برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
امروز رفتم چندتا بانک رو پرسیدم
بانک پاسارگاد: گفتن روزشمار ۱۹ درصد، یکساله ۲۰ درصد که بعد از یک ماه بدون جریمه قابل برداشته.
بانک سرمایه: روزشمار ۲۰ درصد، یکساله ۲۲ درصد که بعد از یک ماه بدون جریمه قابل برداشته.
بانک ایران زمین: ۲۴ درصد یکساله بصورت پلکانی سود میده از ۲۰ شروع میشه و در نهایت به ۲۴ ختم میشه (یکی از دوستان درموردش تو صفحات قبلی توضیح کامل داده) هروقت هم پولتو بکشی بیرون سودی که تا همون ماه داده برات حساب میشه و مابه التفاوت یک درصد به ازای هر ماه بهتون تعلق نمیگیره، ایران زمین واسه بالای ۱۰۰ میلیون هم ۲۲ درصد میده.
بانک مسکن: روزشمار و یکساله ۲۰ درصد.
بانک قوامین: روزشمار و یکساله ۲۰ درصد.
میخوام یکساله سرمایه گذاری کنم اما حسابم قابل واریز و برداشت باشه، دوستان بین بانک های سرمایه و ایران زمین کدوم معتبرتر و قابل اطمینان تره؟ آیا شرایط بهتر از اینا هم وجود داره؟
کف این روزشمارها چقدره ؟

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
شتابش مثل تمامی بانک هاس. اونی که شما میگی متصل به یه بانکه خاص مهراقتصاد و ثامن هستن.
امکاناتی که تو سایتش askariye.ir نوشته رو واقعا داره ؟
بعد این موسسه برای باز کردن یه حساب عادی 20% بدون کف ارائه میده ؟
اگه آره به نظر بهترین انتخاب فعلی من هستش،، شعبه هاش هم اینجا نسبت به بعضی بانکها مثل توسعه تعاون بیشتره !

chama

Registered User
لایک‌ها
241
امکاناتی که تو سایتش askariye.ir نوشته رو واقعا داره ؟
بعد این موسسه برای باز کردن یه حساب عادی 20% بدون کف ارائه میده ؟
اگه آره به نظر بهترین انتخاب فعلی من هستش،، شعبه هاش هم اینجا نسبت به بعضی بانکها مثل توسعه تعاون بیشتره !
حساب 20 درصدش 5 هزار تومان مسدودی داره و برای سود باید بالای 50 هزار تومان موجودی داشته باشید.
اینترنت بانک همه امکانات که نوشته را داره ولی فعلاً فقط صورتحسابش کار میکنه و بقیه احتمالا سال آینده راه اندازی بشه.
کارتش هم شتابه ولی خرید اینترنتی نمیشه (میشه گفت رمز دوم نداره)
فعلاً بانک توسعه تعاون روزشمار کف 10 هزار تومان با تمامی امکانات بهتر به نظر میرسه.
البته یک حساب هم در عسکریه داشته باشید بد نیست.
اس ام اس بانک توسعه تعاون سالی 5 هزار کارمزد داره که میتونید فعال نکنید، اما اس ام اس عسکریه رایگان هست.

Last edited:

joibari2

Registered User
لایک‌ها
29
چه بانک هایی سپرده های با واریز و برداشت افتتاح میکنند؟ اقتصاد نوین هنوز حساب سپند باز میکنه؟

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
حساب 20 درصدش 5 هزار تومان مسدودی داره و برای سود باید بالای 50 هزار تومان موجودی داشته باشید.
اینترنت بانک همه امکانات که نوشته را داره ولی فعلاً فقط صورتحسابش کار میکنه و بقیه احتمالا سال آینده راه اندازی بشه.
فعلاً بانک توسعه تعاون روزشمار کف 10 هزار تومان با تمامی امکانات بهتر به نظر میرسه.
اس ام اس بانک توسعه تعاون سالی 5 هزار کارمزد داره که میتونید فعال نکنید، اما اس ام اس عسکریه رایگان هست.
بسیار سپاس از پاسخ های مفید شما
نداشتن رمز دوم کلا از انتخابها خارجش کرد.
توسعه تعاون دوستم داره که 10 هزار تومان هم مسدودی داره لیکن دوست عزیزی در چند صفحه قبل گفته بود 5میل برای سود 20% لازم هست.
پس اینطوری بهترین سپرده کوتاه مدت حداقل کف دارای تمامی امکانات میشه :
سپه با 20% و کف یک میل
بعدش دی 20% با کف یک میل
_________
بین 10% تا 20% نداریم که بدون کف باشه ؟!
مثلا آینده که 19% هست چطور ؟

Last edited:

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
توسعه تعاون دوستم داره که 10 هزار تومان هم مسدودی داره لیکن دوست عزیزی در چند صفحه قبل گفته بود 5میل برای سود 20% لازم هست.
سپه با 20% و کف یک میل
بعدش دی 20% با کف یک میل
_________
سپه؟۲۰ درصد؟
اخرین بار حساب کوتاه مدت خاص داشت با کف ۲۰ گم و سود ۱۹ درصد

