برگزیده های پرشین تولز

طرفداران ایتالیا - لاجوردی پوشان بی همتا

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
بازی دیشت رو حال کردید ایتالیا 4 آلمان یک

گفتم این آلمان واقعا اگه میزبان نبود و این قرعه مسخره هم نصیبش نمی شد عمرا از گروه خودش هم بالا میومد

این آلمان کجا و آلمان قبل از جام 94 کجا

امسال اگه ایتالیا بدشانسی های همیشگی اش گریبانگیرش نشن شانس اول قهرمانی هست

آرژانتین هم که دیشب به کرواسی باخت

از جام جهانی 90 تا الان هیچ جامی نبوده که ایتالیا با بدشانسی توش حذف نشده باشه که سه تاش هم با پنالتی بود

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
خوشمان آمد... ديگه ايتاليا يه تيم دفاعي محض نيست.
241.gif

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
البته اینالیا همیشه دو خط قوی داشته یکی دفاعش و دومی حمله ولی ضعف همیشگیش تو خط هافبکه الان هم همینطوره هم خوب دقاع میکنن و هم در خط حمله زهردار هستن اما متاسفانه هنوزهم خط هافبکشون نسبت به بعضی از تیمها مثل انگلستان و فرانسه خیلی ضعیف تره

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این ایتالیا یکی از امیدهای مسلم قهرمانی جام جهانی امساله.به خصوص اینکه یه مربی بزرگ مثل لیپی رو سر این تیمه. من کار هیچ کدوم از مربیان ایتالیایی رو به اندازه لیپی قبول ندارم. کاپلو هم خوبه ولی لیپی یه چیز دیگه س.بر خلاف دوره های قبل این تیم نقطه ضعف خاصی نداره.قبلا هافبک دفاعی بزرگی نداشت . الان یه پیرلو سر حال وسط زمین داره. دفاعشم که نقص نداره. درسته که بازی دیشب تدارکاتی بود. ولی آلمان تلاش زیادی کرد گل بزنه ولی همه اش به در بسته خورد.من ایتالیا رو چند ساله به این قدرت ندیده بودم.
به نظر من قهرمان جام جهانی یا آتزوریه یا برزیل.آرژانتین و هلند هم مدعیهای دیگه هستند.

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
به نقل از bocelli :
این ایتالیا یکی از امیدهای مسلم قهرمانی جام جهانی امساله.به خصوص اینکه یه مربی بزرگ مثل لیپی رو سر این تیمه. من کار هیچ کدوم از مربیان ایتالیایی رو به اندازه لیپی قبول ندارم. کاپلو هم خوبه ولی لیپی یه چیز دیگه س.بر خلاف دوره های قبل این تیم نقطه ضعف خاصی نداره.قبلا هافبک دفاعی بزرگی نداشت . الان یه پیرلو سر حال وسط زمین داره. دفاعشم که نقص نداره. درسته که بازی دیشب تدارکاتی بود. ولی آلمان تلاش زیادی کرد گل بزنه ولی همه اش به در بسته خورد.من ایتالیا رو چند ساله به این قدرت ندیده بودم.
به نظر من قهرمان جام جهانی یا آتزوریه یا برزیل.آرژانتین و هلند هم مدعیهای دیگه هستند.
موافقم امسال خط هافبک بهتری نسبت به دوره های قبل دارند ولی بازهم جای یه هافبک بازیساز و قدرتی خالیه یه نفر مثل زیدان

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
راستی شنیدید لیپی گفته ایتالیا تنها تیمیه که در حال حاضر قادر به شکست دادن برزیل هست
البته ایتالیا بجز یک دوره که بدجور به برزیل باخت همیشه حریف سرسختی مقابل این تیم بوده متاسفانه مشکل ایتالیا روبرو شدن با تیمهای ضعیفه همیشه مقابل این جور تیمها کارش گره میخوره معمولا یک گل زودهنگام میخوره وبعد باید جون بکنه تا مساویش کنه بازی نیجریه تو جام 94 یادتون هست یا بازی با نروژ تو همون جام که ده نفر شدند خلاصه همیشه جلو این طور تیمها که همه فکر می کنن ایتالیا راحت می بره یا می بازیم یا به سختی می بریم

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان در قواره زیدان سالهای قبل هافبکی تو اروپا پیدا نمیشه. ایتالیا دیشب در حالی آلمانو برد که توتی رو نداشت.توتی الان یکی از بهترین پاسورهای اروپاست.

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
به نقل از bocelli :
الان در قواره زیدان سالهای قبل هافبکی تو اروپا پیدا نمیشه. ایتالیا دیشب در حالی آلمانو برد که توتی رو نداشت.توتی الان یکی از بهترین پاسورهای اروپاست.
این حرفت رو هم قبول دارم الان واقعا کسی در حدو اندازه های اون زیدان پیدا نمیشه حتی خود زیدان هم دیگه زیدان نیست
کاش یه بازی دوستانه بین ایتالیا و برزیل برگزار میشد

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایتالیا هر موقع تو جام جهانی بازی کرده اکثرا دو بازی اولو یا می بازه یا مساوی میکنه. بعدش بازی سوم به سختی از گروهش بالا میاد.آخرشم اگه بدشانسی نیاره همه رو نابود میکنه.:lol:
یکی از دلایلی که من آتزوری رو شانس اول قهرمانی میدونم لیپیه.لیپی خوب میدونه چطور ستاره های برزیلی رو مهار کنه.تاکتیک درخت کاجش هم معرکه س.اولین کسی بود که تو اروپا این سبکو جا انداخت.

