برگزیده های پرشین تولز

عرضه ی محصولات گارمین : GPS های خودرویی-ورزشی-گردشگری-دریایی و هوایی + تجهیزات فنی مهندسی و نقشه برد

taei..

Registered User
لایک‌ها
10
به علت مشکلی که با یکی از مدیرای فروم تو یه بخش دیگه ایجاد شد نام کاربری قبلی من مسدود شد . در نتیجه ادامه تاپیک محصولات گارمین و محصولات مهندسی و نقشه برداری رو تو این تاپیک ادامه میدم
تاپیک قبلی :

http://forum.persiantools.com/threads/فروش-محصولات-gps-خودرویی-ورزشی-گردشگری-دریایی-هوایی-،دوربین-و-تجهیزات-فنی-مهندسی-نقشه-برداری.599379/
xxxxxxx.jpg

PT1.jpg

PT2.jpg

11_5a86b.jpg

2222_02b39.jpg

333_19078.jpg

44444.jpg

5555_800ec.jpg

88888_4adf3.jpg

77777_0a242.jpg

9999_1b964.jpg

0000000_d192a.jpg

3dorbin.jpg

Last edited:

mR.ppp

Registered User
لایک‌ها
44
سلام دوست عزیز قیمت نهایی مدل edg810 full و fr10 رو لطفاپخ کنید ممنون

taei..

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوست عزیز قیمت نهایی مدل edg810 full و fr10 رو لطفاپخ کنید ممنون
شما سی چهل روز قبل هم که پرسیدی ...تخفیف هم دادم بهت نخریدی که ! گذاشتی رفتی دیگه خبری نشد ازت !
520 تومن :FORERUNNER10
1.770.000تومن:Ege810
تاپیک قبلی پست های شماره ی 7-8-9 و پستای بعدی رو ببین . همه اینا رو قیمت گرفتی یه دور :

http://forum.persiantools.com/threads/فروش-محصولات-gps-خودرویی-ورزشی-گردشگری-دریایی-هوایی-،دوربین-و-تجهیزات-فنی-مهندسی-نقشه-برداری.599379/

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
چیزی داری که نمایش دهنده ماهواره ها باشه؟
لیست ماهواره ها رو بصورت text با مشخصات دارم

همچنین قیمت vivo fit رو میفرمائید؟
=-=-=
یک سوال دیگه هم دارم:برای شروع رادیو آماتوری وسیله دارید؟(دیدم فروش بیسیم هم دارید)

Last edited:

mehrana1

Registered User
لایک‌ها
171
من هرچقدر گشتم چیزی پیدا نکردم که فرق بین مدل های خودرویی رو متوجه بشم ...
میشه منبعی معرف کنید ....
ضمنا" من برای ماشین یه راننده سن بالا میخوام ، کدوم یکیشون امکانات مناسب تری داره برای سنین بالا ؟

taei..

Registered User
لایک‌ها
10
من هرچقدر گشتم چیزی پیدا نکردم که فرق بین مدل های خودرویی رو متوجه بشم ...
میشه منبعی معرف کنید ....
ضمنا" من برای ماشین یه راننده سن بالا میخوام ، کدوم یکیشون امکانات مناسب تری داره برای سنین بالا ؟
بهترین منبع خود سایت گارمین هست . تو قسمت سرچش اسم هر محصولی رو بنویسید توضیحاتش رو میاره ...کاتالوگش هم تو قسمت manual ش هست می تونید پی دی اف ش رو بخونید .
تفاوت هاشون زیاده ..مثلا سایز صفحه نمایش.یکیش 5 اینچه یکی مثلا 7 اینچ
خیلی امکاناتی که مدل های گرونش دارن تو اینران کاربرد نداره ...مثلا هشدار سرعت داره که خیابون رو شناسایی می کنه بر اساس موقعیت میزان سرعت مجاز رو بهت اعلام میکنه .
یا دوربین های نظارتی ثبت سرعت رو اطلاعاتش رو داره به دوربین که نزدیک میشی اعلام میکنه و اگه سرعتت زیاده بهت اخطار میده که جریمه نشی ...یا بعضی ها آمار مدارس رو دارن اخطار میده که به مدرسه نزدیک میشی ...سیستم ترافیک داره که میزان ترافیکا رو اعلام میکنه ...بعضی مدل ها به مبایل هایی که آندروید دارن وصل میشن ....سیستم تشخیص صدا که با صدا بهش دستور بدی و خیلی چیزای دیگه .
همه اینا رو اسم محصول رو که بنویسی تو سایت گارمین میاره واست ...سرچ کن NUVI مدل های مختلف میاره
واسه سن بالا هم زیاد فرقی نمی کنه چون مهمترین کاربرد اینا تو ایران همون نمایش نقشه و مسیر و جاده هست که همشون دارن . مدل مثلا NUVI 2595 مناسبه. مدل های 3590 و3597 و.. گرونتره

