برگزیده های پرشین تولز

فراري از سربازي | معاف از سربازي | آش خور . كدام يك؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
کسی میدونه آیا بخشنامه ای در مورد مرخصی ساعتی سرباز وجود داره یانه؟
یا کلا همچین چیزی وجود نداره؟
تو نیرو انتظامی که میگن در اصل همچین چیزی اصلا وجود ندارد اما بیخود میگن ...

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
مرخصی ساعتی نداریم .طبق قانون سرباز 24 ساعته در اختیار یگان هست !

oblomof

Registered User
لایک‌ها
142
سال ۹۰ معافی رو گرفتم :)
مشکل دیسک کمر داشتم و دارم !!
البته اون زمان قانون معافیت در حین تحصیل نبود و مجبور شدم انصراف بدم از دانشگاه و یادم میاد یک برگه امضا کردم که تعهد دادم که دیگه قصد بازگشت به دانشگاه و ادامه درس رو ندارم !!

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
بله بهرام جان، با اجازه ت ;)
اقا چه زود گذشت.چطور بود؟کجا خدمت کردین؟
من اعزام یک تیرم میتونم از امتیازم استفاده کنم اردیبهشت برم؟از پلیس+10 پرسیدم گفت تکمیل شده امکانش نیست!

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
اقا چه زود گذشت.چطور بود؟کجا خدمت کردین؟
من اعزام یک تیرم میتونم از امتیازم استفاده کنم اردیبهشت برم؟از پلیس+10 پرسیدم گفت تکمیل شده امکانش نیست!

زود؟! :( 1/4/92 رفتم، تازه برگشتم. آموزشی و حدودا 1 ماه از یگان تهران بودم بعدش اهواز
اگه تکمیل شده که نه، پلیس +10 یه برگه پر کن واسه درخواست ببینم نتیجه ش چی میشه ولی اینجور که مشخصه اردیبهشت پر شده، خیلیا بخاطر بخشش اضافه خدمتهاشون دفترچه رو تا قبل 22 بهمن فرستادن واسه همین اردیبهشت سرباز زیاد هست.

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
زود؟! :( 1/4/92 رفتم، تازه برگشتم. آموزشی و حدودا 1 ماه از یگان تهران بودم بعدش اهواز
اگه تکمیل شده که نه، پلیس +10 یه برگه پر کن واسه درخواست ببینم نتیجه ش چی میشه ولی اینجور که مشخصه اردیبهشت پر شده، خیلیا بخاطر بخشش اضافه خدمتهاشون دفترچه رو تا قبل 22 بهمن فرستادن واسه همین اردیبهشت سرباز زیاد هست.
مشکل اینجاست واسه سرباز معلمی اقدام کردم و نتیجش 15-20 فروردین میاد و تنها افرادی رو جذب میکنند که اعزامی4/1 باشند.
اگه اون موقع اقدام کنم جوابی میگیرم؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
مشکل اینجاست واسه سرباز معلمی اقدام کردم و نتیجش 15-20 فروردین میاد و تنها افرادی رو جذب میکنند که اعزامی4/1 باشند.
اگه اون موقع اقدام کنم جوابی میگیرم؟

دقیق اطلاع ندارم، اگه خودشون گفتن فقط 1/4 ها شاید اینطوره.
زمان ما میگفتن 1/12 رو میگیرن و 1/2 و اگه سهمیه باقی موند (که هیچ وقت نمیموند) اونوقت 1/4 ها

BluRay20

Registered User
لایک‌ها
259
دقیق اطلاع ندارم، اگه خودشون گفتن فقط 1/4 ها شاید اینطوره.
زمان ما میگفتن 1/12 رو میگیرن و 1/2 و اگه سهمیه باقی موند (که هیچ وقت نمیموند) اونوقت 1/4 ها
بله دوست من هم پارسال امریه گرفت و سرباز معلم شد که مثل خودم اعزامی 1/4 بود البته یکم هم باید پارتی داشته باشی .
اگر هم فوق داشته باشی میتونی یه پروژه تحویل بگیری و چندین ماه کسری بگیری .
نبوووود فقط 24 ساعت دیگه .

