برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در موسسات مالی و اعتباری وبیشترین سود سپرده

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
دوستان من دیروز برای داداشم حدود 50 میلیون تومن که با جون کندن جم کرده به عناون روز شمار گذاشتم موسسه ثامن الامه ...

ولی الان که تو اینترنت تحقیق کردمو و پرسو جو کردم دیدم اصلاً این موسسه نه مجوز داره نه قانونیه ...

روز شمار 20٪ میده ...

به نظرتون ریسک نکنم و برم پولو بر دارم یا بزارم باشه ؟؟

آخه 14 ساله دارن فعالیت میکنن . مگه میشه یه موسسه 14 سال فعالیت غیر مجاز داشته باشه :|

ممنون میشم از دوستان کار بلد کسی راهنمایی کنه ...

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
در مورد ثامن الائمه خیالت راحت باشه.یه زمانی برای استخدام رفته بودم اونجا. این موسسه نزدیک به 600 شعبه در کشور داره یعنی از خیلی از بانکهای خصوصی و حتی بعضی دولتیها بیشتر و سرمایه اش هم به همین صورت.
علت بانک نشدنش فقط و فقط به خاطر استفاده ای بود که زمان تحریم از این موسسه میشد.

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
در مورد ثامن الائمه خیالت راحت باشه.یه زمانی برای استخدام رفته بودم اونجا. این موسسه نزدیک به 600 شعبه در کشور داره یعنی از خیلی از بانکهای خصوصی و حتی بعضی دولتیها بیشتر و سرمایه اش هم به همین صورت.
علت بانک نشدنش فقط و فقط به خاطر استفاده ای بود که زمان تحریم از این موسسه میشد.

خیالمو راحت کردی . شیر اون مادرت حلالت باشه ... :general601:

منم بیشتر تحقیق کردم موسسه قدیمی و ثروتمندیه و نمیخاد زیر سایه ی بانک مرکزی بره و کمر خم کنه ...

مرسی ... :general510:

912

Registered User
لایک‌ها
472
خیالمو راحت کردی . شیر اون مادرت حلالت باشه ... :general601:

منم بیشتر تحقیق کردم موسسه قدیمی و ثروتمندیه و نمیخاد زیر سایه ی بانک مرکزی بره و کمر خم کنه ...

مرسی ... :general510:
این موسسه روز شمارش چقدره؟

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
این موسسه روز شمارش چقدره؟

من قبل از اینکه پولو بزارم تو این موسسه نزدیک به 20 تا بانک دولتیو غیر دولتی زنگ زدم هیچ کدومشون شرایطشون مثل موسسه ثامن نبود . ( یا روز شمار نمیدادن پولت یه مدت باید میخابید و یا 17٪ / 19.5٪ با شرایط خاص میدادن )

ثامن بدونه هیچ قیدو شرطی 20٪ روز شمار میده ...

البته یه بدی که موسسه ثامن داره اینه که کارتش عضو شبکه شتاب نیستو یکم میخوره تو ذوق آدم ...

912

Registered User
لایک‌ها
472
من قبل از اینکه پولو بزارم تو این موسسه نزدیک به 20 تا بانک دولتیو غیر دولتی زنگ زدم هیچ کدومشون شرایطشون مثل موسسه ثامن نبود . ( یا روز شمار نمیدادن پولت یه مدت باید میخابید و یا 17٪ / 19.5٪ با شرایط خاص میدادن )

ثامن بدونه هیچ قیدو شرطی 20٪ روز شمار میده ...

البته یه بدی که موسسه ثامن داره اینه که کارتش عضو شبکه شتاب نیستو یکم میخوره تو ذوق آدم ...
ممنون

912

Registered User
لایک‌ها
472
دوستان خبر جدیدی نیست ؟

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
ثامن گنده هست...از خیلی از بانک ها هم بهتره چون من تا حالا ندیدم که حرفشون دوتا بشه...
خیالت راحت باشه
ان شاء ا... مشکلی پیش نمیاد

912

Registered User
لایک‌ها
472

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
این کوثر هم شورشو درآورده،این حسابهای جدید کد42 که میگن21.5%هست با 42 های قبلی که 19.5%بود فرقی داره؟اینجا دوستان میگن هردویکی هست،متصدی باجه ها میگن فرق داره و جدیدا 21.5 و قدیمی ها 19 هست!!!موندم کی واقعا راست میگه؟؟؟؟؟؟

armit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
42
این کوثر هم شورشو درآورده،این حسابهای جدید کد42 که میگن21.5%هست با 42 های قبلی که 19.5%بود فرقی داره؟اینجا دوستان میگن هردویکی هست،متصدی باجه ها میگن فرق داره و جدیدا 21.5 و قدیمی ها 19 هست!!!موندم کی واقعا راست میگه؟؟؟؟؟؟
جدیدها 21.5 % هست در حقیفت19.5+2 % جدا واریز میشه اول مهر

rezaz84

Registered User
لایک‌ها
466
"نکته ای در مورد حساب ارکیده کوثر"

طبق اطلاعاتی که امروز از شعبه کوثر کسب کردم حساب ارکیده بطور آزمایشی برای شش استان دارای سود 21.5 درصد و برای بقیه استانها 19.5 درصد سود سالیانه دارد . بنابراین دلیل تناقضات و بلاتکلیفی دوستان که از پستهاشون کاملا مشخصه همین موضوع هست. البته اسامی این شش استان محرمانه است ولی منطقا باید استانهای متمول باشند.

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
دوستان درباره آرمان کسی اطلاعات داره
پنجشنبه رفتم تو یکی از شعبه هاش ...برای مبلغ ۵۰ میلیون سپرده یکساله با سر رسید یک ماهه ۲۷ درصد سود میده
یکساله سر رسید یکساله ۳۷ درصد
تهران میشه گفت تو همه خیابونهای اصلی شعبه زده ( البته اگر مالکیت خودش باشه)
به نظرتون ارزش ریکس کردن داره ؟

sare bayat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
60
میشه لطف کنید بگید کدوم شعبه آرمان رفتید یکساله 37%گفتند بهتون؟؟
چون از یه شعبه به شعبه دیگه نرخ سود تغییر میکنه مثل اینکه؟؟؟

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
دوستانی که توی ثامن سپرده روزشمار گذاشتن اطلاع دارند که اگه کل پولمونو بخوایم برداریم چه مدتی طول میکشه تا بهمون بده ؟

من از یکی شنیدم میگفت 2 هفته اما میدونم که اطلاعاتش دقیق نبود. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
دوستانی که توی ثامن سپرده روزشمار گذاشتن اطلاع دارند که اگه کل پولمونو بخوایم برداریم چه مدتی طول میکشه تا بهمون بده ؟

من از یکی شنیدم میگفت 2 هفته اما میدونم که اطلاعاتش دقیق نبود. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

نه بابا هیچ مشکلی نیست.
من هر وقت رفتم هر چقد بخوای میدن.
البته کل پول رو تست نکردم ولی 80 درصد موجودیم رو خواستم سریع بهم دادن.
تازه ایران چک میخواستم نداشت گفت اگه عجله ندارید یه ساعت دیگه بیاید تا بیارن برامون ایران چک.
جزو موسسه های خیلی خوب و محترم بوده.سه چهار شعبه هم از این موسسه سر زدم.
بدترین موسسه هم که تا حالا دیدم موسسه کوثر آزار دهنده ترین موسسه مالی و اعتباری.

بالا