برگزیده های پرشین تولز

زیکس - طراحی لوگو ویژه برندهای بزرگ و معتبر

ardeshir.norozy

Registered User
لایک‌ها
92
bashe man vasaton ba madrak miam jolo shomam lotfan hamin karo kon negarane moshtarie manam nabash

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
bashe man vasaton ba madrak miam jolo shomam lotfan hamin karo kon negarane moshtarie manam nabash
آها حالا شد، شما مدرک بیار، کارهای کپی من رو بیار، من هستم در خدمتتون یکی یکی پاسخگو هستم.
شما یک کار 10 تومنی رو چسبیدی و میگی کو اصول طراحی لوگو و و و...
من توی هر پلن توضیح دادم کیفیتش چقدره، و قطعا کارهای پائین تر نمیتونن بی نقص و کامل باشن، اگر من روی یک کار 10 تومنی 20 ساعت وقت بزارم و کار کامل و بی نقص باشه چرا کسی باید مثلا پلن 300 تومنی رو سفارش بده؟
و انصافا همون 10 تومنی ها رو هم هروقت وقت داشتم بیشتر هم روشون کار کردم، بیشتر از قولی که دادم به مشتری.
شما هم یک کار که از نظر خودت بی نقص هست رو بزار تا من نقد کنم ببینم شما نقد پذیریت چقدره.

ardeshir.norozy

Registered User
لایک‌ها
92
هیچ مشکلی تو لوگوهای ایشون ندیدم.
اصلا لوگو رایگان باشه.
ما همینو میخایم.
آقا بهزاد کارشو بلده.
bale kareshono baladan
shoma shayad ba logoye inteneti moshkeli nadashte bashi
on moshtari ham ke tarah nis bedone kar copi has ya naa?in tahodie beine tarah va moshtari .
majani ke gharar nis kar konan pole zahmateshono migiran yani ye cpy paste kardan va taghire esm 50 tomane.shayad moshtariam chizi nage
vali vaghan dg in hame sar seda ke kare mane chie?har kasi edea kone ke tabehal kare copi nakarde dorogh goftee
manam avaele kar az karai ke mididam copi kardam vali hichkodomo be onvane nemone kar nazashtam va hichkodom az on kararo be marhale forosh naresondam
ye zaman shoma karo copi mikoni vase inke daset biad on kar chetor ejra shode inja fargh mikone ta kare copio be onvane kare khodet befroshi be digaran

ardeshir.norozy

Registered User
لایک‌ها
92
besmelah shorokon har kario ke dos dashty bardar naghd kon manam hamin karo mikonam
shoma azadi naaghd koni

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
آقای نوروزی ! شما بحث رو شروع کردی.
پس شما اول دلیل بیار که کجای کار از کارهای Free هست ؛ بعد شما توضیح دادی می شه ادامه بحث رو پیش رفت.
بدون مدرک شما حرفی نزن !

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
اول اینکه فارسی تایپ کنین فکر کنم بهتر باشه
دوم، مدام از کپی صحبت میکنین، نمونه کارای من برای همه قابل نمایش هست کپی کاری رو بگین کدومش کپی هست.
سه شما تاپیک خودتون ببین، شرح خدمات حدود 40 50 تا تخصص داری شما؟ تو همشونم استادی؟ حتما الان یه 600-700 سالیت هم هست که این همه فن رو واردی.
بهتره بگی از هر کدوم یه چیزایی... تخصص یعنی اینکه 24 ساعته کار لوگو انجام بدی دوست عزیز. دلیل محبوبیت زیکس هم همین هست وگرنه شما و ده ها نفر دیگه توی این تاپیک کار لوگو انجام میدین.

ardeshir.norozy

Registered User
لایک‌ها
92
man nemone kari ke goftamo emshab baraton to safe pageton mizaram
shomam ye lotfi kon karaye mano naghd kon va agar copi bod vasam bezar mer c montazeram
dostane alaghe mandam khodeshon ghezavat mikonan

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
man nemone kari ke goftamo emshab baraton to safe pageton mizaram
shomam ye lotfi kon karaye mano naghd kon va agar copi bod vasam bezar mer c montazeram
dostane alaghe mandam khodeshon ghezavat mikonan
یادم نمیاد گفته باشم کاری از کارای شما کپی هست.
بنده عرض کردم شما بهترین کارت رو بزار اینجا تا من ایراد بگیرم، بقیه هم میبینن من ایراد بی خودی میگیرم یا درست هستند.
اما شما گفتی من کارام آماده و کپی هست...
منتظرم ببینم کدوم.

