برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
خب اینطوری این افراد با داشتن گزینه حذف به راحتی تایپک خودشون رو پاکسازی می کنند و همه چیز رو خوب و عادی جلوه می دن ! آیا اینطور نیست؟
فلسفه تایپک زدن و ارائه خدمات چی میشه؟ مگه نباید در تایپک شخص خدمات دهنده نظر خود رو بیان کنیم؟ اینطوری هر چه به سود طرف باشه میمونه و به ضررش باشه با ابزار حذف پاک میشه.
گزارش تخلف زده شده.
بند ح قوانین در مورد نحوه عملکرد این افراد کاملا توضیح داده و اگر تخلفی مشاهده بشه حتما رسیدگی میشه.
ح - قوانین کاربران دارای امکانات ویژه بازارچه
این کاربران ضمن رعایت تمام موارد ذکر شده در قوانین به مانند سایر کاربران، موظّف هستند به روش صحیح از امکانات خود استفاده کنند. در صورت حذف یا ویرایش بی‌مورد نوشته‌های سایر کاربران یا دخالت در تصمیمات تیم مدیریتی، در مرحله اول با محدودیّت دسترسی به مدت 14 روز و در مراحل بعدی با محدودیّت های بلند مدت یا دائم جریمه خواهند شد و هزینه پرداختی این کاربران مسترد نخواهد شد.
  • تبصره: کاربران ویژه تنها در صورت مواجهه با نوشته‌های اسپم در تاپیک خود اجازه دارند از «قابلیت ویرایش و حذف نوشته‌های سایر کاربران» استفاده کنند. در موارد دیگر فقط می‌بایست نوشته مورد نظر را با دکمه «گزارش تخلف» گزارش کنند تا توسط تیم مدیریتی بازارچه بررسی و اقدام مناسب انجام شود
اما در مورد بیان نظر در تاپیک صحبت شما صحیح نیست چون اولا امتیاز بازارچه برای بیان نظر خریداران و افرادی که با شخص خاصی معامله کردن قرار داده شده و ثانیا تاپیک برای ارائه و تبلیغ کالا یا خدمات فروشنده هست و اگر افراد بخوان اونو خراب کنن عملا دیگه موضوعیت خودش رو از دست میده.
بنابراین مکان طرح نظر خریداران فقط و فقط امتیاز بازاراچه هست.
موفق باشید.

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
بند ح قوانین در مورد نحوه عملکرد این افراد کاملا توضیح داده و اگر تخلفی مشاهده بشه حتما رسیدگی میشه.

اما در مورد بیان نظر در تاپیک صحبت شما صحیح نیست چون اولا امتیاز بازارچه برای بیان نظر خریداران و افرادی که با شخص خاصی معامله کردن قرار داده شده و ثانیا تاپیک برای ارائه و تبلیغ کالا یا خدمات فروشنده هست و اگر افراد بخوان اونو خراب کنن عملا دیگه موضوعیت خودش رو از دست میده.
بنابراین مکان طرح نظر خریداران فقط و فقط امتیاز بازاراچه هست.
موفق باشید.

نظر شما محترم
اما وقتی موضوع انجام یک عمل بصورت قعطی مشخص نشده که نباید به ارائه دهنده خدمات نمره منفی داد!
کاربران ویژه تنها در صورت مواجهه با نوشته‌های اسپم در تاپیک خود اجازه دارند از «قابلیت ویرایش و حذف نوشته‌های سایر کاربران» استفاده کنند.
موضوع رنگی دقیقا حرف بنده رو داره تایید میکنه. در صورتی که بنده اسپم داده باشم ایشون اجازه این کار رو داشتن.
به هر حال با احترام به صحبت های شما بنده قانع نشدم و موضوع حذف کردن صحبت ها رو کمی سودجویانه میدونم.