Sent from my E5823 using Tapatalk

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
این ارمان خیلی پیچیده است
خیلی زیر مجموعه داره یک سریاشون حذف شدند الان ما از کجا بدونیم این تابلو ارمان قبلنا فرشتگان بودی فردوسی بوده یا ...؟
من بندرعباسم توی اینجا فقط یک ارمان هست ولی توی سایت فرشتگان هچ شعبه ای توی بندرعباس نیست
خواستی آرمان باز کنی حتما چک کن فرشتگان باشه
و حتما نرخ سودش ۳۲٪ باشه
کمتر از این ارزش ریسک کردن نداره
خودم ۶سال باهاش کار کردم.تا حالا نشده تو پرداخت مبالغ چند صدمیلیونی تعلل کنن
البته از آینده بیخبرم

irbroker

Registered User
لایک‌ها
253
روزشمار آینده با کف 10 هزار تومان 19 درصده و خدماتش هم واقعا کامله (شتاب و اینترنت بانک و همراه بانک و پیشخوان مجازی و ...)

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
خواستی آرمان باز کنی حتما چک کن فرشتگان باشه
و حتما نرخ سودش ۳۲٪ باشه
کمتر از این ارزش ریسک کردن نداره
خودم ۶سال باهاش کار کردم.تا حالا نشده تو پرداخت مبالغ چند صدمیلیونی تعلل کنن
البته از آینده بیخبرم
ارش اگر خاطرم باشه موسسه فردوسی بودقبلش بعد یک چیز دیگه شداین فردوسی باشه معتبره؟
من خودم که25 بیشتر ندارم 20تومنی هم بابام داره اگر ازش بگیرم نمیدونم میشه32گرفت ؟

mr.foad

Registered User
لایک‌ها
127
کسی میدونه جریان این یکساله 24درصدای قوامین چی شد ؟! قبلا بالای صد میلیون 24درصد میداد الان گفته دیگه نداریم.
الان کجا هست که یکساله بیشترین سود رو بده !؟ واسه مبلغ 300میلیون میخوام.

irbroker

Registered User
لایک‌ها
253
سپه با 20% و کف یک میل
بعدش دی 20% با کف یک میل
_________
روزشمار آینده با کف 10 هزار تومان 19 درصده و خدماتش هم کامله (شتاب و اینترنت بانک و همراه بانک و پیشخوان مجازی و ...)
روزشمار آینده با کف 10 هزار تومان 19 درصده و خدماتش هم واقعا کامله (شتاب و اینترنت بانک و همراه بانک و پیشخوان مجازی و ...)
خواهش میکنم
نه طرح خاصی نیست
کوتاه مدت عادیه

azita57

Registered User
لایک‌ها
109

کارت موسسه عسگریه رمز دوم میشه براش گرفت من خودم گرفتم اما خرید اینترنتی حالا باهاش انجام ندادم
موبایل بانکش گفت برای سال آینده نسخه جدیدش میاد که میشه باهاش کارت به کارت کرد

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
کسی میدونه جریان این یکساله 24درصدای قوامین چی شد ؟! قبلا بالای صد میلیون 24درصد میداد الان گفته دیگه نداریم.
الان کجا هست که یکساله بیشترین سود رو بده !؟ واسه مبلغ 300میلیون میخوام.
نمیدونم جریان چیه ولی قوامین همیشه تو پاییز طرح های سود بالاش رو میزاره . من خودم پارسال که سود 22 درصد بود آبان ماه گذاشتم یکساله 25 درصد بهم داد و امسال هم که 20 درصد بود باز همون آبان که سررسید شد 24 درصد گذاشتم .
کلا واسه قوامین تو پاییز باید حساب باز کنید .

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
نمیدونم جریان چیه ولی قوامین همیشه تو پاییز طرح های سود بالاش رو میزاره . من خودم پارسال که سود 22 درصد بود آبان ماه گذاشتم یکساله 25 درصد بهم داد و امسال هم که 20 درصد بود باز همون آبان که سررسید شد 24 درصد گذاشتم .
کلا واسه قوامین تو پاییز باید حساب باز کنید .
امروز پرسیدم هیچ طرح جدیدی نمیاد دیگه و گفت تموم سورهای قبلی میشه 29درصد طرح 3 و طرح 4 در سر رسید دیگه تمدید نمیشه

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
امروز پرسیدم هیچ طرح جدیدی نمیاد دیگه و گفت تموم سورهای قبلی میشه 29درصد طرح 3 و طرح 4 در سر رسید دیگه تمدید نمیشه
من که آبان 24 درصد گذاشتم چهار درصدش هم همون اول کار گرفتم بقیش هم که بیست درصده تا آبان سال دیگه سررسید میشه ..

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
ارمان؟؟؟
شما خودت برای تست پول بزار اگه بهت برگردوندن ما هم پول میزاریم :general306:

عزیز مگه بنده تبلیغ این موسسه رو کردم که می گی خودت بزار عجبا ! :D
این عزیز پرسید کدوم موسسه و بانک بیشترین سود رو میده بنده گفتم آرمان
خودم هیچ حسابی در هیچ موسسه ای ندارم

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
دوست عزیز کارمزد افتتاح حسابها هم اگر اطلاع دارین،لطف کنید..برای توسعه تعاون و عسکریه و قوامین تمبر افتتاح،کارت بانکی،پیامک،اینترنت بانک هرکدام چقدر کارمزد داره؟

shadone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
منم چند روز پیش قوامین رو تمدید کردم.25 بود امسال 24 تمدید کردند.

بالا