برگزیده های پرشین تولز

عمده فروش اصلی(ریشه)قطعات کامپیوتر

hosein1365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام خدمت اساتید محترم.من آدرس (ترجیحا شیراز)و شماره تلفن یه عمده فروش می خواهم که کیفیت و قیمت قطعاتش مناسب باشه. ولی عمده فروش باشه چون 5 تا 6 میلیون می خواهم برم قطعه بیارم .می خواهم مغازه بزنم .به این اطلاعات واقعا نیاز دارم اگه کسی اطلاعاتی در اختیارم بزاره واقعا ممنون میشم.پیشاپیش تشکر

erfan33

همکار سخت افزار
همکار انجمن
لایک‌ها
466
با عرض سلام خدمت اساتید محترم.من آدرس (ترجیحا شیراز)و شماره تلفن یه عمده فروش می خواهم که کیفیت و قیمت قطعاتش مناسب باشه. ولی عمده فروش باشه چون 5 تا 6 میلیون می خواهم برم قطعه بیارم .می خواهم مغازه بزنم .به این اطلاعات واقعا نیاز دارم اگه کسی اطلاعاتی در اختیارم بزاره واقعا ممنون میشم.پیشاپیش تشکر
سلام و درود
معمولا تو هر شهري چند تا مركز فروش قطعات هست كه معمولا با كسي كه بتونه شرايطي باهاتون كار كنه وارد عمل شيد بهتره چون بازار غير قابل پيش بيني هست و شما ناچارا مي بايست اين جوري كار كنيد
در ثاني براي خريد نقدي هم فكر كنم تهران بهترين قيمت رو براي شما داشته باشه اگه كسي رو داشته باشيد براتون بفرسته خوبه
و در ضمن الان با 4 و 5 تومن سر جمع 2-3 تا كامپيوتر بيشتر نميشه خريد و اون حالت خريد و فروش عمده رو مثه قديم نداره

hosein1365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا عرفان.خیلی ممنون که به سوالم جواب دادین یه دنیا تشکر

بالا