برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره برای خرید کنسول

boy13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
راستی داداش اگه کنسول کپی خور بشه فقط از روی هارد میشه بازی ها رو اجرا کرد یا از طریق دیسک کپی هم میشه؟

ghost 666

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
119
نه من با موو کار نکردم ، برای بعضی بازی ها باید جالب باشه فکر کنم تو بازیایی مثل استاروارز عملکردی بهتر از کینکت داره ، چون انگار که واقعا اسلحه دستته . اونم مثل کینکت بعد از مدتی میزاریدش کنار اما بازم امتحان کردنش بد نیست .
من نمیدونم ارزش داره یا نه اما اگه ps3 باز بودم حتما میخریدم ، فوقش خوشم نمیومد تو همین انجمن میفروختم :)

boy13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
نه من با موو کار نکردم ، برای بعضی بازی ها باید جالب باشه فکر کنم تو بازیایی مثل استاروارز عملکردی بهتر از کینکت داره ، چون انگار که واقعا اسلحه دستته . اونم مثل کینکت بعد از مدتی میزاریدش کنار اما بازم امتحان کردنش بد نیست .
من نمیدونم ارزش داره یا نه اما اگه ps3 باز بودم حتما میخریدم ، فوقش خوشم نمیومد تو همین انجمن میفروختم :)

راستی داداش اگه کنسول کپی خور بشه فقط از روی هارد میشه بازی ها رو اجرا کرد یا از طریق دیسک کپی هم میشه؟

Spades

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام و خسته نباشيد.
ميخواستم بپرسم که اینترنت 512 برای انلاین بازی کردن تو xboxlive کافیه؟

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
بچه ها فرق بین پلی 3 اورجینال خور با پلی 3 کپی خور .فقط اینه که اورجینال خور باید واسه هر بازی سیدیشو بخری که گرونم نیست 5 تا 20 تومن و کپی خور میشه ریخت تو هارد آیا فرق دیگه ای داره؟ و اینکه به نظر شما دستگاه نو اورجینال خور بگیرم بهتره یا دست دوم کپی خور؟

boy13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
بچه ها فرق بین پلی 3 اورجینال خور با پلی 3 کپی خور .فقط اینه که اورجینال خور باید واسه هر بازی سیدیشو بخری که گرونم نیست 5 تا 20 تومن و کپی خور میشه ریخت تو هارد آیا فرق دیگه ای داره؟ و اینکه به نظر شما دستگاه نو اورجینال خور بگیرم بهتره یا دست دوم کپی خور؟

تا اونجا که میدونم بازی های پلی 3 اورجینالش 100 تومن تا 200 تومن هست

اونایی که تا 20 تومنه رایتیه عزیز اونا رو فک کنم باید تو هارد ریخت سی دی شو بعد از هارد اجرا کرد

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
بعد واسه ریختن تو هارد و اجراش حتما باید کپی خور باشه ؟ یا اینکه با دستگاه های اورجینال خور هم میشه

boy13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
بعد واسه ریختن تو هارد و اجراش حتما باید کپی خور باشه ؟ یا اینکه با دستگاه های اورجینال خور هم میشه
باید کپیخور باشه دیگه تا بازی ای که اورجینال نیست رو بگیره

ضمنا همیشه باید یه سی دی اورجینال داخل دستگاه باشه (یجوری دستگاه رو گول میزنه)

شما میتونی پلی 3 رو ببری برات بازی بریزن رو هارد یا سی دی رایتیه بازی رو بخری بیاری خونه بریزی تو کامپیوتر از کامپیوتر بریزی تو پی اس 3

arvin40

Registered User
لایک‌ها
236
سلام دوستان
کسی میدونه چطوری باید بفهمم ps3 کپیخور نرم افزاریه یا دانگریدیه؟

arvin40

Registered User
لایک‌ها
236
سلام دوستان
کسی میدونه چطوری باید بفهمم ps3 کپیخور نرم افزاریه یا دانگریدیه؟

arvin40

Registered User
لایک‌ها
236
یه سوال دیگه هم داشتم
ps3 من بعضی وقتا توی بعضی از بازی ها فریز میشه البته خیلی کم و توی بعضی بازی های خاص
یعنی من بازی gtav/space up the line/assassin3/uncharted2 رو بدون حتی یه بار فریز فتح کردم
ولی توی بازی wwe14 هر 5تا10 ساعت یه بار فیریز میشه البته نه اینکه پیوسته بازی کنم 10 ساعت رو
بازی های battele4/beyond رو هم با دو بار فریز فتح کردم
حالا به نظرتون ps3 من مشکل داره
ps3 از نوع اسلیم هست و هیچ مشکل دیگه ای هم نداره بغیر از همین تعداد کم فریز

arvin40

Registered User
لایک‌ها
236
یه سوال دیگه هم داشتم
ps3 من بعضی وقتا توی بعضی از بازی ها فریز میشه البته خیلی کم و توی بعضی بازی های خاص
یعنی من بازی gtav/space up the line/assassin3/uncharted2 رو بدون حتی یه بار فریز فتح کردم
ولی توی بازی wwe14 هر 5تا10 ساعت یه بار فیریز میشه البته نه اینکه پیوسته بازی کنم 10 ساعت رو
بازی های battele4/beyond رو هم با دو بار فریز فتح کردم
حالا به نظرتون ps3 من مشکل داره
ps3 از نوع اسلیم هست و هیچ مشکل دیگه ای هم نداره بغیر از همین تعداد کم فریز

rezaovo

Registered User
لایک‌ها
120
دوستان ps3 بازی های ps2 و ps1 رو هم اجرا میکنه ؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

rezaovo

Registered User
لایک‌ها
120
بله دوست عزیز میشه
عزیز کاملا راحت و بی درد سر مثل بچه آدم اجرا میکنه ؟ من ps1 و ps2 دارم و بازی هاش روی سی دی و دی وی دی هستن .

