برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی خرید مسکن اطراف تهران

alirenger

Registered User
لایک‌ها
104
سلام خدمت دوستان
من یه مقدار کمی پول داشتم میخواستم از زمینهای ارزون قیمت اطراف تهران بخرم به نظرتون کجا بخرم که امکان رشد داشته باشه و سرم کلاه نره چون هیچ اطلاعی ندارم از اونورا
زمینهای پردیس فاز 6 خوبه؟ یا بوم هن فاز جدیدیش یا شهر هشتگرد جدید؟کدوم خوبه؟

tak2750

Registered User
لایک‌ها
5
سلام.
منم به این موضوع خیلی علاقه مندم.
مخام اگه بشه اطرافتهران خونه بخرم.
مثلا پرند یا پردیس یا اتی شهر
ولی هیچی نمی دونم کجا بهتره.
یا حتی اگه بازم نشد گلشهر کرج گزینه بعدی منه

mehdidotcom

Registered User
لایک‌ها
35
بستگی به پولتون داره هر چا که پولتون رسید بخرید از قلعه حسن خان-شهریار-اندیشه-و.....

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
اكر در زمينه زمين و ملك و املاك تو شهرقدس سوالي داشتيد در خدمتم :D
فقط اينو بكم كه زياد به افزايش قيمت تو اونجا اميدوار نباش
كما اينكه خودمون يه واحد كرفتيم 40 تومن سر كمتر از يه سال به 100 تومن هم رسيد اما الان قيمتا اومده بايين و شده حدود 70 ! :eek:

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
گرمدره
هیچ جای دیگه هم غیر از اونجا نرو .

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
اگر میخوای خودت ساکن بشی علاوه بر بودجه خرید یه چیز خیلی مهم رو در نظر داشته باش و اونهم اینه که اگه محل کارت تهرانه یا رفت و آمد به تهران زیاد داری حتما" امکانات حمل و نقل عمومی و شخصی رو در نظر بگیر.
اگر نه فقط به قصد سرمایه گذاری داری این کار رو انجام میدی دنبال مناطقی باش که رشد بهتری دارند.
سمت غرب تهران مناطقی مثل گرمدره و وردآورد و شهرک چیتگر حتما" در آینده رشد خوبی خواهند داشت هم به نسبت کرج به تهران نزدیکترند و هم با تکمیل بزرگراه همت تا کرج امکانات رفت و آمد خیلی خوب میشه و هم دسترسی به مترو دارند. اما به نسبت سایر مناطق گرونترند و فعلا" ایاب و ذهاب با اتومبیل شخصی بسیار سخته بخصوص ساعات اوج ترافیک و ایام تعطیل.
اگر قصد سرمایه گذاری داری تو خود کرج مناطقی که نزدیک مترو هستند بیشتر رشد قیمتی دارند و راحت تر خرید و فروش میشن.

tak2750

Registered User
لایک‌ها
5
اگر میخوای خودت ساکن بشی علاوه بر بودجه خرید یه چیز خیلی مهم رو در نظر داشته باش و اونهم اینه که اگه محل کارت تهرانه یا رفت و آمد به تهران زیاد داری حتما" امکانات حمل و نقل عمومی و شخصی رو در نظر بگیر.
اگر نه فقط به قصد سرمایه گذاری داری این کار رو انجام میدی دنبال مناطقی باش که رشد بهتری دارند.
سمت غرب تهران مناطقی مثل گرمدره و وردآورد و شهرک چیتگر حتما" در آینده رشد خوبی خواهند داشت هم به نسبت کرج به تهران نزدیکترند و هم با تکمیل بزرگراه همت تا کرج امکانات رفت و آمد خیلی خوب میشه و هم دسترسی به مترو دارند. اما به نسبت سایر مناطق گرونترند و فعلا" ایاب و ذهاب با اتومبیل شخصی بسیار سخته بخصوص ساعات اوج ترافیک و ایام تعطیل.
اگر قصد سرمایه گذاری داری تو خود کرج مناطقی که نزدیک مترو هستند بیشتر رشد قیمتی دارند و راحت تر خرید و فروش میشن.
ورد اورد و چیتگر رفتم .قشنگه.ولی به لحاظ امکانات شهری نمی دونم چطوره.مثل مدرسه و درمانگاه و پزشک.
توئ کرج هم گلشهر رفتم .نزدیک مترو هست ولی فکر کنم رشد کرده و بیشتر از این رشد نمیکنه.ولی نمی دونم چرا قیمشت این همه پایینه مثلا بین 1 تا یک و صد زیاد خونه اپارتمانی پیدا میشه.
من قصدم هم سرمایه گذاری هست و هم ساکن شدن در اینده نزدیک.خودم الان قزوینم ولی میخام بیام اونورا.چون تهران با متری چهار تومن پولم نمیرسه میخام بیام اطرافش یا کرج با متری یک و صد.
ممنون میشم که راهنمایی کنید.

