برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
نه.
خیلی از تعاونی های فردوسی یکساله به مردم پولشون را نمیدهند.
ظاهرا فقط فرشتگان و امید جلین میشن کاسپین و بقیه بلاتکلیفند.
و تا تکلیف همه تعاونی ها از جمله بدر توس . الزهرا و پیوند که همزمان با میزان به کسی پول ندادند معلوم نشه مجوز به هیچ کدوم نمیدهند.
این نه که شما گقتی منو یاد اون کلیپ آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه انداخت.
" نخیر، میدونی چرا؟ اینا همش تقصیر آمریکا ایسسسرائیله، اون خانمی هم که هست طرفدار شاهه : ))) )

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
دوستان ازکحا بفهمیم یک موسسه با نام ارمان فرشتگان هست یا چیز دیگه؟

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
سلام
1.دوستان حساب 22 درصد سرمایه کسی باز کرده؟صندوقه یا سپرده؟
2.کلا قوامین گردشگری سرمایه پاسارگاد و بقیه بانک ها که صحبتش شد کسی حساب 22 درصد ویژه یک ساله جدیدا باز کرده یا تمدید کرده؟
3.در مورد صندوق آرمان بانک شهر و بانک قوامین توی سایت های دیگه بعضی ها گفتن موقع بستن و گرفتن پول مشکل داشتن یا تاخیر در دادن پول باعث ضررشون شده.کسی تجربه داشته؟

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
سلام
1.دوستان حساب 22 درصد سرمایه کسی باز کرده؟صندوقه یا سپرده؟
2.کلا قوامین گردشگری سرمایه پاسارگاد و بقیه بانک ها که صحبتش شد کسی حساب 22 درصد ویژه یک ساله جدیدا باز کرده یا تمدید کرده؟
3.در مورد صندوق آرمان بانک شهر و بانک قوامین توی سایت های دیگه بعضی ها گفتن موقع بستن و گرفتن پول مشکل داشتن یا تاخیر در دادن پول باعث ضررشون شده.کسی تجربه داشته؟
سرمایه رو من سوال کردم دیروز، کف 1 تومن برای گشایش حساب سپرده 22 درصد و بعد از یک ماه هم میتونید برداشت کنید بدون برگشت سود.
صندوق شهر هم که خودشون میگن بلافاصله و در همون روز درصورت درخواست واریز میکنن مبلغ رو.
ملت هم تا 25 ام اوراق میده با سود 20 و بازخرید 17 درصد.

mr.foad

Registered User
لایک‌ها
127
سرمایه رو من سوال کردم دیروز، کف 1 تومن برای گشایش حساب سپرده 22 درصد و بعد از یک ماه هم میتونید برداشت کنید بدون برگشت سود.
صندوق شهر هم که خودشون میگن بلافاصله و در همون روز درصورت درخواست واریز میکنن مبلغ رو.
ملت هم تا 25 ام اوراق میده با سود 20 و بازخرید 17 درصد.
سرمایه واسه 22 درصد قرارداد روزشمار یکساله میبنده ؟! یا فقط روزشماره ؟!

mr.foad

Registered User
لایک‌ها
127
خیر این یکساله هستش، روزشمار فرق میکنه حسابش.
آخه قوامین و مسکن و اینا روزشمار رو 20 درصد میدن ولی روزشمار و یکساله هست که اونم بعد از یکماه میشه برداشت کنی.
فکر کردم اینم اینطوریه. پس اینو دیگه نمیشه بهش اضافه کنی و روی اون اضافی هم سود بره ؟! مثلا سودی که میده بیاد رو اصلش و رو اونم سود بره. مثل قوامین و مسکن و اینا که کارت دارن.

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
آخه قوامین و مسکن و اینا روزشمار رو 20 درصد میدن ولی روزشمار و یکساله هست که اونم بعد از یکماه میشه برداشت کنی.
فکر کردم اینم اینطوریه. پس اینو دیگه نمیشه بهش اضافه کنی و روی اون اضافی هم سود بره ؟! مثلا سودی که میده بیاد رو اصلش و رو اونم سود بره. مثل قوامین و مسکن و اینا که کارت دارن.
حساب سپرده چند نوع هستند
جاری و قرض الحسنه که تکلیفش مشخصه
سپرده های سود دار هم کوتاه مدت و مدت دار هستند
اینهایی که شما فرمودین،کوتاه مدت هستند و سود هر ماه به خودش واریز میشه و قابلیت برداشت و واریز داره