rezayar72

Registered User
لایک‌ها
60
همین روزاس که دیگه کارتم بیاد دم در :D

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
آقا من آموزشيم تقريبا ديگه تموم شده و تقسيم يگانم اگر جاي بد باشه به خاطر كارم مجبورم فراري بشم ، با ٢ ٣ نفر صحبت كردم و يكيشون گفت كه لباس شخصي ميفرستن سراغت يا ساعت ٤ صبح دژبان مياد دم در خونتون و حكم ورود دارن و ...
اما يكي گفت ٢ ٣ بار ميان بعد ديگه بيخيالت ميشن ، ميخواستم بدونم چجوريه ؟ البته ارديبهشت خونمون قراره عوض بشه جاش .
ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنن .

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
آقا من آموزشيم تقريبا ديگه تموم شده و تقسيم يگانم اگر جاي بد باشه به خاطر كارم مجبورم فراري بشم ، با ٢ ٣ نفر صحبت كردم و يكيشون گفت كه لباس شخصي ميفرستن سراغت يا ساعت ٤ صبح دژبان مياد دم در خونتون و حكم ورود دارن و ...
اما يكي گفت ٢ ٣ بار ميان بعد ديگه بيخيالت ميشن ، ميخواستم بدونم چجوريه ؟ البته ارديبهشت خونمون قراره عوض بشه جاش .

زیاد حساب کتاب نداره، شانسیه، خیلی از دوستام فراری بودن ولی اصلا کسی دنبالشون نیومد، برعکس یکی از دوستام رو اومدن تو خونه بردنش.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
غایبها چطور رفتار میکنن؟؟؟؟

دنبال غایبها نمیان، فقط وقتی رفتن واسه اعزام بسته به مدت زمان غیبتشون اضافه خدمت میخورن و از یه سری امتیازات دیگه محروم میشن (دیگه تا وقتی نرن خدمت امکان رفتن به دانشگاه یا استفاده از هر نوع کسری یا هر نوع معافیت به جز پزشکی رو ندارن)

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
دوستان اگر فکر میکنند دوباره 8 ساله دیگه به غایبان خدمت رو میفروشند اشتباه میکنید چون امسال هم فقط بودجه کم اوده بود وگرنه هیچ وقت چنین پیشنهادی نمیشد به نظرم هر چه زودتر اعزام بشید بهتره من خودم اول اردیبهشت اعزام هستم و لحظه شماری میکنم هر چه سریعتر اعزامم فرا برسه موفق باشید

rezayar72

Registered User
لایک‌ها
60
داداش مگه فیلم هندیه بریزن و ببرن و بکشن :D
اینم دنگ و فنگ های خودشو داره
اول بازرسی یگان ی پرونده درست میکنه بعد میده دادسرا دادسرا هم حالشو داشته باشه میده نزدیک ترین کلانتری محلتون بعد میان دم در ( که تاحالا ندیدم کسیو اینجوری ببرن )
معمولا خودت با زبون خوش میری معرفی میکنی و جریمه رو پرداخت میکنی و یه چند روزم میری زندان :D
آخر سرم میری محل خدمتت

mm00

Registered User
لایک‌ها
250
فقط تا خرداد مانده است

rezayar72

Registered User
لایک‌ها
60
کی ترخیص شدی؟
من 2 اسفند ترخیص شدم، 12 اسفند تکمیل پروندمُ انجام دادم! هنوز نیومده این وامونده :D
واس هم خدمتیم که ی هفته ای اومد در خونشون واس منم هنوز نیومده :D

ali_m

Registered User
لایک‌ها
262
واس هم خدمتیم که ی هفته ای اومد در خونشون واس منم هنوز نیومده :D
هم‌خدمتی ما هم ترخیص شد، رفت خونه دید کارتش یه روز قبل رسیده :eek:
2 ماه قبلش پروندش تکمیل شده بود. من عکسمو تازه 10 روز بعد ترخیصی تحویل دادم :D:D

بالا