برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

alone_musketeer1995

Registered User
لایک‌ها
3
وام تعمیرات (جعاله) ملک مسکونی با ضامن، چک و سفته بدون ترهین ملک
مسکن ازجمله نیازهای اساسی، مهم و ضروری است که همگی ما بدان نیاز داریم و در زمره مهم‌ترین و اصلی‌ترین نیاز هر شخصی قرارمی‌گیرد. هر مسکن، منزل، آپارتمان و ساختمانی، پس از مدتی نیاز به تعمیر، بازسازی و نوسازی دارد تا امکان آسایش و رفاه بیشتری را برای ساکنان آن مهیا سازد. متقاضي دریافت وام تعمیرات (جعاله)مي بايست توانايي بازپرداخت تدريجي سهم الشركه بانك (اقساط وام) را با ارائه مدارك لازم و مستند كه به تاييد کمیته اعتبارات شعبه مي رسد را داشته باشد. چنانچه مالك صغير يا غير رشيد باشد، ولي يا قيم قانوني از طرف وي در خواست استفاده از تسهيلات بانك را می نمايد و اسناد مربوط را امضاء و وجوه مربوط به تسهيلات اعطائي را دريافت می نماید.

مالك بايد ضمن ارائه تقاضاي كتبي در خصوص جعاله تعمير ملك، هزينه هاي لازم جهت تعميرات ضروري را نيز تعيين نمايد. در صورتي كه تعميرات اساسي بوده و نياز به ارائه مجوز هاي لازم از طرف شهرداري محل باشد، مجوز مذكور بايستي اخذ و در پرونده معاملاتي متقاضي نگهداري شود. در این نوع از وام صرفا بانک اسناد و مدارک ملک را برای تکمیل پرونده وام نیاز دارد و خود سند ملک در رهن بانک قرار نمی گیرد و متقاضی بر اساس مبلغ وام می بایست سفته و چک به همراه مدارک ضامنین مورد نیاز را به بانک ارائه نماید.

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
"صندوق" بانک آینده که تضمینی 23% میده و ضامنش خود بانک اصلی هست رو کسی حساب باز کرده؟ ظاهرا پرداختش سه ماه یه بار هست. اگر اینطور باشه که با اختلاف نجومی بهترین گزینه است.

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
"صندوق" بانک آینده که تضمینی 23% میده و ضامنش خود بانک اصلی هست رو کسی حساب باز کرده؟ ظاهرا پرداختش سه ماه یه بار هست. اگر اینطور باشه که با اختلاف نجومی بهترین گزینه است.
جریان این صندوق چیه برگه سپرده داده میشه ؟ قابل برداشته؟

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
دوستان خواهشا یکی که اطلاع داره بگه بهترین جا برای سرمایه گذاری حدود یک ساله، کجاست؟
بانک، صندوق یا موسسه برام مهم نیست. حساب ممتاز بانک مسکن چطوره؟
:rolleyes: بالاخره چیکار کنیم؟

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
مگه سپرده 4 در "ظاهر" یکساله نبود؟خب اونی که 18 یا 20 درصد یکساله باز کرده و و یکسالش نشده باید طبق قرداد سود بگیره.
من در مورد اون کسایی که یه سالشون سر اومده حرف میزنم 22 بودن دو ماهه شده بیست

سال پیشم یه ماه بجای 22 بیست ریختن
و همه هم یه ساله داشتن و سررسید هم نشده بود

گفتن دستور از بالاست و تمام
بعد از سه روز دیدن داره منابع خارج میشه
مجوز 22 صادر شد و دو درصد اون ماهم واریز شد
در کل دلتون خوش نباشه
بخوان کم کنن میکنن اگر حتی قرارداد داشته باشیم
فوقش اجازه واریز نمیدن .مثل کوثر
و اگر هم کم کنن میگن دستور بانک مرکزی
و قرارداد خرد شما در برابر قانون کلی بانک مرکزی ارزش نداره

قرارداد یک ساله هم نباید اجازه واریز داشته باشه
و اجازه برداشتش هم نباید توسط کارت شتابی باشه.

