برگزیده های پرشین تولز

عمده فروشی اصلی(ریشه) مشاغل مختلف

Ali_3947

Registered User
لایک‌ها
25
سلام به همه برو بچه های پی تی

هر روز تعداد زیادی تاپیک انتخاب شغل و ... تو پی تی دیده میشه ، فرضا من شغل آینده یا مغازه ای که مد نظرم بود رو اننتخاب کردم . حالا جنسامو از کجا با نرخ پایین از عمده فروش اصلی تهیه کنم؟!

جای این تاپیک رو بین تاپیک های انتخاب شغل خالی دیدم. حالا باتوجه به این که شرکت های تولیدی و یا واردکننده یکی دوتا نیستن و قیمت ها متفاوت هست. نمیشه یکی یکی نام برد ولی هر شاخه ای رو بخوای پیش بگیری واسه خودشون یه راسته ای دارن! مثلا راسته بدل فروش ها در بازاربزرگ! یا ...
برای هر شغلی دوستان اگه اطلاعی دارن که میشه پایینترین قیمت رو کجا پیدا کرد و مراکز اصلی خرید کجا هست ممنون میشم داخل این تاپیک قرار بدن تا همه بتونن استفاده کنن :)

مشاغل بیشتر مورد استفاده قرار میگیره:

بدل فروشی
نقره فروشی
پوشاک زیر ، مجلسی ، زنانه ، مردانه ، بچه گانه
دخانیات: توتون ، تنباکو ، سیگار و وسایل قلیون :)
موبایل
کامپیوتر
وسایل پلاستیکی
ظروف یکبار مصرف
لوازم فانتزی و تزئینی
لوازم آرایشی
و هر مورد دیگه به ذهنتون میرسه :)

تَنکیو وٍری ماچ

سلام
اگر لوازم آریشی برتد می خوایی ما واردکننده اول هستم کار ما هم واردات هست خواستی می تونیم بهت بدیم حداقل سه دست می چرخه بعد از ما تا به مغازه دار می رسه

itjavani

Registered User
لایک‌ها
131
سلام
اگر لوازم آریشی برتد می خوایی ما واردکننده اول هستم کار ما هم واردات هست خواستی می تونیم بهت بدیم حداقل سه دست می چرخه بعد از ما تا به مغازه دار می رسه

چه جنسایی میاری :)
کدوم شهر هستی؟
اینو صرفا برای خودم نمیخوام. جهت اطلاعات عمومی همه دوستان شرکت کننده در این تاپیک میخوام بنویسی :)

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
دوستان خیلی وقتا نمیشه از سورس اصلی خرید کرد. خیلی وقتا که نه اکثر اوقات! بازار سلسله مراتب خاص خودشو داره 1جورایی مثل هرم غذایی میمونه! توی اکثر مواقع سورس اصلی که همون تاجر یا وارد کننده ی بزرگ هست معمولا مغازه واسه فروش مستقیم نداره. تمام وارد کننده های بزرگ تو هر صنفی توزیع کننده دارن. مثلا همین طبقات بالای علاالدین رو که مثال زدید همه توزیع کننده هستن و سورس اصلی جای دیگست. البته اکثرا اگر شما حتی بتونید سورس اصلی رو پیدا کنید (که پیدا کردنش وحشتناک سخته و عمرا لو نمیدن کجاس) بهتون جنس نمیده و میگه برو از توزیع کنندم بگیر. تجربه نشون داده سورس اصلی معمولا دفاتر فروش و انبار داره که توی کوچه های فرعی و ساختمونهای اطراف توزیع کننده ها (مثلا لوازم الکترونیک جمهوری. لامپو لوستر لاله زار لوازم خودرو خیابون اکباتان جوهر پرینتر ایرانشهر و ... ) هستن.
همه جای دنیا همین مراتب وجود داره. پس اگر کسی اون سورس واقعی رو سراغ داره اونو رو کنه که توزیع کننده رو راحت میشه گیر آورد.

باهاتون موافقم ، البته واردکننده داریم تا واردکننده یه واردکننده هست که به راحتی جنس میده و حتی با خرید 2 تومن ولی یکی هم هست با هر تماسی جنس نمیده . الان واسه پخش لوازم جانبی کامپیوتر دارم با شرکت ویرا صحبت میکنم ، 1 ماهه دهنم رو صاف کرده داره در موردمون تحقیقی میکنه ، هر ضمانتی هم غیر چک بهشون دادم . پس من میدونم از این آقا نمایندگی و یا حتی خرید کنم کس دیگه ای به این راحتیا نمیتونه ازش خرید کنه و جنس من یه طورایی تک بازار و با قیمت مطمئن میشه ولی 90% شرکت های واردکننده هرچقدر جنس بخوای بهت میدن و خیلی کم پیش میاد شما به یه واردکننده زنگ بزنی و بگه من دارم به فلانی در منطقه شما جنس میدم و به شما جنس نمیدیم .
البته بیشتر هم بستگی به خریدار و پخش کننده داره

aryandc

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
45
سلام دوستان
اول باید از itjavani تشکر کنم بابت ایجاد تاپیک که ایده بسیار خوبی بود.

