برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
سلام
دوستان در مورد این دو سپرده جدید بانک اقتصاد نوین اطلاعی دارید؟ (فراز و نوین)

کوثر امروز سوال کردم گفتن ارکیده 19.5 درصد هست . گفتم که 21.5 درصد هست . گفتن تو سیستم 19.5 درصده و 21.5 نیست!

و سئوال دیگر اینکه بانک آینده الان مجوز داره؟ و این حساب های صدوق سرمایه گذاریش مطمئن هست؟

zolali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
60
منظور من هم از متن بالا همون حساب روزشمار 25 درصدی قدیم موسسه نور بود که خیلی ها نیز مراجعه می کردند و می گفتند به ما سود روزشمار 25 درصد تا امروز میدادن و چرا کم شده که مسئول شعبه در جواب گفت روز شمار قرار داد نیست و مدت نداره و می تونه کم یا زیاد بشه .

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
دوستان این صندوق بانک اینده امکان واریز و افزایش سپرده رو داره؟
کارت عضو شتاب داره این صندوق؟

971

Registered User
لایک‌ها
318
منظور من هم از متن بالا همون حساب روزشمار 25 درصدی قدیم موسسه نور بود که خیلی ها نیز مراجعه می کردند و می گفتند به ما سود روزشمار 25 درصد تا امروز میدادن و چرا کم شده که مسئول شعبه در جواب گفت روز شمار قرار داد نیست و مدت نداره و می تونه کم یا زیاد بشه .
اینها روی کوثر را سفید کردند، کوثر لااقل سود را کم نکرد و فقط امکان واریز را برداشت، اینها بدون اطلاع قبلی سود را تا 5 درصد کم کرده اند.

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
سلام
دوستان در مورد این دو سپرده جدید بانک اقتصاد نوین اطلاعی دارید؟ (فراز و نوین)

کوثر امروز سوال کردم گفتن ارکیده 19.5 درصد هست . گفتم که 21.5 درصد هست . گفتن تو سیستم 19.5 درصده و 21.5 نیست!

و سئوال دیگر اینکه بانک آینده الان مجوز داره؟ و این حساب های صدوق سرمایه گذاریش مطمئن هست؟
گفتم که اگر شما رو بشناسن و قدیمی باشید میگن 21.5 وگرنه سود قبلی میگن چون برخلاف قوانین بانک مرکزی...از خودمم هم نمیگم مدیر شعبه از دوستان ما هست و تلفنی به ما اطلاع داد که داستان چیه...
بانک آینده هم همون بانک تات که یه مدت داستان دار شد ولی خوب الان مشکلی نداره همین که بانک یعنی مجوز داره و مشکل دار بشه بانک مرکزی گردن میگیره...

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
گردشگری را دیروز پرسیدم، اگر پول یک سال بماند حداقل 24 درصد بصورت ماهانه میدهد، هر مقدار از پول که قبل از یک سال برداشت شود با سود 17 درصد محاسبه میشود، لااقل آینده بعد از یک ماه 20 درصد سود میدهد و اگر یک سال بماند حداقل 25 درصد سود بصورت سه ماهه میدهد. فکر میکنم دی و شهر و کشاورزی که 22 درصد سود میدهند احتمالا شرط یکسال را نداشته باشند.
الان من دی رو با 20درصد باز کزدم الان همون20 شده 22؟
یا حساب جدید باید باز کنی

971

Registered User
لایک‌ها
318
دوستان این صندوق بانک اینده امکان واریز و افزایش سپرده رو داره؟
کارت عضو شتاب داره این صندوق؟
کارت فقط به حسابی که سود واریز میشود وصل است، چون قرارداد یکساله بسته میشود فکر میکنم برای افزایش موجودی باید یک قرارداد یکساله حداقل 10 میلیونی دیگر ببندید.

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
کارت فقط به حسابی که سود واریز میشود وصل است، چون قرارداد یکساله بسته میشود فکر میکنم برای افزایش موجودی باید یک قرارداد یکساله حداقل 10 میلیونی دیگر ببندید.
متوجه نمیشم اصلا:(
یعنی چی یک قرار داد 10میلیونی دیگه؟ یعنی باید 20میلیون بذارم تا بتونم واریز برداشت داشته باشم
یعنی 20میایون بذارم میتونم واریز برداشت با اصلا پول داشته باشم؟
منظورم یک چیزی تو مایه های بانک دی هست واریز برداشت ازاده

