برگزیده های پرشین تولز

عشق اول

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
سپردمش به خدا میثم جان خواستم دودمانشو به هم بپیچم خودم بخشیدمش ولی واگذاشتمش به سرنوشت

sent from my sony xperia s

virus69

Registered User
لایک‌ها
441
جواب یک کلمست: نه!
حتی اگر بنده خدا هیچ خیانتو نامردی نکرده بود!!

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
سعی میکنم معقولانه انتخاب کنم تا عاشقانه زندگی کنم که البته این انتخاب باید دو طرفه باشه...

آدم یه بار عاشق مبشه پس سعی کنبم درست انتخاب کنیم.....:D

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
منظور از عشق اول دوست دختر اول نیست من تا قبل عشق اولم 10-20 تا دوست داشتم ولی وقتی عاشق آخریه شدم چندسال باهاش بودم منتها درست قبل از خواستگاری زنگ زد بهم گفت تموم شد من عقد کردم،یعنی حتی وقتی که خواستگار براش اومده بود بهم نگفته بود،با اینکه 3 سال بیشتره رفته هنوزم فکر میکنم دارمش :(

چیزی که عوض داره ، گله نداره .

شاید تو اون ۱۰-۲۰ نفر تو قلب یکیشون رو شکسته باشی ، حالا یه نفرم این کارو با تو کرده .

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
یکی عشق اول رو واسه من پیدا کونه !
blush2.gif

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
میدونی چیه یک رابطه طولانی اذیتت میکنه به مورور؟
اینکه هرجا که باهاش خاطره داریو اولش سعی میکنی نری بعد چند وقت میگی بیخیال!
اونجاس که وقتی میری خاطرات هوار میشن رو سرت!!!
پیشه خودت میگی یعنی الان باکیه؟
چیکار میکنه؟
ولی این انگیزه اونقدر قوی نیست که پاپی بیشی چون دیگه نمیخوای مثه قدیم اونقدر برات مهم بشه (چون سپردیش به خدا)

جالبش اینجاس 2بار از کنارم رد شد من یه حس آشنا بهم دست داد(باتجربه ها بگن :p )
ولی اون فقط رد شد و نفهمید!
دفعه اول به روم نیوردم و گذاشتم بره بعد اس ام اس دادم رد شدی مارو نشناختی!
زنگ زد کی کجا وایسا بیام گفتم من دیگه رفتم...
دفعه دوم همین اواخر بود : با 2تا از دوستام قرار گذاشتیم باورتون نمیشه بگم ولی بعد 2.5-3 سال بریم بازار هم یه ته چین مسلمی بزنیم هم ببینیم بازار هنوز هست یا نه :D
دوباره حسه اومد سراغم یه مردو زن جوون از بغلم رد شدن
زنه با یه مانتوی بلند مشکی داشت جلو مرده راه میرفتو حرف میزد (مانتوی مورد علاقش)
مرده هم گوش میکرد و با دستش شونه زنو از من جدا میکرد :eek:
اون زنو من شناختم حتی دوستامم شناختن ولی اون بازم منو ندید اینقدر که درگیر حرف زدن با شوهرش بود!
با دست به دوستام اشاره کردم که خفه شن...!!!

اونایی که خاطرات قبلی منو تو این تاپیک خوندن در جریان هستن چه برما گذشت
آخرین خبری که ازش داشتم زنگ زد گفت دارم نامزد میکنم گفتم مبارکه فقط سعی کن با اون مثه اونی که با من بودی نباشی...

Last edited:

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
حامد عزیز خاطراتتو با اون رها کن. شمارشو پاک کن و عکس هاشو دور بریز...باشه? این تویی که الان ضربه میخوری..حامد جان خاطرات ما از روابط گذشتمون مثل یک مرده هست که دایم داریم اون رو با خودمون میکشیم.
مرده و باید دفن کرد..خاطرات رو پاک کن...دوستت دارم حامد که اینها رو بهت میگم

