برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
من زنگ زدم بهشون شکایت رو با کد رهگیری ثبت کردم...امروز هم بهم زنگ زدن و یک اقایی جواب داد شکایتت وارد نیست...!! میمونه شکایت به سازمان بازرسی کل کشور و شکایت به بانک مرکزی..
وقتی داروغه شریک دزده شما به کی میخوای شکایت کنی؟؟!
خود بانک مرکزی بخشنامه کرده سود روزشمار بشه 10 درصد اونوقت شما میخوای بری به بانک مرکزی شکایت کنی که چرا بانک آینده داره ده درصد سود میده!! به نظر خودت خنده دار نیست؟؟

shooshijoon

Registered User
لایک‌ها
110
نه مثل این نیست. مثل اینه که پول رو بدی به کسی که بهت 23 درصد سود بده و الان داره 10% می ده. اصل پول رو که نخورده دیگه. :D
------
اینی که شما فرمودی میشه ربا. سود بانکی با ربا متفاوته. در هر صورت وقتی شما پولت رو جایی میذاری که از نظر بانک مرکزی مجاز نیست باید عواقب هر گونه اتفاق ناگواری رو بپذیری. شکایت شما هم نه در بانک مرکزی قابل طرح و نه در دادگاه.

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
------
اینی که شما فرمودی میشه ربا. سود بانکی با ربا متفاوته. در هر صورت وقتی شما پولت رو جایی میذاری که از نظر بانک مرکزی مجاز نیست باید عواقب هر گونه اتفاق ناگواری رو بپذیری. شکایت شما هم نه در بانک مرکزی قابل طرح و نه در دادگاه.
چه ربطی داره آخه؟ شما می گی مثل اینه که پولت رو بدی به یکی دبه کنه. این اصلا تشابه درستی نیست. کسی دبه نکرده. اصلا هیچ قراردادی بابت این که بانک چقدر سود به حساب کوتاه مدت شما می ده بسته نشده که حالا بگی دبه کرده. از اول کار خلافی صورت نگرفته که حالا بخوای بری شکایت کنی که حالا اصلا کسی به شکایتت گوش کنه یا نه. ربا و سود و این ها هم ربطی به این که طرفت بانک باشه یا شخص نداره. ربط به درصد سود و تورم و ... داره.

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
آقا روزشمار یعنی هر روزی که عشقت کشید بتونی پولتو برداری پس بانکم هر وقتی عشقش کشید میتونه سود کمتری بده .... اگه سالانه باشه که پولت بلوک شه نتونی تا سر سال برش داری بانکم نمیتونه زیر درصد سودی که باتون قرار داد بسته بده .... درواقع وقتی اختیار داری اونام اختیار دارن وقتی اختیار نداری اونام ندارن !! ... صلواتی عنایت بفرمایین !

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
آقا روزشمار یعنی هر روزی که عشقت کشید بتونی پولتو برداری پس بانکم هر وقتی عشقش کشید میتونه سود کمتری بده .... اگه سالانه باشه که پولت بلوک شه نتونی تا سر سال برش داری بانکم نمیتونه زیر درصد سودی که باتون قرار داد بسته بده .... درواقع وقتی اختیار داری اونام اختیار دارن وقتی اختیار نداری اونام ندارن !! ... صلواتی عنایت بفرمایین !
آقا روزشمار يعني اينكه سود به نسبت روزي كه پول در بانك بوده محاسبه ميشه،اون چيزي كه شما ميگي سپرده كوتاه مدت هست و ما روزشمار كوتاه مدت،3ماهه،6ماهه و روزشمار يكساله هم داريم!!!!

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
باز دوباره داستان سر بانک آینده شروع شد.
سود بالای 10 درصد برای همه بانکها غیرمجاز هست و هرکدوم بخوان ندن، شما دستتون به هیچ بند نیست.
اصلا یکی از دوستان که سود روزشمار داره برای 10 درصد، آیا مدرکی داره توش عدد بالای 10 درج شده باشه؟ حتی طرح ربیع قوامین که 22 میده و یکساله هم توی برگه حساب درج شده، هیچ عدد درصدی ذکر نشده توش. پس اینو بدونید که شما واسه هر بانکی بخوای شکایت کنید در مورد سود روزشمار، بانک مرکزی میگه این بخش نامه ی ما، ما تا ده درصدشو تضمین میکنیم.
اما در مورد بانک آینده، اگه بانک مرکزی قبولش نداره باید شتابشو قطع کنه. تا زمانی که وصله یعنی بانک داره تاییدش میکنه. حالا هرچقدر هم بگن مجوز نداره. بالاخره این مملکت دیوان عدالتی هم داره. تا این لحظه آینده هیچ مشکلی نداشته. فقط نمیدونم چرا اینجا به سری داره زور میگه 23 درصدی که این بانک میده.

