برگزیده های پرشین تولز

سوال: آیا زدن سایت تعمیرات یخچال خوب است؟

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
دوستان یکی از اقوام بنده، تعمیرکار یخچال هست و میگه بیا سایت و تعمیرات یخچال در سطح تهران راه بندازیم، آیا در مقطع فعلی خوب هست؟ چقدر باید هزینه کنیم؟ و اینکه به ریسکش میارزه!؟ سرجم ۴۰۰ میل داریم هر دونفر. ممنون میشم راهنمایی کنید. چون نمی‌خوام ریسک الکی بکنم . با تشکر

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
دوستان یکی از اقوام بنده، تعمیرکار یخچال هست و میگه بیا سایت و تعمیرات یخچال در سطح تهران راه بندازیم، آیا در مقطع فعلی خوب هست؟ چقدر باید هزینه کنیم؟ و اینکه به ریسکش میارزه!؟ سرجم ۴۰۰ میل داریم هر دونفر. ممنون میشم راهنمایی کنید. چون نمی‌خوام ریسک الکی بکنم . با تشکر

سلام
من تو اینترنت دیدم ، حتی فروش موتور یخچال هم هست و مشاوره رایگان هم داشتن و اینکه بنده خدا سرش شلوغ بود ولی قشنگ راهنمایی کرد و امکان داشت ازش خرید کنم ولی نهایت باید میدادم یکی دیگه نصب کنه و کار غلط اندازی هم هست ...

بنظرم اگر بحث کار گرفتن باشه میشه بدون هزینه و گذاشتن چند تا کلیپ تو اینستاگرام هم زنگ خور گرفت هم قطعه فروخت ..‌

وبسایت هم اگر باشه در حد پاسخگویی آنلاین و معرفی صفحات مجازی و چند تا مقاله کفایت میکنه ...

من باشم تو دوره زمونه ای که نمیشه پس انداز کرد پولم رو ب ک . گ.. نمیزدم

× شرمنده بازار خرابه خط آخر از دستم در رفت

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,043
من سایت یدک کش، تعمیر تلویزیون و... دستم بوده
متأسفانه برای این موارد تا وقتی که رتبه یک نباشی فروشی اتفاق نمیوفته
فقط رتبه یک
حالا اونی که رتبه یکه بررسی کنی کلی خرج سئو کرده! حتی برای کلمه کم بازدید

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
من سایت یدک کش، تعمیر تلویزیون و... دستم بوده
متأسفانه برای این موارد تا وقتی که رتبه یک نباشی فروشی اتفاق نمیوفته
فقط رتبه یک
حالا اونی که رتبه یکه بررسی کنی کلی خرج سئو کرده! حتی برای کلمه کم بازدید
ممنون جوون. بنطرت به ریسکش میارزه؟ چقدر باید هزینه کرد؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,043

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,043

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,831
# نظر شخصی:
این تخصص ، تخصص تو نیست ، برای یکی از اقوامتونه. پس یه تخصصی رو اوکی کن که برای خودته
وگرنه
اقوام محترم تون بعد از چند مدت که مشتری های زیادتری جمع کرد و پیدا کرد ،
شما رو دور میزنه.

این چیزی که نوشتم ، یه نوشته ی دنیای مجازی نیست. نونم پاره شده تا این تجربه رو به دست بیارم.
خیلیییییییییییییی هم کلی گفتم ، چون اصناف تعمیراتی انقدر خارکشده بازی توش هست که جلوگیری از پیچ نخوردن توسط نصاب ، اجتناب ناپذیره.
دنیایی از ترفند های پشم ریزون برای دور زدن توش هست.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,043

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
# نظر شخصی:
این تخصص ، تخصص تو نیست ، برای یکی از اقوامتونه. پس یه تخصصی رو اوکی کن که برای خودته
وگرنه
اقوام محترم تون بعد از چند مدت که مشتری های زیادتری جمع کرد و پیدا کرد ،
شما رو دور میزنه.

