برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای مهاجرت و اقامت

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
من چیزی که میدونم و داداشم الان اسپانیا داره درس میخونه لطفا" دقت کنید :

برای مقطع لیسانس اگه برید اون ور صد در صد اصلا" شک نکنید آزمون ورودی دارید. ( معدل اصلا" مهم نیست با 10 هم قبول میکنن ولی باید ورودی رو قبول شید)

اگه برای مقطع ارشد و دکترا و ... برید تنها با گرفتن پذیرش میتونین وارد دانشگاه بشین.

این قانون برای تمام دانشگاه های کشور های اروپایی است و در ضمن باید زبان اون کشور رو بخونید به هیچ وج دانشگاه انگلیسی زبان نرید چون وقتی میرید تو یک کشور که همه با یک زبان واحد درس میخونن بهتره به همون زبان درس بخونید.
نه اصلا همچین چیزی نیس شما لطفا اطلاعات غلط ندین.بنده یه مدتی انگلستان زندگی کردم و در مقطع لیسانسش تا جایی که دیدم ازمون ورودی نداره و معدل مهمه.مگر اینکه بخواین اکسفورد و کمبریج و ایمپریال کالج برید که مصاحبه و اینا داره بقیه چیزی ندارن.کلا انگلیس یه کشوریه که سیستم اموزشیش زمین تا اسمون با ایران فرق میکنه.اونجا اول رشته و دانشگاه انتخاب میکنی بعد میری از دانشگاه پذیرش میگیری و بعدش میری امتحانای داخلی اونارو میدی (مثل امتحان نهایی دبیرستانای ما) اگه نمره هات در سطحی که دانشگاه برات شرط گذاشته بود شد میتونی بری دانشگاه مد نظرت

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

arman021

Registered User
لایک‌ها
53
نه اصلا همچین چیزی نیس شما لطفا اطلاعات غلط ندین.بنده یه مدتی انگلستان زندگی کردم و در مقطع لیسانسش تا جایی که دیدم ازمون ورودی نداره و معدل مهمه.مگر اینکه بخواین اکسفورد و کمبریج و ایمپریال کالج برید که مصاحبه و اینا داره بقیه چیزی ندارن.کلا انگلیس یه کشوریه که سیستم اموزشیش زمین تا اسمون با ایران فرق میکنه.اونجا اول رشته و دانشگاه انتخاب میکنی بعد میری از دانشگاه پذیرش میگیری و بعدش میری امتحانای داخلی اونارو میدی (مثل امتحان نهایی دبیرستانای ما) اگه نمره هات در سطحی که دانشگاه برات شرط گذاشته بود شد میتونی بری دانشگاه مد نظرت

والا من تابستان امسال برای رشته مکانیک آزمون ورودی دارم دانشگاه من به زبان اسپانیایی تدریس میکنن دانشگاه های انگلیسی زبان کلا شرایطشون فرق میکنه.

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
والا من تابستان امسال برای رشته مکانیک آزمون ورودی دارم دانشگاه من به زبان اسپانیایی تدریس میکنن دانشگاه های انگلیسی زبان کلا شرایطشون فرق میکنه.
بله برا اسپانیا اینجوریه اما نه برا همه کشور های اروپایی

arman021

Registered User
لایک‌ها
53
انگلیس کشور گرونیه الان شما قیمت پوند رو ببین حتی اگه برای لیسانس بدون ورودی قبول کنه بازم فایده نداره من خودم خیلی اشنا دارم رفتن انگلیس به 2 سال نکشیده برگشتن.

arman021

Registered User
لایک‌ها
53
دوست عزیز ما تو اتحادیه اروپا چیزی داریم به نام سهمیه اسیایی ها یا جهان سومی ها الان من دارم میرم اون ور امتحان بدم با اسپانیایی امتحان نمیدم با اسیایی امتحان میدم ولی با اسپانیایی ها سره یک کلاس میشینم . اصلا من تا حالا ندیدم برا لیسانس ورودی نگیرن. خیلی جالبه

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
خب بله
پوند الان دوروبر شش وتومنه و واقعا گرونه برا کسی که بدون بورس بره
شما اسپانیا رو چجور اقدام کردی؟! زبان اسپانیایی رو اینجا خوندی یا اونجا تو کالج زبان؟!
اسپانیا کشور خیلی خوبی هست تا اونجایی که میدونم هر ناحیه اش یه زبان داره کاتالان و گالیسیایی و...
ویکی هم اینکه شدیدا داره به بحران اقتصادی دست و پنجه نرم میکنه و گیر اوردن کار توش سخته
یه مستند بود بی بی سی میداد یه بار
قبل انتخابات 2008 المان
میکفت تو المان اینقدر نیروی جوون کم هست که مجبور میشیم از کشور های دیگه بخصوص اسپانیا استخدام کنیم.

arman021

Registered User
لایک‌ها
53
خب بله
پوند الان دوروبر شش وتومنه و واقعا گرونه برا کسی که بدون بورس بره
شما اسپانیا رو چجور اقدام کردی؟! زبان اسپانیایی رو اینجا خوندی یا اونجا تو کالج زبان؟!
اسپانیا کشور خیلی خوبی هست تا اونجایی که میدونم هر ناحیه اش یه زبان داره کاتالان و گالیسیایی و...
ویکی هم اینکه شدیدا داره به بحران اقتصادی دست و پنجه نرم میکنه و گیر اوردن کار توش سخته
یه مستند بود بی بی سی میداد یه بار
قبل انتخابات 2008 المان
میکفت تو المان اینقدر نیروی جوون کم هست که مجبور میشیم از کشور های دیگه بخصوص اسپانیا استخدام کنیم.
بورس فقط از هزینه ها کم میکنه هزینه ها به طور کامل برداشته نمیشه. من نزدیک 2 سال زبان خوندم فقط البته به صورت حرفه ای زبان ایتالیایی هم بلدم میخواستم المانی رو هم یاد بگیرم که اسپانیا جور شد و بیخیال شدم