اینها وضعشون خرابه که بانک مرکزی مجوز موردی و مدت دار بهشون میده

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
دوستان خواهشا یکی که اطلاع داره بگه بهترین جا برای سرمایه گذاری حدود یک ساله، کجاست؟
بانک، صندوق یا موسسه برام مهم نیست. حساب ممتاز بانک مسکن چطوره؟
:rolleyes: بالاخره چیکار کنیم؟
شما که ریسکتون بالاست
اتو خدمت سایپا طرح 15 ماهه واریز سود ماهانه
یا طرح سرمایه گذاری ایران خودرو هم مد نظر تون باشه
مثلا چهار شش ماهه انتخاب کنین
27 درصد بدون حق برداشت در چهار یا شش ماه
یه دوره هم تمدیدش میکنن
فکر کنم به این صورت
اصل و سود 27 رو در شش ماه حساب میکنن
و یه قرارداد جدید بهت میدن اینجوری در دوره تمدید
سود اصل پول هم سود میگیره
و همینطور تا انصراف که در دوره آخر باهاتون 26 حساب میکنن و بیست روز هم سود نمیدن موقع انصراف

بالای 23 براتون میمونه.
برای ایران‌خودرو
بهترین موقع انصراف همون روز اول صدور دعوتنامه
هست
چون ده پانزده روز رو جلو جلو سودشو حساب کردن

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
یه حساب کوتاه مدت داشتم توی موسسه نور رفتیم ببنیم چقدر واریز شده بگیرم دیدم خیلی کم واریز شده بعد از رئیس شعبه پرسیدم گفت دستور اومده از این ماه کوتاه مدت 10 درصد هست نمیخوای هم بردار ببر در ضمن حساب کوتاه مدت منم از اون حساب کوتاه مدت های چندین سال پیش بود قدیمی ها اما گفتن همش دیگه یکی شده و 10 درصد
الان جای دیگه ببرم کدوم بانک بیشتر بهم میده و نمیدونم جریان این بانک اینده و غیره که میگن صندوق هست چی هست اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم که این صندوق ها کوتاه مدته یا سالانه هست و جریانش چجوریه ممنون میشم

البته اینجا که من رفتم مشیز بود موسسه نور باقی موسسات کارسازان و ... نمیدونم چجوری هست الان. اما مشیز حتی اینترنت بانک دارن من خودمم چک کردم قبل رفتن از اینترنت بانکشون دیدم 10 درصد واریز شده این ماه.

نگفت برای زیر چه مبلغی 10درصد شده؟باالای 10میلیون چی؟
10درصد که خیلی کمه واقعا

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
شما که ریسکتون بالاست
اتو خدمت سایپا طرح 15 ماهه واریز سود ماهانه
یا طرح سرمایه گذاری ایران خودرو هم مد نظر تون باشه
مثلا چهار شش ماهه انتخاب کنین
27 درصد بدون حق برداشت در چهار یا شش ماه
یه دوره هم تمدیدش میکنن
فکر کنم به این صورت
اصل و سود 27 رو در شش ماه حساب میکنن
و یه قرارداد جدید بهت میدن اینجوری در دوره تمدید
سود اصل پول هم سود میگیره
و همینطور تا انصراف که در دوره آخر باهاتون 26 حساب میکنن و بیست روز هم سود نمیدن موقع انصراف

بالای 23 براتون میمونه.
برای ایران‌خودرو
بهترین موقع انصراف همون روز اول صدور دعوتنامه
هست
چون ده پانزده روز رو جلو جلو سودشو حساب کردن
تشکر، طرح اتو خدمت سایپا بود که راستش اصلا جرات نکردم برم طرفش، تاحالا کسی از این شرکت ها خیری دیده واقعا؟ اینقدر بامبول در میارن که اخرش میشه همون سود بانکی. میرم تهشو در میارم.

