برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863

Drgrafhic

Registered User
لایک‌ها
35
با سلام
برای بار حدود 8 بود که یوزری اومد به بنده توهین کرد و بنده هم به مدیر گفتم یا بنش کنید یا خودم جوابش رو میدم چون دیگه خیلی پر رو شده بود ...
حالا علاوه بر این که من بن شدم یکی از کاربرا اموده از غیبت من سوء استفاده کرده و در تمام تاپیک ها نام کلاه برداری زده در حالی که بنده نبودم که جواب ایشون رو بدم ...
حالا این یعنی چی ؟
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-جم-،-اکانت-های-آماده-کلش-آف-کلنز.628532/
http://forum.persiantools.com/threa...عی-و-حرفه-ای-با-پلن-های-ویـــــــــژه.628956/
http://forum.persiantools.com/threads/خبرخوان-تحت-وردپرس-با-قالب-و-امکانات-جدید.618400/
http://forum.persiantools.com/threads/سئو-و-بهینه-سازی-وب-سایت-های-شما.627666/
یا بیاید برخورد کنید که ابروی یک نفر در اینترنت نره یا کلا بقید که ما چیکار کنیم ؟
--------
یه سوال دارم از مدیرا : چرا بعد از 8 بار توهین های مکرر این یوزر بن نشد و فقط پست ها پاک می شدند ولی وقتی بنده خودم جوابش رو دادم بن شدم ؟
ثانیا : چرا یک نفر میاد در تاپیک های بنده عنگ کلاه برداری میزنه اونم درست زمانی که من بن شدم و دسترسی ندارم جوابش رو بدم ؟و این یعنی چی ؟ یعنی ایشون میخواد با ابروی ملت بازی کنه ...

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
@Forum Manager
لطفا این http://forum.persiantools.com/members/panchaks.338851/ رو بن دائم کنید تو پی ام میاد فحش می ده...
مدام هم آواتارهای ... می ذاره و عوض می کنه.
چند تا یوزر داره و می خواد رُل یه کاربر دیگه رو بازی کنه ولی با فحاشی و اسپم و...

ho3in(^_^)

Registered User
لایک‌ها
139
سلام دوستان میشه نام کاربریو عوض کرد ؟

exit_key

Registered User
لایک‌ها
75
متاسفانه پرشین تولز مثل سابق نیست
بیشتر برای درامدزایی کار میکنه
سابق ویبولتین بود یه عالمه برو بچ با معرفت
کلا اینه دیگه کاریش نمیشه کرد سایتایی بودن نمونه پرشین تولز که با این کاراشون کم کم رفتن ته جدول و اخرش بی پولی زد سایتشون رو تخته کرد .
100% یه فروم جدید ایجاد میشه بهتر از این پرشین تولز.
بقیه سایتایی که هم هستن از بس تبلیغات و عراجیف میگن که ادم حالش بهم میخوره بیاد عضو سایتشون بشه

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
در قسمت پاتوق تاپیک ها و مطالب زیادی هست ولی برای کاربران تازه وارد تاپیک زدن ممنوعه و برای کاربران غیر عضو و موتور های جستجو نشون داده نمیشه اگه قسمت پاتوق رو برای موتور های جستجو آزاد کنید ورودی بیشتری بدست میارید, به نفع خودتونه

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
@ehsan
با توجه به تغییر فضای عمومی نت و فعالیت سایر فروم ها به نظرتون وقتش نیست بخش سینمای خارجی و موسیقی خارجی را برگردونید؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
پیشنهاد میکنم ، با توجه به حساسیت بخش بازارچه ، مدیران و یا همکارانی که به صورت حرفه ای و مستقیم خرید و فروش میکنند رو برای دیگر بخش ها در نظر بگیرید و مدیرانی رو واسه این بخش بذارید که شغل اصلی ـشون خرید و فروش نباشه !!

به طور مثال :

وقتی شما یک فروشنده ی موبایل رو میذارید مدیر ارشد بخش مربوطه به طور ناخودآگاه هم به دیگر کاربران ضرر میزنید هم مدیر مربوطه امکان داره به دلیل دسترسی مدیریتی یه سری رفتارها رو انجام بده که زیاد خوشایند نیست ، و احساس کنه چون مدیر اون بخش هست تمام فروشنده ها و خریدار ها رو باید به سمت خودش بکشونه و دیگران کشک هستند... و حتی مورد داشتیم سعی در ایجاد یک باند برای به تسخیر در آوردن سود بیشتر داشتند..