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
مرسی عزیزم
من خیلی وقته که اینکارو کردم
فکرم میکنم هم تو رابطم از همه دورو بریام بهتر بودم و بهتر هم خودمو کشیدم کنار و یه جورایی برنده بودم اخر!
نمیدونم ولی بهرحال چه بخوای چه نخوای خاطات بعضی وقتا میاد سراغت!!!
بازم ممنون که به فکری

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
سلام
اگه عشق اولتون الان برگرده،با تمام خیانت ها و نامردی هایی که در حقتون کرده،با تمامی زخم زبان ها و دل شکستن ها
با همه خاطرات خوب و بدی که با هم داشتید و بخاطر جدایی همه اون خاطراتو به خاک سپردید آیا حاضرید دوباره باهاش باشید؟
چرا نمیشه عشق اول رو فراموش کرد؟؟؟:(

سلام
اگه با پای خودش برگرده یعنی از ته دلش باشه همینطور دنبالت میاد :D
خودتو لوس کن :D تا ب قول بروبچ دلش بسوزه :D
جوری ازش فرار کن تا بفهمه دوستش داری و داری ازش در میری :D
به غلط کردن بندازش :D
ولی هیچ وقت نزدیکش نشو تا بفهمه دنیا دست کیه :D

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335
اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد .... :)

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
سلام به همه دوستای گل پی تی
داداشای گلم یه چیزی رو میگم نه نگین درسته من از همتون کم سن و سالم ولی.......................
میخوای واقعا بدونی دوستت ( عشقت ) فرقی نداره چه دختر و چه پسر چون همشون کلا دوست حساب میشن خب.....
خیلی راحت یه مدت کاری باهاش نداشته باش اگه اس داد جواب نده زنگ زد بیخیال شو بذار دو سه ماه بگذره بعد این مدت اگه بازم سراغی ازت گرفت بدون که دوست داره
من کسی رو سراغ دارم که یه دختری رو دوس داشت بعد که دور هم بودیم یکی از بچه ها گفت که تو این همه ادعات میشه که فلانی عاشقمه و فلان یه کاری میگم انجام بده اگه واقعا دوست داشت باید بسوزه بسازه برات بعد قرار شد یه مدت کاری بهم نداشته باشن
اخر سر معلوم شد که طرف هم زمان با یه کس دیگه ای هم میحرفه و چند ماه بعد معلوم شد نامزد کرده و.............................
جمله کلیدی:
اگه فرد خوبی باشی خوباش قسمتت میشن و جونشو برات میدن بالعکس این که تو جونتو براشون بدی
اگرم بد باشی که اونم قضیش معلوم
زندگی ارزش غم و غصه خوردن رو نداره فقط از کوچکترین لحظه هات نهایت استفادتو ببر و حال کن و امید به فردای بهتر داشته باش
ممنون از این که جملات کم ارزش بنده رو خوندین
یا حق

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
عشق اگر منحصر به فرد بود برای یک نفر دوبار اتفاق نمی افتاد..

عرفان 13

Registered User
لایک‌ها
3,494
من که بدی هارو میریزم دور . واسه همینه که هنوز با عشق اولمم .

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
يادمه عشقه اولم ماكاراني بود بعد از اون تركش كردم و چند تا عشق عوض كردم الانم اخرين عشقم كوكو سبزي هست :) قبليا چند بار بهم پيشنهاد دادن كه برگردن ولي من قبول نكردم :general206:

mojazshop

Registered User
لایک‌ها
98
سلام
اگه عشق اولتون الان برگرده،با تمام خیانت ها و نامردی هایی که در حقتون کرده،با تمامی زخم زبان ها و دل شکستن ها
با همه خاطرات خوب و بدی که با هم داشتید و بخاطر جدایی همه اون خاطراتو به خاک سپردید آیا حاضرید دوباره باهاش باشید؟
چرا نمیشه عشق اول رو فراموش کرد؟؟؟:(
خیلی دوست دارم به خدا حتی میلیونی خرج کنم تا منو ببینه به کجا رسیدم خیلی دلم تنگ شده ولی دیگه نمیتونم قبولش کنم چون ذهنیتم بهش عوض شده
نمیشه اعتماد کرد هر چقدم بگه عوض شده ولی اون کارهای اشتباهش همیشه تو ذهن ادم میمونه و میترسه