971

Registered User
لایک‌ها
318
متوجه نمیشم اصلا:(
یعنی چی یک قرار داد 10میلیونی دیگه؟ یعنی باید 20میلیون بذارم تا بتونم واریز برداشت داشته باشم
یعنی 20میایون بذارم میتونم واریز برداشت با اصلا پول داشته باشم؟
منظورم یک چیزی تو مایه های بانک دی هست واریز برداشت ازاده
چون حداقل مبلغ برای این قرارداد 10 میلیون است، برای افزایش موجودی باید یک قرارداد جدید ببندید. این صندوق مشابه سپرده یکساله است نه روزشمار. شما میتوانید یک قرارداد در بانک آینده ببندید و پولهایی که میخواهید پس انداز کنید را تا رسیدن به حداقل 10 میلیون تومان در حساب بانک دی نگه دارید یا صندوقی پیدا کنید که کف نداشته باشد.

Last edited:

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
چون حداقل مبلغ برای این قرارداد 10 میلیون است، برای افزایش موجودی باید یک قرارداد جدید ببندید. این صندوق مشابه سپرده یکساله است نه روزشمار. شما میتوانید یک قرارداد در بانک آینده ببندید و پولهایی که میخواهید پس انداز کنید را تا رسیدن به حداقل 10 میلیون تومان در حساب بانک دی نگه دارید یا صندوقی پیدا کنید که کف نداشته باشد.

فرض کنید من 17 میلیون دارم چیکار باید بکنم که بهینه ترین حالت باشه؟

Last edited:

971

Registered User
لایک‌ها
318
فرض کنید من 17 میلیون دارم چیکار باید بکنم که بهینه ترین حالت باشه؟
اگر احتمال اینکه تا یکسال پول لازمتان شود کم است، یک قرارداد 17 میلیونی با بانک آینده ببندید، بعدا هم اگر پولی که میخواهید اضافه کنید کمتر از 10 میلیون است، تا رسیدن به 10 میلیون و یا تمام شدن قراردادتان پول را در نور یا دی نگه دارید، اما اگر احتمال اینکه قسمت بزرگی از پول تا یکسال لازمتان شود زیاد است، همه پول را بگذارید در نور بماند.

Last edited:

Arashdn

Registered User
لایک‌ها
47
الان به نظرتون واسه 25 تومن ، که ممکنه قبل یکسال هم نیازم بشه
بهترین جا کجاست؟(بانک میخوام نه موسسه)
فرقی نمیکنه صندوق باشه یا حساب یا هر چی ...
فقط اصل پول و سودش تضمین شده باشه

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
جهت اطلاع
این سپرده های جدید اقتصاد نوین چندان جالب نیست.
کوتاه مدتش بسته به میزان موجودی بین 14 تا 18 درصد سود داره.
یکساله برداشت سود سه ماهه فک میکنم 19 درصد و اگر سود رو در سررسید برداشت کنید میشه 21درصد ...

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,988
اقا من الان بانک ملی 11 تومن گذاشتم ماهی 93 تومن پول میده

به نظرتون برم روی کدوم بانک یا موسسه که بیشترین سود ماهانه رو بده برای حدود 20 میل

971

Registered User
لایک‌ها
318
اقا من الان بانک ملی 11 تومن گذاشتم ماهی 93 تومن پول میده

به نظرتون برم روی کدوم بانک یا موسسه که بیشترین سود ماهانه رو بده برای حدود 20 میل
اگر تا یک سال به پول نیازی نخواهید داشت در صندوق سرمایه گذاری بانک آینده با سود حداقل 25 درصد بصورت 3 ماهه (برای 20 میلیون حداقل 1250000 سود در 3 ماه) سرمایه گذاری کنید، ولی اگر احتمال اینکه به قسمت زیادی از پولتان قبل از یک سال نیاز داشته باشید زیاد است، یک حساب ارکیده در موسسه کوثر با سود 21.5 درصد (برای 20 میلیون 358000 در ماه سود)باز کنید.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,988
اگر تا یک سال به پول نیازی نخواهید داشت در صندوق سرمایه گذاری بانک آینده با سود حداقل 25 درصد بصورت 3 ماهه (برای 20 میلیون حداقل 1250000 سود در 3 ماه) سرمایه گذاری کنید، ولی اگر احتمال اینکه به قسمت زیادی از پولتان قبل از یک سال نیاز داشته باشید زیاد است، یک حساب ارکیده در موسسه کوثر با سود 21.5 درصد (برای 20 میلیون 358000 در ماه سود)باز کنید.

اخه واقعا همچین پولی رو میدن ؟
همه جای اینترنت هم که نوشته 19.5 درصد سود ارکیده

Arashdn

Registered User
لایک‌ها
47
اگه موسسه نخوایم و بانک بخوایم ، جایگزین ارکیده کوثر چی هست؟

بالا