برگزیده های پرشین تولز

دوچرخه سواری

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,201
دوستان نظرتون درباره دوچرخه برقی چیه ؟
منظورم کیتشونه !!
یه کیت بخریم و سوار کنیم رو دوچرخه !! دوچرخه 26 هست !!
فقط این که قیمت دقیقی دارید فقط من تو نت یه سایتی پیدا کردم که 1400 میفروشه اگه قیمتش اینه که موتور به صرفه ترم هست :D
اگه کسی جایی میشناسه pm کنه ممنون

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
به
ebike.ir
سربزنید

GemSoft

Registered User
لایک‌ها
52
اصلا نمیارزه....

یه موتور طرح ویو بگیرین دست دوم....بدون کلاج خیلی بهتر و راحت تر و کاربردی تره....
دوچرخه باید رکاب داشته باشه!

برای اطلاعات بیشتر به انجمن بایک بیست برید : http://bike20.ir

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,201
این ebike که انگار ارث باباش رو میخواهد 1470 تومن !!!!
دوستان به نظرتون پیشرو های 70cc خوبه ؟
دست 2 چقدره ؟
مسافت هم کوتاهه شاید کلا روزی 7 8 km راه نره !!!

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,201
نه خیر حیف نیست اگه شما جای من بودی و روزی 4 کیلومتر سربالایی رکاب میزدی چی دیگه ای میگفتی دیگه از دوچرخه خسته شدم

farshad_khoda

Registered User
لایک‌ها
38
قربونت برم من کارم دوچرخه هست و روزی 4 کیلومتر که دیگه حرفی نداره روزی 80 کیلومتر تمرین دارم!!
جسارت نباشه منظورم این بود که دوچرخه هم هزینش کمه،هم در صورت استاندارد بودن دوچرخه سلامتیتون رو تضمین میکنه،هم اینکه نگهداریش آسونتر و به صرفه تر هست..........

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
قربونت برم من کارم دوچرخه هست و روزی 4 کیلومتر که دیگه حرفی نداره روزی 80 کیلومتر تمرین دارم!!
جسارت نباشه منظورم این بود که دوچرخه هم هزینش کمه،هم در صورت استاندارد بودن دوچرخه سلامتیتون رو تضمین میکنه،هم اینکه نگهداریش آسونتر و به صرفه تر هست..........
بنظر منم واسه شهر ها و مناطق اطراف با دوچرخه رفتن صرفه اقتصادی بهترنی بجز صرفه سلامتی داره و عمر و نگهداری کم هزینه و بالایی داره من که سالهاست واسه مسافتهای نزدیک با دوچرخم میرم :)

yes yes yes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من میخوام یک دوچرخه ی جاینت یا اور لرد بگیرم میخواستم بدونم قیمتش چنده و حتما میخام کمک فنراش خوب باشه.
کمک فنرش خوبه؟
کجا میفروشنش؟
کلا نظرتون راجبش چیه و اگه دارین ازش راضی هستین
سایز تایراش چه قدره
ممنون میشم راهنمایی کنین

اگر هم دوچرخه ی دیگه ای از جاینت یا اور لرد میشناسید که کمک هاش خوب باشه لطفا لینکشو بدین من برای خرید هم تا 2میلیون و 500 هزار تمان میتونم هزینه کنم
اگرم بالای 2500 هست این گلوری شما چه دوچرخه ی دیگه ای از جاینت پیشنهاد میکنید؟
من میخام باهاش مسابقه بدم و خارج از جاده باهاش برم ولی نه مسابقهی اونجوری میخوام دوچرخه ای باشه که باهاش حال کنم و کمک فنراشم خوب باشه.
با توجه به مقالاتی که خواندم فکر میکنم سایز یه چیزی بینs و xs است همچنین چون من اصلا عادت به دوچرخه هایی با زین سفت ندارم و میخوایم کمک ها خوب باشد تا دوچرخه نرم حرکت کنم استفاده اصلی من از این دوچرخه برای تفریح و استفاده در جاده و اسفالت است ولی در عین حال میخواهم کمک فنر عقبش خوب باشد ترجیحا میخواهم 7 تا 9 دنده ای باشد و در مارک های جاینت یا اور لرد باشد خلاصه میخواهم دوچرخه ای اسپرت و شیک باشد و میتوانم تا 2 میلیون تومان هزینه کنم ممنون میشم اگه برای انتخاب راهنماییم کنید.
همچنین چون من اصلا عادت به دوچرخه هایی با زین سفت ندارم و میخوایم کمک ها خوب باشد تا دوچرخه نرم حرکت کنم استفاده اصلی من از این دوچرخه برای تفریح و استفاده در جاده و اسفالت است ولی در عین حال میخواهم کمک فنر عقبش خوب باشد ترجیحا میخواهم 7 تا 9 دنده ای باشد و در مارک های جاینت یا اور لرد باشد خلاصه میخواهم دوچرخه ای اسپرت و شیک باشد و میتوانم تا 2 میلیون
تومان هزینه کنم ممنون میشم اگه برای انتخاب راهنماییم کنید.

