برگزیده های پرشین تولز

دوست دختر مي خوام

وضعیت
موضوع بسته شده است.

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Persianit :
من يك عدد(فروند) دوست دختر مي خوام. هر كي حاضره دوست دختر من بشه اعلام كنه.
مشخصات من :
20 ساله
دانشجوي كامپيوتر سخت افزار(سال سوم)
درآمد ماهيانه 200 هزار تومان
(((((((((((((((((((((((((هيشكي منو دوست نداره)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:( :( :( :(
چيكار ميكني كه ماهي 200تومن گيرت مياد؟

Provenzano

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از barbary629 :
چيكار ميكني كه ماهي 200تومن گيرت مياد؟

احتمالا كا ر بعضي از gf هاي همگاني رو انجام مي ده :happy: :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

masoudz

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از loop :
نري دنبايش بهتره
من الان يكي دارم بعد 1 سال دارن اساس كشي ميكنن برن اصفهان دارم از درد به خودم ميبالم خيلي بده غم دوري :(
اي ول من از اصفهانم واگذارش كن به من چند سالشه؟

SYDNEY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما توی چه فکری هستین ما تو چه فکری

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از Persianit :
کار شبکه میکنم
طبق یک تحقیاتی که یک جای ! انجام داده بود
افرادی که در زمینه کامپیوتر کار می کنند کمترین جذبه رو در جنس مخالف دارند ! :lol:

( این تحقیق در بین شغل شده بود لینکش رو پیدا کنم واست می زارم ! )

پس بنابرین فعلا بی خیال شو :lol:

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اقا این تاپیک پیامش اینه که بایستی یه انجمن دوست یابی در پی تی افتتاح گردد

lipstick.gif
make-up.gif
blink.gif
fairy2.gif

doves%20with%20a%20heart.gif

mehdi gol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان خواستم در اینجا من هم مطلبی را که سالها در قلب خود نگه داشتم بگم که یک عمر سوختم و ساختم . دوستان به نظر من دوست دختر ÷یدا کردن آسانه ولی نگهداری ازشش مشکله کار هر کسی نیست مثل خودم نمی خوام خیلی توضیح بدم فقط در چند جمله می گم من روزی با یک دختر مثل یک فرشته اشنا شدم یعنی سال 1373 خیلی همدگر و می خواستیم که در محله همه می دانستتند ولی به علت مخلفت خانواده اش و فرو ختن منزلشون من و از عشقم با چشمانی گریان هر دو مونو می گم جدا کردن ولی بعد از گذشت 12 سال هنوز اون با منه تو خیالم نمی دونم چه بلایی سرش آوردن من سالها دنباش گشتم ولی ÷یداش نکردم ولی هنوز نامیید نیستم دنبالش می گردم حتی تا یک روز به مرگم شده اینم بگم اونم نو خیلی دوست داشت فقط از شما می خوام برام دعا کنید تا به اون برسم البته این عکس اواتور مال زمانی که تازه از هم جدا شدیم این عکس و من در هر سایتی که عضوم می زارم تا یک روز اون من رو ببینه و باز ÷یش من برگرده راستی اگر دوست داشتید مسخره کنید آزادید چون من دیگه عادت کردم با فکر اون بیدار میشم و با فکر اون می خوابم به امید روزی من او به هم برسیم s برگردد چشم براهم

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تو در شكفتن گل هاي لاله پنهاني
تو در تولد يك شاخه نور مهماني
تو در كوير دل من چه خوب مي مان ي
تو را قسم به تبسم به شهر ما برگرد
در آن زمان كه تو رفتي جوانه ها خشكيد
غزل ها بهانه خشكيد
شميم عاطفه در روح خانه ها خشكيد
قسم به مردن روح جوانه ها برگرد
تو در حكايت احساس روح پيوندي
تو آيتي ز گل مهر ياس لبخندي
تو ماجراي رسيدن به قلب الوندي
تو را قسم به تكاپوي قله ها برگرد
تو يك غزل تو رباعي تو شعر آزادي
تو يك ترنم آبي ز باغ ميلادي
تو قصه يي ز هياهوي عشق فرهادي
تو را قسم به غريبان آشنا برگرد
تو اي پرنده آبي به شهر ما برگرد
مثال رفتنت آرام و بي صدا برگرد
تو را قسم به تكاپوي قله ها برگرد
قسم به مردن روح جوانه ها برگرد

mehdi gol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز اوپرا ممنون از شعر زیبات راستی این شعر از کییه ؟

PersianPC

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
خوب میخواستن خونشونو عوض کنن ، ازش ادرس خونه جدیدشونو میپرسیدی که اینقدر الکی دور خودت نچرخی !

