برگزیده های پرشین تولز

سهام تبرک عرضه شد

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
یعنی ما پول رو اول بریزیم تو حساب شما؟
بعد اون مدارک خرید سهام رو چطور به ما میدید؟
فعلا که سهام بفروش نمیرسد ، اما برای خرید سهام باید تشریف بیاورید مشهد مراجعه کنید به دفتر تبرک و اقدام بخرید کنید برگه سهامتون هم معمولا بعد از یک هفته صادر میشه و بهتون تحویل میشود ، یا اینکه آشنایی داشته باشید که این کار رو براتون انجام بده همین مبلغ رو واریز کنید براش اونهم اقدام بخرید سهام بنام شما کنه و بعد ازاینکه برگه سهام صادر شد براتون بصورت پست ارسال کنه ،
خیلی نگران نباشید کار سختی نیست ما ازاینجا 100 هزادلار 200 هزار دلار که میشه نزدیک 600 تا 700 میلیون تومان میفرستیم چین و کره برای واردات کالا دستمون به هیچی بند نیست هم صراف میتونه پولمون رو بخوره هم ممکن هست شرکت دریافت کننده جنس برامون نفرسته و 1000 اتفاق دیگه که اگر بخوای فکرش رو بکنی باید بنشینی از خونه بیرون نیای ولی خوب اعتماد میکنیم همیشه و خدا رو شکر که هیچ وقت مشکلی نبوده ، شما دوست داری این کار رو انجام بدین باید یه آشنایی چیزی پیدا کنید مشهد پول رو براش بریزید چون برای خرید حداقل یک صبح تا شب باید توی صف باشه و کلی دردسر دیگه ، اگر باز بشود دوباره بتونه براتون خرید کنه .

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
چطور در سایت رسمی تبرک http://www.tabarok.com چیزی در موردش نبود ؟
شرکت عمرانی و صنعتی تبرک خاورمیانه ، یکی از شرکتهای گروه تبرک هست که هلدینگ کل مجموعه محسوب میشود ، سایت که شما رفتید مربوط به شرکت صنایع غذایی تبرک هست که یکی از شرکتهای تابعه است . سایت tabarok24.com مراجعه کنید

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
فعلا که سهام بفروش نمیرسد ، اما برای خرید سهام باید تشریف بیاورید مشهد مراجعه کنید به دفتر تبرک و اقدام بخرید کنید برگه سهامتون هم معمولا بعد از یک هفته صادر میشه و بهتون تحویل میشود ، یا اینکه آشنایی داشته باشید که این کار رو براتون انجام بده همین مبلغ رو واریز کنید براش اونهم اقدام بخرید سهام بنام شما کنه و بعد ازاینکه برگه سهام صادر شد براتون بصورت پست ارسال کنه ،
خیلی نگران نباشید کار سختی نیست ما ازاینجا 100 هزادلار 200 هزار دلار که میشه نزدیک 600 تا 700 میلیون تومان میفرستیم چین و کره برای واردات کالا دستمون به هیچی بند نیست هم صراف میتونه پولمون رو بخوره هم ممکن هست شرکت دریافت کننده جنس برامون نفرسته و 1000 اتفاق دیگه که اگر بخوای فکرش رو بکنی باید بنشینی از خونه بیرون نیای ولی خوب اعتماد میکنیم همیشه و خدا رو شکر که هیچ وقت مشکلی نبوده ، شما دوست داری این کار رو انجام بدین باید یه آشنایی چیزی پیدا کنید مشهد پول رو براش بریزید چون برای خرید حداقل یک صبح تا شب باید توی صف باشه و کلی دردسر دیگه ، اگر باز بشود دوباره بتونه براتون خرید کنه .
خب بنظر من کار اشتباهی میکنید که 700 میلیون پول رو بدون این که دستتون به جایی بند باشه میفرستید اونور
یعنی شما حاضرید واسه اعضای اینجا یک صبح تا شب در صف باشید؟

royalcom.ir

Registered User
لایک‌ها
39
دوستان
اصلا پولتون رو دست کسی ندید
قیمت روز سهام الان 25 تومن هست
خرید و فروش رسمی انجام نمیشه
دفتر مرکزی فقط در مشهد هست
اینم آدرس دفتر مرکزی : مشهد - بلوار سجاد - نبش چهارراه حامد