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
نظر شما محترم
اما وقتی موضوع انجام یک عمل بصورت قعطی مشخص نشده که نباید به ارائه دهنده خدمات نمره منفی داد!
کاربران ویژه تنها در صورت مواجهه با نوشته‌های اسپم در تاپیک خود اجازه دارند از «قابلیت ویرایش و حذف نوشته‌های سایر کاربران» استفاده کنند.
موضوع رنگی دقیقا حرف بنده رو داره تایید میکنه. در صورتی که بنده اسپم داده باشم ایشون اجازه این کار رو داشتن.
به هر حال با احترام به صحبت های شما بنده قانع نشدم و موضوع حذف کردن صحبت ها رو کمی سودجویانه میدونم.
من در جریان مورد شما نیستم اما متوجه نشدم که «موضوع انجام یک عمل بصورت قعطی مشخص نشده» چه معنی ای میده.
اگر معامله ای صورت گرفته که قبلش باید شرایط رو طرفین باهم توافق کنن. اما اگر معامله ای نشده، چطور می خواید نظرتون رو بگید؟
و بعد اینکه در مورد اسپم کاربران ویژه می تونن حذفش کنن اما هر نوشته ای اسپم نیست ... برای همین عرض کردم که گزارش تخلف کنید که بررسی بشه آیا اون نوشته اسپم بوده یا خیر ... اصلا برای همین امکانات هست که هزینه پرداخت می کنن ...
موفق باشید

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
من در جریان مورد شما نیستم اما متوجه نشدم که «موضوع انجام یک عمل بصورت قعطی مشخص نشده» چه معنی ای میده.
اگر معامله ای صورت گرفته که قبلش باید شرایط رو طرفین باهم توافق کنن. اما اگر معامله ای نشده، چطور می خواید نظرتون رو بگید؟
و بعد اینکه در مورد اسپم کاربران ویژه می تونن حذفش کنن اما هر نوشته ای اسپم نیست ... برای همین عرض کردم که گزارش تخلف کنید که بررسی بشه آیا اون نوشته اسپم بوده یا خیر ... اصلا برای همین امکانات هست که هزینه پرداخت می کنن ...
موفق باشید
همه چیز که مثل انجام یک کار تایپی نیست که در همان لحظه نتیجش مشخص و بشه نظر داد.
بعضی چیزها که درمورد عملیات سایت و لینک سازی هست زمان زیادی می طلبه تا مشخص کنه طرف چه خدماتی رو ارائه میده.
ملاحظه بفرمایید :
http://forum.persiantools.com/threa...لدینگ-سازی-یا-لینک-سازی-کاربر-p30pool.697590/

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
همه چیز که مثل انجام یک کار تایپی نیست که در همان لحظه نتیجش مشخص و بشه نظر داد.
بعضی چیزها که درمورد عملیات سایت و لینک سازی هست زمان زیادی می طلبه تا مشخص کنه طرف چه خدماتی رو ارائه میده.
ملاحظه بفرمایید :
http://forum.persiantools.com/threads/بررسی-عملکرد-لینک-بیلدینگ-سازی-یا-لینک-سازی-کاربر-p30pool.697590/
بهرحال حتی اگر از معامله مدتی هم گذشته باشه شما حق دارید که بهشون امتیاز بدید. در مورد جزئیاتش من در این زمینه تخصصی ندارم.
موفق باشید

Last edited by a moderator:

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
بهرحال حتی اگر از معامله مدتی هم گذشته باشه شما حق دارید که بهشون امتیاز بدید. در مورد جزئیاتش من در این زمینه تخصصی ندارم.
مفوق باشید

ممنون از پیگیری شما
یک پیشنهادی هم داشتم : اینکه بعد از بررسی گزارش تخلف طوری باشه که شخص درخواست کننده متوجه بررسی این گزارش تخلف بشه. در صورتی که گزارش تخلف بررسی بشه اما مورد قبول واقع نشه اتفاقی نمیفته و شخص درخواست کننده متوجه این موضوع نمیشه. ممنون.

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
ممنون از پیگیری شما
یک پیشنهادی هم داشتم : اینکه بعد از بررسی گزارش تخلف طوری باشه که شخص درخواست کننده متوجه بررسی این گزارش تخلف بشه. در صورتی که گزارش تخلف بررسی بشه اما مورد قبول واقع نشه اتفاقی نمیفته و شخص درخواست کننده متوجه این موضوع نمیشه. ممنون.
این امکان هست و بسته به نظر مدیری که اون گزارش رو بررسی می کنه می تونه پیامی برای فرد گزارش دهنده ارسال کنه که در قسمت اطلاعیه ها نشون داده میشه.