Dr.Matin

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
270
سلام دوستان
به دنبال یک دوچرخه با قیمت نسبتا مناسب و بسیار حرفه ای میگردم.
برای دور دور کردن در شهر . کوه . بیابون و ...
برای حرکات نمایشی نمیخوام . یک وسیله نقلیه برای مناطق شلوغ شهر
دوستان چی پیشنهاد میکنید؟

hossein888

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوستان
سلام
من پیشنهاد می کنم به نمایندگی جاینت مراجعه کن و یک مدل کراس کانتری بگیر
حدود 2 میلیون پولش هست ولی حداقل تا 4 سال جز باد زدن لاستیک رسیدگی دیگری نمی خواهد
در ضمن می توانی برای حرکات نمایشی سبک مثل تک چرخ زدن و پریدن از موانع روش حساب کنی
من خودم سال 88 یکی شو خریدم تا امسال فقط چند دفعه پنچر شد و دو دفعه لنت ترمز عوض کردم و فقط امسال توپی جلو رو گریس کاری کردم که روان بشه
در ضمن یک تصادف با یک ماشین سمند داشتم با وجود این که دو چرخه به علت سرعت بالا چند متری پرتاب شد ولی در کمال تعجب هیچ اتفاقی برای دوچرخه نیفتاد
و اگر خواستی پول بیشتری خرج کنی یک مدل تریل بخر

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
سلام دوستان

سلام
من زیاد از مدل و این جو چیزا دوچرخه سر در نمیارم و نمی دونم تفاوت دوچرخه ۳۰۰ هزاری با ۲ - ۳ میلیونی چیه برام هم مهم نیست.
فقط چون دیدم شما هم مثل خودمی گفتم دوچرخه خودمو بهت پیشنهاد بدم.من Overlord 6061 RedLian دارم دوچرخه خیلی خوبیه.۱۶ دنده است و تو پیست های دوچرخه با دنده های مختلفی که داره همیشه از لحاظ سرعت نفر اول میشم باهاش.فقط تنها بدیش اینه که یکم سنگینه و نمیشه باهاش حرکات نمایشی مثل تک چرخ و پردین با دوچرخه و این جور چیزا انجام داد ولی برای حفظ تعادل در سرعت های خیلی خیلی بالا که باد تند بره توش گوش آدم خیلی خوبه همین سنگینیش خیلی برای حفظ تعادلش در استفاده از آخرین سرعتش کمک میکنه.
من این دوچرخه را دو سال پیش خریدم ۳۰۰ هزار تومان الان نمی دونم چنده ولی طوری که شنیدم الان شده ۷۰۰ هزار تومان ولی بالاخره اگر بخواین تو رنج متوسط بخری این خیلی بهتر از دوچرخه های ۲ میلیونی است.رنگ برای من قرمز و سیاه است اگر رنگ دیگه خواستی آبی و سفید مدل Overlord 6061 Fighter نیز دقیقا شبیه همینه فقط رنگش فرق داره.

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
دوستان کسی از دوچرخه های Bmx سر در میاره مارو راهنمایی کنه ؟ :)

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
العان یه دوچرخه خوب و سبک برای سفرهای درون شهری چقدره قیمتش؟

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
الان تو رنج 500 600 ( زیر یک تومن ) که دوچرخه ای پیدا نمیشه ! مگه کار کرده ... اما تا رنج 1 میلیون فک کنم Giant revel 2 دوچرخه خوبی باشه :)!
اینم عکسش
640_13849.jpg

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
دوچرخه تا چند درصد میتونه به جاذبه زمین غلبه کنه؟

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
بله حرف شما متین ... اما خیلیارو میشناسم دارن کار میکنن بدون پیست... علاقه باشه آدم همه کار میکنه :)

hossein888

Registered User
لایک‌ها
5

حداقل یکی دو میلیون باید بدی پیشنهاد من فقط یکی از مدل های جاینت یا مریدا
و حتما از نمایندگی خرید کنید چون بیرون از نمایندگی ممکنن هست بعضی از قطعات عوض شده باشه (این اتفاق برا من افتاده و هرچی هم خرج کردم مثل دچرخه اصلی نشد و مجبور شدم دوباره پول بدم یه نو از نمایندگی بخرم)

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
دو چرخه دست دو چند میخرن؟
overlord admiral
از این دو فنره ها :دی دانهیل از این حرفا

بالا