این چیزی که نوشتم ، یه نوشته ی دنیای مجازی نیست. نونم پاره شده تا این تجربه رو به دست بیارم.
خیلیییییییییییییی هم کلی گفتم ، چون اصناف تعمیراتی انقدر خارکشده بازی توش هست که جلوگیری از پیچ نخوردن توسط نصاب ، اجتناب ناپذیره.
دنیایی از ترفند های پشم ریزون برای دور زدن توش هست.
ممنون عزیز. ایشون از سایت و این چیزا سردر نمیاره من کارم کامپیوتر هست، ولی خب زیاد سر رشته از ساخت سایت و سئو ندارم ایشون میگه مار سایت با تو، کار فنی هم من

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
خوبه به شرطی که شماهم وارد حیطه فنی بشی و کار کنی
قبول میکنه؟

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
نظر من:
تا حالا تعمیر کار یخچال دیدی که پولدار باشه؟

دقیقا همینه
آدم ها رو وقتی میشناسی که بفمن خرشون از پل پریده یا مطمئن بشن خرشون از پل نمیپره
کار فنی که بلد باشی تقریبا از 60 درصد درامد های مردم بهتری
منظورم کامندی هستش
قطعا و قطعا بهتر از کامندیه.حالا اینکه بخواد پولدار باشه به خیلی تخصصی بودن و بروز بودن و ایده های کاری خودش بستگی داره که میشه خیلی پولدار هم بود

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
اساتید میخواستم بدونم چقدر طول می‌کشه یه همچین سایتی بالا بیاد؟ و چقدر هزینه ‌اش میشه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,043
اساتید میخواستم بدونم چقدر طول می‌کشه یه همچین سایتی بالا بیاد؟ و چقدر هزینه ‌اش میشه
بالا اومدن حدود پنج شیش ماه
هزینه بستگی به شرایط داره
ممکنه ماهیانه از شیش تومن تا ده تومن هزینه داشته باشه

seomanager

Registered User
لایک‌ها
188
ممنون عزیز. ایشون از سایت و این چیزا سردر نمیاره من کارم کامپیوتر هست، ولی خب زیاد سر رشته از ساخت سایت و سئو ندارم ایشون میگه مار سایت با تو، کار فنی هم من
با سئو کارت یه جور هماهنگ کن که اگر بعدا فامیلت دورت زد بتونی سایت رو پنالتی یا اسپم کنی .

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
با سئو کارت یه جور هماهنگ کن که اگر بعدا فامیلت دورت زد بتونی سایت رو پنالتی یا اسپم کنی .
ممنون . تمام کارای سایت با خودم هست و ایشون فقط بخش فنی رو دست میگیره. می‌خوام بدونم آیا ارزش سرمایه گذاری داره اینکار ؟ جواب میشه کرفت؟

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
ممنون . تمام کارای سایت با خودم هست و ایشون فقط بخش فنی رو دست میگیره. می‌خوام بدونم آیا ارزش سرمایه گذاری داره اینکار ؟ جواب میشه کرفت؟

سایتی که شما میزنی باید دارای ویژگی هایی باشه مثلا بخش مجوزها و مهارت ها جهت اعتماد سازی یا سهولت دسترسی به شما یا مشاوره رایگان

ارزش سرمایه گذاری داره ؟

- بله که داره چرا نداشته باشه (بشرط اینکه خود شما علاقمند به اینکار باشی و دوره ببینی )
- تجربه : من تجربه مشابهی بطریق دیگه ای داشتم ، طرف خرش که از پل گذشت یه تشکر خشک و خالی نکرد و خودش کارو دست گرفت !
- اجرای کار با کمترین هزینه میتونه اتفاق بیوفته ، بنظرم هزینه های تبلیغات و بک لینک و .. چرت محض هست و اگر نیاز مردم رو در خدمتشون بذاری هم سایتت بالا میاد هم کارت میگیره ...

جواب میشه گرفت ؟

- تو بازه شش ماه و یکسال بازدهی مورد نظر شما رو نخواهد داشت مگر اینکه در فضاهایی مثل اینستاگرام فعالیت محتوایی داشته باشید

- یجوری کار کن که اگر باخت داشتی همه چیزتو نبازی ، میشه با کمترین امکانات بهترین نتیجه رو گرفت بشرط اینکه خیلی گشاد نگیریش

- در آخر احساس میکنم شما واسطه بین برنامه نویس و فنی کاری هم قابل جانشینی هستی هم قابل حذف شدن و اینکه دویست میلیون پول نقد داری !

seomanager

Registered User
لایک‌ها
188
کلا روی هر چیزی صفحه اول گوگل باشی از توش یه پولی در میاد.
برای تعمیر یخچال به قول دوستمون باید لینک های بالا باشی تا زنگ خور بهتری داشته باشی.
در کل پیشنهادم اینه که در مرحله اول حدود 100 دلار هزینه تبلیغات گوگل ادز کنی و در کلماتی که مد نظرت هست ورودی بگیری ببینی آیا تبدیل به مشتری میشه یا نه.
اگر تبدیل به مشتریش خوب و راضی کننده بود وارد مرحله سئو بشی.

7star

Registered User
لایک‌ها
280
@kolange نتیجه چی شد؟ به کجا رسیدید؟

بالا