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
بورس فقط از هزینه ها کم میکنه هزینه ها به طور کامل برداشته نمیشه. من نزدیک 2 سال زبان خوندم فقط البته به صورت حرفه ای زبان ایتالیایی هم بلدم میخواستم المانی رو هم یاد بگیرم که اسپانیا جور شد و بیخیال شدم
خب اگه ایتالیایی بلدین چرا اونجا اقدام نمیکنید؟!
تا اونجایی که میدونم ایتالیا به همه بورس میده(هر 6 ماه 2000 یورو)

arman021

Registered User
لایک‌ها
53
خب اگه ایتالیایی بلدین چرا اونجا اقدام نمیکنید؟!
تا اونجایی که میدونم ایتالیا به همه بورس میده(هر 6 ماه 2000 یورو)
من ایتالیایی رو بیرون خوندم بعد فهمیدم برای ویزا گرفتن باید برم سفارت الان رفتم سفارت تازه ترم 2 هستم :( تا تموم بشه میشه آذر سال دیگه متاسفانه اگه ایتالیا رو انتخاب کنم باید تا عید سال دیگه صبر کنم خودم هم موندم چی کار کنم :(

ولی ایتالیا خیلی بهتره.

arman021

Registered User
لایک‌ها
53
من اصلا" نمیخوام بگم نرید ولی میگم اول یکم پول جمع کنید حداقل من یکی از دوستام برگشته الان خیلی ناراحته برا همین میام اینجا اینا رو میگم من نیازی ندارم به کسی چیزی ثابت کنم ولی به این فکر کنید اگه برید و نتونید بمونید چه شکست روحی میخورید و باید برگردید با شرمندگی و آخر سر توسط تمام فامیل سرزنش میشید.

من خودم هم از این قسمت میترسم.

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
من اصلا" نمیخوام بگم نرید ولی میگم اول یکم پول جمع کنید حداقل من یکی از دوستام برگشته الان خیلی ناراحته برا همین میام اینجا اینا رو میگم من نیازی ندارم به کسی چیزی ثابت کنم ولی به این فکر کنید اگه برید و نتونید بمونید چه شکست روحی میخورید و باید برگردید با شرمندگی و آخر سر توسط تمام فامیل سرزنش میشید.

من خودم هم از این قسمت میترسم.
اره موافقم باهاتون
یعنی ادم دست خالی بره,به امید اینکه کار پیدا کنه بره خیلی کار خطرناکیه
خدای نکرده جور نشه با یه تیپا ادم برمیگردونند اینجا اونوقت از صد تا کنکور قبول نشدن ضربه روحیش بدتره

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
من ایتالیایی رو بیرون خوندم بعد فهمیدم برای ویزا گرفتن باید برم سفارت الان رفتم سفارت تازه ترم 2 هستم :( تا تموم بشه میشه آذر سال دیگه متاسفانه اگه ایتالیا رو انتخاب کنم باید تا عید سال دیگه صبر کنم خودم هم موندم چی کار کنم :(

ولی ایتالیا خیلی بهتره.
شما میتونید اسپانیا رو انتخاب کنید هم زمان ایتالیایی رو هم ادامه بدید
بعد از اسپانیا بپیچونید (ویزاش شنگنه دیگه ؟! ) برید ایتالیا اقدام کنید!

arman021

Registered User
لایک‌ها
53
اره موافقم باهاتون
یعنی ادم دست خالی بره,به امید اینکه کار پیدا کنه بره خیلی کار خطرناکیه
خدای نکرده جور نشه با یه تیپا ادم برمیگردونند اینجا اونوقت از صد تا کنکور قبول نشدن ضربه روحیش بدتره
دوست من اون ور کار نیست همین ایتالیا خودشون هم کار ندارن .

به نظر من با فکر اینکه بری اون ور حسابی درس بخونی و بورس خوبی بگیری بهتر از اینه که با فکر:

((کار کردن تو اونجا بری))

اینجا زبان مادری بلدیم نمیتونیم کار پیدا کنیم اونجا که دیگه هیچی ...

arman021

Registered User
لایک‌ها
53
شما میتونید اسپانیا رو انتخاب کنید هم زمان ایتالیایی رو هم ادامه بدید
بعد از اسپانیا بپیچونید (ویزاش شنگنه دیگه ؟! ) برید ایتالیا اقدام کنید!
بله عزیز میشه.

برای کشور هایی مثل آلمان ؛ اسپانیا ؛ ایتالیا زبان خیلی مهمه.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
دوست من اون ور کار نیست همین ایتالیا خودشون هم کار ندارن .

به نظر من با فکر اینکه بری اون ور حسابی درس بخونی و بورس خوبی بگیری بهتر از اینه که با فکر:

((کار کردن تو اونجا بری))

اینجا زبان مادری بلدیم نمیتونیم کار پیدا کنیم اونجا که دیگه هیچی ...
منم نظرم به شما نزدیکه.کلا قانونای صفت سختی برای کار کردن دارن مثلا تو انگلیس 20 ساعت در هفته میشه کار کرد کلا نمیارزه بورس بگیری خیلی خیلی بهتره من یه چیزی دیدم که میگم

Iranhelpers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
بنده یکی از مدیران شرکت هلپرز مجارستان ایران در تهران هستم.
بابت اقامت، زندگی، گسترش تجارت و پذیرش تحصیلی در مجارستان خدماتی خواستید هستم در خدمتتون
www.helpers.ir
www.helpers.hu

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,722
شما خودت خوندی؟ یا کلاس

بالا