دوستان اگر سورسی برای که کنسول وارد کنه می شناسن اعلام کنن.
تا انجایی که من فهمدم کنسول یک مقدار وارداتش سخت تره و معمولا به روش غیر گمرکی وارد میشه.
تحقیق کردم چند نفر پیدا کردم که با لنج جنس میاوردن ولی حداکثر تلوزیون بلد بودن بیارن. یعنی سر در نمیاوردن که کنسول چیه .
اگر کسی سراغ داشت معرفی کنه

itjavani

Registered User
لایک‌ها
131
سلام دوستان
اول باید از itjavani تشکر کنم بابت ایجاد تاپیک که ایده بسیار خوبی بود.

دوستان اگر سورسی برای که کنسول وارد کنه می شناسن اعلام کنن.
تا انجایی که من فهمدم کنسول یک مقدار وارداتش سخت تره و معمولا به روش غیر گمرکی وارد میشه.
تحقیق کردم چند نفر پیدا کردم که با لنج جنس میاوردن ولی حداکثر تلوزیون بلد بودن بیارن. یعنی سر در نمیاوردن که کنسول چیه .
اگر کسی سراغ داشت معرفی کنه
قربون آقا
یه مورد این کاره سراغ دارم عمده فروش در جمهوری هست ولی نمیدونم سورس اصل اصل هست یا نه ولی قیمت هاش روی عمده خیلی مناسب بود اون زمانی که ما باهاش کار میکردیم.

خواستی بگو اطلاعات تماسشو پ.خ کنم.

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
دوستان اگه سورس دست اول برای فروش سخت افزار سراغ دارید ما رو بی نصیب نذارید لطفا . . .
سخت افزار سورس اصلیش رو نمیتونی شما پیدا کنی همه برا خودشون کاسب شدند.

علاوه بر اینکه سورس اصلی هیچوقت به شما جنس نمیفروشه. قرار داد داره با فروشنده های بزرگ و با کس دیگه ای مطلقا کار نمیکنه.
تقریبا تو تمام اجناس بازارش همینطور هست. مگه اینکه شما سرمایه بالای 4 5 تومن داشته باشی برای استارت کار و خودت شروع کنی.

aryandc

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
45
قربون آقا
یه مورد این کاره سراغ دارم عمده فروش در جمهوری هست ولی نمیدونم سورس اصل اصل هست یا نه ولی قیمت هاش روی عمده خیلی مناسب بود اون زمانی که ما باهاش کار میکردیم.

خواستی بگو اطلاعات تماسشو پ.خ کنم.

دمت گرم
شدیدا لازم دارم.
لطف کنی ممنون میشم

maxny

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

آقا من پ.خ فرستادم ظاهرا دریافت نکردین. من فروشگاه لوازم آرایشی دارم. بی زحمت لیست محصولاتتون رو با قیمت برام بفرستین

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
سخت افزار سورس اصلیش رو نمیتونی شما پیدا کنی همه برا خودشون کاسب شدند.

علاوه بر اینکه سورس اصلی هیچوقت به شما جنس نمیفروشه. قرار داد داره با فروشنده های بزرگ و با کس دیگه ای مطلقا کار نمیکنه.
تقریبا تو تمام اجناس بازارش همینطور هست. مگه اینکه شما سرمایه بالای 4 5 تومن داشته باشی برای استارت کار و خودت شروع کنی.
الان بعضی وارد کننده ها رو میشه باهاشون کار کرد . . .
سرمایه چقدر ؟ 4-5 ؟!

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
عمده فروش های لوارم ارایشی در تهران یا هر استانی کسی می‌شناسد؟

سجاد خدادادی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من تولید کننده پیرهن مردونه هستم...
تولیدیم تبریزه و مغازم تهران-پسااژ فردوسی...
اصولا اینجوریه که بنک دارا و به نوی سورس اصلی پیرهن مردونه تو ایران همین دو تا پساژ فردوسی و پلاسکو هستن...
بازار آهنگران هم باز عمده فروش و بنک دار پیدا می شه ولی معمولا جنساشون ضعیف تره و البته قیمتاشونم پایین تر...
اینم یه نمونه از کارم...2014-01-12-128.jpg

hamidk

Registered User
لایک‌ها
144
من تولید کننده پیرهن مردونه هستم...
تولیدیم تبریزه و مغازم تهران-پسااژ فردوسی...
اصولا اینجوریه که بنک دارا و به نوی سورس اصلی پیرهن مردونه تو ایران همین دو تا پساژ فردوسی و پلاسکو هستن...
بازار آهنگران هم باز عمده فروش و بنک دار پیدا می شه ولی معمولا جنساشون ضعیف تره و البته قیمتاشونم پایین تر...
اینم یه نمونه از کارم...مشاهده پیوست 525571
آدرس دقیق تر بدید مزاحم بشیم
کار قشنگی هست

