برگزیده های پرشین تولز

سایت بزرگ کسب درامد تا ده دلار در روز و با بیش از چهار سال قدمت$$$

electra55

Registered User
لایک‌ها
198
http://www.marketglory.com/strategygame/sonbol55
دوستان این سایت و از دست ندین بسیار سایت خوب و کسب درامد ان از روشهای متنوعی هست .با یورو و دلار کار میکنه و خیلی سایت منسجمی به نظر میرسه. دوستانی که ثبت نام کردن پیام بدن بگم چه جوری باید شروع کنن.

electra55

Registered User
لایک‌ها
198
فقط اول بار با وی پی ان یا فیلتر شکن یا...... با کشور امریکا ثبت نام کنین. بعد اون با ای پی ایران مشکلی نداره

electra55

Registered User
لایک‌ها
198
این نمونه درامد اعضای ارشد سایته!!

Screenshot_۲۰۱۶-۰۲-۰۶-۲۱-۵۸-۲۹.png

migmig18

Registered User
لایک‌ها
15
خودتون از سایت برداشت داشتین
اگر امکان داره بیشتر توضیح بدید
سپاس

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
یک توضیح در مورد نحوه کار با سایت بدید کارش چیه ؟ چی کار باید بکنیم ؟

electra55

Registered User
لایک‌ها
198
دوست عزیز سایت قسمتهای زبادی داره . یه جا داره بنامfight روزانه باید اونجا بری و لوکال fight و که زدی اتک رو میزنی هر دفعه ده دقیقه یه بار. حالا هر چی انرژی و پروداکشنت بیشتررباشه تو هر اتک دلار بیشتری میده. مال من الان هر اتک بیست تا سی سنته ولی کمه هنوز. برای زیاد کردنه انرژی و....باید روزنامه .. غذا و شیر و ..... بخری.روزنامه ها.تو home هست اونجا روشون کلیک میکنیو...

mojtaba29

Registered User
لایک‌ها
49
من عضو شدم با لینک شما اگه میشه توضیحاتشو بهم بدید کامل

electra55

Registered User
لایک‌ها
198
وقتی وارد اکانتتون شدین. تو سطر بالایی اولhomeبعدfight نوشته. شما fight و میزنی بعد local fight. بعدش در صفحه ایی که باز میشه attak رو میزنی. به ازای هر اتک چند سنت میده . روزانه ده تا اتک دارین. هر اتک ده دقیقه باید وایسی تا بتونی بعدیو بزنی. حالا اتک ها برای اینکه پول بیشتری بده باید انرژی و پروداکتیو و نالیج که تو یه ستون در طرف چپ اکانتتون هست رو بیشتر کنین
من عضو شدم با لینک شما اگه میشه توضیحاتشو بهم بدید کامل

Last edited:

electra55

Registered User
لایک‌ها
198
لوکال فایت اشتباهه منظورمrefral fight r بوده ببخشید دوستان

Last edited:

mojtaba29

Registered User
لایک‌ها
49
سر در نمیارم فقط باید اتک کنی و روزنامه بخری؟ که چی بشه چیه این هدف چیه توضیح کاملتر و نقطه به نقطه نداریدکه ادم بفهمه ؟بازی استراتژِکی هست ؟

electra55

Registered User
لایک‌ها
198
سر در نمیارم فقط باید اتک کنی و روزنامه بخری؟ که چی بشه چیه این هدف چیه توضیح کاملتر و نقطه به نقطه نداریدکه ادم بفهمه ؟بازی استراتژِکی هست ؟
دوست عزیز سایت قسمتهای خیلی زیادی داره و چند سایت دیگه بعنوان پارتنر دارن. خرید و فروش گلد ومدال و.... منم تازه یه هفته س عضوم . دوستا کمک کردن چطوری شروع کنم.

Last edited:

mojtaba29

Registered User
لایک‌ها
49
روش های کسب درآمد:

1) کار مداوم/ work

در اینجا ، شما می توانید هر 24 ساعت یک بار کار کنید ، اما مطمئن شوید که هر روز یکبار از قسمت work کار کنید از اونجایی که مارکت گلوری پاداش یا بونوسsuperworker رو به افرادی میده که 4 روز پشت سر هم کار کرده باشن ساعت سایت رو هم از بالا سمت چپ می تونید مشاهده کنید که سرور در ساعت 00:00 ریست میشه ، پس به این تکته توجه کنید که پاداش رو از دست ندید.
پس پیشنهاد من اینه که پس ریست شدن زمان سرور کار رو انجام بدید که فرصت برای دریافت پاداش های دیگه هم داشته باشید.
(البته اینها همه بر حسب تجربست و ممکنه درست هم نباشه)

2) ده بار مبارزه در روز/ fight
شما در روز فقط اجازه دارید 10 بار مبارزه کنید و کسب درآمد کنید.
هر مبارزه حدود 9-10 دقیقه طول می کشد. اگر شما برنده مبارزه باشید، فرد مورد نظر زیرمجموعه شما خواهد شد و درصدی از سود او درصورتی که اکتیو باشد به حساب شما میاد فقط یادتون باشه با کسانی که 1 انرژی دارند در اوایل مبارزه کنید که شکست نخورید.