سرمایه هم حساب نیست،اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری مدت دار عام هست،طبق قانون سودش ۲۰ هست و سود قبل سررسید ۱۷ و این روی برگه ذکر میشه.اما دو درصد اضافی رو بانک بشما میده.
مثل ملت و پاسارگاد که اینکارو کردن اما رفاه یا پارسیان همون سود ۲۰ رو دادن......بزودی سپه هم منتشر میکنه و ممکنه ۲۲ حساب کنه
در بانک سود سپرده مدت دار بیشتر از ۲۰پیدا نمیکنین،مگر ایران زمین که به صورت پلکانی ۲۴ میده و توضیحاتش قبلا داده شده.
حساب کوتاه مدت بالای ۲۰ درصد هم پیدا نمیشه

Sent from my E5823 using Tapatalk

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
قوامین رو نمیدونم اما در مورد مسکن تا اونجایی که من اطلاع دارم سپرده 20 درصدش یکساله هست و بعد از یک ماه فقط میشه برداشت کرد و اضافه نمیشه کرد (به شما بابت حسابی که باز کردید گواهی سپرده میدن نه کارت)ضمن اینکه برخلاف بانک سرمایه برگشت سود داره ینی اگر در ماه دوم برداشت کنید سود 10 درصد براتون حساب میشه و سود اضافی که بهتون داده رو پس میگیره، اگر دنبال حسابی هستید که واریز و برداشت + کارت داشته باشه اول بانک گردشگری با سود 19 درصد بدون کف مبلغ و بعد از اون بانک دی با سود 20 درصد با کف 1 تومن پیشنهاد میشه هر دو هم روزشمار هستن.
بعضی بانک ها هم گاهی اوراق مشارکت منتشر میکنن که اون باز داستانش متفاوته، همین الان بانک ملت منتشر کرده یه سری به سایتش بزنید :
http://www.bankmellat.ir/2/onepane/162/1/news/2/174/1/11834.aspx

Last edited:

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
d443563bc562cb5c4d767ee9f49595da.jpg

Reza315

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
دوستان من رمز دوم یکی از کارتام رو سه بار اشتباهی زدم!!!! رمز خرید اینترنتی نه رمز خود کارت!!!!
الان باید با عابر بانک دوباره رمز دوم بزنم؟؟
یا مستقیم برم خود شعبه؟؟؟
آخه مشکل اینجاست که ساعت کاری نمیتونم برم خود شعبه!!
ولی عابر بانک رو همیشه میشه رفت!!
ممنون میشم کمک کنید
مرسی

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
برو عابر بانک خود شعبه
ورمز دومتو از طریق دستگاه دوباره تعریف کن
فوقش کارتتو میخوره روز بعد میری شعبه میگیری ;)

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
دوستان من رمز دوم یکی از کارتام رو سه بار اشتباهی زدم!!!! رمز خرید اینترنتی نه رمز خود کارت!!!!
الان باید با عابر بانک دوباره رمز دوم بزنم؟؟
یا مستقیم برم خود شعبه؟؟؟
آخه مشکل اینجاست که ساعت کاری نمیتونم برم خود شعبه!!
ولی عابر بانک رو همیشه میشه رفت!!
ممنون میشم کمک کنید
مرسی
بله باید دوباره رمز دوم از عابر بانک تعریف کنید.

Reza315

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
حالا فردا ببینم انشالله بشه کارتم رو نخوره!

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
میشه بگید فرق "اوراق گواهی سپرده" با "سپرده یک ساله و " اوراق مشارکت" دقیقا چه چیزاییه؟سودش تضمین شده است یا مثه صندوق بالا پایین داره؟
الان توی سایت بانک گردشگری نوشته "نرخ سود علی‌الحساب اوراق 22 درصد سالانه است."یعنی عین یه سپرده یک ساله سر ماه سود رو میدن مگر اینکه زودتر ببندیمش؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
میشه بگید فرق "اوراق گواهی سپرده" با "سپرده یک ساله و " اوراق مشارکت" دقیقا چه چیزاییه؟سودش تضمین شده است یا مثه صندوق بالا پایین داره؟
الان توی سایت بانک گردشگری نوشته "نرخ سود علی‌الحساب اوراق 22 درصد سالانه است."یعنی عین یه سپرده یک ساله سر ماه سود رو میدن مگر اینکه زودتر ببندیمش؟

اوراق مشارکت نوعی اوراق بهادار هست که برای تامین منابع مالی پروژه خاصی،منتشر میشه و بی نام هست،سود موعد تعیین شده ماهانه یا سه ماهه توضیع میشه،بی نام و قابل انتقال به غیر و وثیقه گذاری هست و نقد شوندگی سریع داره.

اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری عام،هم اوراق بهادار هست،با نام و قابل انتقال و وثیقه گذاری،برای تامیم منابع مالی بانک یا موسسه و بکارگیری این منابع در فعالیت های اقتصادی هست و،بر خلاف حساب سپرده سرمایه گذاری،سود سررسید و سود برداشت قبل سررسید از قبل مشخص هست.
در حال حاضر سود ۲۰ و برداشت قبل از سررسید ۱۷ درصد هست....و بعد از اتمام سررسید،مبلغ اولیه بلافاصله بحساب مشتری واریز میشه
این اوراق در زمان خاصی از سال منتشر میشن
چیزی که در بانک گردشگری گفته شده مربوط به سال گذشته هست و امسال سود ۲۰ هست گرچه برخی بانک ها،سود ۲۲ درصد میدن(مثل سرمایه)

حساب سپرده سرمایه گذاری هم ،حساب بانکی هست و هرزمان قابل افتتاح هست،و معمولا از منابع این نوع سپرده برای پرداخت تسهیلات استفاده میشه.
بستگی به زمان برداشت زودتر از سررسید،جریمه یا درواقع برگشت سود دازه که اغلب تفاوت زیادی با سود سررسید داره

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
با سلام و تشکر از دوستان بابت اطلاعات,حساب آرمان بانک شهر,که صندوقی وابسته به بورس و تضمین خود بانک شهر است,با کف ۱۰ میلیون سود ۲۲ درصد تضمینی میده روز شمار,البته چیزی که من دیدم,تو این چند ماه بین ۲۲ تا ۲۳ درصد سود میده,یعنی ممکنه زیر یک درصد در ماه بیشتر دهد,و درصورت برداشت ۲ ساعت بعد پول رو واریز میکنه به حساب,درضمن یه امکان جالب هم داره,مثلا شما وسط ماه حساب باز میکنی,در ابتدای ماه بعد,سود کل ماه رو واریز میکنه به حسابت,البته این برای اولین باریست که حساب باز میکنید و برای یکسان سازی مورد نظر خودشون,واین ۱۵ روزی که سود بیشتر اول ماه به شما پرداخت کرده اند را هنگامی که حسابتونو کلا میبندین کسر میکنن,اینا چیزایی بود که خودم باهاشون برخورد داشتم,اما به نظر خودم این حسابی که دوستان میگن ۲۲ درصد سرمایه که بعد یک ماه میتونی بریزی برداشت کنی ,از همه حسابها کامل تر و با سود بیشتریست.

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
با سلام و تشکر از دوستان بابت اطلاعات,حساب آرمان بانک شهر,که صندوقی وابسته به بورس و تضمین خود بانک شهر است,با کف ۱۰ میلیون سود ۲۲ درصد تضمینی میده روز شمار,البته چیزی که من دیدم,تو این چند ماه بین ۲۲ تا ۲۳ درصد سود میده,یعنی ممکنه زیر یک درصد در ماه بیشتر دهد,و درصورت برداشت ۲ ساعت بعد پول رو واریز میکنه به حساب,درضمن یه امکان جالب هم داره,مثلا شما وسط ماه حساب باز میکنی,در ابتدای ماه بعد,سود کل ماه رو واریز میکنه به حسابت,البته این برای اولین باریست که حساب باز میکنید و برای یکسان سازی مورد نظر خودشون,واین ۱۵ روزی که سود بیشتر اول ماه به شما پرداخت کرده اند را هنگامی که حسابتونو کلا میبندین کسر میکنن,اینا چیزایی بود که خودم باهاشون برخورد داشتم,اما به نظر خودم این حسابی که دوستان میگن ۲۲ درصد سرمایه که بعد یک ماه میتونی بریزی برداشت کنی ,از همه حسابها کامل تر و با سود بیشتریست.
البته ۲۲ سرمایه،یکساله هست با اینکه قابل برداشته،اما واریز نمیشه کرد

بالا