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از mehdi gol :
عزيز من فكرشو از سرت بنداز بيرون وگرنه مجنون ميشي.
اون حتما تا الان ازدواج كرده و صاحب بچه هم شده. شما كه گم كردي ما 12 ساله عاشق شديم اصلا به پشيزي حسابم نكرده تاحالا. يواش يواش هم داره ترشيده ميشه به سلامتي ولي هنوز باور نداره كه تنها عاشقش منم!
17.GIF

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از balabala :
عزيز من فكرشو از سرت بنداز بيرون وگرنه مجنون ميشي.
اون حتما تا الان ازدواج كرده و صاحب بچه هم شده. شما كه گم كردي ما 12 ساله عاشق شديم اصلا به پشيزي حسابم نكرده تاحالا. يواش يواش هم داره ترشيده ميشه به سلامتي ولي هنوز باور نداره كه تنها عاشقش منم!
17.GIF
بیچاره اون !:D

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
منظورم این بود بیچاره اون که فقط تو عاشقشی !:D
(ناراحت نشی ها ! مخلصیم خیلیی)

واالا نمیدونم منم ! اگه شما دوست دختر میخواین برای تفریح و بگو بخند و کارهای دیگه (یعنی چی میتونه باشه ؟) که همینطوری ادامه بدید و بگردید شاید پیدا شد !
اگه میخواین یه رفتار عادی با یکی از جنس مخالفتون داشته باشید (مثل یه دوست ! چیزی که توی تمام دنیا هم هست ) که حتما توی اطرافیان , آشنا ها , دوستهای خانوادگی و ... میتونید پیدا کنید و لزومی نداره دوست دختر خطابشون کنید !
اگرم دنباله یکی میگردید که عاشقش بشید باید بگم که کلا راهو اشتباه رفتید ! عشق و عاشقی خودش پیداش میشه نه اینکه آدم باید دنبالش بگرده و پیداش کنه ! خودش پیش می آد !

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از kasra_kh :
منظورم این بود بیچاره اون که فقط تو عاشقشی !:D
(ناراحت نشی ها ! مخلصیم خیلیی)
من چاکرتم عزیزم.
آره عزیزم ولی از زیبایی هم چیزی کم نداره، البته عشق به زیبایی نیست ولي واقعا زيباست.
بخاطر یکسری مسائل خانوادهامون از هم جدا شدن (میبینی چقدر شبیه داداش مهدی مونه؟). برای همین به دوستمون گفتم بی خیال شه.
بلاخره هم تو این 12 سال اتفاقات دیگه ای برای آدم میوفته
14.gif
!
ولی نمیخوام تنهاش بگذارم، واستادم ببینم آخرش چی میشه؛ برمیگرده به من یا نه عروسيش رو بايد ببينم من براي دل اون بيشتر از دل خودم ارزش قائلم.
به نقل از kasra_kh :
واالا نمیدونم منم ! اگه شما دوست دختر میخواین برای تفریح و بگو بخند و کارهای دیگه (یعنی چی میتونه باشه ؟) که همینطوری ادامه بدید و بگردید شاید پیدا شد !
اگه میخواین یه رفتار عادی با یکی از جنس مخالفتون داشته باشید (مثل یه دوست ! چیزی که توی تمام دنیا هم هست ) که حتما توی اطرافیان , آشنا ها , دوستهای خانوادگی و ... میتونید پیدا کنید و لزومی نداره دوست دختر خطابشون کنید !
اگرم دنباله یکی میگردید که عاشقش بشید باید بگم که کلا راهو اشتباه رفتید ! عشق و عاشقی خودش پیداش میشه نه اینکه آدم باید دنبالش بگرده و پیداش کنه ! خودش پیش می آد !
درست میگی خودش پیدا میشه. همیشه هم بدموقعی پیدا میشه، باعث مشکلها میشه، این قطعه داره شعر میشه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا