برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به iOS در این تاپیک

mojifa

Registered User
لایک‌ها
33
سلام دوستان .. من میخام یه آیفون 5 دست دوم بخرم .. باید چکارایی انجام بدم موقع خرید ؟؟
این find my iphone و activition lock خاموش باشه رو گوشی و اپل آیدی هم پاک شده باشه موقع ریستور مشکلی پیش نمیاد ؟؟

i-safe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
دوستان این GPS رو حتما باید sygic خریداری بشه ( 40 دلار هم هست!!!! ) یا با جیلبریک میشه کرک شدش رو ریخت ؟

2- بهترین برنامه GPS همین sygic هست دیگه ؟

ممنون
کرک شدش هست sygic هم خوبیش اینه که آفلاین هم کار میکنه که یک سرو گردن از بقیه بهتره خیلی خوبه

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
دوستان این GPS رو حتما باید sygic خریداری بشه ( 40 دلار هم هست!!!! ) یا با جیلبریک میشه کرک شدش رو ریخت ؟
2- بهترین برنامه GPS همین sygic هست دیگه ؟
ممنون
درود
راستش من Sygic استفاده نکردم اما اینجا کرک شدش هست ببین میتونی ازش استفاده کنی(فقط بیزحمت نتیجه رو همینجا اعلام کنید):
http://www.filepup.net/files/cJBqU8AQ1420100515.html
البته یه چند صفحه قبل همین تاپیک رو بخون یکی در مورد Sygic پرسیده بود و بهش جواب دادیم فک کنم براش نتیجه داشته.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام دوستان .. من میخام یه آیفون 5 دست دوم بخرم .. باید چکارایی انجام بدم موقع خرید ؟؟
این find my iphone و activition lock خاموش باشه رو گوشی و اپل آیدی هم پاک شده باشه موقع ریستور مشکلی پیش نمیاد ؟؟
درود گرامی
در ابتدا باید از فروشنده IMEI رو بگیرید و چک کنید که اون IMEI واسه چه گوشی و چه رنگی بوده که مشخص باشه آیا قاب عوض شده یا خیر:
http://iunlocker.net/check_imei.php
بعد از فهمیدن مشخصات گوشی حالا باید با همون IMEI برید و ببینید که Find my iPhone روشنه یا خاموشه:
https://www.icloud.com/activationlock/
اگه خاموش بود گوشی رو از فروشنده بگیرید و همون لحظه Restoreش کنید به آخرین ورژن.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
سلام
برای چند مین بار فقط تو اپل اتفاق میوفته ::::
سیمکارتمو پانچ کردم انداختم تو گوشی و مخاطبینم import کردم ولی بیشتر مخاطبینم فقط شماره هاشون افتاد اسمشون نیست
کسی میدونه چیکار کنم ؟؟؟

مشکل بعدیم بعد حل مشکل بالاییه
که مخاطبینم درست شد بفرستم تو سیمکارت که دیگه این اتفاق نیوفته
که نمیدونم چطور مخاطبین سیمکارتمو پاک کنم (اینو میشه یه کاری کرد:p )یا مخاطبین گوشیو به سیمکارت انتقال بدم

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
مخاطبینم import کردم ولی بیشتر مخاطبینم فقط شماره هاشون افتاد اسمشون نیست
اگه نام مخاطب به فارسی بوده باشه این اتفاق واسه منم افتاده که کاریش نمیشه کرد و باید دوباره خودتون دوباره بنویسید
که مخاطبینم درست شد بفرستم تو سیمکارت که دیگه این اتفاق نیوفته
واسه اینکه این اتفاق نیوفته تمام مخاطبان رو به iCloud ارسال کنید نه سیم کارت.
بعد از ارسال هم از سایت iCloud.com میتونین مخاطبین رو مدیریت کنید

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
راهنمایی میفرمایید
می خوام یک گیفت کارت اپل و 20 دلاری تهیه کنم
1- مطمئن ترین جا برای خرید اینترنتی این کارت و اینکه سریع کدش به دستم برسه رو معرفی میفرمایید ( اگر خلاف قواینین هست در پیغام خصوصی بفرمایید )

2- این کد رو که گرفتم کجای موبایل باید وارد کنم ؟
3-چجوری میشه اعتبارش رو چک کرد ؟
4- من وقتی در یک بازی خرید انجام میدم ( مثل بازی iron force ) اگر گوشی ریست بشه بعد مجدد این بازی رو از اپل استور دانلود کنم خریدی که در خود بازی داشتم رو میتونم استفاده کنم یا سوخت میشه ؟ ( منظور خود بازی نیست منظور مثلا ماشین یا تانکی هست که 20 دلار دادم در بازی تا آزاد بشه )
5- بازی رو وقتی دوباره نصب کردم مجدد از همون مرحله ای که آخرین بار قبل ریست گوشی رفتم آغاز میشه یا خیر؟
ممنون...منتظر پاسختونم

Last edited:

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
درود گرامی
- مطمئن ترین جا برای خرید اینترنتی این کارت و اینکه سریع کدش به دستم برسه رو معرفی میفرمایید ( اگر خلاف قواینین هست در پیغام خصوصی بفرمایید )
من خودم از یکی از کاربرای این سایت به نام آقای رحمانی خریدم که بسیار مرد شریفی هستن:
@irancashu که سایت ایشون در امضاشون هست میتونید چک کنید.
- این کد رو که گرفتم کجای موبایل باید وارد کنم ؟
وارد App Store شید featured رو بزنید و صبرکنید تا صفحه کامل لود شه، بعد آخر صفحه همون جا که اپل آی دی شما هست نوشته شده Redeem کلیک کنید و کد رو وارد کنید
3-چجوری میشه اعتبارش رو چک کرد ؟
اعتبار شما همیشه زیر اپل آی دی شما به دلار نوشته میشه.
- من وقتی در یک بازی خرید انجام میدم ( مثل بازی iron force ) اگر گوشی ریست بشه بعد مجدد این بازی رو از اپل استور دانلود کنم خریدی که در خود بازی داشتم رو میتونم استفاده کنم یا سوخت میشه ؟ ( منظور خود بازی نیست منظور مثلا ماشین یا تانکی هست که 20 دلار دادم در بازی تا آزاد بشه )
هر خریدی بر روی اپل آی دی شما ثبت میشه حتی in-App باشه و با ریستور مشکلی درش ایجاد نمیشه.
5- بازی رو وقتی دوباره نصب کردم مجدد از همون مرحله ای که آخرین بار قبل ریست گوشی رفتم آغاز میشه یا خیر؟
من چون بازی نصب نکردم نمیدونم چطوری میشه بازی رو ذخیره کرد اما مطمعنم به Game Center بستگی داره اون رو چک کنید فک میکنم بر روی اپل آی دی شما ذخیره میشه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
آقا من یک کاری کردم بنظرم بسیار اشتباه
می خواستم بازی IRON FORCE رو هک کنم یک سایت خارجی برنامه ای گزاشته بود که گفته بود رو کامپیوتر نصب میکنید و بعد آیفون رو به کامپیوتر وصل میکنید و این برنامه اون بازی رو هک میکنه
وقتی وصل کردم اون برنامه یک سری PORT رو داشت چک میکرد که کدوم CLOSE هست و کدوم OPEN و دسته آخر گفت امکان هک نیست !!!
الان ممکنه گوشی رو در معرض یک هک شدن یا ویروس قرار داده باشم ؟
باید چیکار کنم جهت اطمینان ؟
ممنون

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
آقا من یک کاری کردم بنظرم بسیار اشتباه
می خواستم بازی IRON FORCE رو هک کنم یک سایت خارجی برنامه ای گزاشته بود که گفته بود رو کامپیوتر نصب میکنید و بعد آیفون رو به کامپیوتر وصل میکنید و این برنامه اون بازی رو هک میکنه
وقتی وصل کردم اون برنامه یک سری PORT رو داشت چک میکرد که کدوم CLOSE هست و کدوم OPEN و دسته آخر گفت امکان هک نیست !!!
الان ممکنه گوشی رو در معرض یک هک شدن یا ویروس قرار داده باشم ؟
باید چیکار کنم جهت اطمینان ؟
ممنون
اگه گوشی جلبریک هست و پسورد روت رو تا به حالا عوض نکرده باشید بنظرم با cydia impactor گوشی رو ریست کنید بطوریکه جلبریک رو حذف کرده و دوباره جلبریک کنید
اما بهترین و مهنترین راه همون ریستور کردن به ورژن ۸۰۴ از طریق ایتونز هست

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
اگه گوشی جلبریک هست و پسورد روت رو تا به حالا عوض نکرده باشید بنظرم با cydia impactor گوشی رو ریست کنید بطوریکه جلبریک رو حذف کرده و دوباره جلبریک کنید
اما بهترین و مهنترین راه همون ریستور کردن به ورژن ۸۰۴ از طریق ایتونز هست

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
ممنون اما گوشی جیلبریک نیست هنوز
من چیز خاصی که در گوشی ندارم .... یعنی شما میفرمایید خطری وجود داره ؟ با آنتی ویروس نمیشه چک کردش؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
ممنون اما گوشی جیلبریک نیست هنوز
من چیز خاصی که در گوشی ندارم .... یعنی شما میفرمایید خطری وجود داره ؟ با آنتی ویروس نمیشه چک کردش؟
اگه جلبریک نیستید نه خیالتون راحت باشه هیچ اتفاقی نیوفتاده.
نیازی نیست کاری بکنید

mojifa

Registered User
لایک‌ها
33
سلام دوستان .. من یه آیفون 5 خریدم 5 ساعت از استور دانلود کردم و یکمم موزیک گوش دادم .. تو این مدت باتریش کامل تموم شد ..
درصد باتریشم یهو از 80 میپره به 70
مشکل از چی میتونه باشه ؟؟ آی او اس 8.4 هم داره

