برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
دیروز این پیامک از بانک گردشگری برای من اومد : " مشتری گرامی؛ به دلیل انجام تغییرات در نرخ سود سپرده های کوتاه مدت، لطفاً در اولین فرصت به شعبه خود مراجعه فرمایید. *بانک گردشگری* "
کسی میدونه موضوع چیه؟!
اگه کسی پرسید چیه بگه. چه حسابای جدید و چه قدیم چه فرقی کردند و شرایطشون چیه

rezaz84

Registered User
لایک‌ها
466
دوستان عزیز ؛ وقت بخیر

اینطور که معلومه رئیس جمهور قراره برای خروج از رکود اقتصادی در چند روز آینده یه بسته ارائه کنه . حدس حقیر اینه که شاید یکی از مواد این بسته کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی و بدنبال اون کاهش نرخ سود سپرده ها باشه .

بر پایه این احتمال ، منطقی هست که در این چند روز باقیمانده دنبال افتتاح سپرده ای باشیم که حداقل به مدت یک سال بعد از افتتاح ، سودش ثابت باشه و با بخشنامه و دستورات بانک مرکزی و اوامر علمای اقتصادی !!! کاهش پیدا نکنه. (بر خلاف سپرده های روزشمار که هر لحظه امکان کاهش سودشون هست)

به نظر میرسه سپرده با سود بیست درصد قوامین (با دو میل بلاک و امکان واریز برداشت) همچین شرایطی رو داره و بعد از افتتاح حساب و قرارداد سپرده گذاری ، سودش به مدت یکسال ثابت و بیست درصده . با اینحال اگر عزیزان اطلاعات کاملتری در مورد این نوع سپرده قوامین دارند یا احیاناً من در این مورد اشتباه میکنم لطفا راهنمایی کنن.

یا اگر موسسه یا بانکی رو میشناسین که سپرده ای با قابلیت واریز و برداشت و سود حداقل بیست درصد ثابت و تضمین شده برای یکسال از زمان عقد قرارداد داره لطف بفرمایید و معرفی کنید.

سپاس از محبتتان

Last edited:

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
دوستان عزیز ؛ وقت بخیر

اینطور که معلومه رئیس جمهور قراره برای خروج از رکود اقتصادی در چند روز آینده یه بسته ارائه کنه . حدس حقیر اینه که شاید یکی از مواد این بسته کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی و بدنبال اون کاهش نرخ سود سپرده ها باشه .

بر پایه این احتمال ، منطقی هست که در این چند روز باقیمانده دنبال افتتاح سپرده ای باشیم که حداقل به مدت یک سال بعد از افتتاح ، سودش ثابت باشه و با بخشنامه و دستورات بانک مرکزی و اوامر علمای اقتصادی !!! کاهش پیدا نکنه. (بر خلاف سپرده های روزشمار که هر لحظه امکان کاهش سودشون هست)

به نظر میرسه سپرده با سود بیست درصد قوامین (با دو میل بلاک و امکان واریز برداشت) همچین شرایطی رو داره و بعد از افتتاح حساب و قرارداد سپرده گذاری ، سودش به مدت یکسال ثابت و بیست درصده . با اینحال اگر عزیزان اطلاعات کاملتری در مورد این نوع سپرده قوامین دارند یا احیاناً من در این مورد اشتباه میکنم لطفا راهنمایی کنن.

یا اگر موسسه یا بانکی رو میشناسین که سپرده ای با قابلیت واریز و برداشت و سود حداقل بیست درصد ثابت و تضمین شده برای یکسال از زمان عقد قرارداد داره لطف بفرمایید و معرفی کنید.

سپاس از محبتتان
نه سود را میخواستند کم کنند که روحانی و سیف ظاهرا مخالف بودند.
سود بانکی حداقل تا آخر سال و اوایل سال آینده تغییر نمی کنه.

