برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به اندروید در این تاپیک.

Dubaila

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام .
لینک دانلود اندروید 4.4 و سنس 6 رو برای اچ تی سی وان مکس میخوام (اخرین ورژن )
هر چی میگردم لینکی پیدا نمیکنم .
با خود گوشی هم که خیلی زمان میبره .
سلام من امروز عضو این سایت شدم امیدوارم بتونم به مشکلات کاربران اندروید رسیدگی کنم البته با اجازه مدیران عزیز
در مورد جواب شما شما باید به این سابت برید ببینید واسه مدل شما اخرین ورژن چی اومده دانلود کنیدو اسفاده کنید دوست عزیز
http://romz.ir/

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
سلام
یه مشکل دارم
من گوشی ال جی جی2 مینی دارم
اندروید 4.4.2
مشکلم اینه که هر دو سه روز یه بار قبل از ارسال اس ام اس باید برم تیک گزارش تحویل رو بزنم وگرنه برام دلیوری نمیاد
میخوام بدونم دلیلش چیه که غیر فعال میشه؟

soriash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان من یه گوشی اس ۴ طرح خریدم با کیفیت خیلی بالا طوری که حتی تعمیرکار متوجه طرح بودنش نشد متاسفانه سیم کارت همراه اول رو نمیخونه ایرانسل انداختم کار کرد سیم کارت همراه اولم سالمه و میدونم مشکل نداره بردم تعمیرگاه گفتن مشکل شماره سریال نداره و ۲بار هم فلاش کردنش اما نشد حالا میگن مشکله سخت افزاری داره جوابه دقیق هم نمیدن که درست میشه یا نه،میتونین راهنمایی کنین چکار کنم?!

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
سلام
یه مشکل دارم
اندروید 4.4.2
مشکلم اینه که هر دو سه روز یه بار قبل از ارسال اس ام اس باید برم تیک گزارش تحویل رو بزنم وگرنه برام دلیوری نمیاد
کسی نمی دونه؟

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
با سلام خدمت دوستان من یه گوشی اس ۴ طرح خریدم با کیفیت خیلی بالا طوری که حتی تعمیرکار متوجه طرح بودنش نشد متاسفانه سیم کارت همراه اول رو نمیخونه ایرانسل انداختم کار کرد سیم کارت همراه اولم سالمه و میدونم مشکل نداره بردم تعمیرگاه گفتن مشکل شماره سریال نداره و ۲بار هم فلاش کردنش اما نشد حالا میگن مشکله سخت افزاری داره جوابه دقیق هم نمیدن که درست میشه یا نه،میتونین راهنمایی کنین چکار کنم?!

تعمیر کارم تشخیص نداد و رام نصب کرد یعنی رام اس4 رو نصب کرد واست؟؟؟؟

soriash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تعمیر کارم تشخیص نداد و رام نصب کرد یعنی رام اس4 رو نصب کرد واست؟؟؟؟
والا نمیدونم گفت باید فلاش بشه گفت ۲تا برنامه اندرویدی ریختم جواب نداده،جالبه کانتکتها رو نشون میده گوشی اما سیم کارت بالا نمیاد!!

soriash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا نمیدونم گفت باید فلاش بشه گفت ۲تا برنامه اندرویدی ریختم جواب نداده،جالبه کانتکتها رو نشون میده گوشی اما سیم کارت بالا نمیاد!!
دیروز با سیم کارت همراه اول دوستم بالا اومد گفتم سیم کارتم قدیمیه امروز عوضش کردم جالبه بازم بالا نیومد!
شانس ندارم واقعا نمیفهمم مشکل از کجاست?

Saeed1366

Registered User
لایک‌ها
125
سلام
یه مشکل دارم
اندروید 4.4.2
سلام
این باگ برنامه مسیجینگ و کیبورد رام رسمی ال جی هست.هربار که انتن گوشی بره بعد که انتن بیاد تنظیمات کیبورد و مسیج ریست میشه.

Saeed1366

Registered User
لایک‌ها
125
سلام
شما یه سیمکارت همراه اول دیگه روی گوشیت تست کن
اگر سریال(imei) نداشته باشه با هیچ سیمکارتی آنتن نمیاره.میتونین با کد #06#* چک کنین سریال داره یا نه.

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
سلام اساتید
یه گوشی داریم 4.1 برنامه هاشو میخوام نصب کنم میگه برای ایمنی تلفن شما جهت مسدود نمودن برنامه هایی که از google play دریافت نشده اند تنظیم شده است
راه حل چیه ؟

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
سلام اساتید
یه گوشی داریم 4.1 برنامه هاشو میخوام نصب کنم میگه برای ایمنی تلفن شما جهت مسدود نمودن برنامه هایی که از google play دریافت نشده اند تنظیم شده است
راه حل چیه ؟
سلام
برو تو بخش سکیوریتی تیک Unknown Sources رو بذار و تیک Verify Apps رو بردار درست میشه.

soriash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
شما یه سیمکارت همراه اول دیگه روی گوشیت تست کن
اگر سریال(imei) نداشته باشه با هیچ سیمکارتی آنتن نمیاره.میتونین با کد #06#* چک کنین سریال داره یا نه.
با سلام و تشکر از راهنمایی شما گوشی سریال داره وبا سیم کارت همراه اول دوستم بالا اومد من سیم کارتم قدیمی بود تی سی آی رفتم جدید گرفتم ام سی آی اما باز جواب نداد میخوام اگه بشه عکسهای سیم کارت ها رو بزارم خنده داره هر دو ماله همراه اوله اما باهم فرق دارن توروخدا یکی کمک کنه گیج شدم!P_20140910_224159.jpg

Saeed1366

Registered User
لایک‌ها
125
با سلام و تشکر از راهنمایی شما گوشی سریال داره وبا سیم کارت همراه اول دوستم بالا اومد من سیم کارتم قدیمی بود تی سی آی رفتم جدید گرفتم ام سی آی اما باز جواب نداد میخوام اگه بشه عکسهای سیم کارت ها رو بزارم خنده داره هر دو ماله همراه اوله اما باهم فرق دارن توروخدا یکی کمک کنه گیج شدم!مشاهده پیوست 667406
سلام
عکسی که دادین لود نمیشه.شما برو امورمشترکنی که سیمکارت رو عوض کردی بگو سیم مشکل داره.باید درستش کنن.سیمکارتی که گوشی باهاش کار میکنه رو هم ببرین.

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
عزیزان هرکسی در برنامه اینستاگرام تخصص داره و یه جوری از ریزه کاریهاش سر در میاره بگه سوالاتی ازش دارم! هزینه ایی هم بابت پاسخگویی صحیح باشه پرداخت میشه... تشکر از همه...

Dubaila

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
عزیزان هرکسی در برنامه اینستاگرام تخصص داره و یه جوری از ریزه کاریهاش سر در میاره بگه سوالاتی ازش دارم! هزینه ایی هم بابت پاسخگویی صحیح باشه پرداخت میشه... تشکر از همه...
بپرس سوالتو

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947

عزیز اوکی شد! بلاخره اینستاگرام رو هم تونستم دور بزنم! خیلی گیر میداد سر اینکه نمیزاشت کاربری بسازم بیشتر از 10 تا با هر موبایل یا دیوایز! الان دیگه آزادش کردم 1000 تا هم میشه ساخت!

بالا