چون کاتالوگای اینا رو هم داریم ترجمه می کنیم با کاتالوگ استفاده ازشون راحته ، چیز خاصی نداره .

سایت گارمین :
www.garmin.com

taei..

Registered User
لایک‌ها
10
چیزی داری که نمایش دهنده ماهواره ها باشه؟
لیست ماهواره ها رو بصورت text با مشخصات دارم

همچنین قیمت vivo fit رو میفرمائید؟
=-=-=
یک سوال دیگه هم دارم:برای شروع رادیو آماتوری وسیله دارید؟(دیدم فروش بیسیم هم دارید)
vivofit : تومن460
نمایش ماهواره منظورت چیه ؟ چه ماهواره ای ؟
شروع رادیو منظورت چیه ؟

mehrana1

Registered User
لایک‌ها
171
یه سوال دارم ، مدلی هم دارید که بشه با کلام بهش گفت مثلا" فلان خیابان میخواد بره و خودش مسیر یابی کنه ؟

mehrana1

Registered User
لایک‌ها
171
یه سوال دارم ، مدلی هم دارید که بشه با کلام بهش گفت مثلا" فلان خیابان میخواد بره و خودش مسیر یابی کنه ؟

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
vivofit : تومن460
نمایش ماهواره منظورت چیه ؟ چه ماهواره ای ؟
شروع رادیو منظورت چیه ؟
در حرفه رادیو آماتوری،امکان استفاده از یه تعداد ماهواره مخصوص بعنوان ریپیتر وجود داره
چنتا نرم افزار برای ردیابیش هست(حتی برای ایفون هم اومده)لیست ماهواره ها رو ایمپورت میکنیم و نرم افزار با توجه به ساعت و منطقه و... نشون میده هر ماهواره کجاست
(این توضیحی بود برای نیازم)

من لیست انواع ماهواره ها رو دارم(از نظامی تا ...)ولی چون ماهواره هایی که ایران رو پوشش بدن فقط چند ساعت جواب میدن و بعد از محدوده خارج میشن(از 2001 دو ماهواره خاورمیانه از دور خارج شدن بدلیل ورشکست شدن شرکت مربوطه) دنبال جی چی اسی هستم که نشون بده کجا هستن

taei..

Registered User
لایک‌ها
10
در حرفه رادیو آماتوری،امکان استفاده از یه تعداد ماهواره مخصوص بعنوان ریپیتر وجود داره
چنتا نرم افزار برای ردیابیش هست(حتی برای ایفون هم اومده)لیست ماهواره ها رو ایمپورت میکنیم و نرم افزار با توجه به ساعت و منطقه و... نشون میده هر ماهواره کجاست
(این توضیحی بود برای نیازم)

من لیست انواع ماهواره ها رو دارم(از نظامی تا ...)ولی چون ماهواره هایی که ایران رو پوشش بدن فقط چند ساعت جواب میدن و بعد از محدوده خارج میشن(از 2001 دو ماهواره خاورمیانه از دور خارج شدن بدلیل ورشکست شدن شرکت مربوطه) دنبال جی چی اسی هستم که نشون بده کجا هستن
جی پی اس دستگاه گیرنده ای هست که سیگنالای ماهواره ای که بالا سرش هست رو دریافت می کنه ... ماهواره اگه جای دیگه باشه که نمی تونه اطلاعاتی بگیره ازش .
در ضمن اگه ماهواره تو اسمون ایران نباشه و جای دیگه باشه دونستن یا ندونستن موقعیتش چه فایده ای داره واستون ؟ و اینکه اطلاعات موقعیت های ماهواره رو باید از منابع اینترنتی و سایت ها بگیرید . دستگاه جی پی اسی وجود نداره که موقعیت ها رو دریافت کنه .
شما کار رادیو آماتوری می کنی مگه این کارا تو ایران مجازه؟ مجوز گرفتید؟ چجوریه ...کلا کارتون چیه؟ اگه مجوز دارید تلفن ماهواره ای استفاده نمی کنید؟