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام دوستان
در حال حاضر چه بانکی خوبه؟البته برای مبالغ حدود 7 8 تومان
دی عادی 10 درصده.البته یک طرح گویا داره 1 م بلاک میشه ولی سودش 20 درصده.کسی خبر داره از این طرح؟؟؟؟

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
سلام دوستان
در حال حاضر چه بانکی خوبه؟البته برای مبالغ حدود 7 8 تومان
دی عادی 10 درصده.البته یک طرح گویا داره 1 م بلاک میشه ولی سودش 20 درصده.کسی خبر داره از این طرح؟؟؟؟
بله همونطور که خودتون گفتید هست.
حساب بصورت یکساله و شرایط واریز و برداشت آزاد هست.
قوامین هم داره 2 م بلاک میشه و به نظر من بهتر چون سپرده چاپ شده به شما میده و مبلغ و زمان و شرایط سود درج شده و شفاف...
بین این دو بانک میتونید انتخاب کنید

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
گردشگری حسابهای روزشمار قدیمی که ۲۳٪ بود رو کرده ۲۲٪
صندوق هم نداره فعلا
جدید هم فقط روزشمار ۱۹٪ باز میکنه
فعلا مزیت نداره[emoji3]

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
گردشگری حسابهای روزشمار قدیمی که ۲۳٪ بود رو کرده ۲۲٪
صندوق هم نداره فعلا
جدید هم فقط روزشمار ۱۹٪ باز میکنه
فعلا مزیت نداره[emoji3]
22%های قدیمی سال 92 که کف 10 م داشت چند درصده؟

reza152

Registered User
لایک‌ها
87
دوستام ، من اگه ده میل یکساله بزارم قوامین با سود 20 درصد اینجوری حساب میشه؟؟؟؟:D
0.2*10.000.000 =2.000.000
2.000.000/12 =166 هزار تومن ماهیانه

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
دوستام ، من اگه ده میل یکساله بزارم قوامین با سود 20 درصد اینجوری حساب میشه؟؟؟؟:D
0.2*10.000.000 =2.000.000
2.000.000/12 =166 هزار تومن ماهیانه
اینده برای یک سال25% میده

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
میشه بگید که چرا صحبتی از بانک مسکن و سودی که میده ؛ نیست؟
نظرتون در مورد این بانک و معتبر بودنش چیه؟
با تشکر

معتبر هست و دولتیه
البته مثل بانک خصوصی که مشتری رو تحویل نمیگیرن،اما من میخواستم حساب باز کنم رئیس بانک خیلی تحویلم میگرفت(البته فقط بخاطر پوله)
یه حساب ویژه نوروز داشت،قرض الحسنه پس انداز با سود ۲۲.۲ که تا الان سود رو داده،اما از سال دیگه و مصوبات دولت چی بشه معلوم نیست

Last edited:

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
خوب به سلامتی امشب آقای روحانی توی تلویزیون اعلام کردند قراره با کاهش سود بانکی همون چند تا مشکل کمی هم که مونده بود حل شه و رفاه مردم بیشتر و بیشتر دیده شه.طبق گفته ایشون باید تا آخر سال به هر قیمت و با هر رکود و بدبختی شده که برسیم به تورم (نقطه به نقطه) یک رقمی که در تاریخ ثبت شه.هر کی خواست میتونه باور نکنه.پس سودای بانکی رو هم احتمالا "ما" باید روزشمار به بانک ها پرداخت کنیم.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,848
خوب به سلامتی امشب آقای روحانی توی تلویزیون اعلام کردند قراره با کاهش سود بانکی همون چند تا مشکل کمی هم که مونده بود حل شه
سخنگوی دولت محمدباقر نوبخت
وی درباره اینکه نرخ سود بانکی بیشتر از نرخ تورم است ، دولت چه برنامه ای دارد، گفت: زمانی که نرخ تورم ۴۰ درصد بود، سود بانکی نیز همین نرخ کنونی بود و درحال حاضر که نرخ تورم زیر ۱۴ درصد است نیز نرخ سود همان است ، بنابراین دولت به کاهش نرخ سود بانکی معتقد است
http://www.akhbarbank.com/vdcc1sq1.2bq448laa2.html
==================
عدم پذیرش چک 3 موسسه اعتباری در سامانه چکاوک
هم اکنون موسسات اعتباری نور، عسکریه، توسعه و کوثر مجوز دار هستند اما از بین این موسسات تنها موسسه اعتباری توسعه در سامانه چکاوک حضور دارد.
سایر موسسات اعتباری نظیر نور، عسکریه و کوثر علیرغم مجاز بودن همچنان منتظر قرار گرفتن و پذیرش چک هایشان در سامانه چکاوک هستند
http://www.akhbarbank.com/vdcfcydm.w6dcvagiiw.html

