برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
سلام خسته نباشید به مدیران محترم
از موقعی که سیاست های عکس گرفتن با نام کاربری و .... ایجاد شده من خودم به عنوان یک فروشنده اصلا وقت و حوصله نمیکنم وقت رو هدر و اینکارو انجام دهم!!!
الان سریع باید محصول را بگذاریم و عکس محصول و یک شماره تماس والسلام!!!
من پیشنهاد میکنم یک فکری بکنید برای این قضیه....
الان بخش بازارچه مرده!!!

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
پیشنهادی خودتون دارید؟
البته یک روال هست جهت اعتماد سازی
از موقعی که سیاست های عکس گرفتن با نام کاربری و .... ایجاد شده من خودم به عنوان یک فروشنده اصلا وقت و حوصله نمیکنم وقت رو هدر و اینکارو انجام دهم!!!
الان بخش بازارچه مرده!!!

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
پیشنهاد خوبی هست
البته باید بررسی بشه که آیا بازخورد خوبی خواهد داشت یا خیر
به دلیل زیاد شدن این نوع اسکریپت ها سازندگان معمولا خودشون یک فروم پیشتبانی راه اندازی می کنند که نیمی زیادی از یوزر ها را جذب می کنه...
سلام.
اگر ممکنه در بخش طراحی سایت بخش فروشگاه ساز هم اضافه کنید.
پرستاشاپ - مجنتو - اپن کارت - تماتو کارت
ممنون

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
بحث عمومیت و یک ساختار ثابت در تمامی ترجمه ها وجود داره.
خوب هست که بتونیم کلا فارسی کنیم ولی بعضی از جملات و یا کلمات در وب فارسی جا افتاده و چشم کاربر عادت کرده
چه بسا که شما وقتی جای مطلب و یا عکسی را می ببینی زیرش کام نمی گذارید " پسندیدم " می نویسید " لایک "
درود
لطفا از معادل فارسی نقل قول استفاده کنید. نقل قول تماما عربی هست و بهتره که از کلمات فارسی استفاده کنید

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
پیشنهادی خودتون دارید؟
البته یک روال هست جهت اعتماد سازی
جهت اعتماد سازی نیاز به عکس گرفتن با نام کاربری خودت نیست....
وقتی با نام کاربری خودت محصول رو ایجاد میکنید دیگر نیاز به اینکار نیست.
جهت اعتماد سازی خود خریداران خودشان میدونند چکار باید انجام بدهند.
نظارت مدیران بر تاپیک ها میتواند نیز کمک کند.
به نظرم این موارد بالا رعایت شود دوباره پی تی فعال میشه. شما در دیوار و هر سایت دیگه .... که میخوای محصول بفروشی عنوان محصول و توضیح محصول عکس محصول شماره والسلام.....

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,035
جهت اعتماد سازی نیاز به عکس گرفتن با نام کاربری خودت نیست....
وقتی با نام کاربری خودت محصول رو ایجاد میکنید دیگر نیاز به اینکار نیست.
جهت اعتماد سازی خود خریداران خودشان میدونند چکار باید انجام بدهند.
نظارت مدیران بر تاپیک ها میتواند نیز کمک کند.
به نظرم این موارد بالا رعایت شود دوباره پی تی فعال میشه. شما در دیوار و هر سایت دیگه .... که میخوای محصول بفروشی عنوان محصول و توضیح محصول عکس محصول شماره والسلام.....
سایت دیوار سراسری نیست و محلیه و معامله هم حضوری صورت میگیره. اونجا کمتر کسی با پست محصول رو ارسال مکنه و پولشون رو هم حضوری میگیرن. عکس با نام کاربری بهتره چون پی تی مسئول معاملات نیست و اگه کلاه سر کاربران بره میگن ما هیچ مسئولیتی نداریم.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
به نوعی موافق هستم
ولی ببنید اعتماد سازی باید از خودمون و از خود کاربر و یا مشتری شروع بشه که این امر بهتر از من می دونید امکان پذیر نیست.
و کسی متعهد نیست.پس ما می بایست این سختگیری های دستوپا گیر از نظر شما را داشته باشیم.

vzzr

Registered User
لایک‌ها
49
سایت دیوار سراسری نیست و محلیه و معامله هم حضوری صورت میگیره. اونجا کمتر کسی با پست محصول رو ارسال مکنه و پولشون رو هم حضوری میگیرن. عکس با نام کاربری بهتره چون پی تی مسئول معاملات نیست و اگه کلاه سر کاربران بره میگن ما هیچ مسئولیتی نداریم.
درود بر شما
پاسخ دقیق و کاملی دادید البته یک کاربر با سابقه مثل ایران امیر باید تفاوت سایت دیوار با اینجا را خودش درک می کرد ولی پاسخ شما خیلی خوب بود.