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
من از جام جهانی 1982 تا بحال طرفدار ایتالیا هستم
قدیمی تر کسی نبود

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من23 ساله طرفدار آتزوری هستم. یعنی از 1982همون سالی که دنیا اومدم عشق ایتالیا بودم.:lol:
جالب اینجاس همون سال ایتالیا قهرمان جهان شد.:cool:
خارج از شوخی از 1993 به این طرف (زمانی که باجو و ماسارو خط حمله ایتالیا بودن) تاحالا از پنالتی بدم میاد.:rolleyes:

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
به نقل از bocelli :
من23 ساله طرفدار آتزوری هستم. یعنی از 1982همون سالی که دنیا اومدم عشق ایتالیا بودم.:lol:
جالب اینجاس همون سال ایتالیا قهرمان جهان شد.:cool:
خارج از شوخی از 1993 به این طرف (زمانی که باجو و ماسارو خط حمله ایتالیا بودن) تاحالا از پنالتی بدم میاد.:rolleyes:
یادش بخیر زمانی که باجو جوون بود
ایتالیای 90 هم واقعا تیم خوبی بود حقش هم قهرمانی بود حیف که بازهم این پنالتی های لعنتی و اون آرژانتین ضد فوتبال نزاشتند

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آواتار شما مال همون فینال لعنتی سال 94 با برزیله.ناراحتی تو چهره تون :lol:مشهوده .
از باجو بعید بود اون پنالتی رو خراب کنه. راستی من فکر میکنم شما از لیپی بدتون بیاد. آخه خیلی راحت باجو رو کنار گذاشت. و جانشین شایسته ش الکس دل پیرو رو به یووه آورد.
من عاشق الکس دل پیرو هستم.

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
آره من از لیپی واقعا نفرت دارم چون باجو رو خیلی اذیت کرد البته مقصر اصلی لیپی نبود بلکه بودایی بودن باجو اونم تو یه کشور کاتولیک افراطی بود چون بجز لیپی خیلی از مربی های دیگه هم با باجو میانه خوبی نداشتند زمانی که از اینتر رفت هیچ باشگاهی حز برشا حاضر به پذیرشش نبود در صورتیکه اون زمان تو دقایق کم که برای اینتر به میدان میرفت بهترین آمار گلزنی رو داشت زمانی که به برشا رفت این تیم رو متحول کرد و اونا حتی به جام یوفا رسیدند و حالا بعد از گذشت یکسال از بازنشستگی باجو برشا هم در دسته دوم به سر می بره
اما جالب اینه که هر قدر که مقامات رسمی ایتالیا با باجو بد بودند مردم اروپا و سایر نقاط دنیا طرفدار اون بودن باجو شخصیت بسیار بزرگی داشت و هیچ کس نکته منفی در شخصیت یا زندگی اون سراغ نداره
در نظر سنجی تعیین بهترین بازیکن قرن گذشته جالبه که باجو نفر سوم انتخاب مردم دنیابود بعد از مارادونا و پله

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
Roby is my hero. When left Staio Ligi Ferraris in his last national match i was crying like a baby. If not those band of idiots (italian choaches) he would became the best, not only in eyes of some group of his real fans. His play was some kind of magic, something for what we love football. There will be no more as great players as he was. Roby thank you! You will be alwyas in our hearts.

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
بودایی شدن اونهم تو یه کشوری مثل ایتالیا تنها از یک شخصیت بزرگ بر میاد کسی که اعتقادش براش مهمتر از منافعش باشه

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
Simply the best soccer player of the 90's. Who can forget his US'94 exploits. He was not just a player, he meant everything to Italian people. I really felt very bad when he got injured in semi's against Bulgaria in US'94. Had it not been the case I am sure he would have smashed out the Brazilians in the final. He played that day with an injury that seemed to take away his career. He played for the people back home. He played for Italy. Injuries and stupid Italian coaches took away his dream from him. He could have done a lot for Italians in Euro 96 (not to be..was dropped from the squad), France'98 (..Del Piero factor came into picture) and perhaps in 2002 World Cup too had he been picked. That describes poor coaching decisions. that's what the price you pay being a Buddhist in a Roman Catholic country. Baggio was, is and would always remain the best Italian soccer player.

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
اما راجع به اون پنالتی اگه باجو تو دیدار نهایی مصدوم نبود مطمنا برزیل شانسی برای قهرمانی نداشت
فراموش نکنیم که باجو تقریبا یک تنه ایتالیا رو تا فینال بالا کشید کاری که مارادونا در سال 86 برای آرژانتین کرده بود

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باهاتون موافقم. باجو یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ ایتالیاس. البته لیپی هم یکی از بزرگترین مربیان ایتالیا بوده و هست .به غیر از لیپی هیچ مربی توانایی کنار گذاشتن باجو رو در اوج نداشت. اون دلیلتون قابل احترام ولی مربیان بزرگ تاکتیک تیمشونو به فوق ستاره تیم ترجیح میدن.من سبک بازی باجو رو دوست داشتم.وقتی ستاره بزرگی مثل باجو تو تیم باشه همه موفقیتهای باشگاه به اسم اون نوشته میشه. ولی لیپی ثابت کرد بدون باجو هم تیمش می تونه نتیجه بگیره چون کارشو خوب بلده.کسی رو به عنوان جانشینش آورد که نزدیک یک دهه س تو تیم ملی ایتالیا داره بازی میکنه و موفق هم بوده. پینتوریکیو یا همون الکس دل پیرو

بالا