برگزیده های پرشین تولز

فراري از سربازي | معاف از سربازي | آش خور . كدام يك؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
تمام موارد انضباطی تا قبل 22 بهمن 91 رو بخشیدن ( البته **** و ستاد فرماندهی )
بخشنامش رو دیدم

انظباطی ها که آره بخشیده شد، ارتش هم نامه ش اومد که تا 22 بهمن 92، اضافه خدمت های انظباطی تا 2 ماه بخشیده شد.

انظباطی به کارم نمیاد، من دنبال دفترچه ایم :(

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام

من الان دانش آموز پیش دانشگاهی هستم و همونطور که میدانید تقریبا 1 ماه دیگر کنکور در پیش رو داریم .
و متاسفانه از اونجایی که نتونستم بخونم برای کنکور ، طبیعتا جایی ام قبول نخواهم شد ( دانشگاه نسبتاً خوب ، حداقل غیر انتفاعی خوب ام راضی ام :دی ) حالا ب نظرتون یک سال بمونم و درس بخونم یا برم خدمت سربازی بعد برم سراغ درس ؟ و اینکه برای تک پسر ها تخفیفی قائل نمیشن ؟

سلام
با توجه به اینکه تک پسر هستی شاید بتونی معافیت کفالت بگیری، اگه سن پدرت جوری هست که به 65 سال برسه میتونی 1 سال صبر کنی و بعدش هم بری دانشگاه و بعد از دانشگاه معافیت کفالت بگیری (در صورتی که سن پدرت به 65 سال برسه یا از کار افتاده محسوب بشه)

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
سلام

من الان دانش آموز پیش دانشگاهی هستم و همونطور که میدانید تقریبا 1 ماه دیگر کنکور در پیش رو داریم .
و متاسفانه از اونجایی که نتونستم بخونم برای کنکور ، طبیعتا جایی ام قبول نخواهم شد ( دانشگاه نسبتاً خوب ، حداقل غیر انتفاعی خوب ام راضی ام :دی ) حالا ب نظرتون یک سال بمونم و درس بخونم یا برم خدمت سربازی بعد برم سراغ درس ؟ و اینکه برای تک پسر ها تخفیفی قائل نمیشن ؟
یا همین امسال برو یا خودتو بنداز سال چهارمو دوباره بخون...

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

irasoul

Registered User
لایک‌ها
351
سلام
با توجه به اینکه تک پسر هستی شاید بتونی معافیت کفالت بگیری، اگه سن پدرت جوری هست که به 65 سال برسه میتونی 1 سال صبر کنی و بعدش هم بری دانشگاه و بعد از دانشگاه معافیت کفالت بگیری (در صورتی که سن پدرت به 65 سال برسه یا از کار افتاده محسوب بشه)
درود

مرسی بابت توجهتون

اگه بخوام برای معافی کفالت صبر کنم ، میمونه برا 25 سال دیگه

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان پدر از کار افتاده برای کفالت یعنی چجوری ؟ چشم ضعیف و .... ؟

irasoul

Registered User
لایک‌ها
351
دوستان پدر از کار افتاده برای کفالت یعنی چجوری ؟ چشم ضعیف و .... ؟
تا اونجایی ک من برداشت کردم به سن 65 سالگی که رسید ، میتونی کفالت بگیری و ربطی به حال پدر محترمتون نداره

A C Milan 1899

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من متولد 14 فروردین 74 ام
سال 92 یه بار کنکور دادم و امسالم بار دومم میشه که میخوام کنکور بدم که هردوسال هیچی نخوندم و چیز خاصی قبول نمیشم :دی
حالا شنیدم میشه برم شبانه یا پیام نور اسم بنویسم بعد واسه کنکور 94 هم بخونم وقتی قبول شدم انصراف بدم از پیام نور یا شبانه
با توجه به اینکه الان 19 سالمه میتونم این کارو بکنم یا نه؟ مشکلی واسه خدمت پیش نمیاد؟
کسی تجربه ای نداشته؟
مرسی

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
درود

منظورتون رو از " خودتو بنداز سال چهارم " نفهمیدم !
یه درس نمره خیلی کم بگیر تجدید بشی و تک ماده هم نشه زد بعد میره برا شهریور بازم میندازی خودتو وو

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
یه درس نمره خیلی کم بگیر تجدید بشی و تک ماده هم نشه زد بعد میره برا شهریور بازم میندازی خودتو وو

حاجی جوونه مردومو چرا گمراه میکنی ؟ :d همه میگن سربازی سختیش به کنار دو سال از عمر تلف میشه این جوری شما یک تنه سال های زیادی از عمر این بنده خدا رو تلف کردی یک تنه که :d آخرشم که باید بره

