برگزیده های پرشین تولز

زیکس - طراحی لوگو ویژه برندهای بزرگ و معتبر

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام
وقعا متاسف ام که همچین کسایی هم واقعا پیدا میشن.راستش من براتون پیگیری کردم هر دو لوگو و متاسفانه فعلا هیچ جا استفاده نشده بود .امیدوارم هر چه زودتر به حق خودتون برسید:general503:
سلام مرسی
نه بابا نیازی نیست
ما یه نمونه کار به کارامون اضافه شد. خیالی نیست :general408:

erfanmix

Registered User
لایک‌ها
37
خیالی نیست جناب دانش پور
به کارت ادامه بده و تجربه ای خوبی براتون شده که از این به بعد رسمی با همه کار کنید و "حتما حتما حتما" بیعانه رو حداقل بگیرید
فقط میتونم بگم خاک بر سرش که اینطور خودشو ضایع کرد

Last edited:

baxiha

Registered User
لایک‌ها
173
واقعا احساس تاسف برای چنین شخصی...ولی غصه نخور بهزاد جان ماشالا مشتریای خیلی بهتر داری اینا جایی رو نمی گیرن!

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
واقعا احساس تاسف برای چنین شخصی...ولی غصه نخور بهزاد جان ماشالا مشتریای خیلی بهتر داری اینا جایی رو نمی گیرن!
غصه؟ شوخی نکن بابا :general304:
مخلصم.

erfanmix

Registered User
لایک‌ها
37
روح پاکی دارید بهزاد جان
خوشم میاد اهمیت زیاد نمیدی چون هنرت برات با ارزشمندتر هست
همین که یک نمونه ای به نمونه کارات اضافه شد خودش یک دنیاست

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
نبینم ناراحت باشی استاد ... این آی دی علی نجفی بسیار آشناست ! یوزر تو این انجمن دارن ؟

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
نبینم ناراحت باشی استاد ... این آی دی علی نجفی بسیار آشناست ! یوزر تو این انجمن دارن ؟
واقعا کار بدی کردند و از اعتماد آقا بهزاد سوء استفاده کردن. یوزر هم بله ، دارن :
http://forum.persiantools.com/members/ali00najafi.334093/

این تاپیک رو زده بودن ، بنده هم نمی شناختمش ، گفتم آقا بهزاد و زیکس رو پیشنهاد می کنم :
http://forum.persiantools.com/threads/مسابقه-طراحی-لوگو-شخصی-به-ارزش-300-هزار-تومان.591537/

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
واقعا کار بدی کردند و از اعتماد آقا بهزاد سوء استفاده کردن. یوزر هم بله ، دارن :
http://forum.persiantools.com/members/ali00najafi.334093/

این تاپیک رو زده بودن ، بنده هم نمی شناختمش ، گفتم آقا بهزاد و زیکس رو پیشنهاد می کنم :
http://forum.persiantools.com/threads/مسابقه-طراحی-لوگو-شخصی-به-ارزش-300-هزار-تومان.591537/

این مورد آخره نامردی هست ... بهزادجان شما یه اشتباهی که کردی برای کاربر تازه وارد نباید طراحی انجام میدادی یا باید حتما با بیعانه طراحی انجام میدادی ...
به دکتر دکستر هم پیام بدین در این مورد ! حداقل اینه که این کاربر محروم از فعالیت در فروم میشه !
موفق باشید !

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
این مورد آخره نامردی هست ... بهزادجان شما یه اشتباهی که کردی برای کاربر تازه وارد نباید طراحی انجام میدادی یا باید حتما با بیعانه طراحی انجام میدادی ...
به دکتر دکستر هم پیام بدین در این مورد ! حداقل اینه که این کاربر محروم از فعالیت در فروم میشه !
موفق باشید !
آقا بیخیال نامردی و این حرفا من که روزی حداقل هفت هشتا لوگو میزنم اینم یه سرکاری برای تفریح بود دیگه :general705:
دیروز وقتی تصمیم گرفتم دیگه جدی کار کنم و حتما اول بیعانه بگیرم، اکثر دوستان که بهشون ایمیل زده بودم بیعانه که هیچ کل مبلغ رو واریز کردن.
این همه مشتری خوب و درست حسابی هست بابا، چرا آدم فکرشو با یه بچه مشغول کنه :cool:

ebiram1

Registered User
لایک‌ها
597
خیلی کارای قشنگی دارید بنده هم به زودی مزاحمتون میشم واسه طراحی

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
بهزاد جان در مورد لوگوهاتون میشه توضیح بدین ... مثلا همین آخرین لوگو بسیار زیباست ! قبلا هم گفتم از دیدن تک تک لوگوهات لذت میبرم اما دلم میخواد مفهومش هم متوجه بشم. ممنون

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
بهزاد جان در مورد لوگوهاتون میشه توضیح بدین ... مثلا همین آخرین لوگو بسیار زیباست ! قبلا هم گفتم از دیدن تک تک لوگوهات لذت میبرم اما دلم میخواد مفهومش هم متوجه بشم. ممنون
بله این لوگو پلن پاندا هست که دوست خوبمون آقا پویان سفارش داده بودن و همین الان تحویل داده شد.
فروشگاه جیبی م یا همون جیبی مارکت که اون M اول مارکت هست و آدرس سایتشون هم www.jibim.com هست.
ارادت

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
چقدرم عالي :)
اين پسر رو كارش تعصب داره ;) مطمعنم پاش به خورشيد ميرسهo_O شك نكنين!!
نه آقااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
پام میسوزه.
زیاد بری بالا با مخ میخوری زمین
ما همین آقا گرگه باشیم بسمونه!
:D

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
نه آقااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
پام میسوزه.
زیاد بری بالا با مخ میخوری زمین
ما همین آقا گرگه باشیم بسمونه!
:D
شما خودت خورشيدي آقا گرگه :D

poyantbr

Registered User
لایک‌ها
609
بله این لوگو پلن پاندا هست که دوست خوبمون آقا پویان سفارش داده بودن و همین الان تحویل داده شد.
فروشگاه جیبی م یا همون جیبی مارکت که اون M اول مارکت هست و آدرس سایتشون هم www.jibim.com هست.
ارادت
آقای دانش پور یکی از حرفه ای ترین گرافیست ها هستند . امیدوارم همیشه تو طراحی تک باشن. سریع دقیق و حرفه ای

بالا