mohamad021

Registered User
لایک‌ها
159
شما توی خود تهران هم میتونی زیر 3 آپارتمان نوساز پیدا کنی
البته با متری 2 تومن هم میشه چیزایی پیدا کرد

Ali_3947

Registered User
لایک‌ها
25
سلام خدمت دوستان
من یه مقدار کمی پول داشتم میخواستم از زمینهای ارزون قیمت اطراف تهران بخرم به نظرتون کجا بخرم که امکان رشد داشته باشه و سرم کلاه نره چون هیچ اطلاعی ندارم از اونورا
زمینهای پردیس فاز 6 خوبه؟ یا بوم هن فاز جدیدیش یا شهر هشتگرد جدید؟کدوم خوبه؟

بینید دوستان این کار هم پارتی می خواد سند رشد شهر دست شهرداری و مسکن شهرسازی هست مثلا یک نمونش منطقه 22 زمینش بود متری 3 میلیون البته چند سال پیش الان با زدن دریاچه آپارتمان مشرف به دریاچه شده متری 7 تا 9 میلیون دیگه زمنش هیچی توی رقم های بالاست بستگی داره شما باید آشنا داشته باشی از رشد شهر مثلا اگه بتونی جای زمین بگیری که قراره یک تغییری یا یک طرحی در کنار اون زده بشه رشد عالی داره مثلا خونه ای که نزدیک مترو هست قیمتش یک 300 تا حتی 1 میلیونی فرق می کنه تاسیس یک مرکز خرید یا تجاری می تونه تاثیر بزاره و ... باید بدونی کجا می خواد یک طرح خوب افتتاح بشه اگر هم برای سرمایه گذاری می خوایی مثلا الان دارن فازهای جدید در اندیشه می سازن زمین بخر تیکه های 300 متری 250 متری بزار بمونه به محض آسفالت و جاده سازی و محوطه سازی و نصب روشنایی و شروع کردن به ساخت وارد مذاکره می تونی بشی با انبوه سازان یا یک قطعه بفروشی بتونی با پولش یک قطعه دیگر رو بسازی با کمک وام این کارها یکم زرگنی می خواد ولی پول خوبی داره از دوستان فابریک خودم هست پارسال این موقع داشته 100 میلیون الان داره 1.5 میلیارد فقط با همچین کارهای البته نکته طلایی هیچ زمینی کشاورزی یا باغ رو یا زمینی که توی طرح مسکن شهرسازی نیست بهت ندازن به جای مسکونی زمین مسکونی یعنی باید از ادارت مختلف استعلام بگیری شهرداری - مسکن و شهرسازی - شورای شهر - منابغ طبیعی و ... خیال راحت با کد ردگیری برو سرمعامله درباره املاکی هم که می خوایی معامله توش انجام بدی یک تحقیق بکن که بنگاه سوری یا تازه تاسیس نباشه اگه قدیمی باشه و شناخت کسی روش داشته باشه بهتره چون املاکی ها فقط می خوان معامله جور بشه زیاد به بعدش فکر نمی کنن.

زمینهای تعاونی هم نخر که مشکلاتش زیاد هست رمین سندی بخر خیال راحت که از هفت خان رستم گذشته باشه مولای درزش نره

بالا