در این مورد به طور مفصل و کامل به بهمن عزیز و Bhrzk مدیران ارشد سابق توضیح دادم ولی متاسفانه مقارن شد با بازنشسته شدن این دو عزیز...

Old Gentleman

Registered User
لایک‌ها
198
@ehsan
@Forum Manager
میشه کاری کنید که با برداشتن یه تیک این profile posts رو نبینیم؟:general505:
شده یه مکان تبلیغاتی :general306:
Capture.JPG

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688

Old Gentleman

Registered User
لایک‌ها
198
با AdBlock میتونی اون قسمت رو بلاک کنی
بدون دشواری
چجوری باید بشه این کار؟o_O
کلا که فعال می کنم هم تبلیغات میره و هم شکلک ها و عکس های ادیتور ولی این قسمت نمیره :general505:

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
چجوری باید بشه این کار؟o_O
کلا که فعال می کنم هم تبلیغات میره و هم شکلک ها و عکس های ادیتور ولی این قسمت نمیره :general505:
- من فعال دارمش، فقط تبلیغات بلاکه
شکلک و... همش سر جاشه

- رو اون قسمتی ک میخوای بلاک کنی کلیک راست کن، بعد گزینه AdBlock > Block This Ad
رو تب 3 ببر اون فلش رو

Old Gentleman

Registered User
لایک‌ها
198
- من فعال دارمش، فقط تبلیغات بلاکه
شکلک و... همش سر جاشه

- رو اون قسمتی ک میخوای بلاک کنی کلیک راست کن، بعد گزینه AdBlock > Block This Ad
رو تب 3 ببر اون فلش رو
زیر دیپلم بگو :general505:
دو سه تا عسک (!) بذار :general709:

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
آقا این ارور دهن ما رو سرویس کرد
از صبح ساعت 7 اینجوریه هنوزم درست نشده
واسه هر صفحه 10 20 بار رفرش میکنیم تا باز بشه!!!!
از ساعت 5 ب بعد اینطوری شد
طوری ک اصلا بالا نمیومد تایپیک ها

diaclost

Registered User
لایک‌ها
82
امضا های خلاف قوانین رو گذارش میکنیم ولی پیگیری و اصلاح نمیشن حتی اگه 10 روز از گذارش کردن بگذره. مثلا در قوانین نوشته در ترکیب عکس و نوشته فقط یک عکس و دو خط نوشته مجازه. و یا مثلا کسی بیشتر از 5 خط امضا داره. چرا چنین چیز هایی رو پیگیری نمیکنین؟ آزاده؟ در ضمن خط خالی هم باید حساب بشه مگه نه؟

منظور از خط خالی مثلا اینتر زدن/پاراگراف خالی/مثلا بالای همین خط خالی هست. این هم باید حساب بشه مگه نه؟
اگر خط خالی هم حساب میشه این رو در قوانین خودتون بنویسید

@Forum Manager

Last edited:

CONSTANTLY1317

Registered User
لایک‌ها
2,568
فقط سرعت من خرابه یا بقیه هم از ساعت 6 عصر تا 12 شب مشکل کاهش سرعت دارن؟!

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
در پیام خصوصی اطلاع بدید به همن
امضا های خلاف قوانین رو گذارش میکنیم ولی پیگیری و اصلاح نمیشن حتی اگه 10 روز از گذارش کردن بگذره. مثلا در قوانین نوشته در ترکیب عکس و نوشته فقط یک عکس و دو خط نوشته مجازه. و یا مثلا کسی بیشتر از 5 خط امضا داره. چرا چنین چیز هایی رو پیگیری نمیکنین؟ آزاده؟ در ضمن خط خالی هم باید حساب بشه مگه نه؟

منظور از خط خالی مثلا اینتر زدن/پاراگراف خالی/مثلا بالای همین خط خالی هست. این هم باید حساب بشه مگه نه؟

@Forum Manager

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843

@Forum Manager
سلام
در صورت دیدن امضای خلاف قوانین لطفا مجدد گزارش دهید تا رسیدگی شود.
از همکاری و دقت شما متشکریم.

بالا