

بیشنهاد بنده میشه همچین چیزی :

-آشنایی با سبکها و مکاتب رزمی (برای انتخاب سبک)
-ورزشهای رزمی (عمومی)
-تغذیه و بدنسازی رزمی ....
-برسش و باسخ ---------------- به نظرم این خیلی لازم نیست چون هر کسی میتونه سوالش رو تو بخش مربوط بکنه / اینطوری تابیکها هم خلوت نمیشن
-به اشتراک ګذاری منابع و کتب
-سبکهای غیر ورزشی و جنګی و دفاع شخصی

Last edited:

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
کاملا مخالفم

برای همین نظرات شخصیه که معتقدم انتخاب یک مدیر از درون خود تابیک کاملا اشتباهه ...
مثلا وقتی مدیر تابیک از عاشقان سبکهای ژابنی باشه چه به سر سبکهای چینی یا مخالفان میاد ؟

بنده هم که آموزش نظامی و حضوری داشتم در زمینه دفاع شخصی و نظامی تفاوتی بین این مطالب اینترنتی و آموزش حضوری ندیدم
بسیاری از بلیسهای شهرهای کوچک آمریکا هم از همین آموزشها استفاده میکنن ...
نیروهای نطامی قبل از شروع آموزش کتابچه ای رو که در این باره بهشون دادن مطالعه میکنن و از روش تمرین میکنند
ندانسته انکار نکنید و اګر مطلبی دارید با استدلال بیان کنید

اصلا هدف اینه که بسیار خطرناک باشن
خطرناک بودنشون به خاطر حضوری نبودنش نیست قربان. به خاطر اینه که ذاتا زیادی خطرناک هستن
وګرنه فیلم آموزشی بوکس آماتور به هیچ عنوان نمیتونه خطرناک باشه !
در آموزش دفاع شخصی چنین ملاحظاتی معنا نداره

در ضمن این مدل برچسب ګذاری شایسته نیست / منابع یادګیری در کشور عزیزمون محدوده و همه مثل بنده امکان آموزش نداشتند
مثلا میشه با همین استدلال شما قسمتی هم به نام هنرهای جنګی مرموز و فراموش شده ایجاد کرد. نه ؟ :happy:

این مسایل همه جا در دسترس هستن
کسی که چاقو میسازه مسوول کاری که با اون چاقو انجام میشه نیست ...
باید تا یه حدی به شعور مخاطب احترام بزاریم و بزاریم خودش فکر کنه

ممنون از حسن توجه شما به تاپيك هنرهاي رزمي

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
ممنون از لطف شما ... جان تازه دادید به تابیک
با یک قسمت بیشنهاد ایشون مخالفم

-خیلی ها برای آشنایی با سبکها و انتخاب سبک به اینجا میان
اګر یک بخش رو به آشنایی با سبکهای مختلف و مشاوره به این افراد اختصاص بدیم خیلی خوبه

-هنرهای رزمی / ورزشهای رزمی / دفاع شخصی ..... خیلی با هم تفاوت دارن
کسانی هم که با هدف دفاع شخصی به سراغ ورزش رزمی میان نمیتونن جوابشون رو از یک ورزشکار بګیرند
برای همین بنده حقیر بیشنهاد میکنم سبکهای غیر ورزشی یا دفاع شخصی هم اضافه بشه
اینطوری سبکهای جنګی و همینطور دفاع شخصی راهشون از ورزشهای رزمی جدا میشه و کمتر بحث بیش میاد
چون اینطوری مدام در کنار یک برداشت ورزشی از هنرهای رزمی باید فعالیت کنیم
همونطور که دیدین این توضیح دادنهای مداوم در مورد تفاوتها خیلی خیلی سخته و عملا فعالیت رو غیر ممکن میکنه

نګران تعداد بیننده و میزان فعالیت هم نباید بود
کیفیت مهمتر از کمیته
مهم اینه که مطالب کمی منسجم بشه و از این حالته درهم در بیاد

-همینطور اختصاص دادن یک بخش به تغذیه و آسیبها و بدنسازی ... خیلی خوبه

--------------------------------------------------

بیشنهاد بنده میشه همچین چیزی :

آشنایی با سبکها و مکاتب
ورزشهای رزمی (عمومی)
تغذیه و بدنسازی رزمی ....
برسش و باسخ
به اشتراک ګذاری منابع و کتب
سبکهای غیر ورزشی و جنګی و دفاع شخصی

ممنون از نظرشما

دوستان بيشتر تمايل دارن زير بخش فعلا ساده باشه تا اگر بعدا لازم شد تغييراتي داده بشه

ممنون از مشاركت فعال شما

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
دوستان یه چیزی به ذهنم رسید همین الان:دی
میگم حالا که قراره زیر بخشی به نام هنر های رزمی بوجود بیاد به نظر من در این زیر بخش
یه بخش به نام اخبار هنر های رزمی یا یه تاپیک مهم به همین نام داشته باشیم بد نیس....
که در اون اخبار هنر های رزمی مثلا رویدادها، مسابقات خارجی یا داخلی و.... گذاشته بشه و همه دوستانی که
در سبک های مختلف کار میکنن اخبار مربوط به رشته خودشون رو در این جا بزارن البته این بازم بستگی به نظر دوستان داره
و باید ببینیم میتونن در این زمینه هم فعالیت داشته باشن یا نه!!!!!!

موفق باشید

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
دوستان یه چیزی به ذهنم رسید همین الان:دی
میگم حالا که قراره زیر بخشی به نام هنر های رزمی بوجود بیاد به نظر من در این زیر بخش
یه بخش به نام اخبار هنر های رزمی یا یه تاپیک مهم به همین نام داشته باشیم بد نیس....
که در اون اخبار هنر های رزمی مثلا رویدادها، مسابقات خارجی یا داخلی و.... گذاشته بشه و همه دوستانی که
در سبک های مختلف کار میکنن اخبار مربوط به رشته خودشون رو در این جا بزارن البته این بازم بستگی به نظر دوستان داره
و باید ببینیم میتونن در این زمینه هم فعالیت داشته باشن یا نه!!!!!!

موفق باشید
بسیار عالی
اما بنظر بهتر نیست اول زیر بخش کامل بشه بعد وارد بخش خبری شد.

ممنون در مورد این زیر بخش حتما اعمال خواهد شد

باتشکر

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
بسیار عالی
اما بنظر بهتر نیست اول زیر بخش کامل بشه بعد وارد بخش خبری شد.

ممنون در مورد این زیر بخش حتما اعمال خواهد شد

باتشکر
درود بر شما
چرا اول زیر بخش کامل بشه بهتره
بازم ممنون از توجه شما....

بالا