برگزیده های پرشین تولز

سوال از شما، پاسخ از ما - رفع مشکلات کامپیوتری

tom.hanks

Registered User
لایک‌ها
12
سلام. من یه مموری میکرو دارم که مال یه دستگاه خاص هست و فرمتش توسط ویندوز قابل خواندن نیست. وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر بهم میگه باید فرمت بشه. راهکار یا نرم افزاری هست که بشه از اون طریق این مموری رو کلون کرد؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,082
برای اکسل چطور میشه تعریف کرد بعد از / هر عبارتی بود حذف کنه؟
مثلا لیست زیر
site.com/001
site.net/002
site.org/003
...
تبدیل بشه به
site.com
site.net
site.org
...
چطوری این کار رو انجام بدم؟

denisegrasso25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بله ، من چند روز قبل نیز مشکلات سرور را تجربه کردم. پردازش و پردازش همه چیز به همین اندازه زمان می برد و همچنین همان مشکلی است که شما به آن اشاره کردید. اما سرانجام ، من از آن مشکل بیرون آمدم. چند مرحله ساده وجود دارد که برای درست کردن آن انجام دادم. دلایل این مشکل می تواند متفاوت باشد. من فقط دستگاه خود را دوباره راه اندازی می کنم ، حافظه پنهان را پاک می کنم و به روزرسانی ها را بررسی می کنم. و سرعت تا حدودی بهبود یافت speedput .
دلیل دیگر این امر می تواند سرعت پایین اینترنت باشد که از پایان ارائه دهنده خدمات دریافت می کنید. برای بررسی آن به اینجا مراجعه کنید

Community Verified icon

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
سلام دوستان نرم افزار حرفه ای میشه معرفی کنید که خودکار کیبورد تایپ کنه یا موس کلیک کنه ؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
دوستان، تا دیشب سیستم من مثل بنز کار میکرد، امروز وقتی ویندوز بالا میاد و روی استارت منو کلیک میکنم این خطا ظاهر میشه و استارت منو باز نمیشه، تمام رهنمود ها و آموزش هایی که برای حل این موضوع داده شده رو انجام دادم، تنها راه حلش ایجاد یک یوزر جدید روی ویندوز بود.

راهی هست که بشه روی همون اکانت قدیم این خطا رو رفع کرد؟

سپاس

1614667036135.png

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
دوستان، تا دیشب سیستم من مثل بنز کار میکرد، امروز وقتی ویندوز بالا میاد و روی استارت منو کلیک میکنم این خطا ظاهر میشه و استارت منو باز نمیشه، تمام رهنمود ها و آموزش هایی که برای حل این موضوع داده شده رو انجام دادم، تنها راه حلش ایجاد یک یوزر جدید روی ویندوز بود.

راهی هست که بشه روی همون اکانت قدیم این خطا رو رفع کرد؟

سپاس

مشاهده پیوست 1226610
چه خطای عجیب غریبی تاحالا ندیده بودم! چیز جدید نصب کردی یحتمل؟
wha[1].gif

این راهو امتحان کردی؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
چه خطای عجیب غریبی تاحالا ندیده بودم! چیز جدید نصب کردی یحتمل؟
wha[1].gif

این راهو امتحان کردی؟

ارادت

نه والا چیز جدیدی نصب نکردم، فقط آپدیت میکنم چند تا نرم افزاری که دارم مثل آنتی ویروس، مرورگر و...

آره اون پاورشل رو 67 بار امتحان کردم نشد که نشد
cray.gif

عجیب اینه که وقتی ویندوز میاد بالا، بین 15 دقیقه تا 1 ساعت بعد امکان داره بدون انجام دادن کاری خود به خود استارت منو درست بشه اما بعضی از نرم افزارهای خود غیرفعال شده

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ارادت

نه والا چیز جدیدی نصب نکردم، فقط آپدیت میکنم چند تا نرم افزاری که دارم مثل آنتی ویروس، مرورگر و...

آره اون پاورشل رو 67 بار امتحان کردم نشد که نشد
cray.gif

عجیب اینه که وقتی ویندوز میاد بالا، بین 15 دقیقه تا 1 ساعت بعد امکان داره بدون انجام دادن کاری خود به خود استارت منو درست بشه اما بعضی از نرم افزارهای خود غیرفعال شده
ای بابا! اگر خودش درست میشه یحتمل همون لینکایی که غیرفعالن مشکل دارن، اگر حذف کنی شاید دیگه مشکلی پیش نیاد.
کلا این وین۱۰ یه چیزیش گیر میکنه باید از اول نصبید انقدر که همه قسمت های تکنیکی که قبلا دم دست بود برداشته. همه چیزشو حذف کرده یه مشکل پیش میاد ده جور خط فرمان باید حفظ باشی تا برسی به نقطه اول!
فکر کنم نهایتش بهترین کار همون اکنت جدید باشه متاسفانه
216.gif