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
اگه نام مخاطب به فارسی بوده باشه این اتفاق واسه منم افتاده که کاریش نمیشه کرد و باید دوباره خودتون دوباره بنویسید
نه انگیلیسی بود
واسه اینکه این اتفاق نیوفته تمام مخاطبان رو به iCloud ارسال کنید نه سیم کارت.
بعد از ارسال هم از سایت iCloud.com میتونین مخاطبین رو مدیریت کنید
اینو با یه برنامه گرفتم ردیف شد
میفرسته به ایمیل
mcbackup

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان می خوام این قفل صفحه ( Side to unlock ) رو از گوشی حذف کنم و گوشی بدون هیچ قفلی بشه و دکمه کنار رو که میزنم صفحه اصلی بیاد نه این صفحه ( Side to unlock ) ؟

و اینکه چجوری میتونم یک آهنگ mp3 رو روی گوشی به عنوان زنگ بزارم ؟

راهنمایی می فرمایید
ممنون

Last edited:

i-safe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
دوستان می خوام این قفل صفحه ( Side to unlock ) رو از گوشی حذف کنم و گوشی بدون هیچ قفلی بشه و دکمه کنار رو که میزنم صفحه اصلی بیاد نه این صفحه ( Side to unlock ) ؟

راهنمایی می فرمایید
ممنون
تا جای که من میدونم نمیشه ایلاید تو آنلاک رو برداشت اگر هم بشه با جیلبریک هست
برای آهنگ هم باید شما رینگتون بسازید که با برنامه هایی مثل آیتولز راحت میشه ساخت با آیتونز هم میشه ولی خیلی دردسر داره تو گوگل سرچ کنید آموزشش هست

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
درود گرامی
یه توییک هست به نام HiddenSettings7 و یه قسمتی به نام Lock Screen داره ببین میتونی از unlock slide completion percentage استفاده کنی.

پ.ن: تو iOS4 یه توییکی بود به نام NoLockScreen که همین کاری رو که شما میخواستی انجام میداد اما نمیدونم رو 8 هم کار میکنه یا نه بهتره یه تست کنید.

در نهایت اگه کارتون حل نشد اگه با آیپد کار میکنید میتونین یه Smart Cover بگیرید که قسمت آهنربایی وصل باشه Slide نمیاد اما اگه با آیفون کار میکنید میتونین تو Activator به دابل تپ روی ساعت Unlock device رو ست کنید ولی این کار باز هم یه دابل تپ نیاز داره.

این میتونه کمک کنه
http://www.wikihow.com/Make-Ringtones-for-the-iPhone

Last edited:

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام دوستان .. من یه آیفون 5 خریدم 5 ساعت از استور دانلود کردم و یکمم موزیک گوش دادم .. تو این مدت باتریش کامل تموم شد ..
درصد باتریشم یهو از 80 میپره به 70
مشکل از چی میتونه باشه ؟؟ آی او اس 8.4 هم داره
به iOS 8.4 آپدیت/ریستور کنید مشکل حل میشه.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان می خوام با برنامه itools یک back up کامل از همه قسمت های تهیه کنم
اما الان اینجا 3 نوع بک آپ داره کدومش از همه کامل تر و بهتره ؟

1- وارد application میشم برنامه ها رو انتخاب میکنم و بعد روی back up میزنم و smart back up رو انتخاب میکنم
2- وارد tool box میشم در قسمت data management گزینه super back up رو انتخاب میکنم
3- وارد tool box میشم در قسمت data management گزینه itunes back up رو انتخاب میکنم

و سوال دیگم اینکه موقع تایپ با صفحه کیبورد آیفون وقتی مثلا وسط نوشتن یک کلمه اشتباه تایپی دارم و می خوام برم روی وسط کلمه و اون حرف رو اصلاح کنم وقتی روی وسط کلمه رو لمس میکنم نشانگر تایپ یا میره آخر کلمه یا اولش یا اینکه اون قسمت آبی رنگی میاد که گزینه کپی و paste رو داره !!! ( قبلا در گوشی آندروییدی روی روی وسط کلمه که میزدی میرفت وسط کلمه و میشد براحتی تایپ یا اصلاح کرد همنجا رو ) راه حل خاصی داره ؟

ممنون از راهنمایی

بالا