برگزیده های پرشین تولز

روزانه تا 4000 تومان با سرچ در گوگل و کلیک درآمد داشته باشید(بدون زیر مجموعه+جایزه عضویت از بنده)

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
دوستانی که با لینک بنده عضو میشن بشوند کارت شارژ ایرانسل یا همراه اول هدیه داده میشود(دوستان که تازه وارد هستند یا عضو جدید هستند درخواست نکنند!)

دوستانی که این تاپیک رو باز میکنند لطفا از لینک من برای ثبت نام استفاده نمایند،در غیر این صورت بنده هیچ رضایتی ندارم.

کسانی که با لینک بنده عضو میشن.اینجا نام کاربریشونو بگن تا ترفند 10 تومان در 3 روز رو بشون یاد بدم

این فرصت رو از دست ندید
مزایای عضو شدن با لینک بنده:
1.کسب درامد بالا
2.ترفند های کسب درآمد از این سایت
3.دریافت هدیه
4.پشتیبانی کامل

لینک عضو شدن

دوستانی که عضو هستند لطفاً فعالیت کنند.اگر مشکلی در هر زمینه ای دارید براتون فیلم آموزشی که توسط خودم پر شده رو میزارم

عزیزانی که با لینک بنده عضو میشن یه ترفند هست بشون یاد میدم برای کسب درآمد بالا

سلام.فک کنم دیگه نیازی به توضیح نباشه و سایت کاملا شناخته شدست.ولی یه توضیح مفید میدم:

روش های کسب درآمد
درآمد از بک لینک

کاربرانی که دارای سایت یا وبلاگ هستند می توانند تبلیغات لینکی سایت خود را در پارسی رنک بفروش برسانند. درآمد ماهانه کاربران از هر لینک بین 500 تومان تا 100 هزار تومان می باشد
.................................................................................................................................................................................
کسب درآمد از گوگل
برای اولین بار در ایران می توانید از جستجوی عبارت های خواسته شده در گوگل کسب درآمد کنید. جستجوی هر عبارت بسته به سطح کاربری بین 20 تا 70 تومان برای کاربران درآمدزا خواهد بود.
.................................................................................................................................................................................
کسب درآمد کلیکی
تنها با یک کلیک بر روی تبلیغات کلیکی پارسی رنک و بازدید از سایت های تبلیغ شده می توانید کسب درآمد کنید. درآمد از هر تبلیغ کلیکی بسته به نوع حساب از 8 تومان تا 2400 تومان می باشد
................................................................................................................................................................................
انواع مسابقات
کاربران پارسی رنک می توانند با انجام انواع فعالیت ها علاوه بر کسب درآمد در مسابقات هفتگی و ماهانه پارسی رنک شرکت کنند. مجموع جوایز ماهانه به کاربران بیش از 800 هزار تومان است
.............................................................................................................................................................................
افزایش درآمد با ارتقا
در پارسی رنک 6 سطح کاربری وجود دارد. در هنگام ثبت نام سطح کاربری استاندارد و رایگان است اما عضویت های دیگر باید خریداری شود. با ارتقا حساب درآمدهای بیشتر برخوردار شوید
...............................................................................................................................................................................
درآمد از سهام
کاربرانی که قصد سرمایه گذاری در پارسی رنک دارند می توانند با خرید سهام پارسی رنک درآمد بیشتری کسب کنند. سود سهام با افزایش عمر سهام افزایش می یابد و ماهانه 9 تا 18 درصد است
..............................................................................................................................................................................

سوالات متداول
برداشت از سایت چگونه است؟
هر کاربر می تواند هفته ای یک درخواست برداشت ثبت کند. پرداخت به تمامی بانک های عضو شبکه شتاب انجام می شود و مبلغ درخواست شده در کمتر از 1 روز در حساب کاربر خواهد بود. حداقل برداشت از سایت 10 هزار تومان است.
............................................................................................................................................
زیرمجموعه چیست؟
هنگامی که یک کاربر در هنگام عضویت نام کاربری شما را در بخش معرف وارد کند زیرمجموعه شما خواهد شد و در ازای هر فعالیتی اعم از کلیک، جستجو و خرید علاوه بر کسب درآمد برای خودش برای شما نیز پورسانت بازاریابی خواهد داشت
............................................................................................................................................
میزان درآمد من چقدر خواهد بود؟
میزان درآمد هر کاربر به فعالیت وی بستگی دارد. در صورتی که کاربری علاوه بر کلیک و جستجو در زمینه بازاریابی نیز فعالیت کند درآمد بیشتری کسب می کند. همچنین ارتقا سطح کاربری درآمد کاربر را افزایش می دهد.

