برگزیده های پرشین تولز

رفع تحریم ها و نفعش برای وبمسترها

masa313

Registered User
لایک‌ها
6
اگر بر اساس گفته شما اقتصاد امریکا و اروپا ورشکست شده هست ، بر این اساس افتصاد ایران میبایست مادرش *** شده باشه.
من از خودم نميگم اينو تو گوگل سرچ كن تا روش شی. بزرگترين كلاهبرداري تاريخ دكترعباسي

masa313

Registered User
لایک‌ها
6
اگر بر اساس گفته شما اقتصاد امریکا و اروپا ورشکست شده هست ، بر این اساس افتصاد ایران میبایست مادرش *** شده باشه.
من از خودم نميگم اينو تو گوگل سرچ كن تا روش شی. بزرگترين كلاهبرداري تاريخ دكترعباسي
اقتصاد آمریکا داره رو به افول میره؟ نه واقعا اینو خودت جدی گفتی یا ...
اينو من نميگم خود آمريكاييها و غربی ها ك براش ميميريد ميگن - اينو تو گوگل سرچ كن تا روشن شی ( بزرگترين كلاهبرداری تاريخ دكترعباسی)

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
امیدوارم اینطور نشه. هر چند حرفی که میزنید خیلی هم غیر محتمل نیست چون دولت در امریکا در حال تغییره در عین حال توی ایرانم با این موج رد صلاحیت ها نمیدونم آینده مجلس چه خواهد شد!
و با توجه به عدم هماهنگی مجلس مد نظرشون و دولت روحانی ، احتمال تغییرات در دولت ایران هم بالاتر میره ...
ولی در حال حاظر اتفاق خوبی افتاده حتی اگر احتمالاتی بدی هم وجود داشته باشه ولی احتمالات خوبی هم وجود داره.
پیروز باشید
ابتدایی ترین و بی تاثیر ترین تحریمی که حرفشو زدم : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13941027001575
البته فکر نمی کردم اینقدر سریع دست به کار بشند.

با قضیه مجلس که هیچی....

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
تحریم های سویفت برداشته شد.برای برداشت درامد از ادسنس هم میشه استفاده کرد.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
ابتدایی ترین و بی تاثیر ترین تحریمی که حرفشو زدم : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13941027001575
البته فکر نمی کردم اینقدر سریع دست به کار بشند.

با قضیه مجلس که هیچی....

این تحریم موشکی تاثیری روی من و شما نداره. تنها اعمال تحریم بر یک سری از افراد حقیقی بوده به علاوه شرکت های وزارت دفاع اون هم در امریکا ... :)
تحریم های شورای امنیت از بین رفته. ولی وضعیت انتخابات مجلس خیلی نگران کنندست. هر چند من خوذم حتی اگر یک نفر کاندیدای مد نظرم هم تایید صلاحیت بشه باز میرم به همون یک نفر رای میدم (نتیجه کار های غیر از این رو دیدیم که خوب نبوده).
ولی امیدوارم با یک سری تحرکات وضعیت بهتر بشه و بشه یک کاری کرد.
به هر حال حالا از خیلی جهات راه برای اقتصاد ایران باز تر شده دیگه خودمونیم که باید از این وضعیت نهایت استفاده رو ببریم با دانشمون یا هر مساله دیگه ای ...

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
تحریم های سویفت برداشته شد.برای برداشت درامد از ادسنس هم میشه استفاده کرد.

این موضوع فقط به سوییفت بستگی نداره ، در حال حاضر بیشتر به این موضوع بستگی داره که گوگل با ایران کار میکنه یا نه. ولی مسلماً شرکت های اروپایی و شرکت هایی که در کشور های به جز امریکا محدودیت قانونی کار کردن با ایرانی ها ندارند ...
به نظر من تمرکز روی اهداف باعث میشه که فرصت ها و مسیر رسیدن به هدف رو ببینیم و کمتر روی موانع تمرکز کنیم. تمرکز روی مشکل راه به جایی نمیبره.
شاید محرومیت از گوگل ادسنس و پیپل و ... هست که ایرانی ها رو انقدر روی این سرویس ها حساس کرده. ولش کنید تا وقتی که قانوناً یا با دور زدن تحریم نمیتونید ازش درامدی داشته باشید روش تمرکز نکنید پتانسیلتون رو بذارین روی فرصتهایی که میتونید ازشون استفاده کنید که میتونه حتی ربطی هم به سایت داشتن نداشته باشه.جالبه که من مدتهاست که مشکل تحریم بودن هم ندارم ، از پی پلم فقط برای خرید آنلاین استفاده میکنم. مدت هاست که اکانت گوگل ادسنس هم ندارم.
پیروز باشید