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
ممنون از تمام دوستان
لطفا تاپیک به بیراهه نره.:general210:
از توهین به همدیگه یا زیرسوال بردن همدیگه خودداری کنید لطفا.
پیشنهاد خرید سهام توسط یک نفر در مشهد برای بنده توسط من داده شد و کاربر @EhsanMalek در جواب من گفتند که حاضرند اینکار رو برام انجام بدن.
اینکه پول براشون واریز بشه یا نه ما دونفر با هم کنار میایم و دوستان دیگه در این زمینه لطفا پیشنهادی ندن یا اگر تمایل به اینکار دارن در پ خ با اون آقا در ارتباط باشند یا اگر نمیتونن به کسی اعتماد کنن خب پول براشون واریز نکنن.
به هر حال این تاپیک به عنوان اطلاع رسانی سهام تبرک توسط @royalcom.ir عزیز ایجاد شد و به بیراه کشیده نشه تا یک تاپیک مفید و مرجع داشته باشیم.

* البته قبول میکنم که شروع کننده این بیراهه رفتن پست خودم بود.:D:D

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
خب بنظر من کار اشتباهی میکنید که 700 میلیون پول رو بدون این که دستتون به جایی بند باشه میفرستید اونور

داداش ما با چند نفر مشهدی تو یک بازی اینترنتی آشنا شدیم و همینطوری دوستانه ما رو دعوت کردن مشهد.
ماهم موقعیت خورد و رفتیم مشهد و بسیار با محبت و مهمان نواز بودن و خیلی خیلی ما رو شرمنده کردن با مهمان نوازی و پذیراییشون.
حتی ما رو بردن طرقبه برای تفریح و پذیرایی که واقعا قشنگ و زیبا بود. بنده خداها خیلی هم خرج کردن و ما رو بیشتر شرمنده کردن.
بعد از اون قسمت نشد در خدمتشون باشیم و جبران کنیم.

حالا با این شناختی که من از مشهدیها دارم میدونم که اینکار رو انجام میدن.

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
مواظب باشید و به هر کسی اعتماد نکنید

milaod

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان من خریدار سهام تبرکم کسی قصد فروش داره تماس بگیره 09364230024

عباس60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
باسلام میخواستم چند نکته دررابطه باسهام تبرک خدمت دوستان عرض کنم سهام فعلا قابلیت باز خرید توسط شرکت رو نداره وقیمت پایین ملاک رشد نیست ونحوه فروش همراه باتوقف ووقفه یک جور بازار داغ کردنه امیدوارم بااگاهی کامل خرید کنید

amirzibaee2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سامانه اطلاع رسانی سهام تبرک http://tabarok24.com
اگه میخواین با خبر شین از باز شدن مجدد سهام موبایلتون رو ثبت کنید

tabarok24.com

milaod

Registered User
لایک‌ها
5
خریدار 6میلیون تومن سهام تبرک 09368176468 داری بتماس

persian.gulf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بچه ها من با شماره تو سایت زیر تماس گرفتم و گفت فرم داخل سایت رو پر کن. اینجور که این بنده خدا میگفت مشهد خیلی شلوغ شده و همه دارن میخرن.میگفت سهام دارای پدیده دارن سهامشونو میفرشون میان اینجا سهام میخرن.
sahamtabarok.com

عباس60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
باسلام در مشهد صحبتهایی مبنی بر نداشتن مجوزهای لازم جهت فروش سهام تبرک شده است فعلا دست نگه دارید

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
كليه حسابهاي تبرك مسدود شد تا اطلاع ثانوي

