برگزیده های پرشین تولز

سفارش دانلود و آپلود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

satsat

Registered User
لایک‌ها
32
حدود 150 گیگ بازی و فیلم دارم دانلود می کنید ؟
تورنت و لینک از آپلود سنتر

شرایط لطفا

alishahbazi76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ببخشید واسه من چیزی نیومده !!!!

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
یکی از خوش برخوردترین و صادق ترین و منصف ترین و پیگیرترین و تمیزکارترین شخصی که باهاشون افتخار معامله و برخورد داشتم و مسلما در مورد دانلود از اینترنت تنها کسی هست که می توانم بگویم تمیز ترین کار رو انجام می دهد.
به شخصه واقعا لذت بردم از معامله با ایشون و کاملا مورد اطمینان و صادق و خوش قول هستند.
مسلما سفارش های دانلود دیگرم را که خیلی بیشتر هم هستند به ایشان میسپارم و از کارشان بسیار رضایت دارم
یه چیزی تعریف میکنم تا به انصافش پی ببرین
فیلم هایی که من می خواستم دانلود کنم از یک سایت بود که لینک های پر سرعت رو برای کاربرهای ویژه که با پرداخت هزینه مجبور به خرید اکانت هستند گذاشته بود و کاربرهایی که اکانت نمی خریدند لینک ها را من خودم تست کردم با سرعت 5 کیلوبایت بر ثانیه بهم اجازه دانلود میداد و نه بیشتر چون برای اعضای غیر ویژه محدود کرده بود سرعت دانلود رو.
بهشون لینک ها رو نشون دادم و گفتم اکانت ویژه اگه می خواد بگیریم که شما سریع تر بشه دانلودتون،جالب اینه که ایشون فقط برای اینکه من ضرر نکنم برای خرید اکانت از اون سایت اجازه خرید ندادن به خاطر انصافی که داشتن و با همین وضعیت عضو غیر ویژه لینک ها را در حد اعضای ویژه سریع دانلود کردن که من یکی واقعا کیف کردم از انصافشون و از اینکه تا این حد به فکر کاربر هستن.
یعنی ایشان به جای اینکه بگن لینک ها دانلود مستقیم نیست و واسه هر صد گیگ 5 تومن میخواد برای مشتقیم سازی از حق خودشون گذشتن رمانیکه فهمیدن می توانند لینک ها رو با روش بدون عضویت ویژه دانلود کنن به من گفتن نمیخواد که عضویت ویژه سایت بگیری و نه ازتون بابت مستقیم کردن لینک ها هر صد گیگ 5 تومن میگیرم.
من بیشتر وقتم توی بازارچه میگذره و اکثر تاپیک ها بازارچه رو چک میکنم تا حالا همچین چیزی نه دیده بودم نه شنیده بودم و نه اگر کسی میگفت باور میکردم همچین چیزی رو.
اکثر کاربرانی که من در بازارچه دیدم به هر نحوی به فکر این هستند که چطوری مشتری رو گول بزنن و به قولی بچاپن اما ایشون واقعا انصافی داشت که من تا حالا ندیده بودم....
من یکی که واقعا کیف کردم ................

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
یکی از خوش برخوردترین و صادق ترین و منصف ترین و پیگیرترین و تمیزکارترین شخصی که باهاشون افتخار معامله و برخورد داشتم و مسلما در مورد دانلود از اینترنت تنها کسی هست که می توانم بگویم تمیز ترین کار رو انجام می دهد.
به شخصه واقعا لذت بردم از معامله با ایشون و کاملا مورد اطمینان و صادق و خوش قول هستند.
مسلما سفارش های دانلود دیگرم را که خیلی بیشتر هم هستند به ایشان میسپارم و از کارشان بسیار رضایت دارم
یه چیزی تعریف میکنم تا به انصافش پی ببرین
فیلم هایی که من می خواستم دانلود کنم از یک سایت بود که لینک های پر سرعت رو برای کاربرهای ویژه که با پرداخت هزینه مجبور به خرید اکانت هستند گذاشته بود و کاربرهایی که اکانت نمی خریدند لینک ها را من خودم تست کردم با سرعت 5 کیلوبایت بر ثانیه بهم اجازه دانلود میداد و نه بیشتر چون برای اعضای غیر ویژه محدود کرده بود سرعت دانلود رو.
بهشون لینک ها رو نشون دادم و گفتم اکانت ویژه اگه می خواد بگیریم که شما سریع تر بشه دانلودتون،جالب اینه که ایشون فقط برای اینکه من ضرر نکنم برای خرید اکانت از اون سایت اجازه خرید ندادن به خاطر انصافی که داشتن و با همین وضعیت عضو غیر ویژه لینک ها را در حد اعضای ویژه سریع دانلود کردن که من یکی واقعا کیف کردم از انصافشون و از اینکه تا این حد به فکر کاربر هستن.
یعنی ایشان به جای اینکه بگن لینک ها دانلود مستقیم نیست و واسه هر صد گیگ 5 تومن میخواد برای مشتقیم سازی از حق خودشون گذشتن رمانیکه فهمیدن می توانند لینک ها رو با روش بدون عضویت ویژه دانلود کنن به من گفتن نمیخواد که عضویت ویژه سایت بگیری و نه ازتون بابت مستقیم کردن لینک ها هر صد گیگ 5 تومن میگیرم.
من بیشتر وقتم توی بازارچه میگذره و اکثر تاپیک ها بازارچه رو چک میکنم تا حالا همچین چیزی نه دیده بودم نه شنیده بودم و نه اگر کسی میگفت باور میکردم همچین چیزی رو.
اکثر کاربرانی که من در بازارچه دیدم به هر نحوی به فکر این هستند که چطوری مشتری رو گول بزنن و به قولی بچاپن اما ایشون واقعا انصافی داشت که من تا حالا ندیده بودم....
من یکی که واقعا کیف کردم ................
بنده هم یک تجربه مشابه با ایشون در این زمینه داشتم !
واقعا کارشون درسته و لذت بردم !