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
نفع اصلیش برای وب مسترا هستش چرا که در وهله اول شرکت های که دستی بر دنیای وب دارن پیشتاز می شن برای ورود و فعالیت تا ببینن اوضاع به چه شکل هست الان وزارت خزانه داری امریکا مجوز فعالیت رو داده به شرکت های که شعبه خارجی دارند و اکثرا غول های انلاین ده ها شعبه در خارج از کشور اصلی دارند و به راحتی می تونند با اینجا کار کنند مثلا گوگل ادسنس اصلا دیگه منعی برای کار نداره گذشته از بحث نقد شدن چک هاش که با سوئیفت امکان پذیر می شه امکان برقراری شعب وسترن یونیون هم هست که این شرکت صد ها شعبه خارجی داره و همینطور قرار داد با گوگل الان گوگل بهانه ای برای عدم کار با ما نداره اگر مشکلش منع فعالیت شعبه اصلی و داخلیش هست می تونه از طریق شعب منطقه ایش در هند بنگلادش و یا اروپا مثل ایرلند بلغارستان و... با اینجا کار بکنه عین همین وضعیت برای پی پل یا شرکت های مثل ویزا یا مستر هم هستش هزاران بانک خارج از امریکا با اینا قرارداد دارند تمامی اون ها می تونند به ما سرویس بدن اتفاقا فک کنم یه رقابت بسیار شدیدی بینشون شکل بگیره برای خدمت دهی به ما چرا که همونطور که گفته شد با توجه به اوضاع مالی فعلی که وجود داره نیاز مبرمی به سرمایه و بازار های جدید دارند و اینجاست که ما می تونیم از این موقعیت کمال استفاده رو برای رشد و توسعه خودمون ببریم پی پل که ماه ها پیش اماده بود و مطمئنن منتظر اماده شدن زیرساخت های داخلی ما هستش امازون و ای بی و شرکت اینچنینی که کار بسیار براشون راحتره چرا که مجوز فعالیت مستقیم برای برخی کالا ها رو دارند مثل صنایع دستی خشکبار و.... امازون که خودش فقط منطقه ای کار می کنه و براحتی می تونه فعالیت کنه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
این موضوع فقط به سوییفت بستگی نداره ، در حال حاضر بیشتر به این موضوع بستگی داره که گوگل با ایران کار میکنه یا نه. ولی مسلماً شرکت های اروپایی و شرکت هایی که در کشور های به جز امریکا محدودیت قانونی کار کردن با ایرانی ها ندارند ...
به نظر من تمرکز روی اهداف باعث میشه که فرصت ها و مسیر رسیدن به هدف رو ببینیم و کمتر روی موانع تمرکز کنیم. تمرکز روی مشکل راه به جایی نمیبره.
شاید محرومیت از گوگل ادسنس و پیپل و ... هست که ایرانی ها رو انقدر روی این سرویس ها حساس کرده. ولش کنید تا وقتی که قانوناً یا با دور زدن تحریم نمیتونید ازش درامدی داشته باشید روش تمرکز نکنید پتانسیلتون رو بذارین روی فرصتهایی که میتونید ازشون استفاده کنید که میتونه حتی ربطی هم به سایت داشتن نداشته باشه.جالبه که من مدتهاست که مشکل تحریم بودن هم ندارم ، از پی پلم فقط برای خرید آنلاین استفاده میکنم. مدت هاست که اکانت گوگل ادسنس هم ندارم.
پیروز باشید
میشه از فرصت هایی که با این اتفاق و در فضای کنونی پیش اومده چند مورد گفتنی را بفرمایید.
ممنون میشم.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
تا چندی پیش، امکان ثبت نام و دریافت اکانت از برخی سرویس‌دهندگان بزرگ اینترنتی برای کاربران اینترنتی ممکن نبود و نام ایران در لیست کشورهای مورد پشتیبانی آنها اساسا درج نشده بود.

همچنین با توجه به رواج تایید تغییرات در این سرویس‌دهنده‌ها با ارسال پیامک، پیش‌شماره ایران در برخی از این سایت‌ها وجود نداشت و این مشکلاتی برای کاربران ایرانی به وجود می‌آورد.

اکنون، کاربران می‌توانند براحتی و با یافتن نام و پیش‌شماره تلفن کشور ایران، مراحل ثبت نام و دریافت نام کاربری را انجام دهند.

تصاویر زیر، صفحه ثبت نام سرویس‌دهنده‌های معروف مایکروسافت، یاهو، و جیمیل(گوگل) را در روز دوشنبه 28 دی ماه نشان می‌دهد که همگی حاوی نام ایران هستند.

البته سایت شرکت اپل همچنان به روال سابق، از درج نام ایران خودداری کرده است.