Sent from my iPhone using Tapatalk

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
اقا این خبر تبرک دروغه من خودم الان دم دفترش بودم کارمنداش داشتند کار میکردند.جعل این خبر ها هم پیگرد قانونی داره متوجه باشید دوستان. اينم نقل قول كسي هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
دوست عزیز در مورد اینکه دادن پول به صراف درست هست یا اشتباه مشکل ما نیست مشکل تحریمهاست که ارسال حواله از طریق هیچکدام از بانکهای کشور امکان پذیر نمیباشد مگر گشایش اعتبارات اسنادی "ال سی " که آن هم در حال حاضر مسیرش به 98 % کشورها مسدود میباشد و فقط در معاملات خیلی خاص امکان پذیر میباشد پس هیچ راهی برای حواله دلاری جز مراجعه به صرافی ها موجود نیست ، لطفا در مورد مسائلی که اطلاع ندارید اظهار نظر نفرمایید ، در مورد وایستادن صف برای اعضا هم مطمنا بنده این کار رو نخواهم کرد ، به لطف خداوند بزرگوار در حال حاضر 35 کارمند در دفتر مرکزی ما در استان خراسان فعال هستند که در حوزه واردات کالا از کشور چین و کره جنوبی فعالیت داریم و نیازی به این نیست که بنده به صف بروم ، ضمن اینکه دوستان خودشان این درخواست را داشتند و حتما اگر کسی بخواهد بنده و همکارانم این کار رابرایش انجام خوایهم داد ، واریز پول هم به حساب من یا هیچ شخص دیگری نخواهد بود امکان واریز مبلغ بصورت مستقیم به حساب تبرک خاورمیانه از سراسر کشور موجود و فقط باید شماره پیگیری را برای هر کسی که در مشهد باشد بفرستد فقط باید منتطر باشند تا فروش سهام آغاز شود ، با همان شماره پیگیری و کپی فیش واریزی به حساب تبرک خاورمیانه" که میشود ایمیل نمود یا ارسال فکس" پس از واریز مبللغ بیکی از حسابهای تبرک امکان صدور برگه سهام موجود هست ، نیاز به وایستادن در صف هم نیست فقط برگه سهام که بنام شخص واریز کننده صادر خواهد شد رو باید یکنفر برود و تحویل بگیرد ، دوستان هر کس که بخواهد بنده کسی را خواهم فرستاد تا این برگه را دریافت نموده وبرایش پست نماید ، تا الان هم 10 نفر از استانهای مختلف کشور مدارکشون رو فرستاند و با من تماس گرفتند و برگه پیش ثبت نام رو برایش اقدام کردم ،
البته تذکرهای دوستان در مورد واریز مبلغ بحسابی غیر از تبرک خاورمیانه کاملا درست و بجا هست و نباید هرگز مبلغی بحاسبی غیر از حسابهای تبرک واریز نمود . دوستان سوالی داشتند در مورد سهام تبرک تماس بگیرند 09353492720 در خدمتم :)

Last edited:

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
داداش ما با چند نفر مشهدی تو یک بازی اینترنتی آشنا شدیم و همینطوری دوستانه ما رو دعوت کردن مشهد.
ماهم موقعیت خورد و رفتیم مشهد و بسیار با محبت و مهمان نواز بودن و خیلی خیلی ما رو شرمنده کردن با مهمان نوازی و پذیراییشون.
حتی ما رو بردن طرقبه برای تفریح و پذیرایی که واقعا قشنگ و زیبا بود. بنده خداها خیلی هم خرج کردن و ما رو بیشتر شرمنده کردن.
بعد از اون قسمت نشد در خدمتشون باشیم و جبران کنیم.

حالا با این شناختی که من از مشهدیها دارم میدونم که اینکار رو انجام میدن.
پاسخ : دوست عزیز صمیمانه از حسن نوشته شما سپاسگزار هستم ، باور کنید تمام همشهریان ما در مشهد به لطف ذیجود آقا علی بن موسی الرضا همواره مهمان نوازی را سرمنشا تمام افکار و اعمالشون قرار داده اند ، نگرانیهای دوستان و نوشته هاشون کاملا منطقی است این که نباید به کسی اعتماد کرد کاملا صحیح است ، اما بزرگوارانی و هموطنانی از سراسر کشور با تلفن ایرانسل بنده تماس گرفتند حتی دوستانی قصد آن را داشتد که مبالغ را بحساب شخصی بنده واریز کنند که با توجه به تجربه ای که خود بنده دارم به همه آنها راهنمایی نمودم که باید مبالغ را فقط بحسابهای اعلامی شرکت تبرک واریز نمایند البته در صورتی که فروش سهام آغاز شود ، پس از واریز مبلغ بحساب تبرک فیشهای واریز را نزد خود نگه داشته و کپی آن را ایمیل نمایند با کارت ملی تا برای دریافت برگه سهام اقدام شود ، تلفن بنده 09353492720 کسی راهنمایی خواست تماس بگیره من در خدمتم :) احسان

Last edited:
بالا