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
شما گفتین من قصد فریب دادن مشتری رو دارم، شما که همه کارات ماک آپ شده و حتی تکسچر و 3D و سایه روشن دار هست!
طرح های من رو دیدن؟ همه فلت و بدون ماک هستند، من نیازی به این ظاهرسازی ها ندارم.
شما در گرافیک ریور هم که بخوای طرح بزاری میگه حتما یک طرح ساده و فلت از کارت باید بزاری بعد اگر دوست داشتی ماک آپ هم بکن...
کجاست اصل ساده طرح های شما؟
کی با رنگ و وارنگ کردن قصد فریب دادن مشتری رو داره؟
من اینا رو توی تاپیک شما میتونستم بگم ولی بنده تاپیک خراب کن نیستم.
اصول طراحی لوگو از نظر شما چی هست؟

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
جدا از این بحث، دوستان عزیز من نمونه کارهای جدید رو توی سایت میزارم برای همین هست که توی تاپیک دیگه نمونه کار جدید نمیبینین
البته این سایت جدید هم که یکی دو روز دیگه کار داره

حالا اگر بنظر شما بهتره اینجا هم بزارم دوست دارم نظرتون رو بدونم

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
اساتید زشته بوخودا
@sejuani و@ardeshir-norozy این بحثا و کل کل ها اصلا شایسته اساتیدی چون شما نیست کار هردوتا واقعا محشر و بی نظیره

erfanmix

Registered User
لایک‌ها
37
جناب دانش پور
پیشنهاد بنده اینه که مثل سابق ادامه بده
اصلا اهمیت نده و همچنان قوی باش
ما دوست داریم

mohsenshayan

Registered User
لایک‌ها
91
bale kareshono baladan
shoma shayad ba logoye inteneti moshkeli nadashte bashi
on moshtari ham ke tarah nis bedone kar copi has ya naa?in tahodie beine tarah va moshtari .
majani ke gharar nis kar konan pole zahmateshono migiran yani ye cpy paste kardan va taghire esm 50 tomane.shayad moshtariam chizi nage
vali vaghan dg in hame sar seda ke kare mane chie?har kasi edea kone ke tabehal kare copi nakarde dorogh goftee
manam avaele kar az karai ke mididam copi kardam vali hichkodomo be onvane nemone kar nazashtam va hichkodom az on kararo be marhale forosh naresondam
ye zaman shoma karo copi mikoni vase inke daset biad on kar chetor ejra shode inja fargh mikone ta kare copio be onvane kare khodet befroshi be digaran

شما گفتین من قصد فریب دادن مشتری رو دارم، شما که همه کارات ماک آپ شده و حتی تکسچر و 3D و سایه روشن دار هست!
طرح های من رو دیدن؟ همه فلت و بدون ماک هستند، من نیازی به این ظاهرسازی ها ندارم.
شما در گرافیک ریور هم که بخوای طرح بزاری میگه حتما یک طرح ساده و فلت از کارت باید بزاری بعد اگر دوست داشتی ماک آپ هم بکن...
کجاست اصل ساده طرح های شما؟
کی با رنگ و وارنگ کردن قصد فریب دادن مشتری رو داره؟
من اینا رو توی تاپیک شما میتونستم بگم ولی بنده تاپیک خراب کن نیستم.
اصول طراحی لوگو از نظر شما چی هست؟

اولا دوست عزيز كار شما يه نوع خراب كردن همكار محسوب ميشه.
دوما پيام خصوصي رو براي يه همچين موقع هايي گذاشتند.
سوما توي همين انجمن ميتونيد تاپيك بزنيد تا ديگران بيان و نظر بدن نه اينكه تاپيك كس ديگه رو خراب كني.
چهارما

من نميخواستم هيچ موقع اين حرفو بزنم ،خواهش ميكنم آقا بهزاد شما كارهاي منو كه با 10 تومن انجام دادين رو همينجا بزارين تا دوستمون كمي خجالت زده بشند.
ياحق

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
اساتید زشته بوخودا
@sejuani و@ardeshir-norozy این بحثا و کل کل ها اصلا شایسته اساتیدی چون شما نیست کار هردوتا واقعا محشر و بی نظیره
استاد که شما هستین آقا مهدی :)
من هرکس ایرادی چیزی گرفت پاسخگو هستم بهرحال وگرنه نه وقت دارم بخدا نه حوصله...

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221

اولا دوست عزيز كار شما يه نوع خراب كردن همكار محسوب ميشه.
دوما پيام خصوصي رو براي يه همچين موقع هايي گذاشتند.
سوما توي همين انجمن ميتونيد تاپيك بزنيد تا ديگران بيان و نظر بدن نه اينكه تاپيك كس ديگه رو خراب كني.
چهارما

من نميخواستم هيچ موقع اين حرفو بزنم ،خواهش ميكنم آقا بهزاد شما كارهاي منو كه با 10 تومن انجام دادين رو همينجا بزارين تا دوستمون كمي خجالت زده بشند.
ياحق
همین الان رفته بودم سراغ smsniaz شما... تموم شد پ.خ میکنم ببینین

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
بنظر منم بهتره این کل کل ها رو توی فراخوان ها و مسابقات بزاریم
مثل قضیه فیس نما که هم شما (آقای نوروزی) شرکت کردین
هم حتی آقا مهدی که من خودم کارشون رو بارها پیشنهاد دادم به دوستان
و دوستان دیگه
و آقای قاسم پور هم (فیس نما) که انصافا وارد بود و نمی شد مشتری مبتدی بگیم ایشون رو...
که در نهایت کار زیکس مورد تائیدشون قرار گرفت (نه اون کاری که من خودم دوست داشتم ولی بهرحال یکی از طرح های زیکس)
تنها دلیلی هم که توی فراخوان و مسابقه شرکت میکنم رقابت با دوستان هست (البته رقابت سالم) که بسیار جالب و هیجان انگیزه!
اگر حریف بدرد بخور نباشه که فایده ای نداره، چون شما میاین من هم شرکت میکنم

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
بهرحال 2 صفحه دیگه به تاپیک من اضاف شد :general406:
تشکر از همه

بالا