برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
بخشنامه شده به بانکها یا هنوز ؟
فردا یعنی کسی بره حساب بازکنه 20درصده؟

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
برخی دوستان جو درست نکنن. قراردادی که از قبل بسته شده و یکساله بوده اگه تا آخر دست نزنین به پول 22 درصد میدن و اگه سود یک درصد هم بشه تا آخرین روز یکسال باید 22درصد بدن. اصلا به خاطر همین بود که حساب های 5 ساله حذف شدن.
مورد بعدی هم در مورد حساب های روزشمار هست.
این حسابا هم قرار داد داره.
به طور مثال حساب یکساله 4 قوامین اسمش روشه یکساله 4. و همچنین حساب ذینفع کوثر هم اسمش روشه یکساله.
پس به هیچ عنوان تغییری داده نمیشه. یعنی نمیتونن بدن.نهایتا میتونن بگن دیگه نمیتونین اضافه کنین به مبلغش.

خوب ما هم همینو گفتیم دیگه.مو به مو.ولی یک ساله قوامین که ابدی نیست دوست عزیز روز شمار آزاد هم که نیست.مال ما که چند ماه دیگه تمومه.فکر میکنید بعدشم 22 درصد باز میکنن؟؟؟فکر کنم خیلی ها از الان فکر موسسات باشن.

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
از 15اردیبهشت اعمال میشه و سودای قبلی که قرار داد دارن طبق روال قبل هستش نگران نباشدنباشید هنیشه جا دور زدن هست ......کوثر اون 24 درصدیارا نمیتونه حساب یکسالش کنه؟؟؟ کسی رفت کوثر بپرسه چیکار میکنن برنامه دارن؟؟ من زینفعم 10درصده 22 باز نمیکنن؟؟

چه فیلمی کردن مردما من که سود تا18 هم بشه پول از بانک جای سرمایه گزاری که ریسک داره نمیکنم با این اوضاع اینا به زور میخان مردما وادار کنن پولاشونا وارد اقتصاد کنن در صورتی که بانکها میتونن با سرمایه مردم این کارا بکنن..

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
اگه تا فردا نریختن، 5 شنبه حضوری برو شعبه. ممکنه به ترتیب روز بیان جلو. من 14 بازکرده بودم. اگه اینجوری باشه حتما فردا میریزن. اگه نریختن حتما برو شعبه.
من 4 اسفند باز کردم هنوز 2%مابه التفاوت را نریختن!!!اگه بخان هر ماه اینطور بریزن،اصلا کوثر ارزش واریز نداره

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
با سلام

بنده هم 13 اسفند باز کردم اما اون 2 درصد رو نریختن!!

971

Registered User
لایک‌ها
318
موسسه کوثر از امروز تا 15 اردیبهشت حساب روزشمار 22 درصدی افتتاح میکند.

971

Registered User
لایک‌ها
318
شرایطش چطوره ؟ حداقل مبلغ چقدره؟کارت داره؟
تلفنی پرسیدم، سرشان شلوغ بود شرایطش را دقیق نپرسیدم ولی فکر میکنم مشابه ذینفع 22 درصدی باشد که با حداقل 10 هزار تومان افتتاح میشد و تا یک ماه قابل برداشت نبود و خودش کارت نداشت و سودش به حساب شتابی واریز میشد.

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
من 4 اسفند باز کردم هنوز 2%مابه التفاوت را نریختن!!!اگه بخان هر ماه اینطور بریزن،اصلا کوثر ارزش واریز نداره
کلا کوثر عجیب غریب سود داد. میریزن سودو چون واسه ی عده ریختن. واسه شما هم میریزن.
اما ماه دیگه سر و سامون نده اعتبارش زیر سوال میره.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,830
امروز رفتم بانک سامان برای تمدید پرونده اعتباری در زمینه کارت اعتباری که داشتم
گفتن طبق دستور و بخشنامه جدید بانک مرکزی دیگه فعلا رو سپرده کارت اعتباری نمیدن( از اسفند سال 1393 اجرایی شده)

کارت اعتباری داشتن جمع میکردن و کسانی که مایل بودند تبدیل به وام و تسهیلات رو سپرده میکردن

گفت: شاید تا تیر ماه بخشنامه و دستور جدید کارتهای اعتباری جدید ( کارت مرابحه) بانک مرکزی به بانکها و شرکتهای psp ( پرداخت الکترونیک) ابلاغ بشه

Make Money

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
دوستانی که تو کوثر سپرده ذینفع دارند, من امروز رفتم موسسه و درباره علت نریختن 2% باقیمانده سوال کردم که در جواب گفتند: اون 2% فقط شامل سپرده های ذینفع متفاوت 1 میشه (مال من 2 هست) که منم گفتنم روز افتتاح خودتون گفتید 24%, اونم یکم من من کرد و در اخر گفت: اگر بخوایم برای متفاوت 2 رو هم بریزیم, بهتون اطلاع میدیم!!! ظاهرآ نباید منتظر اون 2% باشیم
دوستانی که 2% رو گرفتند, میشه لطف کنند و بگن ذینفع متفاوت چند بودند. تا مطمئین بشم. ممنون