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,507
باز دوباره داستان سر بانک آینده شروع شد.
سود بالای 10 درصد برای همه بانکها غیرمجاز هست و هرکدوم بخوان ندن، شما دستتون به هیچ بند نیست.
اصلا یکی از دوستان که سود روزشمار داره برای 10 درصد، آیا مدرکی داره توش عدد بالای 10 درج شده باشه؟ حتی طرح ربیع قوامین که 22 میده و یکساله هم توی برگه حساب درج شده، هیچ عدد درصدی ذکر نشده توش. پس اینو بدونید که شما واسه هر بانکی بخوای شکایت کنید در مورد سود روزشمار، بانک مرکزی میگه این بخش نامه ی ما، ما تا ده درصدشو تضمین میکنیم.
اما در مورد بانک آینده، اگه بانک مرکزی قبولش نداره باید شتابشو قطع کنه. تا زمانی که وصله یعنی بانک داره تاییدش میکنه. حالا هرچقدر هم بگن مجوز نداره. بالاخره این مملکت دیوان عدالتی هم داره. تا این لحظه آینده هیچ مشکلی نداشته. فقط نمیدونم چرا اینجا به سری داره زور میگه 23 درصدی که این بانک میده.
اون قسمت که گفتی مدرکی هست که توش عدد بالای ده درصد نوشته شده باشه؟
بله تو دفترچه ی ما 23 درصد ذکر شده. چندروز پیش هم بانک حضوری بهمون گفت 23 درصده.
شاید شهرستان با تهران تفاوت داشته باشه.

Sent from my C5303 using Tapatalk

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
اون قسمت که گفتی مدرکی هست که توش عدد بالای ده درصد نوشته شده باشه؟
بله تو دفترچه ی ما 23 درصد ذکر شده. چندروز پیش هم بانک حضوری بهمون گفت 23 درصده.
شاید شهرستان با تهران تفاوت داشته باشه.

Sent from my C5303 using Tapatalk
اوکی. واسه من فقط نوشته طرح بهار

Medical

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
جایی نیست سود خوب بدن بهمون؟؟؟
من مهر اقتصادم داشتم پارسال 6 ماه 22 درصد با 1 میلیونن تومن بلوکه...
جایی رو سراغ ندارین دوستان؟؟؟
موسسه هم باشه مشگلی ندارما!!!
ممنون
سایت آراد تحلیل با 6 سال سابقۀ فعالیت در بورس، با طرح ویژه سود تضمینی هر ماه 5% سود تضمین شده به سرمایه گذاران پرداخت می کنه.
یعنی با سرمایه شما اقدام به خرید سهام نموده و با فروش به موقع آن، 5% سود تضمینی به شما تعلق میگیره.
با 50 میلیون تومان سرمایه گذاری، پس از یک ماه 2,500,000 تومان سود به حساب شما واریز خواهد شد.
حداقل سرمایه در این طرح 1 میلیون تومان درنظر گرفته شده
به هر 1 میلیون تومان سرمایه گذاری، هر ماه 50 هزار تومان سود تعلق می گیره. توضیحات کاملتر در سایت فوق درج شده.

Medical

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان 80 ملیون دارم کدوم بانک بزارم که سودش خوب باشه و هر وقت خواستم هم برداشت کنم ؟؟؟
روز شمار 80 ملیون ماهی چقدر میشه؟ راستی بانک هم دولتی باشه غیر دولتی ها اعتباری نیست:D
روز شمار 80 میلیون در بانک سینا ماهی 1,440,000 تومان میشه. به شرطی که کف موجودی کمتر از 20 میلیون نشه.

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
سایت آراد تحلیل با 6 سال سابقۀ فعالیت در بورس، با طرح ویژه سود تضمینی هر ماه 5% سود تضمین شده به سرمایه گذاران پرداخت می کنه.
یعنی با سرمایه شما اقدام به خرید سهام نموده و با فروش به موقع آن، 5% سود تضمینی به شما تعلق میگیره.
با 50 میلیون تومان سرمایه گذاری، پس از یک ماه 2,500,000 تومان سود به حساب شما واریز خواهد شد.
به هر 1 میلیون تومان سرمایه گذاری، هر ماه 50 هزار تومان سود تعلق می گیره. توضیحات کاملتر در سایت فوق درج شده.
بورس که با خاک کوچه یکی شده . بعد هم بعضی بانک و موسسه هاش بهشون اعتباری نیست اینا که دیگه هیچ :confused:

davud-z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
63

از ریخت و قیافه سایت شون مشخصه که هدف شون کلاهبرداری هست

Ghorbagheh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
روز شمار 80 میلیون در بانک سینا ماهی 1,440,000 تومان میشه. به شرطی که کف موجودی کمتر از 20 میلیون نشه.

من از بانک سینا پرسیدم و گفتند کل پول بلوکه میشه وسالیانه 22% سود. من البته با 60 پرسیدم.
من خودم مشکلی با بلوکه شدن پولم برای یک سال ندارم, دنبال حسابی هستم که بتوانم ماهیانه بهش 2 میلیون اضافه کنم وسود سررسید یکجا بگیرم که گویا نمیشه ماهیانه پول اضافه کرد.
لطفا اگر کسی چنین حسابی میشناسه بگه البته با تغییرات جدید.

Last edited:

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
وسوسه برانگیزه .. چجوری میشه اعتماد کرد واقعا!
اما آدمای باسوادی داره تحلیلای خوبی کردن، فقط متاسفانه بحث اصلی همون اعتماد هست! وقتی سرمایشون به مثلا 30-40 میلیارد رسید جمع کنن برن دست هیــــچ کسی بهشون نمیرسه..

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
من چیزی در مورد نوع تضمین تو این سایت پیدا نکردم.

Washington20015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
دوستان کسی جدیدا به بانک قوامین تو تهران سر نزده که ببینه سود بالای 22 میدن یا نه؟
هم با کف مبلغ هم بدون کف مبلغ

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,384
دوستان این جریان سود روزشمار 22درصد بانک کشاورزی چیه؟
امروز روی بنرشون زده بودن سود روزشمار 22درصد صندوق یکم
این صندوق یکمش منو ترسوند گفتم نکنه بورس باشه و اصل پول بپره

بالا