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
خوب به سلامتی امشب آقای روحانی توی تلویزیون اعلام کردند قراره با کاهش سود بانکی همون چند تا مشکل کمی هم که مونده بود حل شه و رفاه مردم بیشتر و بیشتر دیده شه.طبق گفته ایشون باید تا آخر سال به هر قیمت و با هر رکود و بدبختی شده که برسیم به تورم (نقطه به نقطه) یک رقمی که در تاریخ ثبت شه.هر کی خواست میتونه باور نکنه.پس سودای بانکی رو هم احتمالا "ما" باید روزشمار به بانک ها پرداخت کنیم.
اتفاقا کار بدی نیست
هیچ مای دنیا بانک،محل سرمایه گذاری نیست؛با این کار سرمایه مردم به سمت بازار و سهام و اوراق مشارکت میره که باعث افزایش تولید و تقاضا میشه

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
اتفاقا کار بدی نیست
هیچ مای دنیا بانک،محل سرمایه گذاری نیست؛با این کار سرمایه مردم به سمت بازار و سهام و اوراق مشارکت میره که باعث افزایش تولید و تقاضا میشه

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
یا توی ایران زندگی نمیکنین یا دارین دستمون میندازین!!!
ایران و مردم ایران با تولید مگه معنی داره؟؟؟همه بازارهایی که گفتین فقط داخلش دلالی و سفته بازی معنای سود میده،خواه خودرو خواه سهم خواه بانک!!خواه مسکن همه به هدف گرانتر فروختن

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
یا توی ایران زندگی نمیکنین یا دارین دستمون میندازین!!!
ایران و مردم ایران با تولید مگه معنی داره؟؟؟همه بازارهایی که گفتین فقط داخلش دلالی و سفته بازی معنای سود میده،خواه خودرو خواه سهم خواه بانک!!خواه مسکن همه به هدف گرانتر فروختن

اتفاقا توی ایران هم زندگی میکنم
اما باید اشتباه رو اصلاح کرد،جلوی خطا رو گرفت
نباید به فکر حال بود،باید به فکر درست کردن تدریجی اقتصاد بود

بانک کارش رد و بدل پول و دادن وام به متقاضی هست
اگه تولید نباشه،وام بکار نمیاد
پول در بانک خوابوندن و منتظر سود ریاضی شدن باعث همین مشکلات میشه

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
اتفاقا توی ایران هم زندگی میکنم
اما باید اشتباه رو اصلاح کرد،جلوی خطا رو گرفت
نباید به فکر حال بود،باید به فکر درست کردن تدریجی اقتصاد بود

بانک کارش رد و بدل پول و دادن وام به متقاضی هست
اگه تولید نباشه،وام بکار نمیاد
پول در بانک خوابوندن و منتظر سود ریاضی شدن باعث همین مشکلات میشه
اگر شما اصلاحی توی این چند دهه دیدی بفرمایید تا دلمون خوش به اصلاح بشه!!!روز به روز بدتر از دیروز!!هر سال دریغ ار پارسال....ما که نشانه اصلاحی نمیبینیم

بالا