برگزیده های پرشین تولز

علی دايي در لاس وگاس آمریکا

loocatelli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
با خبر شدم که علی دايي بعد از مسابقات جام جهانی به ايران بر نميگرده و به همراه همسرشون به لاس وگاس تشريف ميبرن!

لازم به ذکر است ايشان در لاس وگاس يک قصر بزرگ و يک شرکت در زمينه design و طراحی ساختمان دارن.
راستی اين خبرو آقای سپهروند در شبکه جام جم هم اعلام کردن.

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
وقتی یه تاپیک قفل میشه یعنی نباید در موردش بحث کرد
کی میخوایم یاد بگیریم
32.gif

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خوب گیرم که بره،ربطی به من و شما داره که کی چیکار می کنه؟

بابا این بنده خدا رو ول کنید دیگه،این همه آدم خوردن و رفتن،هیچ کس کاری نکرد،حالا گیر دادید به این علی دایی.

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
چه خوب! بالاخره اسم یه ایرانی هم رفت قاطی قصر دارای لاس وگاس. مگه ما چیمون از این خارجی ها و چشم تنگا کمتره؟

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
نه حالا خوبه پول مملکت رو برنداشته بره ! خوب پولداره ! مهندس هم هست ! هتل کازینو دار هم که با نکرده شرکت طراحی زد دیگه ! بازشیم که واسه تیم ملی کرده ! حرکاری هم کرده به اسم ایرانی کرده وقتی افتخار درست میکرد که نرفته اونجا ! حالا میخواد بره از زندگیش لذت ببره ؟ گناهش چیه ؟؟ همین که (ممکنه ! ) یه کمکی حال کنه و از زندگیش لذت ببره ، توی ایرانم کسی نباید حال کنه ؟؟؟

loocatelli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
wow...این بابا اینجا چقدر طرفدار داره!:blink:

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
ایبن همه ایرانی 70000000 فقط در ایران و میلیونها نفر دیگه ایرانی در سراسر جهان رو به هیچ حساب کرد اونوقت شما ازش دفاع میکنید تا شما هستید ایران گلستانه

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
ناراحت میشم وقتی میبینم یکی این همه گل برای ایران زده و این همه افتخار برای این مملکت کسب کرده انوقت فقط تو یه بازی علی دایی همیشگی نبوده و اینجوری ازش قدردانی میشه ما اینجوری بگیم از بقیه چه انتظاری دارین

این خبر هم قدیمیه قصر هم نیست یه خونه در شان خودشه! که به نظر ما قصر میاد! :D

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
علی دایی سالهاست که اقامت آمریکا رو داره!

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
ما که بخیل نیستیم، اما ایکاش قبل از جام جهانی میرفت اونجا.

SHAOLIN

Registered User
لایک‌ها
0
ایبن همه ایرانی 70000000 فقط در ایران و میلیونها نفر دیگه ایرانی در سراسر جهان رو به هیچ حساب کرد اونوقت شما ازش دفاع میکنید تا شما هستید ایران گلستانه

کاملاً درسته و تایید می شه .

ناراحت میشم وقتی میبینم یکی این همه گل برای ایران زده و این همه افتخار برای این مملکت کسب کرده انوقت فقط تو یه بازی علی دایی همیشگی نبوده و اینجوری ازش قدردانی میشه ما اینجوری بگیم از بقیه چه انتظاری دارین

ناراحت نشو دوست خوب من ما هم انقدر بی چشم و رو نیستیم که زحمات اون رو نادیده بگیریم اما خود ایشان باید این غرور نکبتی را کنار بگذارد و آبرومندانه با فوتبال خداحافظی کند این که یه ...... تشریف بیاره و نه من شیر بده بعد آخر کار همه را بریزد چه می شود ؟ بله همن مثل گاو نه من شیرده می شود .

ما که بخیل نیستیم، اما ایکاش قبل از جام جهانی میرفت اونجا
واقعاً گل گفتی .

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

خجالت هم خوب چيزيه . چرا پشت علي دايي حرف مي زنيد ؟؟ به دلايل زير اين كار اصلا كار درستي نيست :

1- آقاي دايي براي ايراني افتخار كسب كردند و از وقتي كه ايشون گل زدند ديگه به ايراني نمي گند تروريست يا متعصب يا ....

2 - آقاي دايي براي ايراني و افتخار ايران گل زدند . نه براي پول . براي همينه كه پولها را يا قبول نكردند و يا صرف ساخت مدرسه و بيمارستان كردند . مگه مغازه تو يوسف آباد و 000 باز كرده كه اين حرفها را پشتش مي زنيد ؟؟

3- آقاي علي دايي مثل اين تازه به دوران رسيده هاي خوره نبود كه به زور زد و بند و به زور چپوني تا 38 سالگي كه پيرمرد شده باشه فوتبالو اونهم تو رده ملي و جام جهاني ادامه بده . تو اوج از فوتبال خداحافظي كرد و اصلا هم به فكر گل زني در جام جهاني نبود .

4 - آقاي علي دايي به همه جوونها ميدان مي داد تا خودشونو نشون بدن . اصلا همين آقاي مبعلي . ديدين چه تكل بدي رفت روي پاي دايي . اگر من جاش بودم زير آبشو مي زدم . ولي مبعلي الان داره تو تيم ملي فيكس بازي مي كنه . چقدر آقاست اين دايي .

و ......

به دلايلي كه گفته شد بايد علي دايي تا 90 سالگي تو تيم ملي بازي كنه . چون در غير اينصورت ملت ايران افتخارش را از دست مي ده و تمدن 2500 ساله اش لكه دار مي شه . اين آقا بايد با لابي هاي پنهان و آشكار اجازه بازي به جوونا نده و مه پالكي هاش را بالا ببره .

زنده باد علي دايي . علي دايي مهمه نه اونهايي كه تا صبح حرص خوردند و خوابشون نبرد . بياييد علي دايي را حلوا حلوا كنيم .

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
زنده باد! همینه! انشاالله در سالهای آینده ، درخشش ستارگانی چون ممد عمه ، اصغر خاله و جواد عمو را شاهد خواهیم بود.
19.gif

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
بابا مام که گفتم علی دایی خوب میکنه که مثل بختک افتاده رو تیم ملی ! ما گفتیم خوب بره لاس وگاس ! توی ایران که اوج نگرفته بعد بره توی تیم ملی اونجا بازی کنه که بخواد به کشورش (و به ما ! ) خیبانت کنه ! حالا که پیر شده بره اونجا حلش رو بکنه ! به ما چه !؟!

skyx

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
4
جالب اينجاست كه تا حالا كسي به لاس وگاس رفتن علي دايي كاري نداشت
همچين كه ايران باخت ملت ايراني شروع كردن به منبر گذاشتن پشت سر يارو
من خودم از اين يارو دايي حالم به هم ميخوره ولي بحث چيز ديگست
همين ماجرا رو هم بايد در مورد برانكوييچ انتظار داشته باشيم
اگه ايران ميبرد برانكوييچ خدا بود
حالا كه 2 تا بازيكن اشتباه كردن آقاب برانكوييچ شد يزيد
عادت ايرانيهاست ديگه . همه چيزشون سر يك لحظه هست . منطق باد هواست

loocatelli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از skyx :
جالب اينجاست كه تا حالا كسي به لاس وگاس رفتن علي دايي كاري نداشت
همچين كه ايران باخت ملت ايراني شروع كردن به منبر گذاشتن پشت سر يارو
من خودم از اين يارو دايي حالم به هم ميخوره ولي بحث چيز ديگست
همين ماجرا رو هم بايد در مورد برانكوييچ انتظار داشته باشيم
اگه ايران ميبرد برانكوييچ خدا بود
حالا كه 2 تا بازيكن اشتباه كردن آقاب برانكوييچ شد يزيد
عادت ايرانيهاست ديگه . همه چيزشون سر يك لحظه هست . منطق باد هواست

:blink: اين چه حرفيه دوست عزيز
همه جای دنيا همينطوره
ربطی به ايرانی بودن نداره!
اينکه علی دايی يه زمانی بهترين بوده شکی نيست امّا الان بدترينه و نبايد تو تيم ملی باشه!
حداقل نبايد تو ترکيب اصلی باشه

digitalman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای علی دائی بیش از اینها حقشه چون خیلی زحمت برای تیم ملی ایران کشید انگار این ایرانی ها تا موقعی که یکی بدرد شون بخوره طرفداری شو می گیریم جهنم که ایران از مکزیک خورد این حرف ها به دائی نمی چسبه

بالا