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
الان بخش بازارچه مرده!!!
قوانین همینی است که نوشته شده دوست عزیز
کل کارهایی که گفته شده زیر 3 دقیقه طول می کشد! این همه و قتی که شما می گویید رو من متوجه نمی شوم کجا میگیرد!
جمله آخرتون هم واقعا خیلی جالبه
الان بخش بازارچه مرده!!!
یعنی واقعا فکر می کنید بازارچه اینجا کم رونقه؟!

این قوانین در جهت کم کردن کلاه برداری گذاشته شده و همه کاربران از تازه وارد و قدیمی و کاربر معتبر بازارچه ملزم به رعایت قوانین هستن

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
خیر از پاسخ شما ممنونم. ولی احساس میکنم درک به این موضوع ندارید و حتی برداشتتان از دیوار نیز اشتباه است...
بنده با دیوار کار که میکنم هم شهرستان کالا ارسال میکنم و هم حضوری.... فرقی ندارد در هر صورت سریع انجام میشود...

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
درود بر شما
پاسخ دقیق و کاملی دادید البته یک کاربر با سابقه مثل ایران امیر باید تفاوت سایت دیوار با اینجا را خودش درک می کرد ولی پاسخ شما خیلی خوب بود.
سایت دیوار خیلی قویتر از پی تی تو فروش عمل میکند....
دلیلش هم سادگی و سرعت عمل در ارسال آگهی است...
سرعت عمل تو ارسال آگهی تو پی تی بسیار پایین است. و همین امر باعث میشه من کالا و خدمات خودم رو اینجا در بازارچه ارایه نکنم...
بنده قبل از اجرای این قوانین تو پی تی فعالیت میکگردم و در بازارچه نیز خیلی اکتیو بودم. از زمانی که این قوانین گذاشته شد من نیز دیگر رغبت نکردم کار کنم.... اوایل بازارچه خیلی اکتیو بود تا اینکه این قوانین دست و پاگیر آمد...
به نظرم هیچ تفاوتی تو معامله ها ایجاد نشد فقط از رونق افتاد!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,035
خیر از پاسخ شما ممنونم. ولی احساس میکنم درک به این موضوع ندارید و حتی برداشتتان از دیوار نیز اشتباه است...
بنده با دیوار کار که میکنم هم شهرستان کالا ارسال میکنم و هم حضوری.... فرقی ندارد در هر صورت سریع انجام میشود...
شما با سایت ایسام کار کن اونجا نیاز به عکس با نام کاربری نداره خود سایت هم به حسابتون واریز میکنه البته سایت ایسام هم مشکلاتی برای فروشندها داره
http://forum.persiantools.com/threa...ا-درگیر-کلاه-برداری-و-آبرو-ریزی-نشوید.712606/

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
قوانین همینی است که نوشته شده دوست عزیز
قوانین بهتر است بازنگری بشود
کل کارهایی که گفته شده زیر 3 دقیقه طول می کشد!
چرا سه دقیقه!!! چرا نشه ۱۰ ثانیه؟؟؟ البته بیشتر از این حرفها زمان میبرد دوست گرامی
این همه و قتی که شما می گویید رو من متوجه نمی شوم کجا میگیرد!
اول اینکه باید بشینی کامل قوانین رو بخونی تا متوجه بشوی چه چیز هست. بعد بیای عکس کالا را بگیری حالا ماژیک نزدیکت باشه یا نباشه. کاغذ باشه یا نباشه... کیفیت دوربینت خوب باشه یا نباشه. عکس رو از گوشیت بریزی تو کامپیوتر و اینکه گاها این کارهارو انجام دادی و سپس یکدفعه میبینی تاپیکت حذف شده! کلا دردسر زیاد داره.... البته مشت نمونه خروار است. وقتی من به عنوان یک فرد کار نمیکنم پس خیلی ها نیز هم عقیده من نیز وجود دارد
یعنی واقعا فکر می کنید بازارچه اینجا کم رونقه؟!
بلی دقیقا همینطور است..
این قوانین در جهت کم کردن کلاه برداری گذاشته شده و همه کاربران از تازه وارد و قدیمی و کاربر معتبر بازارچه ملزم به رعایت قوانین هستن
بلی قوانین خوبه اما تا سه دقیقه نشه ده ثانیه فایده ای ندارد!
البته شما خودتان مختارید من پیشنهادم رو دادم اگر دوست داشتید بازنگری میکنید اگر هم که نه ... ما فقط نظر دادیم.
سپاس

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
شما با سایت ایسام کار کن اونجا نیاز به عکس با نام کاربری نداره خود سایت هم به حسابتون واریز میکنه البته سایت ایسام هم مشکلاتی برای فروشندها داره
http://forum.persiantools.com/threads/هشدار-در-مورد-خرید-و-فروش-داخل-سایت-ایسام-بخوانید-تا-درگیر-کلاه-برداری-و-آبرو-ریزی-نشوید.712606/
بلی تو ایسام کار میکنم و نزدیک ۴۰ میلیون فروش بدون مشکل داشته ایم. خیلی خوبه

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
قوانین با دقت و بحث و ساعت ها کار نوشته شده دوست عزیز
اول اینکه باید بشینی کامل قوانین رو بخونی تا متوجه بشوی چه چیز هست
شما فقط یک بار قوانینو خونده باشید دیگه نیاز نیست هر بار قبل از تاپیک زدن قوانینو بخونید.مگر این که شما روالتون با بقیه فرق داشته باشد!
چرا سه دقیقه!!! چرا نشه ۱۰ ثانیه؟؟؟ البته بیشتر از این حرفها زمان میبرد دوست گرامی
قطعا اگر راهی بود که که زمانش کمتر بشود به شدت استقبال می شد. این قوانین باعث می شود که موراد زیادی از کلاه برداری ها از بین برود.
بلی قوانین خوبه اما تا سه دقیقه نشه ده ثانیه فایده ای ندارد!
شما مختار به فعالیت یا عدم فعالیت در اینجا هستید.اما قوانین اگر جای تغییر داشته باشد از پیشنهادات استقبال می شود اما اگر پیشنهاد سازنده نباشد قطعا پذیرفتنی نیست و رد می شود. پیشنهاد شما برگشتن قوانین به 4 سال پیش و بازگشت به عقب است و پذیرفتنی نیست
در نهایت قوانین همینی است که گذاشته شده و قطعا کسی که مشکلی در جنس خود نداشته باشد مشکلی با این قوانین نخواهد داشت. چیزی است که بعد از 4 سال کاملا جا افتاده است
بلی تو ایسام کار میکنم و نزدیک ۴۰ میلیون فروش بدون مشکل داشته ایم. خیلی خوبه
دقیقا هر جایی که فکر می کنید بهتره همون جا فعالیت کنید. در خصوص سایت مذکور و تخلفات آن تاپیک های اطلاع رسانی دوستان نیز همین جا موجود است.

modernyanni

مدیر کل بازارچه_ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815
@Sir Vahid
@iranamir

سایت دیوار خیلی قویتر از پی تی تو فروش عمل میکند....
دلیلش هم سادگی و سرعت عمل در ارسال آگهی است...
...

قوانین بهتر است بازنگری بشود

چرا سه دقیقه!!! چرا نشه ۱۰ ثانیه؟؟؟ ...

کاربر محترم و دوست گرامی

مدیر محترم ارشد بازارچه گفتنی ها رو گفتن

اما چند نکته به ذهنم میرسه که خدمتتون عرض میکنم

اول اینکه طبیعتا همه ما از سرعت بخشیدن در روند انجام یک کار خرسند میشیم

یعنی هر چقدر که انجام یک کار تسریع پیدا کنه

طبیعتا خوشحال کننده است چون زودتر به نتیجه میرسیم

اما این رو هم باید در نظر گرفت که دقت و کیفیت در انجام هر کاری نباید فدای سرعت بشه

الان این شیوه که به فرمایش شما 3 دقیقه ( حالا کمتر یا بیشتر ) زمان میبره

به نظر من خیلی بهتر هست که بعدا مستلزم صرف زمان بیشتری برای خدای نکرده جبران مافات بشه

و اون موقع مجبور بشیم خدای نکرده 30 ساعت ( و یا قطعا بیشتر از این ها ) زمان صرف کنیم

تا اون ضرر اون 3 دقیقه ای که به قول شما زمان صرف نشده جبران بشه ( که تازه اگر جبران بشه )

مجموعه مدیران و تیم مدیریت پرشین تولز و و مدیریت بازارچه هم مخالفتی با بازنگری قوانین ندارن

کما اینکه هر از چند گاهی این کار برای بهبود کیفیت در نحوه ارائه تاپیک ها و موارد مربوط به اون انجام میشه

و بهترین تصمیم گرفته میشه

در حال حاضر هم این قانون ( قانون عکس از کالا که شامل نام کاربری - نام انجمن و تاریخ روز هست ) بهترین و کامل ترین قانون با توجه به شرایط و امکانات موجود هست

ادعایی ندارم

اما بنده هم مثل خیلی دیگه از کاربران اینجا در انجمن های مشابه دیگه هم از قدیم الایام فعالیت دارم

اگر اشتباه نکنم اولین انجمنی که این قانون رو اجرا کرد ( عکس از کالا با شرایط فوق ) انجمن پرشین تولز بود

و بعد از اون انجمن های بزرگ و مطرحی مثل موبایلستان - انجمن تخصصی آیفون - و حتی سایت موبایل آی ار و اخیرا هم انجمن اندروید ایران هم از این کار الگو گرفتن

اگر این شیوه شیوه مطلوبی نبود مطمئن باشید انجمن های دیگه از این شیوه الگو برداری و استفاده نمیکردن

این رو دوستان و کاربران قدیمی این انجمن ها میتونن تایید کنن

شما میفرمایید که وقتی مثلا کاربر modernyanni یک کالا رو برای فروش میذاره پس نیازی نیست که دیگه از اون کالا با نام کاربری عکس بگذراه

اما از کجا معلوم که کاربر modernyanni اون کالا رو موجود داشته باشه

و اون کالا وجود خارجی داشته باشه و از کجا معلوم که شاید اون کاربر اون عکس رو از جای دیگه ای تاپیک یه فرد دیگه ای و یه آگهی دیگه استفاده نکرده باشه

یکی از راه های اثبات وجود اون کالا و به قول همکارمون اعتماد سازی اینه که به این شیوه فعلی عمل بشه

که قطعاکمک میکنه جلوی برخی از کلاه برداری های احتمالی به شیوه قدیم گرفته بشه

ممکنه با گذشت زمان و ... در آینده شیوه های مطلوب تر و بهتری هم پیشنهاد بشه که مطمئن باشید اگر پیشنهاد خوبی باشه حتما بررسی و اقدام میشه

با کمال احترامی که برای شما و نظر شما قائل هستم

اما بنده با نظر شما موافق نیستم مبنی بر اینکه سرعت ارسال آگهی در سایت دیوار بالاتره

اتفاقا بر عکس

من هم خودم گهگاه از این سایت استفاده کردم

شما وقتی یک اگهی در این سایت درج میکنید تا زمانی که ادمین اون آگهی رو تایید نکنه اون آگهی نمایش داده نمیشه

در حالیکه این انجمن اینطور نیست

به محض اینکه شما یک آگهی رو اینجا ایجاد مکنید اون آگهی همون لحظه نمایش داده میشه

بنده در حال حاضر بعنوان مدیر بخش بازارچه در 4 انجمن همکاری دارم و در خدمت دوستان هستم ( موبایلستان - انجمن تخصصی آیفون - انجمن اندروید و اینجا )

تنها انجمنی که به محض ایجاد یک تاپیک توسط یک کاربر قابل شماهده است همین انجمن هست

سه انجمن دیگه و خیلی از انجمن های دیگه ای که من میشناسم مثل سایت دیوار

انتشار یک آگهی منوط به تایید ادمین اون داره ( که خوب این هم از سیاست های یک انجمن هست و نمیشه به اون ایراد گرفت و از نظر من به شخصه قابل احترام هست )

یعنی تا بنده یا همکارنم اون آگهی رو تایید نکنن ، آگهی نمایش داده نمیشه

که خوب این قطعا زمان بیشتری میبره ( خواسته یاناخواسته )

و گاهی یک آگهی در اون انجمن ها ممکنه به دلایل اینکه مغایر با قوانین اون انجمن باشه تایید نشه تا زمان اصلاح

که مطمئنا این زمان بیشتری میبره

الان همه کاربران دارن با همین شرایط تاپیک ایجاد میکنن و خیلی از فروشندگانی که واقعا فروشنده هستن

یعنی حرفه شون اینه با هیمن شیوه فعالیت دارن و بصورت موفق به فروششون ادامه میدن

اگر زمان ایجاد تاپیک همه قوانین رعایت شده باشه و عکس قانونی ضمیمه شده باشه دلیلی نداره تاپیک حذف بشه

و عرض آخرم که امیدوارم باعث سو تفاهم نشه و شاید گفتن درست هم نباشه اینه که حجم ایجاد تاپیک های فروش در بازاچه پرشین تولز به شدت بالاست

بعنوان مثال در بخش بازارچه موبایل عرض میکنم

بعنوان مثال فقط دیروز 20 اکتبر بعنوان نمونه 38 تاپیک در این بخش ایجاد شده

در بعضی روزها این آمار به 60 70 تاپیک یا بیشتر هم میرسه

امروز هم تا الان 16 تاپیک ایجاد شده که مطمئنا این آمار تا پایان روز بیشتر خواهد شد

در هیچ یک از انجمن هایی که در بالا نام بردم و بنده همکاری دارم

این حجم تاپیک وجود نداره

این شرایط اصلا به انجمنی که مرده باشه شباهت نداره

با این حال از پیشنهاد شما ممنونم

و مطمئن باشین از هر پیشنهاد و انتقاد سازنده استقبال میشه

موفق باشین

Last edited:

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
@Sir Vahid
@iranamir

کاربر محترم و دوست گرامی

مدیر محترم ارشد بازارچه گفتنی ها رو گفتن

اما چند نکته به ذهنم میرسه که خدمتتون عرض میکنم

اول اینکه طبیعتا همه ما از سرعت بخشیدن در روند انجام یک کار خرسند میشیم

یعنی هر چقدر که انجام یک کار تسریع پیدا کنه

طبیعتا خوشحال کننده است چون زودتر به نتیجه میرسیم

اما این رو هم باید در نظر گرفت که دقت و کیفیت در انجام هر کاری نباید فدای سرعت بشه

الان این شیوه که به فرمایش شما 3 دقیقه ( حالا کمتر یا بیشتر ) زمان میبره

به نظر من خیلی بهتر هست که بعدا مستلزم صرف زمان بیشتری برای خدای نکرده جبران مافات بشه

و اون موقع مجبور بشیم خدای نکرده 30 ساعت ( و یا قطعا بیشتر از این ها ) زمان صرف کنیم

تا اون ضرر اون 3 دقیقه ای که به قول شما زمان صرف نشده جبران بشه ( که تازه اگر جبران بشه )

مجموعه مدیران و تیم مدیریت پرشین تولز و و مدیریت بازارچه هم مخالفتی با بازنگری قوانین ندارن

کما اینکه هر از چند گاهی این کار برای بهبود کیفیت در نحوه ارائه تاپیک ها و موارد مربوط به اون انجام میشه

و بهترین تصمیم گرفته میشه

در حال حاضر هم این قانون ( قانون عکس از کالا که شامل نام کاربری - نام انجمن و تاریخ روز هست ) بهترین و کامل ترین قانون با توجه به شرایط و امکانات موجود هست

ادعایی ندارم

اما بنده هم مثل خیلی دیگه از کاربران اینجا در انجمن های مشابه دیگه هم از قدیم الایام فعالیت دارم

اگر اشتباه نکنم اولین انجمنی که این قانون رو اجرا کرد ( عکس از کالا با شرایط فوق ) انجمن پرشین تولز بود

و بعد از اون انجمن های بزرگ و مطرحی مثل موبایلستان - انجمن تخصصی آیفون - و حتی سایت موبایل آی ار و اخیرا هم انجمن اندروید ایران هم از این کار الگو گرفتن

اگر این شیوه شیوه مطلوبی نبود مطمئن باشید انجمن های دیگه از این شیوه تقلید و استفاده نمیکردن

این رو دوستان و کاربران قدیمی این انجمن ها میتونن تایید کنن

شما میفرمایید که وقتی مثلا کاربر modernyanni یک کالا رو برای فروش میذاره پس نیازی نیست که دیگه از اون کالا با نام کاربری عکس بگذراه

اما از کجا معلوم که کاربر modernyanni اون کالا رو موجود داشته باشه

و اون کالا وجود خارجی داشته باشه و از کجا معلوم که شاید اون کاربر اون عکس رو از جای دیگه ای تاپیک یه فرد دیگه ای و یه آگهی دیگه استفاده نکرده باشه

یکی از راه های اثبات وجود اون کالا و به قول همکارمون اعتماد سازی اینه که به این شیوه فعلی عمل بشه

که قطعاکمک میکنه جلوی برخی از کلاه برداری های احتمالی به شیوه قدیم گرفته بشه

ممکنه با گذشت زمان و ... در آینده شیوه های مطلوب تر و بهتری هم پیشنهاد بشه که مطمئن باشید اگر پیشنهاد خوبی باشه حتما بررسی و اقدام میشه

با کمال احترامی که برای شما و نظر شما قائل هستم

اما بنده با نظر شما موافق نیستم مبنی بر اینکه سرعت ارسال آگهی در سایت دیوار بالاتره

اتفاقا بر عکس

من هم خودم گهگاه از این سایت استفاده کردم

شما وقتی یک اگهی در این سایت درج میکنید تا زمانی که ادمین اون آگهی رو تایید نکنه اون آگهی نمایش داده نمیشه

در حالیکه این انجمن اینطور نیست

به محض اینکه شما یک آگهی رو اینجا ایجاد مکنید اون آگهی همون لحظه نمایش داده میشه

بنده در حال حاضر بعنوان مدیر بخش بازارچه در 4 انجمن همکاری دارم و در خدمت دوستان هستم ( موبایلستان - انجمن تخصصی آیفون - انجمن تخصصی اندروید و اینجا )

تنها انجمنی که به محض ایجاد یک تاپیک توسط یک کاربر قابل شماهده است همین انجمن هست

سه انجمن دیگه و خیلی از انجمن های دیگه ای که من میشناسم مثل سایت دیوار

انتشار یک آگهی منوط به تایید ادمین اون داره ( که خوب این هم از سیاست های یک انجمن هست و نمیشه به اون ایراد گرفت و از نظر من به شخصه قابل احترام هست )

یعنی تا بنده یا همکارنم اون آگهی رو تایید نکنن ، آگهی نمایش داده نمیشه

که خوب این قطعا زمان بیشتری میبره ( خواسته یاناخواسته )

و گاهی یک آگهی در اون انجمن ها ممکنه به دلایل اینکه مغایر با قوانین اون انجمن باشه تایید نشه تا زمان اصلاح

که مطمئنا این زمان بیشتری میبره

الان همه کاربران دارن با همین شرایط تاپیک ایجاد میکنن و خیلی از فروشندگانی که واقعا فروشنده هستن

یعنی حرفه شون اینه با هیمن شیوه فعالیت دارن و بصورت موفق به فروششون ادامه میدن

اگر زمان ایجاد تاپیک همه قوانین رعایت شده باشه و عکس قانونی ضمیمه شده باشه دلیلی نداره تاپیک حذف بشه

و عرض آخرم که امیدوارم باعث سو تفاهم نشه و شاید گفتن درست هم نباشه اینه که حجم ایجاد تاپیک های فروش در بازاچه پرشین تولز به شدت بالاست

بعنوان مثال در بخش بازارچه موبایل عرض میکنم

بعنوان مثال فقط دیروز 20 اکتبر بعنوان نمونه 38 تاپیک در این بخش ایجاد شده

در بعضی روزها این آمار به 60 70 تاپیک یا بیشتر هم میرسه

امروز هم تا الان 16 تاپیک ایجاد شده که مطمئنا این آمار تا پایان روز بیشتر خواهد شد

در هیچ یک از انجمن هایی که در بالا نام بردم و بنده همکاری دارم

این حجم تاپیک وجود نداره

این شرایط اصلا به انجمنی که مرده باشه شباهت نداره

با این حال از پیشنهاد شما ممنونم

و مطمئن باشین از هر پیشنهاد و انتقاد سازنده استقبال میشه

موفق باشین
تمام فرمایشات شما درست است اما این قوانین برای کسی خوبه که تازه با فروش اینترنت آشنا شده و دلش خوشه یک کالا داره میفروشه! عمرا افرادی که فروش بالایی داشته باشند به این روش راضی باشند.
زمانی که قوانین دست و پا گیری نبود بنده تو بازارچه فعال بودم و خوبم میفروختم . اینقدر تاپیک ایجاد میشد که یک دقیقه بعد ما صفحه دوم میرفتیم!!!
اما الان من هر موقع بازارچه میام میبینیم همان تاپیک های قبلی هست و تغییری نکرده!
به هرحال برای افرادی که روزی یک الی سه تا کالا میخواهند بفروشند جای مناسبی است و نه برای ما که فروش بالای ۴۰۰ تا ۱۰۰۰ کالا در روز داریم....
در رابطه با کلاهبرداری ها این خریدار است که باید زرنگ باشه... من طبق اماری که دارم نود درصد مردم آگاه هستند و به اعتبار طرف نگاه میکنند.. کسی که تو این انجمن کلاهبرداری کنه سریع مشخص میشه....

بالا