taei..

Registered User
لایک‌ها
10
حراج ویژه متر لیزری LDM
تعداد محدود متر لیزری مارک LDM به قیمت 300 هزار تومان فقط و فقط تا 10مهر
10245449_262997637157917_1551116676582729685_n.jpg

amirt1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
این سنسور ضربان قلب چطور کار میکنه؟
با این نرم افزارهای ورزشی آندروید مثل sport tracker کار میکنه؟
و قیمت این وسیله چقدر هستش؟

taei..

Registered User
لایک‌ها
10
این سنسور ضربان قلب چطور کار میکنه؟
با این نرم افزارهای ورزشی آندروید مثل sport tracker کار میکنه؟
و قیمت این وسیله چقدر هستش؟
سنسور ضربان قلب کمربند داره بسته میشه دور سینه سنسورش قرار می گیره روی قلب ضربان های قلب رو وای-فای با پروتکل ANT می فرسته به محصولات گارمین سازگار با سنسور

تقریبا همه محصولات گارمین ساپورت می کنن . انواع ساعت های مچی ورزشی گارمین-گارمین های دوچرخه سوای -جی پی اس های دستی -دوربین های اکشن ورزشی و ...
ساعت ها و گارمین های ورزشی اطلاعات ضربان قلب رو پردازش می کنن واسه ایجاد گزارش از فعالیت های ورزشی ورزشکار از جمله میزان مصرف کالری و روند تمرینات ورزشی و ....
cf-lg.jpg

مثلا به عنوان نمونه دوربین ورزشی Virb-Elite گارمین همزمان با فیلمبرداری اطلاعات ضربان قلب رو هم روی فیلم ثبت می کنه و نمایش میده :

گوشی هایی که +ANT رو ساپورت می کنن می تونن وصل شن . اونایی هم که ندارن باید اداپتور +ANT بخری واسشون

این گوشی ها دارن +ANT :
  • HTC Rhyme
  • Sony Ericsson Live with Walkman
  • Sony Ericsson Xperia Active
  • Sony Ericsson Xperia Arc
  • Sony Ericsson Xperia Arc S
  • Sony Ericsson Xperia Mini
  • Sony Ericsson Xperia Mini Pro
  • Sony Ericsson Xperia Neo
  • Sony Ericsson Xperia Neo V
  • Sony Ericsson Xperia Pro
  • Sony Ericsson Xperia Ray
  • Sony Ericsson Xperia X8
  • Sony Ericsson Xperia X10 Mini
  • Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro

amirak28

Registered User
لایک‌ها
15
سلام جناب متر لیزری ساده تر که ارزون تر باشه ندارید؟ 30 متری هم باشه خوبه

taei..

Registered User
لایک‌ها
10
سلام جناب متر لیزری ساده تر که ارزون تر باشه ندارید؟ 30 متری هم باشه خوبه
متر لیزری ها دیگه کمتر از 60 متری نداریم ....این محصولاتی که ما داریم جنسای خوب هستن که یه عمر کار می کنن که الان دو مدل رو حراج کردیم ...متر ارزون جنس خوب شصت متری اگه میخوای داریم با قیمت حراجی 280 تومن که یه تعداد محدود مونده .
مترای ارزون اگه بخوای بگیری باید از این مترای چینی مینی آشغال مثلا 100هزار تومنی بگیری که چند بار هم استفاده کردی خراب میشن باید بندازی دور که ما اصلا نمیاریم از اونا .
به نظر من پولت رو هدر نده اگه میگیری یه جنس خوب بگیر .

بالا