samansalari

Registered User
لایک‌ها
60
چندتا سئوال!
یکی اینکه واسه کار چاپ رو تیشرت و گرفتن دستگاه چاپ روی کاور موبایل و . . . از کجا میشه آمار گرفتم؟ تهران ؟ مشهد؟
عمده فروش و سورسای اصلی لوازم جانبی موبایل ، تبلت ، . . . رو از کجا آمار بگیریم؟ تهران ؟ مشهد ؟
از بروبچ مشهد کسی واسه راهنمایی هست؟

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
دوستان خیلی وقتا نمیشه از سورس اصلی خرید کرد. خیلی وقتا که نه اکثر اوقات! بازار سلسله مراتب خاص خودشو داره 1جورایی مثل هرم غذایی میمونه! توی اکثر مواقع سورس اصلی که همون تاجر یا وارد کننده ی بزرگ هست معمولا مغازه واسه فروش مستقیم نداره. تمام وارد کننده های بزرگ تو هر صنفی توزیع کننده دارن. مثلا همین طبقات بالای علاالدین رو که مثال زدید همه توزیع کننده هستن و سورس اصلی جای دیگست. البته اکثرا اگر شما حتی بتونید سورس اصلی رو پیدا کنید (که پیدا کردنش وحشتناک سخته و عمرا لو نمیدن کجاس) بهتون جنس نمیده و میگه برو از توزیع کنندم بگیر. تجربه نشون داده سورس اصلی معمولا دفاتر فروش و انبار داره که توی کوچه های فرعی و ساختمونهای اطراف توزیع کننده ها (مثلا لوازم الکترونیک جمهوری. لامپو لوستر لاله زار لوازم خودرو خیابون اکباتان جوهر پرینتر ایرانشهر و ... ) هستن.
همه جای دنیا همین مراتب وجود داره. پس اگر کسی اون سورس واقعی رو سراغ داره اونو رو کنه که توزیع کننده رو راحت میشه گیر آورد.
کاملا" با حرفهای دوستمون موافقم. یه تاجر بزرگ یا شرکت واردکننده اصلی هیچ وقت خودشو با توزیع کننده های خرد مثل مغازه دارهای سطح شهر یا کاسبهای خرد درگیر نمیکنه. سورسهایی که گاهی وقتا می بینید این کار رو می کنند یا حجم بارشون کمه یا هنوز به اون اندازه بزرگ نشدند که توزیع کننده های بزرگ برن سراغشون.
همین بازار بزرگ تهران شما برین خیلی از اقلامی رو که خرده فروشی میکنن وقتی پای صحبت خرید عمده بیاد وسط تخفیفهای خوبی میدن تا اونجایی که میدونم اکثر مغازه دارای سطح شهر هم از همین منطقه تامین کالا می کنن. حالا بستگی به تلاش و زرنگی شما برای یافتن کاسب منصف و خوش انصاف داره.

قبلا" توی یه تاپیک دیگه هم گفتم بهترین بورس تامین ادوکلن و اسپری و تیغ و لوازم اصلاح و بهداشتی و . . . بازار کویتی های منصور در بازار بزرگ تهرانه

Vahid_cezar

Registered User
لایک‌ها
5
چندتا سئوال!
یکی اینکه واسه کار چاپ رو تیشرت و گرفتن دستگاه چاپ روی کاور موبایل و . . . از کجا میشه آمار گرفتم؟ تهران ؟ مشهد؟
عمده فروش و سورسای اصلی لوازم جانبی موبایل ، تبلت ، . . . رو از کجا آمار بگیریم؟ تهران ؟ مشهد ؟
از بروبچ مشهد کسی واسه راهنمایی هست؟
لوازم جانبی بیشتر موبایل فروشا از قادری(طبقه پایین قصرموبایل) میگیرند تبلتم بستگی داره چی میخوای فردا یه پ خ بده امارشو واست بگیرم...

سجاد خدادادی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آدرس دقیق تر بدید مزاحم بشیم
کار قشنگی هست
لطف دارید...
طبقه ششم پاساژ فردوسی ((4راه استانبول)) پلاک 759 هستیم...
البته این اواخر بیشتر تبریز فعالیت دارم و کمتر میام تهران...

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
لطف دارید...
طبقه ششم پاساژ فردوسی ((4راه استانبول)) پلاک 759 هستیم...
البته این اواخر بیشتر تبریز فعالیت دارم و کمتر میام تهران...
جناب خدادی قیمت ب چ صورت هست!
خریدار چند حساب مشتری میکنه!

rakata

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سلام خوبین من مقازه لوازم ارایشی دارم میتونم باهاتون کار کنم

بالا