اشئهی12

Registered User
لایک‌ها
106
من چیکار کنم یه دختری رو دوست داشتم ولی بروز ندادم البته اونم منو دوست داشت اینو از خواهرم شنیدم ولی مدتی نگذشت که خانوادش پسر عموشو براش نامزد کردن و الانم با همن و اونم خیلی دوسش ولی من دلم پیش اونه باور کنید شبا همش به فکر اونم یا خوابم نمیبره یا اگه میخوابم خواب با اون بودن رو میبینم بد بختی منم اینه که همش جلو چشمه و نمیتونم فراموشش کنم دختر خالمه بالاخره تو یه مهمونی و جایی میبینمش حالا کمک کنید من چجوری فراموشش کنم البته الان اگه بیا با هم باشیم من قبول نمیکنم ولی نمیتونم فراموشش کنم

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
وقتی شما جرات دوست داشتن او را نداشته باشید ، دیر یا زود سر و کله یک شجاع پیدا خواهد شد

گابریل گارسیا مارکز

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
اگه ب هر نحوی و شکلی برای اولین بار با جنس مخالف دوست شدن اسمش عشق هست ک ما هم داشتیم از این داستانا . ..

صرفا تا وقتی ک تو کشور ما دوست شدن با جنس مخالف بنا ب احساسات و...یی ک بین دو طرف وجود داره اسمشو میذارن عشق تهش میشه این تاپیک ! ! !

پ ن: اون الکی عاشق ما بود. . . طوری درسی بهش دادم ک بفهمه هر:general502: لایق دوست داشتن نیست . این ک طرف جنس مخالف ـه و بنا ب احساسات و ....ی ک وجود داره حداقل نباید بروز داد تا آب از آسیاب بیفته اما متاسفانه....

با ماده های این آبوخاک بیشتر باید یه شوهر بود تا یه دوست!

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,310
من فراموشش نمیکنم ولی اگر برگرده هرگز نمیبخشمش.
2-3 روز دیگه دقیقا یک سال میشه که خبر عقدش را به مادرم داد.هیچ وقت اون روز را فراموش نمیکردم تا یک هفته مثل ادم های سکته ای بودم.بعد از یک سال تنها وقتی ارومم که میام نت و سرگرم میشم وقتی که میخواهم بخوابم تا گوشی یا تبلت را میذارم کنار یهو به فکرش میفتم.میگم الان داره چیکار میکنه؟؟یعنی واقعا رفت؟خانم 5 سال من را مسخره خودش کرد و اخر رفت زن یکی از فامیلهاش شد.خواهر عنترش هم پیام داد که همه چی از نظر ما تمام شده.اتفاقی شماره شوهرش را پیدا کردم وقتی عکسشو دیدم...همیشه با خودم میگم لیاقتش بیشتر از این نبود.ادعاش میشد که مذهبیه و به خدا و اون دنیا اعتقاد داره ولی رفتاری که با من کرد...از خیلی موقعیتهای زندگیم به خاطرش گذشتم اما اون این رفتار را با من کرد.اسمم برای گرین کارت در اومد ولی نرفتم.ارشد راحت قبول میشدم ولی به خاطر خانم امتحان ندادم.خلاصه یک احمق به تمام معنا شده بودم جلوی خانوادم ایستادم اما...الان میتونم راحت زندگیشو بهم بریزم میتونم زجری را که توی این یک سال به من وارد شد را تلافی کنم ولی حواله اش کردم به خدا.

kiakkk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
خیلی وقته قلبم خالیه خالیه بالاترین احساسو دارم یعنی بی احساسی و راحتم داداش دیگه تمومه تموم اوکی؟عشق اینا واسه بچه دبیرستانیاس بچه های پختش میدونن الان فقط و فقط پوله این پول لامصب که بالاتر از هرچیزیه حتی ببخشید خدا.خوش باشین ولی من خیلی وقته به دختر فقط یه وسیله سرگرمی میبینم نه بیشتر و فهمیدم که خیلی درسته نظرم و سبک منه حالا شاید جور درنیاد واستون

بالا