آموزش سریع

روزانه تعدادی عبارت در بخش درآمد از جستجو قرار می گیرد که کاربران پارسی رنک با جستجوی این کلمات در گوگل و کلیک روی سایتخواسته شده می توانند کسب درآمد کنند.

درآمد از هر جستجو به سطح کاربری بستگی دارد و بین 20 تا 70 تومان است
...........................................................................................................................................
کاربران پارسی رنک می توانند از تبلیغات لینکی سایت خود درآمد داشته باشند. ابتدا سایت کاربر توسط پارسی رنک بررسی و قیمت گذاری می شود سپس در معرض دید مشتریان قرار می گیرد. قیمت هر لینک بسته به کیفیت سایت بین 500 تومان تا 100 هزار تومان در ماه است
.............................................................................................................................................
پارسی رنک همواره مقداری از سهام خود را در معرض فروش قرار می دهد تا کاربران بتوانند با خرید سهام پارسی رنک در پیشرفت و البته سود پارسی رنک شریک شوند.

هرچقدر عمر سهام بیشتر باشد میزان سود افزایش می یابد. این سود همواره عددی بین 9 تا 18 درصد در ماه است.
در درآمد کلیکی کاربران پارسی رنک با یک کلیک و در چند ثانیه می توانند سایت تبلیغ شده را مشاهده و به ازای بازدید انجام شده کسب درآمد کنند

درآمد از هر کلیک به سطح کاربری بستگی دارد و بین 8 تومان تا 2400 تومان می باشد.

این فرصت رو از دست ندید
مزایای عضو شدن با لینک بنده:
1.کسب درامد بالا
2.ترفند های کسب درآمد از این سایت
3.دریافت هدیه
4.پشتیبانی کامل

در صورت باز کردن تاپیک لطفا از لینک من برای ثبت نام استفاده کنید.

لینک عضو شدن

Last edited:

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
دوستانی که با لینک بنده عضو میشن بشوند کارت شارژ ایرانسل یا همراه اول هدیه داده میشود

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
عزیزانی که با لینک من عضو شدن نام کاربریشونو پ.خ کنن تا کد شارژ به دلخواه شما براشون فرستاده بشه.

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
عزیزانی که با لینک من عضو شدن نام کاربریشونو پ.خ کنن تا کد شارژ به دلخواه شما براشون فرستاده بشه.

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
دوستان عزیز،فعالیت خودتون رو شروع کنید

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
دوستان عزیز،فعالیت خودتون رو شروع کنید

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
عزیزانی که به این تاپیک می آیند لطفا با لینک من عضو شوند،در غیر این صورت بنده رضایتی ندارم

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
عزیزانی که به این تاپیک می آیند لطفا با لینک من عضو شوند،در غیر این صورت بنده رضایتی ندارم

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
دوستان زیر مجموعه از همه لحاظ هر سوالی داشتید بپرسید

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
دوستان زیر مجموعه از همه لحاظ هر سوالی داشتید بپرسید

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
دوستانی که این تاپیک رو باز میکنند لطفا از لینک من برای ثبت نام استفاده نمایند،در غیر این صورت بنده هیچ رضایتی ندارم

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
میتونید سرمایه گزاری کنید و از سودش لذت ببرید،بدون انجام کوچکترین کاری

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
درآمدی تضمینی و همیشگی داشته باشید

کسانی که به این تاپیک سر میزنند لطفا با لینک من عضو شوند و نام کاربریشونو پ.خ کنند تا هدیه رو براشون ارسال کنم

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
عزیزانی که با لینک بنده عضو میشن نام کاربریشونو پ.خ کنند تا هدیه ناقابلی براشون ارسال بشه

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
شما میتوانید براحتی از طریق:
1_سورف
2_آگهی های گوگل
3_کلیک
4_خرید سهام
5_خرید تبلیغات
6_قرار دادن پست در انجمن
درامد داشته باشید
نحوه درامد داشته باشید
برای راهنمایی بیشتر پ.خ دهید(فقط زیر مجموعه ها با فرستادن نام کاربری)

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
شما میتوانید براحتی از طریق:
1_سورف
2_آگهی های گوگل
3_کلیک
4_خرید سهام
5_خرید تبلیغات
6_قرار دادن پست در انجمن
درامد داشته باشید
نحوه درامد داشته باشید
برای راهنمایی بیشتر پ.خ دهید(فقط زیر مجموعه ها با فرستادن نام کاربری)

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
لطفا اگر از طریق این تاپیک با سایت اشنا شدید خواهش مقکنم از طریق لینک من عضو شوید

بالا