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
حاجی جوونه مردومو چرا گمراه میکنی ؟ :d همه میگن سربازی سختیش به کنار دو سال از عمر تلف میشه این جوری شما یک تنه سال های زیادی از عمر این بنده خدا رو تلف کردی یک تنه که :d آخرشم که باید بره
گمراه چیه عزیزم بهشون 2 راه گفتم خودشون میدونن با زندگیشون میخوان چیکار کنن به ما هم ربطی نداره :)

A C Milan 1899

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من متولد 14 فروردین 74 ام
سال 92 یه بار کنکور دادم و امسالم بار دومم میشه که میخوام کنکور بدم که هردوسال هیچی نخوندم و چیز خاصی قبول نمیشم :دی
حالا شنیدم میشه برم شبانه یا پیام نور اسم بنویسم بعد واسه کنکور 94 هم بخونم وقتی قبول شدم انصراف بدم از پیام نور یا شبانه
با توجه به اینکه الان 19 سالمه میتونم این کارو بکنم یا نه؟ مشکلی واسه خدمت پیش نمیاد؟
کسی تجربه ای نداشته؟
مرسی

اساتید کسی نبود؟

sattarnassab

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
76
سربازی تموم شد خلاص...

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
سلام دوستان امروز رفتم میدون **** مشخص شد افتادم آموزشگاه شهید مدرس کرج.1تیر اعزامم.کسی آموزشی اونجا بوده؟میگن جای خوبیه.ماهایی که لیسانس هستیم موهامون رو باید با نمره چند بزنیم؟روز اول که نیازی نیست کوتاه کنیم؟همون روز اول باید چیا با خودمون ببریم؟چی ها میدن؟اونروز ما رو ول میکنن یا چندساعتی نگهمون میدارن؟ماه رمضون اونجا چجوریه؟
ممنون که جواب میدید...

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
لطفاً یک عکس از فیش حقوقی سربازی‌تان بگذارید (خواستید اسم‌تان و مشخصات محل خدمت‌تان را هم از آن حذف کنید)

میخواهم کسری‌های بیمه آنرا ببینم که چقدر است

ممنونم

mehrad_brazil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یکی از دوستای من پول خوبی داد و واسش 6 ماه کسری بسیج جور کردن.
به نظر من واقعا می ارزید از 6 ماه عمر تلف کردن.

apfr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دور معافیت پزشکی یه خط قشنگ بگیرن میگن میه فردا روز می خواستین مهندس یا دکترشن به علت معافیت پزشکی از استخدام شما معذورن
البته من خودم با قانون انجمن سه برادری (سه برادر خدمت = یک برادر معاف )معاف شدم ولی اونا که رفتن میگن یه دوره از زندگی رو از دست دادی

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
سلام دور معافیت پزشکی یه خط قشنگ بگیرن میگن میه فردا روز می خواستین مهندس یا دکترشن به علت معافیت پزشکی از استخدام شما معذورن
البته من خودم با قانون انجمن سه برادری (سه برادر خدمت = یک برادر معاف )معاف شدم ولی اونا که رفتن میگن یه دوره از زندگی رو از دست دادی
منم شنیدم ولی اونا اولن با زیر لیسانس احتمالا رفتن و وقتی بابت درس نذاشتن، دوما اونا موقعی رفتن که وضع مملکت بهتر بود.الان شما میری توی پادگان بعد 14روز میای بیرون با راننده تاکسی سر کرایه دعوات میشه.یا پراید 18تومنه تو میری سربازی و میای میبینی شده30تومن.با این اوصاف این حرف که سربازی دوره طلایی هستش در این دوره زمانی کاملا بی معنی و کمی نابخردانه و حرف آدمای کوچه بازاره.
موفق باشیدددد

amin_sooltan

Registered User
لایک‌ها
19
کسی آشنا توی نیروهای مسلح نداره که بتونه اضافه خدمت دفترچه ای رو ببخشه؟ (پ.خ بدید!)
ارتشی؟
من قسمت اداری هستم توی نیرو انتظامی این چیزاهم کارش با منه
اول یه رضایت خدمتی از یگانت می بری بعد یه سری شرایط داره مثلا خدمت توی پاسداری یه راننده بودن یا متاهل بودن اگه جز این شرایط باشی 1 سوم از اضافتو میبخشن معمولا

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
ارتشی؟
من قسمت اداری هستم توی نیرو انتظامی این چیزاهم کارش با منه
اول یه رضایت خدمتی از یگانت می بری بعد یه سری شرایط داره مثلا خدمت توی پاسداری یه راننده بودن یا متاهل بودن اگه جز این شرایط باشی 1 سوم از اضافتو میبخشن معمولا

آره ارتشم.
آخه یک سوم بکارم نمیاد، میخوام کسری ثبت کنم واسه همین باید کلا حذف بشه اضافه خدمت سنواتیم.
با بند پ امکانش هست؟!

بالا