ایشالا با افزایش سفارش بتونن خودشون رو تقویت کنن و همیشه مثل الان عالی باشن ;)

paursa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منم هشتاد گیگابایت تورنت سفارش داشتم که زحمتش رو کشیدن و همه دی وی دی هایی که دریافت کردم سالم بودن و فایلی خراب نشده بود و قیمتشون هم منصفانه بود به نظرم :)

k1_24

Registered User
لایک‌ها
24
دوست گرامی جواب پیام بنده رو هم بدید

alirezahoseini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام میشه شرایط رو برای 120 گیگابایت و نحوه ی ارسال فایلها و خرید رو پی ام کنید ؟ ممنونم

MY EDU

Registered User
لایک‌ها
56
200 گیگ سفارش بنده صحیح و سالم رسید:general304:
در این مدت برادرم زیاد مزاحم ایشون شدن ولی ایشون با سعه صدر و با احترام به تمام سئوالاشون پاسخ دادن:general105:
خودم هم حضوری که هاردو بهشون دادم از خاکی بودنشون به شدت خوشم آمد:)
انشاالله قبل از عید دوباره مزاحمشون میشیم

با تشکر از ایشان

qgoli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام به همگی
بسته من هم امروز رسید و با محبتشون واقعا من رو شرمنده کردن مخصوصا که خیلی مزاحمشون شدم

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
دوستان از این لحظه به هر گونه سفارش دانلود فایل غیر اخلاقی ممنوع هست , حتی به پی ام های ارسالی پاسخ داده نمی شود

behzadpersian

Registered User
لایک‌ها
79
سلام دوست عزیز
گفتید که فعلا هیچ پلنی فعال نیست
لیست دانلود بخوام جمع کنم تا 25 بهمن که فعال می شه حداکثر و حداقل حجم را که می شه به شما سفارش داد چقدره هر گیگ همون 250 تومنه

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
سلام دوست عزیز
گفتید که فعلا هیچ پلنی فعال نیست
لیست دانلود بخوام جمع کنم تا 25 بهمن که فعال می شه حداکثر و حداقل حجم را که می شه به شما سفارش داد چقدره هر گیگ همون 250 تومنه

سلام
سفارش جدید می گیریم
ولی به صورت محدود در پیام خصوصی
هر گیگ در پلن ها بین 160 تا 190 در نظر گرفته شده در صورتی که هزینه دی وی دی و ارسال ازش کم کنید روی هارد هم قیمت ها مشخص هست
مورادی که می خواهید دانلود بشه پیام خصوصی کنید بررسی بشن

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
درود دوست عزیز من این انیمه هارو میخواستم برای دانلود. ایا نیاز به ارسال هارد هست؟ بنده تهرانم. یا شما رو dvd میزنید؟ چون قیمتاش زیاد هست. با تشکر
سریال انیمه Sonic X

انیمه Ranma حدود 161 قسمت. دوتا movie داره و 13 تا ova

سریال انیمه Toriko

سریال انیمه to love ru .

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
درود دوست عزیز من این انیمه هارو میخواستم برای دانلود. ایا نیاز به ارسال هارد هست؟ بنده تهرانم. یا شما رو dvd میزنید؟ چون قیمتاش زیاد هست. با تشکر
سریال انیمه Sonic X

انیمه Ranma حدود 161 قسمت. دوتا movie داره و 13 تا ova

سریال انیمه Toriko

سریال انیمه to love ru .

سلام
عزیز برای دانلود باید لینک دانلود کاملا مشخص باشه

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097

alishahbazi76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
حیف شد ! شما گفتید سرویس 80 گیگ امکانش نیست ! و زیر 100 گیگ رو قبول نمی کنید . اگه 100 گیگ بخوام چقدر میشه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا