برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
من از یکی از بچه های فعال لینوکس اینجا شدیدا شاکیم :D کلی پست مفید آموزسی زده بود ولی یه دفعه جای همه این پستها جمله امبدوارم موفق باشید replace شده بود :(
ولی این پستها نوشته خود اون شخصه و اگه هرکاریم بکنه فکر کنم مختاره . نمیشه بگیم چون اینارو اینجا نوشتی دیگه پرشین تولز صاحب مطالب میشه و نباید برش داری.
اون دوستم حتما دلیل برا خودش داشته ولی ازش میخوام دیگه از اینکارا نکنه چون آموزش هاش خیلی مفید بوده برام
منظورم کر.......................... بود :D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خب ادیت کنن ! این دیگه حق مسلم هر فردی هست که حرفی که یه جا زده رو ادیت کنه !

موزمار جان تو فروم های خارجی،پست را معمولا تا 1 روز میتونی ادیت کنی.. البته احترام کاربر هم بجاش هست و میتونه با پی ام دادن،تقاضای پاک شدن دست نوشته هاشو بده.

بهرحال کاری کنید که نه سیخ بسوزه و نه کباب.بهرحال اگه مدیری پست های کاربری را به درخواست خودش پاک نکنه،مدیون هست و به این نکات هم توجه ای ویژه بشه.

اینو یادمه 1 سال پیش بحثش شد من خیلی روش پافشاری کردم..

نمیدونم امکان فنی هستش مثلا ادیت پست برای پست اول فقط باقی بمونه و باقی پستها فقط 1 روز؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اینو یادمه 1 سال پیش بحثش شد من خیلی روش پافشاری کردم..

نمیدونم امکان فنی هستش مثلا ادیت پست برای پست اول فقط باقی بمونه و باقی پستها فقط 1 روز؟

برو همینو تو vbulletin.org بپرس.

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
جسارتاً يك انتقاد دارم.
بر رعايت بند 5 مرام نامه نظارت درست و حسابي صورت نميگيرد.
بند 5 دو قسمت دارد يكي اينكه عنوان هر بحث (تاپيك) بايد متناسب با موضوع و متن آن بحث باشد و ديگر اينگه هر بحث فقط در يك انجمن (فروم) بايد ارسال شود.
به مراتبط ديدم كه فردي در دو انجمن نامه خود را پست ميكند. حتي 2 بار هم خودم با مشكل روبرو شدم و در قسمت CSS جواب دادم و بعد ديدم كه تعداد جوابها 0 است، نگو يك بار هم در بخش HTML همان نامه را پست كرده بودند.
در مورد موضوع هم واقعاً بعضي وقتها شور ميشود قضيه!! حالا نامه هاي گفتگوي آزاد و بازارچه را شايد بتوان با ديده تساهل و تسامح، اغماض نمود، ولي در بخشهاي فني، خواهشم ميكنم مديران خوب انجمن، كمي بيشتر نظارت كنند.
جسارت بود البته

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به درخواست دوستان و با عرض معذرت ازشون که در بحث شرکت کرده بودن...58 پست ناقابل پاک شد..

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
سلام
جسارتاً يك انتقاد دارم.
بر رعايت بند 5 مرام نامه نظارت درست و حسابي صورت نميگيرد.
بند 5 دو قسمت دارد يكي اينكه عنوان هر بحث (تاپيك) بايد متناسب با موضوع و متن آن بحث باشد و ديگر اينگه هر بحث فقط در يك انجمن (فروم) بايد ارسال شود.
به مراتبط ديدم كه فردي در دو انجمن نامه خود را پست ميكند. حتي 2 بار هم خودم با مشكل روبرو شدم و در قسمت CSS جواب دادم و بعد ديدم كه تعداد جوابها 0 است، نگو يك بار هم در بخش HTML همان نامه را پست كرده بودند.
در مورد موضوع هم واقعاً بعضي وقتها شور ميشود قضيه!! حالا نامه هاي گفتگوي آزاد و بازارچه را شايد بتوان با ديده تساهل و تسامح، اغماض نمود، ولي در بخشهاي فني، خواهشم ميكنم مديران خوب انجمن، كمي بيشتر نظارت كنند.
جسارت بود البته
حرف شما کاملا منطقیه...مطمئنا اگه مدیری این حرکت رو ببینه، برخورد میکنه...شما هم در صورت مشاهده چنین تاپیکهایی، از bad Report استفاده کنین تا زودتر رسیدگی بشه..

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
چطور دلت امد..
sad24.gif
یادته یه زمانی چه بحثی رو این شده بود!!
خدا رو شکر همه چیزمون به همه چیزمون میاد...
--------------
در راستای تاپیک!!
فک نمیکنم کسی برای نوشته کسی بتونه تعیین تکلیف کنه!!
هر کس باید بتونه هر وقت بخواد پستشو ادیت کنه!! حتما یه دلیلی داره!!
اما مثل همیشه!!
مشکل رو بی خیال میشیم و میچسبیم به حاشیه!!

