برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید اپل آیپد تاچ

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
سلام عزیزان خسته نباشید..
ببخشید میخوام یه اپل آیپد تاچ بخرم .. لینکش تو دیجی کالا
میخواستم بدونم ارزش خرید داره ؟ ممکن هست قیمتش پایین تر هم بیاد ؟
اگه میشه راهنمایی کنید ...

Shaahin92

Registered User
لایک‌ها
229
به نظر من ارزش نداره

با این پول میشه یه گوشی ویندوز فون یا اندروید خرید که امکانات خیلی بیشتری دارن

Benbeno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با این قیمت های دیجی هیچی ارزش نداره ولی با 1 تومن میتونی ایپد مینی بگیری میتونی ایفون 4اس بخری تو همین پی تی بگرد چیزای خوبی پیدا میکنی

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
خیلی ممنونم ....
دوستان نظر دیگه ای نیست :)

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
باید بگی انتظارت ازش چیه؟گوشی که نمیخوای؟
اگه پولت واسه آیفون 5 نمیرسه بهترین گجت هستش.
شما حداکثر سه ماه وایسی حدودا 150 تومن ارزون تر میشه.چون سری جدید قیمتش 50 دلار ارزون تر شده:
http://www.apple.com/ipod/compare-ipod-models/

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
باید بگی انتظارت ازش چیه؟گوشی که نمیخوای؟
اگه پولت واسه آیفون 5 نمیرسه بهترین گجت هستش.
شما حداکثر سه ماه وایسی حدودا 150 تومن ارزون تر میشه.چون سری جدید قیمتش 50 دلار ارزون تر شده:
http://www.apple.com/ipod/compare-ipod-models/
نه عزیز گوشی نمیخوام ..
بیشتر مد نظرم استفاده از نرم افراز + گیم و موزیک گوش دادن و وبگردی هست !
میخواستم PSP بخرم یه سری ها گفتن خوب نیست رای منو زدن تصمیم گرفتم اینو بگیرم ...

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
خب اگه با صفحه 4 اینچی و سیستم عامل آی او اس مشکلی نداری بهترین انتخابه.
حتی میتونی از بازارچه دسته دومش حدود 650 بخری.
ولی بنظرم تا مهر ماه وایسی آیپاد تاچ 6 بیاد اون موقع یه میلیون بدی بخریش خیلی بهتره چون A5 یکم ضعیفه الان.

rz76900

Registered User
لایک‌ها
21
APPLE . IOS و MAC OS را دوست دارم چون بهترین ها هستند ولی چون نرم افزار براشون خیلی کمتر از اندروید و ویندوز و... ساخته شده ازشون اسفاده نمیکنم . مگر نه محصولات APPLE از همه چیز بهتر هستند

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
APPLE . IOS و MAC OS را دوست دارم چون بهترین ها هستند ولی چون نرم افزار براشون خیلی کمتر از اندروید و ویندوز و... ساخته شده ازشون اسفاده نمیکنم . مگر نه محصولات APPLE از همه چیز بهتر هستند
نرم افزار کمتر ساخته شده؟!فکر کنم منظورت Mac OS باشه.IOS از نظر تنوع و کیفیت اپ ها جلوتر از بقیه هست.

ya3ya6

Registered User
لایک‌ها
755
داداشی من آیپاد تاچ 4 داشتم،صفحه کوچکش واقعا اذیت میکنه،برا وبگردی و گیم و خواندن کتاب صفحه اش کوچیکه،البته گیم خیلی با ios خیلی کیف میده ولی خب صفحه اش کوچیکه،آیپد بهتره.نرم افزار پیشرفته ای هم نداره،بیشتر برا فان خوبه.بعد 1 سال فروختم ولی دلم براش تنگ شده:)خلاصه تبلت رو توصیه میکنم نه آیپاد رو.پی اس ویتا هم خیلی خوبه،نمیدونم هک شده یا نه،ولی خودت ببین دیگه...

mohamadreza.kntu

Registered User
لایک‌ها
68
شما با این بودجت بهتره که یه گوشی بگیری که همه کارای آیپاد رو انجام بده! البته اگر اندازه خیلی برات ملاک نیست من asus fonepad 7 fe170 رو بهت پیشنهاد میکنم با قیمت حدودا 450 هزار تومن!!

rz76900

Registered User
لایک‌ها
21
با این بودجه و پولی که تو میگی. میشه یه Nokia 1100 خرید
LOL

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
من نسل 4 دارم
خدائیش بد نیست
ولی پیشنهاد میکنم ویندوز فون یا اندروید بگیری
موزیک ریختن روش یکم دردسر داره و نمیشه عین اندرویدباهاش کار کرد
ولی در عوض کلاس داره

در ضمن،اندروید بازی های بیشتری داره

mohamadreza.kntu

Registered User
لایک‌ها
68
داداش بیخیال! کلاس چیه آخه؟؟؟؟
البته نظر شما محترمه!!! ولی من خودم آیپد داشتم ولی واقعا کارایی محصولات اپل نسبت به قیمتش منصفانه نیست!!!