میخوام ببینم اینا رو بفروشم یا اینا رو هم نگه دارم و ps3 بخرم .

همین که دیسک ps2 یا ps1 رو قرار بدید اجرا میکنه یا باید کپی بشه رو هارد ؟
برای سیو بازی ها مشکلی پیش نمیاد ؟

الان ps3 آک تو بازار پیدا میشه ؟ کدوم ورژن بهترین عملکرد و کمترین خرابی رو داره ؟

تا آخرین ورژن نرم افزاریش کپی خور شده ؟ اپدیت نرم افزاریش به آخرین نسخه بهتر هست یا یک ورژن خاصی از اون بهتر هست ؟

ببخشید اگر سوالات خیلی ابتدایی بود و به خودم زحمت سرچ ندادم . کلا از ps2 به بعد تعطیلم :دی

arvin40

Registered User
لایک‌ها
236
نه مثل بچه ی ادم اجرا نمیکنه و روش خودشو داره (یه چرخی بزنید توی نت روششو یاد میگیرید)
تمام بازی های کپی ps3 باید از روی هارد اجرا بشن
میتونید بازی های ps2 و ps1 رو روی ps3 سیو کنید
فکر نمیکنم ps3 کپیخور اک توی بازار باشه
کپیخور نرم افزاری بهترین نوع کپیخوره و ps3 slim بهترین نوع ps3 هست وکمترین خرابیرو داره
تا اونجایی که میدونم هرچی اپدیت جدیدتر باشه بهتره و اخرین اپدیت 4.55 هست
شما دنبال یه ps3slim کپیخور نرم افزاری باش و به هیچ وجه اورجیتال خور نگیر

rezaovo

Registered User
لایک‌ها
120
نه مثل بچه ی ادم اجرا نمیکنه و روش خودشو داره (یه چرخی بزنید توی نت روششو یاد میگیرید)
تمام بازی های کپی ps3 باید از روی هارد اجرا بشن
میتونید بازی های ps2 و ps1 رو روی ps3 سیو کنید
فکر نمیکنم ps3 کپیخور اک توی بازار باشه
کپیخور نرم افزاری بهترین نوع کپیخوره و ps3 slim بهترین نوع ps3 هست وکمترین خرابیرو داره
تا اونجایی که میدونم هرچی اپدیت جدیدتر باشه بهتره و اخرین اپدیت 4.55 هست
شما دنبال یه ps3slim کپیخور نرم افزاری باش و به هیچ وجه اورجیتال خور نگیر
قضیه سه چراغ شدن و رجین و اینا چیه ؟ یعنی همین که ps3 slim بگیرم کافیه یا این که خوده slim ها هم ورژن های مختلعی دارن ؟
بعد این دانگرید و اینا رو میشه فهمید ؟ کلا روشی هست واسه اینکه بفهمیم این ps3 که میخوایم بخریم قبلا از لحاظ نرم افزاری بلایی سرش اومده یا نه ؟

parsayar_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه.من تا 2 میلیون پول دارم میخوام یک کنسول بخرم که هم بازی هاش آنلاک و ارزون باشه هم قدیمی نشه و حالا حالا ها واسش بازی بیاد.اگر کمکم کنید خیلی ممنون میشم.

aloneboy_p75

Registered User
لایک‌ها
72
س
سلام به همه.من تا 2 میلیون پول دارم میخوام یک کنسول بخرم که هم بازی هاش آنلاک و ارزون باشه هم قدیمی نشه و حالا حالا ها واسش بازی بیاد.اگر کمکم کنید خیلی ممنون میشم.
سلام دوست عزیز.
اگر دنبال دستگاهی هستی که هک شده باید بری سراغ پلی 3 یا ایکس باکس حالا اگر میخای هک باشه و آنلاین بازی کنی ایکس باکس 360 ،اما اگر میخای از بازی های انحصاری و ... استفاده کنی پلی 3.
(من تا چندماه پیش همش طرفداری ایکس باکس رو میکردم اما وقتی پلی 3 رو دیدم و ازش استفاده کردم کلا نظرم برگشت)
(برای ایکس باکس360 و پلی 3 هم گفته شده تا 2015 بازی میاد و ساپورت میشن ، اما پشتیبانی پلی 3 گفته شده شاید بیشتر باشه.)
ایکس باکس وان دارای کیکنت هست که پلی 4 نداره (چیزه خاصی هم نیست من 220 دادم جا بازیش واقعا بچه گانه بود)
ولی در آینده نزدیک پلی 4 یک هدست مجازی رو وارد بازار خواهد کرد که واقعا محشره .

parsayar_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
س

سلام دوست عزیز.
اگر دنبال دستگاهی هستی که هک شده باید بری سراغ پلی 3 یا ایکس باکس حالا اگر میخای هک باشه و آنلاین بازی کنی ایکس باکس 360 ،اما اگر میخای از بازی های انحصاری و ... استفاده کنی پلی 3.
(من تا چندماه پیش همش طرفداری ایکس باکس رو میکردم اما وقتی پلی 3 رو دیدم و ازش استفاده کردم کلا نظرم برگشت)
(برای ایکس باکس360 و پلی 3 هم گفته شده تا 2015 بازی میاد و ساپورت میشن ، اما پشتیبانی پلی 3 گفته شده شاید بیشتر باشه.)
ایکس باکس وان دارای کیکنت هست که پلی 4 نداره (چیزه خاصی هم نیست من 220 دادم جا بازیش واقعا بچه گانه بود)
ولی در آینده نزدیک پلی 4 یک هدست مجازی رو وارد بازار خواهد کرد که واقعا محشره .

بالا