3) آرنا / arena

با مبارزه در قسمت آرنا پاداش هایی روزانه برحسب امتیاز شما به شما تعلق خواهد گرفت.

4) جنگ دفاع از کشور شما / wars

شما می تونید با مبارزه و دفاع از کشور خودتون و یا حمله به یک کشور دیگر و کسب پیروزی مقدار خیلی بیشتری پول کسب کنید.

در روزهای اولیه ثبت نام:

روز اول:
با استراتژی بنده:
10 بار مبارزه در مقابل افراد با رنک trainer و ضعیف تر از خودتون انجام بدید سپس کار کنید.

در روز دوم:
با پولی که بدست آوردید همش رو بدید و در همون صفحه اول Articles / newspaper بخرید تا productivity و Experience شما افزایش پیدا کنه هر چه این دو مورد بیشتر بشن شما در ازای هر مبارزه پول بیشتری دریافت می کنید.
هر newspaper انرژی 0.3 به شما اضافه می کنه.در هر روز فقط 10 عدد روزنامه می تونید بخرید.(اونی که از همه ارزونتره بخرید)

در صورتیکه بعدا پول بیشتری کسب کردید می تونید از قسمت market/food شیر و غذا بخرید که آپشن های شما افزایش پیدا کنه.(شیر ارزونترین و بهترین هست)

پس یادتون نره اول خرید Articles / newspaper بعد مبارزه و بعد کار کردن تا درآمدتون به بیشترین میزان برسه.

در مورد پول هم سه نوع پول متفاوت در بازی داریم. وجه رایج کشو انتخابیتون (دلار، ریال ...)، طلا، و یورو.
برای دیدن ارزش طلا یا یورو به واحد رایج کشورتون به قسمت Financial market در قسمت market برید و تب Gold - your currency رو انتخاب کنید.

در حال حاضر هر 11 usd برابر یک گلد هست.

electra55

Registered User
لایک‌ها
198
توضیح مفصل و خوبی بود اقا مجتبی. مرسی

electra55

Registered User
لایک‌ها
198
اینم فعالیت پنج روزه من!!!
البته پنج دلار هم دراوردم که برای افزایش پروداکتیو و... غذا گرفتم.
یعنی تو پنج روز تونستم حدود ۱۴$ بگیرم از سایت.
دوستان توصیه میکنم این سایت و.از دست ندید و اولین بار که ثبت نام میکنین با ای پی امریکایی یا... باشه بعدش مشکلی نداره
Screenshot_۲۰۱۶-۰۲-۱۰-۱۵-۲۹-۲۹.png

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دوستان توصیه میکنم این سایت و.از دست ندید و اولین بار که ثبت نام میکنین با ای پی امریکایی یا... باشه بعدش مشکلی نداره
مشاهده پیوست 906588
خب پرداختش به چه بانکیه توی رویو زده که به پیپاله پرداخت دیگه ای هم داره؟
شما هنوز برداشت نزدی؟ مدت پرداختش چطوره

electra55

Registered User
لایک‌ها
198
بیست دلار مینیمم پرداخته.
به حساب مانی بوکر و نتللر پرداخت میکنه

mojtaba29

Registered User
لایک‌ها
49
شما به جز روزنامه چیز دیگه ای هم تونستی بخری ؟اگر اره چی کجا و چطور؟من که نتونستم شیر بخرم مثلا راستی خرید طلا چه نفعی داره؟گرون میشه؟

ariyanjan

Registered User
لایک‌ها
93
مشاهده پیوست 906588
خب شما چجوری پولتون رو برداشت بزنید این حسابا که با ایران کار نمیکنن

electra55

Registered User
لایک‌ها
198
شما به جز روزنامه چیز دیگه ای هم تونستی بخری ؟اگر اره چی کجا و چطور؟من که نتونستم شیر بخرم مثلا راستی خرید طلا چه نفعی داره؟گرون میشه؟
بله. شیر روزانه یه دفعه بیست و پنج سنتیه.
کافه یه دفعه با پنج دلار گرفتم. این دفعه میخام شراب بگیرم قیمتش نه و نیم دلاره ولی ۲۵ تا انرژی میده

بالا