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
نگفت برای زیر چه مبلغی 10درصد شده؟باالای 10میلیون چی؟
10درصد که خیلی کمه واقعا
بالای ده میلیون 15 درصد بالای 20 میلیون 20 درصد بالای 30 میلیون 21 درصد بالای 40 میلیون 22 و از 50 به بالا 23

salam2050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
کسی نیست جواب ما را بده
ایا صندوق کشاورزی سودش کم کرده
من 22 تیر 95
20 درصد باز کردم
اگر کم شده اطلاع رسانی کنید
اگر کم شده می خواهم بانک اینده بگذاریم
راهنمایی کنید

khavaj

Registered User
لایک‌ها
224
صندوق بانک آینده امروز پرسیدم گفتند بالای بیست 20 میلیون 23 درصد پرداخت میکنیم.سودش رو گفتند هر سه ماه یکبار پرداخت میکنیم.میخواستم بپرسم تفاوت صندوق با حساب خود بانک در چیه؟اصل پول تضمین میشه تو صندوق؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
صندوق بانک آینده امروز پرسیدم گفتند بالای بیست 20 میلیون 23 درصد پرداخت میکنیم.سودش رو گفتند هر سه ماه یکبار پرداخت میکنیم.میخواستم بپرسم تفاوت صندوق با حساب خود بانک در چیه؟اصل پول تضمین میشه تو صندوق؟
خیلی مسخره هست این آینده!
اصولا صندوق به هم سرمایه گذارهاش باید سود یکسان بده؛
چون پول جمع شده وارد سرمایه گذاری ها میشه و سود محقق شده،بسن سهامداران تقسیم میشه
هیچ دلیلی نداره وقتی ۲۳ درصد سود تولید میشه،به سرمایه گذار خرد ۲۰ درصد داده بشه!

تو این بانک های خصوصی بانک پاسارگاد از همشون بهتره درب اتوماتیک
دلیل لطفا؟!

Sent from my E5823 using Tapatalk

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
جریان این صندوق چیه برگه سپرده داده میشه ؟ قابل برداشته؟
دوستان پایینتر توضیح دادن.
من که نمونه بهتری فعلا نمیشناسم. احتمالا میرم همین صندوق آینده باز میکنم. چون بالاتر از این فعلا نداریم. یا شاید داریم و من خبر ندارم.

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
دوستان پایینتر توضیح دادن.
من که نمونه بهتری فعلا نمیشناسم. احتمالا میرم همین صندوق آینده باز میکنم. چون بالاتر از این فعلا نداریم. یا شاید داریم و من خبر ندارم.
صندوق آرمان بانک شهر با کف ده میلیون تومن,سود سالانه ۲۰ درصد,واریز ماهیانه, حساب باز میکنه ,برای کسی که بخواد آینده بزاره و زیر ۲۰ میلیون داره و ۲۰ درصد هم میخواد سه ماهه بگیره,آرمان بهتره,چون به جای سه ماه یک ماهه میده, اما برای مبالغ بالای ۲۰ میلیون هم تقریبا همون میشه,چون آینده سود رو سه ماهه ۲۳ میده,واگر سود روماه به ماه حساب کنیم,در حقیقت در مقایسه با واریز ماهانه میشه۲۱ درصد,البته باز هم یک درصد از همه صندوقها در ماه بیشتر است.

milad p1

Registered User
لایک‌ها
52
صندوق آرمان بانک شهر با کف ده میلیون تومن,سود سالانه ۲۰ درصد,واریز ماهیانه, حساب باز میکنه ,برای کسی که بخواد آینده بزاره و زیر ۲۰ میلیون داره و ۲۰ درصد هم میخواد سه ماهه بگیره,آرمان بهتره,چون به جای سه ماه یک ماهه میده, اما برای مبالغ بالای ۲۰ میلیون هم تقریبا همون میشه,چون آینده سود رو سه ماهه ۲۳ میده,واگر سود روماه به ماه حساب کنیم,در حقیقت در مقایسه با واریز ماهانه میشه۲۱ درصد,البته باز هم یک درصد از همه صندوقها در ماه بیشتر است.

شد 18 درصد

بالا