من که کلا رفتم روی لینوکس! اولش سخته ولی خیلی حال میده! ۱ دقیقه ای بوت و لاگین میشه!
تصویر تزئینی است
181.gif

فایل های ضمیمه

• Screenshot from 2021-03-02 11-18-00.png
    Screenshot from 2021-03-02 11-18-00.png
    219.3 KB · نمایش ها: 8

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
ای بابا! اگر خودش درست میشه یحتمل همون لینکایی که غیرفعالن مشکل دارن، اگر حذف کنی شاید دیگه مشکلی پیش نیاد.
کلا این وین۱۰ یه چیزیش گیر میکنه باید از اول نصبید انقدر که همه قسمت های تکنیکی که قبلا دم دست بود برداشته. همه چیزشو حذف کرده یه مشکل پیش میاد ده جور خط فرمان باید حفظ باشی تا برسی به نقطه اول!
216.gif

من که کلا رفتم روی لینوکس! اولش سخته ولی خیلی حال میده! ۱ دقیقه ای بوت و لاگین میشه!
تصویر تزئینی است
181.gif

به نظرت ویندوز رو کامل آپدیت کنم بدتر نمیشه؟ : ))))

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نظرت ویندوز رو کامل آپدیت کنم بدتر نمیشه؟ : ))))
فکر نکنم فوقش فرمت میکنی دوبار نصب میکنی دیگه ویندوزه دیگه
243.gif

البته اگر ویندوزت ۱۸۰۹ یا قبلتر باشه شنیدم آپدیتش راحت نیست رو همین مشکلت رو حل کنی بهتره

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,300
216.gif

تصویر تزئینی است
181.gif
بالاتر از ویندوز سون در سیستم عامل ها نبوده و نخواهد بود..مثل موتور بنز کار میکنه..آخ نمیگه..
من ویندوز سونم رو تقریبا هر 18 ماه عوض میکنم..

yasfile

Registered User
لایک‌ها
78
بالاتر از ویندوز سون در سیستم عامل ها نبوده و نخواهد بود..مثل موتور بنز کار میکنه..آخ نمیگه..
من ویندوز سونم رو تقریبا هر 18 ماه عوض میکنم..
والا من ویندوز 10 نصب کردم و الان 4 ساله ویندوز عوض نکردم و همینه هروقت هم اپدیت میاد اتوماتیک اپدیت میشه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,300
والا من ویندوز 10 نصب کردم و الان 4 ساله ویندوز عوض نکردم و همینه هروقت هم اپدیت میاد اتوماتیک اپدیت میشه
ویندوز 10 ناپایداره ..
مثل ویندوز 7 چفت و بسطش محکم نشده..
رابط کاربریش هم خیلی ناجوره..
اصلا چرا آدم دست به ترکیب تیم برنده بزنه..؟
بلکه کوچ اجباری منو از ویندوز 7 جدا کنه

mac man

Registered User
لایک‌ها
64
دوستان من از کروم استفاده میکنم آخرین ورژن
چجوری میتونم کش یه سایت خاص رو پاک کنم ؟ از راه های سایت ها رفتم که وارد developer tools میشیم و از اونجا پاک میکنیم اما اون چیزی که میخوام نیست قبلا با فایرفاکس اینکار میشد.
این عکس رو ببنین...وقتی روی لینکی ازش کلیک میکنم از آبی بنفش میشه خالا میخوام دوباره برگرده همون آبی بشه انگار تا حالا روش کلیک نکردم. اما از هر جا که کش رو پاک میکنم این همینجوری میمونه

فایل های ضمیمه

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    42.8 KB · نمایش ها: 4

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,300
دوستان من از کروم استفاده میکنم آخرین ورژن
چجوری میتونم کش یه سایت خاص رو پاک کنم ؟ از راه های سایت ها رفتم که وارد developer tools میشیم و از اونجا پاک میکنیم اما اون چیزی که میخوام نیست قبلا با فایرفاکس اینکار میشد.
این عکس رو ببنین...وقتی روی لینکی ازش کلیک میکنم از آبی بنفش میشه خالا میخوام دوباره برگرده همون آبی بشه انگار تا حالا روش کلیک نکردم. اما از هر جا که کش رو پاک میکنم این همینجوری میمونه
در حالت ایمنی وارد سایته شو shift + ctrl + n

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
با نرم افزار OBS میخوام استریم کنم فقط تصویر خودم پخش میشه مشکل کجاس؟

بالا