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
جناب احسان خان اعظم الروسا، طی اطلاعیه ای اعلام کردند که زین پس در هر صفحه فقط یک امضا دیده خواهد شد.
به نظر این حقیر کمترین، این حرکت یعنی اینکه صاحبان و مدیران انجمن، حریف ملت شهید پرور پی تی باز نشده، در یک گام به عقب، صورت مساله رو پاک نمودند. و این خودش به ای نحو کان اشارت غیر مستقیمیست بر ای انکه هر جوردلتان خواست امضا کنید ما که یکی رو بیشتر در هر صفحه نمیذاریم دیده بشه!!!

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
سلام
جناب احسان خان اعظم الروسا، طی اطلاعیه ای اعلام کردند که زین پس در هر صفحه فقط یک امضا دیده خواهد شد.
به نظر این حقیر کمترین، این حرکت یعنی اینکه صاحبان و مدیران انجمن، حریف ملت شهید پرور پی تی باز نشده، در یک گام به عقب، صورت مساله رو پاک نمودند. و این خودش به ای نحو کان اشارت غیر مستقیمیست بر ای انکه هر جوردلتان خواست امضا کنید ما که یکی رو بیشتر در هر صفحه نمیذاریم دیده بشه!!!

نه عزيز جان

بگير و ببند و بكش و اينا كار سختي نيست خيلي!

ما تو قسمت مديران فوق تخصص اين كارها رو هم داريم!

اما هميشه هم لازم نيست به اين قبيل روشها يك موضوع رو پيش ببري!

اينكه اين قابليت اضافه شده معني اين رو نميده كه حريف كسي شديم يا نه!
اصولآ اينجا تيم كشي نيست كه قرار باشه حريف هم بشيم يا نشيم!

تا وقتي اين ذهنيت باشه كه دو گروه (كاربران و مديران) مقابل هم هستند به هيچ جايي نميرسيم
بايد ياد بگيريم كه همه در كنار هم هستيم! ;)

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سلام

به نظر من كارخوبي كردند باعث زودتر لود شدن صفحه هم ميشه:D

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من احتمال میدم که بد منظورم رو گفتم. چون هرچی فکر میکنم میبینم که اون چیزی که توی ذهنم هست، درست است، این چیزی هم که تو نوشتی درست است!
حالا الان نیمه شب است و قلندر بیدار و البته کند ذهن٬!!
فقط تنها چیزی که میتونم بگم اینه که خیلی دلم میخواد که این مساله امضاها بدون هیچ تبعیضی اجرا بشه.
در آخر هم تاکید دوباره میکنم که با شما موافقم که اینجا ما و شما در مقابل هم نیستیم.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
نه عزيز جان

بگير و ببند و بكش و اينا كار سختي نيست خيلي!

ما تو قسمت مديران فوق تخصص اين كارها رو هم داريم!

اما هميشه هم لازم نيست به اين قبيل روشها يك موضوع رو پيش ببري!

اينكه اين قابليت اضافه شده معني اين رو نميده كه حريف كسي شديم يا نه!
اصولآ اينجا تيم كشي نيست كه قرار باشه حريف هم بشيم يا نشيم!

تا وقتي اين ذهنيت باشه كه دو گروه (كاربران و مديران) مقابل هم هستند به هيچ جايي نميرسيم
بايد ياد بگيريم كه همه در كنار هم هستيم! ;)
من فکر میکنم تیم مدیریتی باعث ایجاد چنین ذهنیتی شده باشه. وگرنه پیش از اینها اصلا از این خبرها نبود ! میتونید همین میبینم که رو صفحات ابتداییش رو ببینید !

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
فقط تنها چیزی که میتونم بگم اینه که خیلی دلم میخواد که این مساله امضاها بدون هیچ تبعیضی اجرا بشه.
.

نكنه منظورت امضاي منه
ولي اين لوگو موقتي وفقط براي ماه رمضان واين چند سال همين از 4خط بيشتر نشده براي من:D

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
نه منظورم امضای تو نبود مهیار.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سر غلطهای املایی غزلیات حافظ شیرازی جبران میکنیم وحید
241.gif

اون البته بحثش جداست.. خودش 100 ها صفحه مطلب علمی در بحث اون چهل باری که کتاب های ماکروسافت رو حافظ خونده مجال خاص خودشو میطلبه..
241.gif

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من فکر میکنم تیم مدیریتی باعث ایجاد چنین ذهنیتی شده باشه. وگرنه پیش از اینها اصلا از این خبرها نبود ! میتونید همین میبینم که رو صفحات ابتداییش رو ببینید !

دقیقا همینه.. مدیرها 1 دست رفتار نمیکنن والا حد کاربرا و مدیرا برای کاربرای عادی فروم که چند روز اینجا گشته باشن مشخصه..:eek:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اون البته بحثش جداست.. خودش 100 ها صفحه مطلب علمی در بحث اون چهل باری که کتاب های ماکروسافت رو حافظ خونده مجال خاص خودشو میطلبه..
241.gif
کاش چیزهای دیگه هم میخوند
241.gif
یا حداقل همونارو درست میخوند
241.gif

بالا