1435413_187.jpg

1435414_123.jpg

1435415_796.jpg

منبع: ایتنا

vhb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8

اينو من نميگم خود آمريكاييها و غربی ها ك براش ميميريد ميگن - اينو تو گوگل سرچ كن تا روشن شی ( بزرگترين كلاهبرداری تاريخ دكترعباسی)

دوست عزیز، این اروپایی ها یک روز که ببینن شیر 5 سنت گرون شده، کلا می گن اقتصادمون داره نابود می شه!! شما زیاد این چیزها رو جدی نگیر. ما وقتی می گیم اقتصادمون داغونه که دلار بشه 20000 تومن و هر روز 10 نفر جلو چشمامون از گشنگی بمیرن و 10 نفر هم هر روز جلومون خودکشی کنن!
بنابراین تفاوت یکم فقط (دقت کنین فقط یکم) تو دیدگاه هامون نسبت به اقتصاد هست، وگرنه همه آدمیم. :دی

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
تا چندی پیش، امکان ثبت نام و دریافت اکانت از برخی سرویس‌دهندگان بزرگ اینترنتی برای کاربران اینترنتی ممکن نبود و نام ایران در لیست کشورهای مورد پشتیبانی آنها اساسا درج نشده بود.

همچنین با توجه به رواج تایید تغییرات در این سرویس‌دهنده‌ها با ارسال پیامک، پیش‌شماره ایران در برخی از این سایت‌ها وجود نداشت و این مشکلاتی برای کاربران ایرانی به وجود می‌آورد.

اکنون، کاربران می‌توانند براحتی و با یافتن نام و پیش‌شماره تلفن کشور ایران، مراحل ثبت نام و دریافت نام کاربری را انجام دهند.

تصاویر زیر، صفحه ثبت نام سرویس‌دهنده‌های معروف مایکروسافت، یاهو، و جیمیل(گوگل) را در روز دوشنبه 28 دی ماه نشان می‌دهد که همگی حاوی نام ایران هستند.

البته سایت شرکت اپل همچنان به روال سابق، از درج نام ایران خودداری کرده است.

منبع: ایتنا

بله . بنده پیش از این اکانت گوگل و یاهو رو با نیت خالص و عمل صالح فعال میکردم . بعد از رفع تحریم ، پیامک هم اضافه شده

vahid-vahid666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بالاخره منتظر مسترکارت و ویزاکارت یا هر کارت کوفتیه دیگه ای باشیم یا نه. مهم اینه. اصلا گیریم امریکا هم تحریم بانکی ایران رو لغو کنه اینها داخل کشور به مردم اجازه دسترسی به این کارتهای اعتباری رو میدن؟ اجازه تجارت الکترونیک با بقیه کشورها رو به همه میدن؟ من که زیاد دلخوش نیستم. اصلا تجربه ثابت کرده تو این مملکت هرچیزی باعث خوشحالی مردم بشه باید سریعا جلوشو گرفته بشه.

sr70i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
خیلی فرصت خوبی برای وب مسترهاست ولی اگه برداشته بشه که فعلا نشده مثلا قرار بود تحریم نرم افزار ایران بر طرف بشه ولی عملا اتفاقی نیفتاده
http://developer.android.com/training/basics/firstapp/index.html
ما هنوز به آموزشای خود گوگل در مورد اندروید دسترسی نداریم
ولی روال مثل قبله و مجبوریم دور بزنیم محدودیتهارو

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
What Countries Can I Not Use Envato From?

US sanctions prohibit trade with certain restricted countries, such as Iran and North Sudan.

For those reasons, Envato Market cannot be used from the following countries:

• Iran
  • Cuba
  • Syria
  • Sudan North
  • Crimea
This list is not exhaustive - we might restrict access to Envato Market from other countries at any time.

What happens if I move to one of these countries?
Users who are planning to take up residency in one of these restricted countries should contact us immediately, and we will close the account and pay out any funds to the nominated funding source.

Your account needs to be closed prior to the date you move to the restricted country, and any earnings withdrawn.​

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
میشه از فرصت هایی که با این اتفاق و در فضای کنونی پیش اومده چند مورد گفتنی را بفرمایید.
ممنون میشم.

چرا باید اینکارو بکنم؟ مگه وظیفه ای دارم که به مردم فرصت کسب درامد نشون بدم؟
همین که میگم فرصت هایی هست هم دارم اعتقادم رو میگم ، شما میتونید قبول بکنید یا نکنید. (با بیاد خیلی عادی و آروم).

همین که محصول تولیدی رو میشه با ساز و کار قانونی وارد بازار کرد برترین فرصتیه که تحریم نبودن جلوی چند تا از دوستان خود من گذاشته! در حالی که تا پیش از اون همین افراد مجبور بودن برای ساده ترین کار هم محتاج کسی باشن که پول رو براشون منتقل کنه. این مساله شاید در یک حجم خاص مالی برای اون افراد و واسطه ممکن بود یا صرف داشت ... ولی حالا اون دردسر ها از خیلی جهات کمتر شدن.
(محصول تولیدی در حوزه آی تی)
حالا فرصت دونستن این مسائل بستگی به خودتون و کارتون داره. برای یکی پتانسیل رشد توی قیمت یک سهم در بازار سهام روسیه یک فرصته برای منی که تو بازار روسیه معامله نمیکنم ممکنه فرصت نباشه برای یکی دیگه هم ممکنه تهدید باشه.

بالا