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,830
از سوی شورای پول و اعتبار،
نرخ سود سپرده های بانکی ۲۰ درصد تعیین شد /نرخ سود تسهيلات ۲۱درصد

شوراي پول و اعتبار در يکهزار و يکصد و نود و هشتمين جلسه خود سقف نرخ سود علي‌الحساب سپرده‌هاي بانکي متناسب با طول دوره سپرده‌گذاري (با حداکثر سررسيد يک‌سال) معادل ۲۰ درصد تعيين مي گردد./حداکثر نرخ سود تسهيلات عقود غيرمشارکتي بانک‌ها و موسسات اعتباري معادل ۲۱.۰ درصد تعيين مي‌‌گردد./نرخ سود تسهيلات خريد مسکن از محل اوراق حق تقدم تسهيلات بانک مسکن (عقد فروش اقساطي) معادل ۱۶.۰درصد خواهد بود.

رییس شورای هماهنگی بانک های دولتی اعلام کرد
بانکها آماده اجرای مصوبه نرخ سود

عبدالناصر همتی با استقبال از مصوبه شورای پول و اعتبار در خصوص نرخ سود بانکی، گفت: این مصوبه گامی روبه جلو برای **** بانکی است لذا بانکها آماده اجرای این مصوبه هستند.

اعمال نرخ‌های جدید سود بانکی از 15 اردیبهشت در بانک‌ها
اخبار بانک: رئیس کل بانک مرکزی از اجرای مصوبات جدید شورای پول و اعتبار از 15 اردیبهشت ماه جاری خبر داد و گفت: نرخ های سود 22 درصد تا زمان سررسید قرارداد اعمال می شود.

Last edited:

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
قرارداد روز شمارتون 25 درصد بود یا سپرده یک ساله؟به سپرده یک ساله که نمی تونن تا پایان قرارداد دست بزنن اما خوب تمدید نمیکنن دیگه ولی روزشمار رو هر موقع دلشون بخواد کم میکنن کاری که همه باتک ها انجام دادن سال گذشته.الان همه روزشمارای قبلی که 22 بوده (با مراعات روش های دور زدن بانک مرکزی)تا چند ماه پرداخت میشن و دیگه تمدید نمیشن و هر کدوم یه داستان میشن....بانک ها به ظاهر هم شده باید عدد 20 رو به بانک مرکزی نشون بدن.
قرار داد ما 1 ساله بوده

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
سرکارتون گذاشته!!!!1و2 نداریم که من از همه زودتر افتتاح کردم ولی همون22%ریخته..مهم اینه که کد آخر حساب 47 هست مثل کلید طلایی که 94 بود

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
الان تو اخبار شبکه 1 گفت سود کوتاه مدت به خود بانکها واگذار شده
بنظرتون این چه معنی میده؟
واقعا دست بانگها برای کوتاه مدت بازه؟
فرض کنید قوامین همون24 یا مسکن 22رو بده برای روزشمار. کسی اونوقت میره بانک ملی سپرده یک ساله با 20درصد بذاره؟

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
دوستانی که تو کوثر سپرده ذینفع دارند, من امروز رفتم موسسه و درباره علت نریختن 2% باقیمانده سوال کردم که در جواب گفتند: اون 2% فقط شامل سپرده های ذینفع متفاوت 1 میشه (مال من 2 هست) که منم گفتنم روز افتتاح خودتون گفتید 24%, اونم یکم من من کرد و در اخر گفت: اگر بخوایم برای متفاوت 2 رو هم بریزیم, بهتون اطلاع میدیم!!! ظاهرآ نباید منتظر اون 2% باشیم
دوستانی که 2% رو گرفتند, میشه لطف کنند و بگن ذینفع متفاوت چند بودند. تا مطمئین بشم. ممنون
دقیقا من ذینفع متفاوت یک بودم و واسم ریختن. ولی تاریخی که یکی از دوستان این سایت باز کرده 4 اسفند بوده. قاعدتا باید 1 باشه.

971

Registered User
لایک‌ها
318
سرکارتون گذاشته!!!!1و2 نداریم که من از همه زودتر افتتاح کردم ولی همون22%ریخته..مهم اینه که کد آخر حساب 47 هست مثل کلید طلایی که 94 بود
کد آخر حساب ذینفع متفاوت2، 45 است و از بعد از ظهر 16 اسفند به بعد افتتاح میشد و سودش 22 درصد است.

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
الان تو اخبار شبکه 1 گفت سود کوتاه مدت به خود بانکها واگذار شده
بنظرتون این چه معنی میده؟
واقعا دست بانگها برای کوتاه مدت بازه؟
فرض کنید قوامین همون24 یا مسکن 22رو بده برای روزشمار. کسی اونوقت میره بانک ملی سپرده یک ساله با 20درصد بذاره؟
دوست عزیز سود روزشمار که بیشتر از یکساله نمیشه اونوقت تو خود قوامین و مسکن هم کسی حساب یکساله باز نمیکنه

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
پس منظورشون چیه از اینکه سود کوتاه مدت به خود بانکها واگذار شده
یعنی هرنرخی زیر 20درصد میتونن بذارند؟
دوست عزیز سود روزشمار که بیشتر از یکساله نمیشه اونوقت تو خود قوامین و مسکن هم کسی حساب یکساله باز نمیکنه

بالا