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
من نسل 4 دارم
خدائیش بد نیست
ولی پیشنهاد میکنم ویندوز فون یا اندروید بگیری
موزیک ریختن روش یکم دردسر داره و نمیشه عین اندرویدباهاش کار کرد
ولی در عوض کلاس داره

در ضمن،اندروید بازی های بیشتری داره
شما با چی موزیک میریزی؟
آی تولز نصب کن راحت هرچیزی که میخوای بریز رو آیپادت.بازی های ios بیشتر از اندروید هست.
داداش بیخیال! کلاس چیه آخه؟؟؟؟
البته نظر شما محترمه!!! ولی من خودم آیپد داشتم ولی واقعا کارایی محصولات اپل نسبت به قیمتش منصفانه نیست!!!
اگه استفاده اش بلد باشی کارایی به نسبت قیمتش داره.
فون پدی که شما پیشنهاد دادی غیر از 7 اینچ بودن چه مزایایی نسبت به آیپاد تاچ 5 داره؟
کیفیت موسیقی؟کیفیت صفحه؟کیفیت ساخت؟فقط ارزون تره!
تا 2 یا 3 ماه بعد قیمت آیپاد تاچ 5 حدودا 700 میشه.البته قیمتش کم شده ولی هنوز تو ایران کمش نکردن!

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
من خودم تا حالا اندروید داشتم ولی دیگه غلط بکنم برم یه گوشی اندرویدی تاپ بخرم کاش همون آیفون 5 اس رو میگرفتم جا سونی زد 1 :/ پرچمداری که 1001 مشکل داشته باشه با سیستم عامل چرت جایی برای حرف نمیذاره.تازه من با 1001 ریسک روتش کردم (جهت اطلاع دوستان سری زد با یه نرم افزار ساده روت نمیشه خیلیا گوشیاشون رو سر فلش و روت کردن از دست دادن منبع XDA DEVELOPERS).اگر همین روت رو نمیکردم کلی به مشکل میخوردم چون اندروید در ورژن های جدیدترش محدودیت برای نرم افزار ها در دسترسی به SD CARD گذاشته که فاتحه میخونه به کار نرم افزارا.
در ضمن سیستم عامل IOS یه خوبی داره تا مدت ها ساپورت میشه مثلا ایفون 4 برای IOS 7 اومد ولی کل مدت ساپورت گوشیای سونی 6 ماهه فقط 6 ماه بعدش برو غاز بچرون که تازه تو 6 ماه فقط گند کاریا و باگ هاشو باید درست کنه جا امکانات
نظر من => چیزی به اسم اندروید نگیر

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
استارتر بنظر من حتما صبر کن ipod یا iPhone جدید بگیر که دلت نسوزه نظر من کلا رو ایفونه هر چی گرون باشه چون تا مدت ها دستت میگیری کلیم کلاس داره

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
اگه 3 ماه صبر کنی،قیمت آیفون و ایپاد میاد پائین
دادا من قبلا با آیفان باکس کار میکردم ولی به 2 دلیل الآن فقط با ایتونز ایپادم رو کنترل میکنم
1-آهنگ ها رو که میریزی،میتونی آرت ورک هاشون(اسم دقیقش رو نمیدونم،توی ایران به کاور موسیقی معروفه ولی اسم اصلیش آرت ورک هست)رو خیلی راحت با یک راست کلیک بگیری---من با ایفان که موسیقی ایمپورت میکردم،اصلا درست نام آهنگ ها و آلبوم هاشون قرار نمیگرفت و معضلی بود واسه خودش
2-وقتی پول میدی واسه یه جنس لوکس،باید از تمام امکاناتش استفاده کنی ..ایتونز استور دریایی هست واسه خودش

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
اگه 3 ماه صبر کنی،قیمت آیفون و ایپاد میاد پائین
دادا من قبلا با آیفان باکس کار میکردم ولی به 2 دلیل الآن فقط با ایتونز ایپادم رو کنترل میکنم
1-آهنگ ها رو که میریزی،میتونی آرت ورک هاشون(اسم دقیقش رو نمیدونم،توی ایران به کاور موسیقی معروفه ولی اسم اصلیش آرت ورک هست)رو خیلی راحت با یک راست کلیک بگیری---من با ایفان که موسیقی ایمپورت میکردم،اصلا درست نام آهنگ ها و آلبوم هاشون قرار نمیگرفت و معضلی بود واسه خودش
2-وقتی پول میدی واسه یه جنس لوکس،باید از تمام امکاناتش استفاده کنی ..ایتونز استور دریایی هست واسه خودش
من از آی تولز استفاده میکنم نام آهنگ ها و آلبوم هاشون کاملا درست قرار میگیره.البته من نسخه آیتونز آلبوم ها دانلود میکنم.
بنظرم فعلا آیپاد تاچ 5 گرفتن اشتباهه بعد 3 ماه میشه 700 تومن اون موقع ارزشش داره.

mohamadreza.kntu

Registered User
لایک‌ها
68
شما با چی موزیک میریزی؟
آی تولز نصب کن راحت هرچیزی که میخوای بریز رو آیپادت.بازی های ios بیشتر از اندروید هست.

اگه استفاده اش بلد باشی کارایی به نسبت قیمتش داره.
فون پدی که شما پیشنهاد دادی غیر از 7 اینچ بودن چه مزایایی نسبت به آیپاد تاچ 5 داره؟
کیفیت موسیقی؟کیفیت صفحه؟کیفیت ساخت؟فقط ارزون تره!
تا 2 یا 3 ماه بعد قیمت آیپاد تاچ 5 حدودا 700 میشه.البته قیمتش کم شده ولی هنوز تو ایران کمش نکردن!
داداش میگم اگه یه آیپاد تاچ که هم سیم کارت بخوره و هم رم تا 128 گیگ بخوره و هم بلوتوث داشته باشه و هم قیمت ارزون داشته باشه و .............. پیدا کردی، حتما خبرم کن!!!!!;)

بالا