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
با درود
مدتیست که قسمت مربوط به نوشتن پست برای من غیر فعال شده! چه با فایرفاکس و چه کروم و اینترنت اکسپلورر برام لود نمیشه این قسمت! کش و هستوری و... مرورگر هم کلا پاک کردم اما همچنان این مشکل هست! فقط با Tapatalk می تونم پست بدم!
ایندعکسش:
0054b9da5571f48c0edbf3c460245cb4.jpg

Sent from my HTCSensation using Tapatalk

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
با درود
مدتیست که قسمت مربوط به نوشتن پست برای من غیر فعال شده! چه با فایرفاکس و چه کروم و اینترنت اکسپلورر برام لود نمیشه این قسمت! کش و هستوری و... مرورگر هم کلا پاک کردم اما همچنان این مشکل هست! فقط با Tapatalk می تونم پست بدم!

کاربر گرامی در سیستم و دسترسی شما هیچ مشکلی وجود ندارد. لطفا از اکانت خارج شوید و دوباره وارد بشین.

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
کاربر گرامی در سیستم و دسترسی شما هیچ مشکلی وجود ندارد. لطفا از اکانت خارج شوید و دوباره وارد بشین.
این کار هم انجام داده ام تاثیری نداشت!
می تونه مشکل از فلش پلیر یا... تو کامپیوتر باشه؟ تو مرورگرم که همشون آپدیتن پلاگینشون! ضمنا تو دیگر فروم ها چنین مشکلی ندارم!

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
این کار هم انجام داده ام تاثیری نداشت!
می تونه مشکل از فلش پلیر یا... تو کامپیوتر باشه؟ تو مرورگرم که همشون آپدیتن پلاگینشون! ضمنا تو دیگر فروم ها چنین مشکلی ندارم!

سلام دوست عزیز از نرم افزار ادز بلاک استفاده میکنید ؟

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
سلام دوست عزیز از نرم افزار ادز بلاک استفاده میکنید ؟
هیچ گونه نرم افزار یا افزونه ای نصب ندارم!
فاروال COMODO نصب دارم با آنتی ویروس Avira

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
هیچ گونه نرم افزار یا افزونه ای نصب ندارم!
فاروال COMODO نصب دارم با آنتی ویروس Avira

با سلام و خسته نباشید
با قند شکن تست کنید !!! (ترجیحا فری گیت)

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
با سلام و خسته نباشید
با قند شکن تست کنید !!! (ترجیحا فری گیت)
درود بر شما
با قندشکن های Kerio, Open ***, Psiphon ، Next *** تست کردم! داستان همینه!
به نظرم مشکل از فلش پلیر یا چنین چیزی باید باشه!

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
درود بر شما
با قندشکن های Kerio, Open ***, Psiphon ، Next *** تست کردم! داستان همینه!
به نظرم مشکل از فلش پلیر یا چنین چیزی باید باشه!

گزینه "صفحه پیشرفته" رو بزن ، احتمالا اون صفحه مربوطه به نوشتن پست ظاهر بشه .

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
گزینه "صفحه پیشرفته" رو بزن ، احتمالا اون صفحه مربوطه به نوشتن پست ظاهر بشه .
این روش هم جواب نمیده! الان یه پست هم بخوام لایک کنم یه صفحه دیگه باز میشه اونجا دوباره باید لایک کنم تا لایک بشه! اصن یه وضی!!!

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
این روش هم جواب نمیده! الان یه پست هم بخوام لایک کنم یه صفحه دیگه باز میشه اونجا دوباره باید لایک کنم تا لایک بشه! اصن یه وضی!!!

من مواقعی که از ادزبلاک تو کروم استفاده میکنم دقیقا این حالت برام پیش میاد ، اسپویلرها هم نمیتونم ببینم .
فکر کنم با تعویض مرورگر حل بشه .

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
من مواقعی که از ادزبلاک تو کروم استفاده میکنم دقیقا این حالت برام پیش میاد ، اسپویلرها هم نمیتونم ببینم .
فکر کنم با تعویض مرورگر حل بشه .
اگر پست هام رو خونده باشی قبلا گفتم که با سه مرورگر تست کردم و بساط همینه!

ebiii

Registered User
لایک‌ها
56
با سلام چرا همه نوشته های بنده حذف شده است نزدیک 400 ارسال داشتم ...

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
الانم داری دیگه

بالا